Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siŕ!

Zapomnia│eť has│a?

Przypomnij je

Autor

WiadomoŠ

Rhagar14  

Pogromca post├│w

Do│▒czy│: 07 Sty 2013

Wys│any: 2014-03-16, 22:17   

Cytat:

I g**** ocenisz jak się nie znasz. Bo lekki nalot to nie problem, wspawanie łaty w samej podłodze to nie problem, ale zjedzona podłużnica to już jest problem.

.
Nie rozumiem twoich emocji , przecie┼╝ to tylko dobra rada , bo ludzie nie patrz─ů na pod┼éog─Ö i ┼éatwo si─Ö nadzia─ç.

Cytat:

W praktycznie KA┬»DYM aucie w tych pieni─ůdzach znajdziesz gdzie┼Ť rdz─Ö, wi─Öc takie rady to...

No ale chyba jest r├│┼╝nica mi─Ödzy ma┼éymi ┼Ťladami rdzy , a praktycznie rozk┼éadaj─ůcym si─Ö samochodem .

Cytat:

A r├│wnie dobrze kto┼Ť si─Ö m├│g┼é porzyga─ç

A może strzelił kloca na tapicerkę ? Chyba zapach benzyny każdy zna. Zapachu rzygów łatwo się pozbyć .

Cytat:

a mo┼╝e by─ç po prostu zu┼╝yta ko┼äc├│wka dr─ů┼╝ka kierowniczego za 50z┼é..

No o takie drobne usterki sprzedaj─ůcy zadba , ┼╝eby w┼éa┼Ťnie nikt nie pomy┼Ťla┼é , ┼╝e to co┼Ť powa┼╝niejszego .

Cytat:

Wi─Öc twoja porada jest...

No jest w┼éa┼Ťnie bardzo dobra , ka┼╝dy nienaturalny odg┼éos w samochodzie jest niepokoj─ůcy . Przecie┼╝ ja m├│wi─Ö o generalnym ocenieniu stanu auta , za bardzo si─Ö podniecasz.

Cytat:

Nawet mocno ┼Ťlizgaj─ůce sprz─Ög┼éo zgasi samoch├│d je┼Ťli nie dodasz du┼╝o gazu. A jak dasz du┼╝o gazu to mo┼╝esz za jednym zamachem urwa─ç na raz nawet 3 poduszki silnika lub uszkodzi─ç panewk─Ö...

Tu nie chodzi o to , ┼╝eby samoch├│d zgas┼é tylko , ┼╝e je┼╝eli sprz─Ög┼éo jest uszkodzone to b─Öd─ů dochodzi─ç dziwne odg┼éosy z okolic silnika.

MGrzegorz12  

User

Do│▒czy│: 17 Mar 2014

Wys│any: 2014-03-17, 16:55   

1,9 TDi i 130 koni. Na pewno znajdziesz :-D zwłaszcza przy tej cenie :-D

krymaz2

User

Do│▒czy│: 30 Lip 2019

Wys│any: 2019-07-31, 10:31   

Wydaje mi si─Ö, ┼╝e sensown─ů opcj─ů do 5000 z┼é b─Ödzie ci─Ö┼╝ki do zdobycia w twej kwocie Volkswagen GOLF IV, ale mimo to dalej mo┼╝liwy, b─ůd┼║ OPEL Astra G.

Monet24  

User

Monet

Imi─Ö: Monet

Do│▒czy│: 09 Wrz 2019

Sk▒d: Warszawa

Wys│any: 2019-09-10, 13:36   

Honda Acord 2004 - prze fajny samochod

zbyhu  

User

Do│▒czy│: 19 Pa╝ 2015

Wys│any: 2020-01-22, 16:52   

przegl─ůdaj─ůc oferty motoryzacyjne mo┼╝na zwariowa─ç w ilo┼Ťci samochod├│w. Warto taki samoch├│d przed zakupem dobrze przejrze─ç aby nie wpakowa─ç si─Ö na min─Ö. Na pewno nie mo┼╝na oczekiwa─ç ┼╝e auto u┼╝ywane b─Ödzie w idealnym stanie takim jak z salonu

kamila18

User

Do│▒czy│: 01 Sie 2014

Wys│any: 2021-02-15, 09:30   

Nie znajdzie si─Ö jakiej┼Ť wypasionej bryczki za 5000z┼é, ale mo┼╝na znale┼║─ç auto do przepieszczania si─Ö.

krevo

User

Do│▒czy│: 14 Maj 2019

Wys│any: 2021-02-27, 15:06   

Krótkie pytanie na temat oferty https://auto-skup24h.pl/skup-kasacja-i-zlomowanie-samochodow-pruszkow/ od razu mowie, że nie jestem z tych okolic wiec nie wiem czym kierowac sie przy wyborze firmy, po prostu potrzebne mi jest jak najszybsze złomowanie samochodu. Warto skorzystać z ich oferty?

Forum m│odzie┐owe e-Mlodzi.com