Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: vialink | 2009-02-17, 23:35

Autor

Wiadomo¶æ

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-01-20, 10:37   [rymy] teksty

Zaje*** to ja w tym nie jestem, ale jako tako mi wychodzi...

Jestem MC Balon wyłoniłem się ze świata pod ziemnego, jestem zwykłym człowiekiem, ale nie wpadłem w rutynę dnia codziennego. Jestem byłem i będę pogódź się z tym faktem, nie jestem żadnym pedziem ani pokojowym paktem. Złość i agresja w moim oku, na wszystko mam wy.je.ba.ne, nie działam w amoku. Mówię co myślę i nie mów mi co mam robić, możesz mi gadać, i możesz sobie tym zaszkodzić.

Będę pisać i gadać bez umiaru, że mam przestać? Nie mam takiego zamiaru. Ej robię co chcę jeśli się z tym nie godzisz to się goń, wyjedz mi na solo a nieunikniony czeka cię zgon. Jestem MC Balon powtórzę po raz wtóry. HempGru? Co to za typy, nie znam takiej wieśniackiej ekipy. Nie rozumię ich poje*** są oni, MC Balon i GFZ do WM ich pogoni.

PS. Takie małe sprostowanie dla niekumatych GFZ to nasza taka ekipa jest skrótem od Groobasy z Flagówki a WM to Wytrawni Melanżownicy. GZF do WM ponieważ się przemianowliśmy z GFZ na WM :hyhy:

Myślę, że jasno to sformułowałem...
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

stubarwny  

Pogromca postów

Ten zły



Wiek: 18

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2009-01-20, 15:13   

¦wietne...
 

Iskra

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 20 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-01-20, 15:14   

zajebioza...
_________________
Bazgram na czystej BIA£EJ kartce, nie chce wprowadzać poprawek.

¯yje bez brudnopisu.
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-01-20, 15:27   

miałem zajawkę i napisałem trochę dłuzszy kawałek :P Nazwałem go Liryczny sku***el

Jestem niepoprawny politycznie, chwiejny psychicznie. Uważaj z kim się zadajesz, jestes super, ale tylko takiego udajesz. MC Balon działam tu z podziemia, nie wyrabiasz normy? To do widzenia. Interes na takich wykładam, wyrazy pogardy przed ich oczyma składam. To co myślę prosto wykładam, na papier przelewam to co mi w głowie siedzi, kim jestem? To pytanie retoryczne, pytanie bez odpowiedzi. Typek nie rób sobie jaj, jestem MC mam swój styl, sprawe sobie z tego zdaj. Wiem, że mój styl bycia cię drażni, ale jak ty jestem tylko człowiekiem więc bądźmy po ważni.

MC Baloon, MC Baloon...ten liryczny kur***
MC Baloon, MC Baloon...ten liryczny kur***

Jesli ci o to chodzi to nie skończyłem gadać , ja tak moge cały czas siadać pisać i składać. Mam ten styl, który ciebie miażdży, żaden przeciwnik nie jest mi straszny. Rymów setki w mojej głowie, nie na daremna MC się zowie. Ej koleś z jakiej choinki się urwałeś, takiej reakcji ode mnie sie nie spodziewałeś, pewnie co innego w planach miałeś. Powiem ci na koniec, twój koniec będzie sromotny, co więcej bez powrotny.

MC Baloon, MC Baloon...ten liryczny kur***
MC Baloon, MC Baloon...ten liryczny kur***

Ehe, Yo! MC Balon teraz na bit wchodzi, gdy zaczynam gadać od ciebie nadzieja od chodzi. MC Balon z Libiąskiej elity z GFZ do WM i MC.B. group ekipy. Jestem jak słona woda dla spragnionych, jak utrapienie dla trapionych. Nie wejdziesz ze mną w żadne układy, możesz spróbować mnie przegadać, ale nie dasz rady. Jestem MC Balon czy przemawia to do ciebie? Jestem ten MC co zawsze dumny z siebie. A teraz zlicz moje pancze, może ci sie uda powodzenia
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Amellie  

Wymiatacz

engineer.



Wiek: 18

Do³±czy³a: 28 Gru 2008

Sk±d: Praha

   

Wys³any: 2009-01-20, 15:49   

hmm, jeśli o mnie chodzi to pierwsze mi nie przypadło całkowicie do gustu, jakby na siłe wszystko było pisane.. drugie jest o wiele wiele lepsze, tylko ta druga zwrotka (?) coś taka dziwna jest ;) ... no, ale pewnie jakbym usłyszała z podkładem to spodobałoby mi sie bo tekst jest naprawdę niezły. ;)

PS. LibÄ…skiej, zabawnie brzmi ta odmiana ;)
_________________
"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" Pan P(e)..
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-01-20, 15:51   

Ostatnia dlatego jest taka dziwna, bo połączyłem dwa teksty, na ostatnia miała być na początku, ale wyszło że na końcu. I nie Libąskiej tylko Libiąskiej. Musiałem zrobić orta, już poprawię :P
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

KacperX

Stały User


Do³±czy³: 20 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-01-20, 15:53   

Zamierzasz to wydac? Szkoda byloby marnowac taki dobry tekst :D
 

Amellie  

Wymiatacz

engineer.



Wiek: 18

Do³±czy³a: 28 Gru 2008

Sk±d: Praha

   

Wys³any: 2009-01-20, 15:57   

nie tyle Ty zrobiłeś co ja ;) , poprostu dla mnie zawsze był Libiąż i inne tego typu odmiany jak Libiąża, Libiążu itp ;) , poprostu Libiąskiej zabawnie brzmi, tak inaczej ;) .

mimo że wymieszana i tak fajna, a ja do jakiś wielkich fanów rymów nie należę ;) .
_________________
"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" Pan P(e)..
 

Lena_no  

Pogromca postów

.'mama'.



ImiÄ™: Lena

Wiek: 34

Do³±czy³a: 15 Pa¼ 2008

Sk±d: Norwegia

   

Wys³any: 2009-01-20, 17:16   

nie no mi siÄ™ podoba.
Jestem TwojÄ… fankÄ… :-D
_________________
21.09.2009 11:35 52cm 3625g 
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-01-20, 17:24   

Dziękuję za miłe słowa, ale i tak wiem, ze nie jestem najlepszy :-P
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Ostatnio zmieniony przez Straho 2009-01-20, 18:07, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-01-20, 17:26   

jenyy Straho, kłaniam się.
_________________
Drugs&hugs.
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-01-20, 18:07   

Ten kawałek nosi tytuł: Rzecz w tym...

Biorę zeszyt i długopis, przelewam na papier rymów strugi. To mój tekst nie ostatni, nie pierwszy i nie drugi. Jestem rapu fanatykiem, nie tylko słuchaczem, ale i lirykiem. Jak Liroy długi staż mam za sobą, MC Balon we własnej osobie, jak zawsze jestem tą samą osobą. Dwadzieścia lat mi minęło, w szarognie dwadzieścia wiosen mi stuknęło. Woda sodowa mi nie uderzyła do głowy, na rymowanie mam różne sposoby.

Rzecz w tym, że nie wiem o co chodzi. Ale to nie szkodzi bo MC Balon to ten eMCe co cały czas rymy knoci.
Rzecz w tym, że nie wiem o co chodzi. Ale to nie szkodzi bo MC Balon to ten eMCe co cały czas rymy knoci.

Głos podziemia mówi prze ze mnie, to ja i zwykły człowiek ze mnie. Nie zadaję się z konfidentami, pionkami i pozerami. Znajomych sobie sam dobieram, co do planów życie pokaże, ja tego nie wybieram. To ten rym, to ten bit z ulicy i bloków, tu się wychowałem, tu poznałem pierwszych ziomków, którzy przybrali postać pionków. Nie życzę im niczego złego, niech się im darzy.

Rzecz w tym, że nie wiem o co chodzi. Ale to nie szkodzi bo MC Balon to ten eMCe co cały czas rymy knoci.
Rzecz w tym, że nie wiem o co chodzi. Ale to nie szkodzi bo MC Balon to ten eMCe co cały czas rymy knoci.

Wychowałem się w bloku, ale nie myl mnie z ulicznikiem, to ja jestem swojego życia politykiem i obrałem inny cel w życiu. Masz do tego jakieś waty? To zamilcz śmieciu.

Rzecz w tym, że nie wiem o co chodzi. Ale to nie szkodzi bo MC Balon to ten eMCe co cały czas rymy knoci.
Rzecz w tym, że nie wiem o co chodzi. Ale to nie szkodzi bo MC Balon to ten eMCe co cały czas rymy knoci.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

paraz

User


Do³±czy³: 05 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-05, 19:43   

Ja powiem tak siedzę w rapie ładnych parę lat, jestem producentem i raperem. To co tutaj napisałeś to co tragicznego, nawet nie wiesz o czym piszesz nie trzyma się to kupy ani dupy. Po pierwsze naucz się pisać wersami, bo tak zlane w całość nic Ci nie da - nie nagrasz tego. Nie pisz o tym jaki jesteś kozak jak dużo wiesz etc bo takich "zjadaczy" wytrawni gracze zjedzą na śniadanie. Nie używaj rymów rzeczowych, bo to nie sztuka zrymować coś co się kończy na tą samą sylabę, rymujesz na końcu góra dwu-trzy sylabowe słowa. To jest konstruktywna opinia zrób z tym co chcesz:) ale póki co to jest do kitu
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-02-05, 19:51   

paraz, ja stary jestem świętym Piotrem.

Skoro jesteÅ› taki super hiper mega eMCe to zawalczmy na dissy, zobaczymy jaki jesteÅ› zjadacz. Wyzywam cie na pojedynek.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

paraz

User


Do³±czy³: 05 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-05, 20:00   

ok nie ma problemu:) dawaj nagraj coś i wrzuć na obojętny jaki serwer ja odpowiem w ciągu dwóch godzin na Twój diss:) Nie jestem mistrzem w tym, ale na pewno wiem jak to się robi poprawnie, a nie jakiś shit :)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com