Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

madeline134  

Moderator



Wiek: 29

Do³±czy³a: 14 Pa¼ 2009

Sk±d: ¦l±sk/Krk

   

Wys³any: 2012-01-21, 17:06   

Mam niestety na biuście.
_________________
There is nothing to fear but fear itself.
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2012-01-21, 19:05   

Na pewno mam, ale olewam tę myśl.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

PollyParadox  

User

Nomada



ImiÄ™: Paulinka :3

Wiek: 24

Do³±czy³a: 21 Sty 2012

   

Wys³any: 2012-01-21, 19:11   

nie mam. jestem tak bardzo idealna
_________________
"Whenever I watch TV and see those poor starving kids all over the world, I can't help but cry.
I mean I'd love to be skinny like that but not with all those flies and death and stuff."

- Mariah Carey
 

apocalypse  

Hiper wymiatacz

KRÓLOWA



ImiÄ™: Marcelina

Wiek: 28

Do³±czy³a: 20 Sty 2012

   

Wys³any: 2012-01-21, 19:19   

a ja mam skłonność do powstawania blizn i tych ***** rozstępów.
_________________
Za­bija­nie dla po­koju jest jak pieprze­nie się dla cnoty.

http://www.photoblog.pl/adrianar
 

BounceQueen  

User

JestÄ™ EmosÄ™



Wiek: 31

Do³±czy³a: 20 Sty 2012

   

Wys³any: 2012-01-21, 19:32   

tez mam sklonnosc bo jestem bladzioch ale staram sie temu zapobiegac (kremy itp)
_________________
Dance with me, my pet. Dance with me into oblivion.
 

liliput  

User


Do³±czy³a: 24 Lut 2012

Sk±d: mazury

   

Wys³any: 2012-03-08, 09:23   

jezeli ktos ma slonnosc do rozstepow to napewno go to nie ominie.kobiety jezeli wasze mamy mialy rozstepy to wy tez napewno bedziecie je mialy wiec patrzcie na swoje mamy.ja mam 2 dzieci i mam rozstepy od piersi do kolan i nic na to nie poradze przy pierwszej ciazy wydawalam na kremy ok.300zl miesiecznie,regularnie je stosowalam i efekt zerowy do 8 miesiaca nie mialam a pozniej juz nie dalo rady nad tym zapanowac.i zadne kremy i przygotowanie skory do rozciagniecia nie pomoglo.jedyne na co mamy wplyw to na ich kolor wiadomo ze z casem same blekna.polecam tez robienie peelingu raz wtygodniu calego ciala oczywiscie.peeling napewno troche je wygladzi ale nic pozatym.zostalo tylko pogodzenie sie z tym faktem ze mamy rozstepy.pozazdroscic tym ktorzy ich nie maja.
 

1sport.pl  

User


ImiÄ™: Daria

Do³±czy³a: 18 Lis 2012

   

Wys³any: 2012-11-18, 18:27   

Niestety nie ma 100% kuracji na pozbycie się rozstępów. Można je jedynie trochę rozjaśnić, ale usunąć się raczej nie da. Chyba, że laserowo. Domowe sposoby to peeling, masaż zimną wodą i gąbką i wcieranie dobrego kremu lub balsamu na rozstępy
 

apocalypse  

Hiper wymiatacz

KRÓLOWA



ImiÄ™: Marcelina

Wiek: 28

Do³±czy³a: 20 Sty 2012

   

Wys³any: 2012-11-18, 18:36   

1sport.pl napisa³/a:

Niestety nie ma 100% kuracji na pozbycie się rozstępów.


jest, ostatnio czytałam że wymyślili na to metodę. jak znajdę gazetę, w której to wyczytałam to napiszę jak się to nazywa. na pewno kosztuje majątek, ale ja z wielką chęcią pozbyłabym się swoich rozstępów. nie ma to większego sensu, bo chirurg powiedział mi, że mam niesamowitą tendencję do bliznowacenia się ran, z byle gówna mam bliznę, z rozstępami też jakoś się pogodziłam : )
_________________
Za­bija­nie dla po­koju jest jak pieprze­nie się dla cnoty.

http://www.photoblog.pl/adrianar
 

roztrzepana.k.

User



Do³±czy³: 16 Lis 2012

   

Wys³any: 2012-11-18, 21:49   

Miałam roztępy. Poszłam do dermatologa i kazał mi masować to miejsce kremem na roztępy dla matek w ciąży z Perfekty bo jest delikatny i nie podrażnia.
Nie spodziewałam się ale podziałało już po dwóch tygodniach.
Chciałam dodać że roztępy miałam sine, dość głębokie, a nawet bardzo i ku mojemu zaskoczeniu podziałało, myślałam że będę musiała z tym żyć bo wszyscy mi mówili że tak głębokich nie da się zamaskować a jednak... ;)
_________________
Podobno wystarczy chcieć, a chcieć to móc. Ja chcę Ciebie, mogę?
 

lexie  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Ola

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Sty 2012

   

Wys³any: 2012-11-21, 21:43   

Ja też mam rozstępy na udach, to kwestia genetyczna, bo moja mama też takowe posiada. Słyszałam, że tego nie da się pozbyć, a wszelkie kremy to tylko pic na wodę - po prostu trzeba to zaakceptować. Mnie one aż tak bardzo nie przeszkadzają, ale skoro kilka dziewczyn tu pisze, że im coś pomogło, to może pomyślę nad zakupem jakiegoś kremu - chociażby po to, żeby się przekonać na własnej skórze, czy to działa. Póki co, po prostu nie będę patrzeć na te rozstępy i będę udawać, że ich nie ma. Może poczują się zignorowane i same mnie opuszczą :-D
 

sylwia29  

User


Do³±czy³a: 20 Lis 2012

   

Wys³any: 2012-11-22, 11:49   

Czy białe rozstępy można leczyć?Da sie je zniwelować?
_________________
Pożyczka
 

Verciaa  

User


Wiek: 43

Do³±czy³a: 30 Lis 2012

   

Wys³any: 2012-11-30, 21:53   

Mam na pupie ; /
Stosuje Eveline Slim Extreme 3D, Serum intensywnie wyszczuplające + ujędrniające.Do tego był jeszcze peeling, ale skończył Mi się.
 

nyan  

Stały User



ImiÄ™: Karolina

Wiek: 27

Do³±czy³a: 04 Lis 2012

   

Wys³any: 2012-11-30, 22:03   

Nie mam nigdzie, moja mama również. Chyba to odziedziczyłam :D
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2013-07-28, 22:25   

Mam na dupie. Na kolanie też mam, śmieję się z tego bo żadna znajoma jeszcze nie słyszała, że można rozstępu dostać NA KOLANIE, ale cóż. Gorzej ten tyłek, ale jestem genialna, będę bogata i usunę sobie laserem za 10 lat. Póki co nikt mi dupy nie ogląda więc jest ok :>. Chyba że ja przypadkiem spojrzę.
Dzisiaj gimnastykując się dojrzałam jeden na udzie. Ale że nie zauważyłam go wcześniej, uznaję go za nieistotny. Boję się zachodzić w ciążę, nawilżam się codziennie a skóra i tak sucha, będą następne pręgi do kolekcji...
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2013-07-29, 09:42   

Ja również nie mam.
Z początku nie wiedziałam nawet jak to wygląda, potem z ciekawości sprawdzałam u siebie każdy centymetr ciała.
I jestem bardzo z tego względu zadowolona.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com