Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Nyksus  

Hiper wymiatacz

AmericanWay



ImiÄ™: Oktawian

Wiek: 31

Do³±czy³: 09 Kwi 2009

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2009-09-01, 18:17   RozpoczÄ™cie roku szkolnego!

Pytanie bardziej skierowane do osób, które mają nowe szkoły ale ogółem do wszystkich.

Jak było? Jaka wg. was jest wasza nowa klasa i szkoła? Co sądzicie o swoich wychowawcach? Niby dużo powiedzieć nie można, wszak znacie go jeden dzień ale zawsze coś ; ).
 

Gray  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 18 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-09-01, 18:21   

Jest taki temat chyba...
 

pryzmat  

Pogromca postów



Wiek: 32

Do³±czy³: 26 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-09-01, 18:24   

Jest ale dla gimnazjalistów
_________________
_______________

Człowiek e, to wyścig szczurów,
do szklanych domów, z szarych murów,
jak twój guru to PeeLeN, ty przegrasz wyścig ten..


 

Gray  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 18 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-09-01, 18:52   

No skoro tak ^_^
Moja wychowawczyni to chemica, ponoć jedna z trójki najśmieszniejszych nauczycieli.
Ludzie... w sumie nie lubię takiego towarzystwa gimnazjalnego i licealnego. Szczególnie dziewczyn. Wydają mi się takie do granic możliwości zarozumiałe, chamskie i niemiłe, jak widzę taką nastoletnią twarzyczkę spoglądającą na mnie z wyrazem wyższości... -.- Ale nie będę oceniać po wyglądzie. W każdym razie, w mojej klasie jest paru przystojniaków. Jak widziałam listę przyjętych, okazało się, że chodzę z jakimś Włochem, to miałam nadzieję też na jakiegoś przystojnego, a tu taki dzieciaczek jak z zerówki xd
A szkoła jest pierwsza klasa ;x Poziom wysoki. W tamtej szkole każdy się uczy - mniej lub bardziej, ale uczy. I nauczyciele są świetni, zabawni, mili, ale wymagający.
W ogóle szkoła świetnie wygląda - świeżo po remoncie, na wiosnę otwarcie boisk było. Jest kort do siatkówki, koszykówki i wielkie boisko z zadbaną murawą *__* co do kortów to i w tenisa idzie pograć, jak się siatkę przełoży. Jest bezpiecznie. Ogrodzenia, monitoring, nadzorca przy drzwiach.
Sympatycznie.
 

jr_  

Pogromca postów



ImiÄ™: Manselinosa

Do³±czy³a: 27 Sty 2009

Sk±d: Okolice Lublina

   

Wys³any: 2009-09-01, 19:30   

Hm...klasy w zasadzie nie mogę opisac ale znam sporo osób i ogólnie jest fajnie ;P
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Sl5HP3MCTKA

http://www.youtube.com/wa...feature=related

Mmm ... ;*
 

Norbs93  

Pogromca postów

the boy next door



ImiÄ™: Norbu$

Wiek: 30

Do³±czy³: 10 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-09-01, 20:11   

A wiec .....
szkola strasza wywoluje u mnie mdlosci szczegolnie jak patrze na ludzi z zawodowki (bo to zespol szkol jest) takie przybite osoby wiem ze nie ocenia sie ksiazki po okladce no ale jak ktos tak gustownie jak oni ubieraja sie na roz.roku szk. to w ogole......
klasa no coz lekka przewa dziewczyna, jedno emo, wycha stara ale jara (moze byc) jeden kolo sie zapytal czy bedzie nasza wychowawczynia przez 3 lata wiec zabłysł
ogolnie bedzie jutro hardcoreeee :evil:
 

Anne  

Hiper wymiatacz

Mag powietrza.



ImiÄ™: Ania

Wiek: 31

Do³±czy³a: 10 Sie 2009

Sk±d: Honolulu.

   

Wys³any: 2009-09-01, 20:57   

Ludzie się tulili, gadali o wakacjach, a ja stałam z tyłu. Próbowałam przekazać coś, pochwalić się co robiłam, ale każdy miał w d*** moje opowieści. Normalka ;)
_________________
Najpierw rezygnujesz z drobiazgów, potem z większych rzeczy, a w końcu ze wszystkiego. Śmiejesz się coraz ciszej, aż wreszcie zupełnie przestajesz się śmiać. Twój uśmiech przygasa, aż staje się tylko imitacją radości, czymś nakładanym jak makijaż.
 

Chaos  

Wymiatacz

Wcielenie chaosu



ImiÄ™: Brzydkie

Wiek: 29

Do³±czy³: 24 Lip 2009

Sk±d: Kwidzyn

   

Wys³any: 2009-09-01, 21:17   

Anne, nie potrzebujesz ich uwagi. Uwierz.

Nic nowego na tym rozpoczęciu mnie nie spotkało.
_________________
[..]
My blackened soul's lit by your fuel
Implode your moral
And drains your pride
Too late for debate or run and hide
Time to take your life tolls the bell
To your hell I'd like to welcome you

 

BlaackMeetal  

Stały User

nimfomana



ImiÄ™: Scholastyka

Wiek: 32

Do³±czy³a: 29 Mar 2009

Sk±d: Metalowe Miasto

   

Wys³any: 2009-09-01, 21:36   

U mnie rozpoczęcie było wyje!ane :D
_________________
"Tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nazwać go i pokochać."

"Patrząc w lustro, pytam siebie: czy muszę zabijać z zimną krwią...?"
 

bella16  

Stały User



ImiÄ™: Iza

Wiek: 30

Do³±czy³a: 14 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-09-01, 21:37   

heeh mnie tam się moja szkoła podoba xD gdybym nie szła za ludźmi z mojej klasy to bym się zgubiła ale to taki mały szczegół. wychowawczyni od biologii jak coś powie to wszyscy w śmiech xD wyglądała dzisiaj jak naćpana nie wiem może zawsze tak wygląda. nauczycieli co słyszałam będę mieć spoko więc nawet dobrze. a ludzie z klasy nawet mili i sympatyczni zobaczymy wyjdzie w praniu :-P ale już słyszałam "kici kici" o lol kumpel będzie się nade mną pastwił do końca roku xD
to chyba tyle^^
 

zielona  

Pogromca postów



ImiÄ™: Monika

Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-09-01, 21:40   

No fajnie fajnie. Tzn. jeszcze właściwie nie wiem, bo póki co moimi osądami rządzi często mylne pierwsze wrażenie. Ludzie wydają się być spoko, niektórzy szczególnie przypadli mi do gustu i wydają mi się sympatyczni.
Wychowawca też mi sie spodobał, pierwszy raz facet, na pierwszy rzut oka sympatyczny. I podobno dużo wymaga ale dobrze uczy. Wszystko fajnie. Tylko w szkole się zgubię. Na 100 %.
Plan mi się średnio podoba, bo trzy razy w tygodniu mam 8 lekcji, od 8:00 do 15:10. Masakra.
Ale i tak jestem ciekawa dnia jutrzejszego i czekam z niecierpliwością.

I chcÄ™ wakacje.
 

Magillo

User


Do³±czy³: 04 Wrz 2009

   

Wys³any: 2009-09-04, 20:29   

Wszedłem do klasy, spisałem plan i wyszedłem- jak zwykle.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com