Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: vialink | 2009-02-17, 23:35

Autor

Wiadomo¶æ

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-02-16, 10:50   

poem sometimes napisa³/a:

Znam 15-latka który rymuje lepiej od Ciebie


Ciesze siÄ™.

Nie musisz mi wierzyć ile mam lat, bowiem jestem blokersem, typowym blokersem co pije piwo na ławce, pali trawę i klnie co drugie słowo, a synonim kur***.a używam jako przecinek i piszę jak piszę stary, masz jakiś problem to wpisz się do książki skarg i zażaleń. Nie czytałem książek z kanonu lektur, czytam to co chcę, a na ciebie laskę wykładam.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-16, 10:50   

Amen.
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-02-16, 10:52   

Co amen chcesz podyskutować to dyskutujmy mamy okazję, co boisz się polemiki z taką osobą jak ja? A skoro nie chcesz gadać to japa śledziu milczenie jest złotem.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-16, 10:57   

Straho napisa³/a:

Co amen chcesz podyskutować to dyskutujmy mamy okazję, co boisz się polemiki z taką osobą jak ja? A skoro nie chcesz gadać to japa śledziu milczenie jest złotem.



A o czym Ty chcesz dyskutować, skoro właśnie opisałeś mi siebie jako przygłupa? :-o

Chciałem porozmawiać o Twoich rymach, ale widzę, że to Cię boli tak, jakby ktoś chciał Cię wykastrować niemal.
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-02-16, 11:02   

poem sometimes napisa³/a:

skoro właśnie opisałeś mi siebie jako przygłupa


I kto tu jest mądrzejszy? Człowieku to, ze jestem blokersem to o niczym nie świadczy, taki mam styl bycia a i że facjatę oklepię to dobry sposób na odreagowanie stresu czyż nie? Sadzę, że w przeszłości blokers cię pobił tak więc masz takie a nie inne ustosunkowanie do mnie z tego tytułu turlaj beret ;)
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-16, 13:16   

Straho napisa³/a:

Sadzę, że w przeszłości blokers cię pobił tak więc masz takie a nie inne ustosunkowanie do mnie



No, forumowy Freud nam się ujawnił :rotfl2:

Widzę, że NA TEMAT nic już więcej nie masz do powiedzenia, więc żegnam.
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-02-16, 14:56   

Mój hip-hop to mój hip-hop możesz go brać jak nie to wyjdź stąd.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

paraz

User


Do³±czy³: 05 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-16, 23:12   

poem sometimes nie ma co dyskutować z leszczem:) Serio koleś nie ma bladego pojęcia o rymowaniu. zaje**** potrafi "zrymować" czasowniki :D o mamo :D On musi zrozumieć, że jest cienki jak sik pająka i właściwie nie każdy powinien rymować. owszem każdy może, ale nie publicznie, a niestety forum jest miejscem publicznym, a przynajmniej wiele osób ma dostęp np takie dzieci neo jak straho. Serio jak sobie wpiszesz takiego zwałowego kolesia na youToubie jak LEch Roch Pawlak to zobaczysz, że on nawet swoim rymami nie trzyma jego poziomu :D Fakt, że wymyśla języki i słowa, ale przynajmniej jest śmieszny, a straho niestety jest bezpłciowy. Dostał ode mnie liścia w policzek i próbuję wywalić tutaj swoją frustrację. Jeżeli masz jaja STRAHO wrzuć choć jeden kawałek swój na jakiś serwer, mogę się założyć że nawet nie masz. poem sometimes dobrze, że rzeczowo podchodzisz do sprawy z frustratem nie ma co prowadzić polemiki. Piona.
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-02-17, 09:42   

paraz, tępy irracjonalisto nie nagrywam kawałków jak ci już pisałem rapszlu z drutu nieuku jeb*** czemu nie chcesz przyjechać do mnie na miejscówę boisz się stanąć twarzą w twarz z takim jak ja? Chyba tak z tego co widzę. ¦mieszna jest twoja rodzinka bo jak się rodziłeś patykami cie szturchali bo nie wiedzieli co to jest.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-17, 13:38   

Jest na tym forum jakaÅ› moderacja? :-o
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-02-17, 13:42   

poem sometimes, jest jest, a co bronisz się innymi, bark ci argumentów. Sam zacząłeś ja się tylko bronię, w takich frajerów jak ty wbijam swojego członka.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-17, 13:53   

Straho napisa³/a:

bark ci argumentów.



¯eby był argument, musi być dyskusja. My nie dyskutujemy, napisałeś w tym temacie swoje teksty i każdego kto skrytykuje próbujesz obrażać. A za bluzganie się dostaje warny, co w twoim przypadku powinno nastąpić już dawno, ale moderatorzy najwidoczniej się obijają. Czegoś jeszcze nie rozumiesz?
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-02-17, 14:07   

poem sometimes napisa³/a:

CzegoÅ› jeszcze nie rozumiesz?


Nie rozumiem co robisz na tym forum.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

paraz

User


Do³±czy³: 05 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-17, 15:51   

Straho napisa³/a:

paraz, tępy irracjonalisto nie nagrywam kawałków jak ci już pisałem rapszlu z drutu nieuku jeb*** czemu nie chcesz przyjechać do mnie na miejscówę boisz się stanąć twarzą w twarz z takim jak ja? Chyba tak z tego co widzę. ¦mieszna jest twoja rodzinka bo jak się rodziłeś patykami cie szturchali bo nie wiedzieli co to jest.


Takim gówniarskim tekstem próbujesz mnie obrazić? Człowieku wysil się użyj intelektu, chociaż widać że Ci go brać. Po co mam jechać ponad 400 km by spotkać się twarzą w mordę(bo nie masz twarzy) z takim tępakiem jak Ty? Nic nie muszę udowadniać w szczególności Tobie bo jesteś pajacem i każdy Cie by mógł zniszczyć rymami. Masz inteligencję nie wiele wyższą od świnki morskiej (bo inne świnie są dość inteligentne i szkoda, by było mi je obrażać) i uważasz się za elitę, to w takim przypadku dyskusja jest tak samo zasadna jak tłumaczenie krowie jak zbudowany jest komputer. Reasumujac rzecz etymologiczna dochodzę do konkluzji ze twoja eurudycja nie jest godna mojej elokwencji. ;]
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-02-17, 15:59   

paraz, możesz mobilizować się jakimi tylko chcesz argumentami, skoro cie nie obraziłem moimi tekstami to po co o nich wspominasz? Z doświadczenia wiem, ze jeżeli coś kogoś nie zdenerwowało to o tym nie wspomina. Wchodzisz na to forum, nawet się nie przywitałeś, masz mnie tylko zamiar obrażać? Jestem dużo dużo duż lepszy od ciebie w wielu rzeczach, skoro swoją frustrację na mnie wyładowujesz to w realnym świcie musisz być człowiekiem pełnym kompleksów. Polecam konsultację z psychologiem, może wyciągnie cię z depresji. Teraz nara bo damskie się nie liczy. Nie bedziesz do mnie jechać? A to szkoda bo już się z chłopakami umówiłem i mieliśmy my ci zamiar facjatę oklepać ale cóż widocznie z ciebie twardziel tylko w internecie.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com