Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siŕ!

Zapomnia│eť has│a?

Przypomnij je

Autor

WiadomoŠ

destrukcyjna  

Pogromca post├│w

Do│▒czy│a: 05 Maj 2009

Sk▒d: Berlin.

Wys│any: 2015-07-28, 14:32   

xomkax, jak b─Ödzie chcia┼é to sam rzuci. W─ůtpi─Ö, ┼╝eby uda┼éo mu si─Ö to bez wi─Ökszych ch─Öci z jego strony i gro┼║b─ů czy pro┼Ťb─ů raczej do niego nie trafisz.

yp0c0  

Stały User

kolorowy

Imi─Ö: Adam

Do│▒czy│: 22 Lut 2015

Sk▒d: Lubelskie

Wys│any: 2015-07-28, 19:32   

xomkax, pewnie b─Ödzie to tak, ┼╝e dop├│ki wszystko b─Ödzie w porz─ůdku - nie przestanie. Przykre, ale raczej prawdziwe. P├│ki nie b─Ödzie mia┼é takiej w┼éasnej woli to nie zacznie si─Ö stara─ç naprawd─Ö.

xomkax  

User

Imi─Ö: Aleksandra

Do│▒czy│a: 26 Lip 2015

Sk▒d: Lublin

Wys│any: 2015-07-28, 22:51   

Nie dobrze, bo dym strasznie ┼Ťmierdzi... ci─Ö┼╝kie ┼╝ycie!

Czarne Indigo  

VIP

szach mat

Imi─Ö: Julia

Do│▒czy│a: 14 Sie 2012

Sk▒d: wielkoPolska

Wys│any: 2015-07-30, 17:25   

xomkax napisa│/a:

Ja nie pal─Ö i nie zamierzam nigdy zaczyna─ç, ale problem mam inny... Jak mam przekona─ç ch┼éopaka, ┼╝e powinien rzuci─ç? Ju┼╝ mi brakuje argument├│w, bo ┼╝adne do niego nie trafiaj─ů... :/

Fajki, albo ja. ;)

xomkax  

User

Imi─Ö: Aleksandra

Do│▒czy│a: 26 Lip 2015

Sk▒d: Lublin

Wys│any: 2015-07-30, 23:34   

Chwilowo jeste┼Ťmy na etapie "z fajkami o ┼Ťlubie nie my┼Ťl" tak┼╝e w sumie nie dos┼éownie, ale sens podobny... ;p

Irenax89  

User

Imi─Ö: Irena

Do│▒czy│: 12 Wrz 2016

Sk▒d: Warszawa

Wys│any: 2016-09-12, 10:07   

Policz sobie ile palisz tygodniowo/miesi─Öcznie.Nast─Öpnie wylicz rocznie.Zobacz co mog┼éaby┼Ť mie─ç za te pieni─ůdze.Np wakacje dobre,rower i jeszcze na co┼Ť by starczy┼éo pewnie.
Czy rozwijanie si─Ö w jakim┼Ť kierunku (kursy) potem dobra praca :)

kaszanko  

User

Imię: Paweł

Do│▒czy│: 05 Lip 2016

Wys│any: 2016-09-13, 14:04   

Powiem jak by┼éo w przypadku ludzi mi bliskich: siostra pali┼éa grubo od kilku lat - przesta┼éa w momencie gdy mia┼éa mie─ç wstawiane implanty z─Öb├│w(8 lat noszenia aparatu by┼éoby na marne..), no ale niestety palenie zast─ůpi┼éa jedzeniem. I tak waga posz┼éa o jakie┼Ť 10-15 kg w g├│r─Ö.

Najlepiej to znale┼║─ç sobie jaki┼Ť cel, dla kt├│rego rzuca si─Ö ten okropny na┼é├│g(je┼Ťli wizja raka nie jest wystarczaj─ůco motywuj─ůca do zmiany nawyk├│w) - polecam sport, du┼╝o frajdy i energii + robisz co┼Ť dla siebie.

joannaparzel  

User

parzel

Imi─Ö: Joanna

Do│▒czy│a: 18 Lis 2018

Sk▒d: ┼ü├│d┼║

Wys│any: 2018-12-22, 13:30   

Mojej cioci m─ů┼╝ by┼é uzale┼╝niony od palenia ( 20 lat na┼éogu ), a┼╝ do momentu kiedy powiedzia┼éa albo papierosy albo ja. I co si─Ö sta┼éo? ┼╗adna terapia nie by┼éa potrzebna. To nazywa si─Ö prawdziwa mi┼éo┼Ť─ç i silna wola:)

zbyhu  

User

Do│▒czy│: 19 Pa╝ 2015

Wys│any: 2021-03-25, 17:13   

Pr

Forum m│odzie┐owe e-Mlodzi.com