Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Rhagar14  

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 07 Sty 2013

   

Wys³any: 2014-03-16, 22:17   

Cytat:

I g**** ocenisz jak się nie znasz. Bo lekki nalot to nie problem, wspawanie łaty w samej podłodze to nie problem, ale zjedzona podłużnica to już jest problem.

.
Nie rozumiem twoich emocji , przecież to tylko dobra rada , bo ludzie nie patrzą na podłogę i łatwo się nadziać.

Cytat:

W praktycznie KA¯DYM aucie w tych pieniądzach znajdziesz gdzieś rdzę, więc takie rady to...


No ale chyba jest różnica między małymi śladami rdzy , a praktycznie rozkładającym się samochodem .

Cytat:

A równie dobrze ktoś się mógł porzygać


A może strzelił kloca na tapicerkę ? Chyba zapach benzyny każdy zna. Zapachu rzygów łatwo się pozbyć .

Cytat:

a może być po prostu zużyta końcówka drążka kierowniczego za 50zł..


No o takie drobne usterki sprzedający zadba , żeby właśnie nikt nie pomyślał , że to coś poważniejszego .

Cytat:

Więc twoja porada jest...


No jest właśnie bardzo dobra , każdy nienaturalny odgłos w samochodzie jest niepokojący . Przecież ja mówię o generalnym ocenieniu stanu auta , za bardzo się podniecasz.

Cytat:

Nawet mocno ślizgające sprzęgło zgasi samochód jeśli nie dodasz dużo gazu. A jak dasz dużo gazu to możesz za jednym zamachem urwać na raz nawet 3 poduszki silnika lub uszkodzić panewkę...


Tu nie chodzi o to , żeby samochód zgasł tylko , że jeżeli sprzęgło jest uszkodzone to będą dochodzić dziwne odgłosy z okolic silnika.
 

MGrzegorz12  

User


Do³±czy³: 17 Mar 2014

   

Wys³any: 2014-03-17, 16:55   

1,9 TDi i 130 koni. Na pewno znajdziesz :-D zwłaszcza przy tej cenie :-D
 

krymaz2

User


Do³±czy³: 30 Lip 2019

   

Wys³any: 2019-07-31, 09:31   

Wydaje mi się, że sensowną opcją do 5000 zł będzie ciężki do zdobycia w twej kwocie Volkswagen GOLF IV, ale mimo to dalej możliwy, bądź OPEL Astra G.
 

Monet24  

User

Monet


ImiÄ™: Monet

Wiek: 29

Do³±czy³: 09 Wrz 2019

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2019-09-10, 12:36   

Honda Acord 2004 - prze fajny samochod
 

zbyhu  

User


Do³±czy³: 19 Pa¼ 2015

   

Wys³any: 2020-01-22, 16:52   

przeglądając oferty motoryzacyjne można zwariować w ilości samochodów. Warto taki samochód przed zakupem dobrze przejrzeć aby nie wpakować się na minę. Na pewno nie można oczekiwać że auto używane będzie w idealnym stanie takim jak z salonu
 

kamila18

User


Do³±czy³: 01 Sie 2014

   

Wys³any: 2021-02-15, 09:30   

Nie znajdzie się jakiejś wypasionej bryczki za 5000zł, ale można znaleźć auto do przepieszczania się.
 

krevo

User


Do³±czy³: 14 Maj 2019

   

Wys³any: 2021-02-27, 15:06   

Krótkie pytanie na temat oferty https://auto-skup24h.pl/skup-kasacja-i-zlomowanie-samochodow-pruszkow/ od razu mowie, że nie jestem z tych okolic wiec nie wiem czym kierowac sie przy wyborze firmy, po prostu potrzebne mi jest jak najszybsze złomowanie samochodu. Warto skorzystać z ich oferty?
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com