Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 35

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-09-26, 11:41   Rozmowa kluczem do Rozkoszy

Jestem ciekaw jak często ze swoimi partnerami rozmawiacie na temat seksu. Czy analizujecie co było przyjemne, a co nie? Co można by było poprawić? Na co macie ochotę? Czy podczas stosunku potraficie nakierować drugą połówkę na to o co wam chodzi?
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

herger  

Stały User



Wiek: 38

Do³±czy³: 16 Wrz 2010

   

Wys³any: 2010-09-26, 11:46   

Rozmowa z drugą osobą to podstawa. Dogadanie się w kwestii upodobań może bardzo dużo wnieść do życia sexualnego. Co do nakierowania, to ostatnia osoba z która miałem przyjemność, dokładnie wiedziała co chce a ja wiedziałem co ona :)
 

ANiA23

Stały User



Do³±czy³: 26 Cze 2010

   

Wys³any: 2010-09-26, 12:25   

Zgadzam się w pełni, tylko że sama rozmowa nie przyjdzie od razu tak łatwo, też potrzeba na to czasu, wzajemnie się wyczuć, nauczyć słuchać, przemyśleć pewne kwestie i nie owijać w bawełnę. Bo niby wszyscy jesteśmy chojraki w towarzystwie, ale jak przyjdzie sam na sam, to słowa nie przechodzą przez gardło :) :oczami: I w sumie to tez zależy od partnerów ;) Ale warto!!! :)
_________________

 

pryzmat  

Pogromca postów



Wiek: 32

Do³±czy³: 26 Cze 2009

   

Wys³any: 2010-09-26, 14:58   

zawsze rozmawiamy i na dobre nam to wychodzi :)
_________________
_______________

Człowiek e, to wyścig szczurów,
do szklanych domów, z szarych murów,
jak twój guru to PeeLeN, ty przegrasz wyścig ten..


 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 35

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-09-26, 19:33   

Ja przyznam, że rozmowa dużo pomaga. Pozwala kochankom dać sobie dużo przyjemności. Poza tym daje możliwość rozwoju w tym zakresie.
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

seba55

Stały User



Do³±czy³: 24 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-09-30, 15:18   

Rozmowa to klucz do niesamowitej namiętności :evil: tak było jest i będzie
 

diego  

Pogromca postów



Wiek: 33

Do³±czy³: 29 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-09-30, 15:40   

Raczej oprócz tego co piszecie wysnują inną tezę. Oprócz tego, że rozmowa daje rozkosz to bez owej rozmowy długie pożycie z przyjemnością nie ma raczej racji bytu. No bo po pierwsze wszystko zacznie się nudzić nie będzie odkrywania nowych przyjemności. Do takiej rozmowy jednak trzeba dojrzeć, być z partnerem już jakiś czas, wzajemnie się rozumieć i przede wszystkim sobie ufać. Wtedy owa rozmowa przychodzi dużo łatwiej i można odkrywać kolejne i kolejne przyjemności.
_________________
"I know what I want, I say what I want and no one can take it away"

Każdy wie co ten sport dla nas znaczy, w naszym mieście- my dzielni Krzyżacy.
Wiesław Jaguś - legenda na zawsze
 

Madzialena13  

Wymiatacz


Wiek: 30

Do³±czy³a: 07 Cze 2010

   

Wys³any: 2010-09-30, 15:51   

Na wszystkie twoje pytania odpowiem - TAK.:)
Bez tych wszystkich rozmów wszystko co fizyczne miedzy nami byłoby nudne, monotonne i bez zmian. a takto dzieki rozmowie mozemy wszystko urozmaicic.:)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com