Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

Grazk  

User


ImiÄ™: Grazk

Wiek: 23

Doł±czył: 23 Gru 2019

Sk±d: Okolice Warszawy

   

Wysłany: 2019-12-23, 05:10   Rozmowa

Mam pewnego rodzaju problem, zauważyłem go u siebie już jakiś czas temu ale od pewnego czasu zaczął się nasilać. Problem pojawia sie w sytacji w której załóżmy że jakiś znajomy przyprowadza mnie do grupki swoich znajmych których ja nie znam. I to nie jest problem, problemem jest rozmowa, ja sie dosłownie nie potrafie odezwać, nie potrafie odpowiedzieć. Sprawdzałem to w wielu sytacjach, wielu osobach i za każdym razem mam taki sam problem. Jest to delikatnie irytujące gdyż nie moge przez to nikogo poznać bo kto by chciał sie zadawać z niemową. Co mogę z tym zrobić :/
 

taktak25

User


Doł±czył: 05 Maj 2019

   

Wysłany: 2019-12-23, 09:25   

Badz soba, nie zmieniaj sie na sile. Czasem osoby malomowne sa bardziej wartosciowe niz osoby zbyt gadatliwe lub jak ktos gada glupoty.
Najwazniejsze zebys sie tym nie przejmowal, a skoro jestes w sytuacjach gdzie masz okazje prszbywac z nowymi osobami to znaczy, ze kumpli ci nie brakuje i nie jestes samotnikiem izolujacym sie od otoczenia.
 

Remkens  

User

Remkens


ImiÄ™: Artur

Doł±czył: 28 Gru 2019

Sk±d: Warszawiaczek

   

Wysłany: 2019-12-28, 20:03   

Gdy byłem młodszy miałem to samo, a teraz proszę, znam "całą ulice" :-o . Z Tobą będzie tak samo! Ciężko dać rady w takiej sytuacji, bo każdy pewnie mówi "po prostu bądź sobą". No i to dobre rady. Staraj się być jak najbardziej przebojowy i pokazywać się z jak najlepszej strony. Pomyśl tak: nawet gdy coś się palnie, to co z tego? Oni i tak kiedyś zapomną, a to w życiu normalne. A życie trzeba wykorzystać, zwłaszcza młodość.
W dorosłości ciężej będzie o to, by kogoś poznać. Teraz masz okazje.
Zapamiętaj te słowa, a uda Ci się ;) :cool:
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com