Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

sabina221126

User


Do³±czy³: 10 Cze 2018

   

Wys³any: 2018-06-10, 23:32   samoocena,ból dupy ,brak akceptacji siebie

Witam jestem tu nowa od 5 minut ,zacznę może od tego że mam 16 lat a męczę się już z tym problemem od 4 lat...
Mój problem polega na tym że nie akceptuje moich piersi , są zbyt małe
Nie było by w tym problemu gdyby nie to że jestem niską osobą a posiadam dość szeroki tyłek i troszeczkę w udach
dodam do tego , że palę już od 4 lat.
Nie akceptuje moich piersi nie potrafię dobrać sobie stanika , wstydzę się chodzić w bluzkach na ramiączkach jak i również wychodzić na basen moje rówieśniczki mają piersi dochodzące do rozmiaru B,C a ja mam dalej staniki dziecięce.
Strasznie się z tym źle czuje
Dodam , że moja mama ma dość duże piersi jak również jej mama ( moja babcia )
Jestem nie raz wyśmiewana w szkole jak to w tym społeczeństwie bywa , że jestem deską
Moja mama wie o moim problemie z papierosami i sądzi , że piersi mi nie rosną i już nie urosną bo pale
Ja jednak obrałam taktykę jedzenia
Wpychałam w siebie ile wlezie, wszystko smażone nie raz już nie mogłam ale jednak dalej jadłam.Ale jak sie okazuje nie poszło mi w cycki tylko standardowo w d**ę.
Prosze pomóżcie mi jakoś chociaż dobrymi słowami , ponieważ mam dość moich małych piersi a to wygląda bardzo kosmicznie kiedy mam za duży stanik i wieli tyłek a małe piersi
ProszÄ™ o pomoc
I z góry dziękuje smiech.gif
 

fikorka

User


Do³±czy³: 08 Cze 2018

   

Wys³any: 2018-06-11, 06:19   

Moim zdaniem mniejszy biust jest ładniejszy. Nie przejmuj się wyglądem, on naprawdę nie jest najważniejszy a z tego co piszesz to wyglądasz bardzo dobrze.
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2018-06-11, 07:53   

Cytat:

Witam jestem tu nowa od 5 minut ,zacznę może od tego że mam 16 lat a męczę się już z tym problemem od 4 lat...
Mój problem polega na tym że nie akceptuje moich piersi , są zbyt małe


Może jeszcze urosną ;)

Cytat:

Nie było by w tym problemu gdyby nie to że jestem niską osobą a posiadam dość szeroki tyłek i troszeczkę w udach
dodam do tego , że palę już od 4 lat.


Dlatego jesteÅ› niska. Bo palisz.

sabina221126 napisa³/a:

Moja mama wie o moim problemie z papierosami i sądzi , że piersi mi nie rosną i już nie urosną bo pale


Mama ma racjÄ™.

Cytat:

Wpychałam w siebie ile wlezie, wszystko smażone nie raz już nie mogłam ale jednak dalej jadłam.Ale jak sie okazuje nie poszło mi w cycki tylko standardowo w d**ę.


No to przysiady, brzuszki i rower. Zaraz spalisz.

Cytat:

Nie akceptuje moich piersi nie potrafię dobrać sobie stanika , wstydzę się chodzić w bluzkach na ramiączkach jak i również wychodzić na basen moje rówieśniczki mają piersi dochodzące do rozmiaru B,C a ja mam dalej staniki dziecięce.
Strasznie się z tym źle czuje
Dodam , że moja mama ma dość duże piersi jak również jej mama ( moja babcia )
Jestem nie raz wyśmiewana w szkole jak to w tym społeczeństwie bywa , że jestem deską


Nie wiem jak ci pomóc. Może kup sobie implanty?
Choć ci powiem z mojej perspektywy jako faceta ważniejszy jest zgrabny tyłek niż duże piersi :hyhy:
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

misia_pysia  

Wymiatacz

co tu wpiszesz?



ImiÄ™: Ola

Wiek: 26

Do³±czy³a: 05 Kwi 2018

   

Wys³any: 2018-06-11, 08:09   

Każda kobieta jest inna :) moja mama ma duży biust, a ja ledwo B, doszedł do C jak przytyłam, ale niestety przytyłam wszędzie wtedy xD. Także zdecydowanie nie tędy droga. Nie zawsze dziedziczy się od matki czy babci, możesz mieć geny kogoś z drugiej strony i stąd mniejszy biust. Możliwe też, że jeszcze urośnie, bo np papierosy spowolniły ten proces.

Ogólnie prawda jest taka, że ważniejsze niż rozmiar jest to, żeby były zadbane. Możesz spróbować ćwiczeń na biust, klatkę piersiową i ramiona, na pewno wzmocnisz mięśnie podtrzymujące biust i jednocześnie go ujędrnisz, to może dać wrażenie, że jest większy :) a jak chcesz lepiej się prezentować w ubraniach, to kupuj staniki z pushupem. I najlepiej wybierz się do brafitterki, ona dobierze Ci dobry rozmiar, od razu się lepiej poczujesz ze sobą. I uwierz, że rozmiarów jest od groma i to takich, których nie znajdziesz w sieciówce, bo w ogóle dobre dobranie stanika w sieciówce jest niemożliwe chyba xD

No a z papierosami to prawda, znam osoby, które palą od 11, 12 roku życia i pozostały bardzo niskie. Możliwe, że i na biust to wpływa.
 

youngmen97

User


Do³±czy³: 17 Gru 2017

   

Wys³any: 2018-06-11, 12:34   

Generalnie to jesteÅ› jeszcze dzieckiem także wszystko przed TobÄ… alee... Paleniem papierosów sobie zdecydowanie nie pomagasz, tymbardziej od 12 roku życia ( wtf?? To chore moim zdaniem). Co do piersi, dziwne, ale mnie w sumie krÄ™cÄ… dziewczyny z mniejszymi piersiami 😂, a tak wÅ‚aÅ›ciwie to zdecydowanie częściej zwracam uwagÄ™ na twarz, uÅ›miech czy ( jak już wspomniaÅ‚ kolega wyżej) na pupÄ™ :D i z tego co sÅ‚yszÄ™ wÅ›ród znajomych to wielu facetów tak ma. Także lepiej rzuć ten syf, zajmij siÄ™ sportem i nie myÅ›l o tym. A jak bÄ™dziesz miaÅ‚a taki kaprys to kiedyÅ› wstawisz sobie implant, tylko pytanie po co.
 

jestemdziwny

User


Do³±czy³: 11 Cze 2018

   

Wys³any: 2018-06-11, 14:13   

Po prostu masz taki typ budowy i nie masz się czym przejmować, duża ilość chłopaków (w tym ja) preferuje dziewczyny z taką urodą.
 

sabina221126

User


Do³±czy³: 10 Cze 2018

   

Wys³any: 2018-06-11, 17:13   

dzięki wszystkim <3
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2018-06-11, 17:19   

DeVaneio napisa³/a:


Cytat:

Nie było by w tym problemu gdyby nie to że jestem niską osobą a posiadam dość szeroki tyłek i troszeczkę w udach
dodam do tego , że palę już od 4 lat.


Dlatego jesteÅ› niska. Bo palisz.



Nie gadaj głupot. Ja też jestem niska, mam szerokie biodra i uda i wcale nie pale.

DeVaneio napisa³/a:

sabina221126 napisał/a:

Moja mama wie o moim problemie z papierosami i sądzi , że piersi mi nie rosną i już nie urosną bo pale


Mama ma racjÄ™.


Gdzieś kiedyś czytałam, że palenie fajków niszczy kolagen i od tego skóra szybciej się starzeje a piersi opadają bezlitośnie. Może ze wzrostem też to ma coś wspólnego. Ogólnie pierś to tłuszcz ale jego wzrost akurat w tym miejscu jest mocno związany z genetyką, niestety.
Na pewno zmienią się jak już zakończy się proces dojrzewania.

Jeżeli będziesz się decydowała na antykoncepcję to wybierz tabletki dwuskładnikowe, gdyż wiele kobiet w trakcie ich zażywania widzi sporą różnicę w rozmiarze biustu. Jednak tylko ginekolog może Ci je przepisać, wcześniej przeprowadzając wywiad by dobrać odpowiednie.

Miałam wielkie cycki i nie polecam. Najlepsze są średnie (B), a myślę, że do takiego stopnia jeszcze się u Ciebie z czasem rozwiną.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2018-06-11, 18:05   

Cytat:

Nie gadaj głupot. Ja też jestem niska, mam szerokie biodra i uda i wcale nie pale.


A paliłaś?
Może twoi rodzice palili?
Bo jak nie to tylko genetyka zostaje.

metalmummy napisa³/a:

Najlepsze są średnie (B), a myślę, że do takiego stopnia jeszcze się u Ciebie z czasem rozwiną.


(B) sÄ… baaardzo dobre jak na wzrost w granicach 160cm :-D
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2018-06-11, 21:27   

Moja mama ma 158 a ojciec 178, chyba oczywiste, że nie będę miała 180? Choćbym nawet brała tytoń dożylnie.

DeVaneio napisa³/a:

(B) sÄ… baaardzo dobre jak na wzrost w granicach 160cm


Cycki sÄ… dobre jak sÄ… dwa i zdrowe, wszystko inne je bie siÄ™ na boku.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2018-06-11, 22:10   

Cytat:

Moja mama ma 158 a ojciec 178, chyba oczywiste, że nie będę miała 180? Choćbym nawet brała tytoń dożylnie.


Ja słyszałem że
geny nie pochodzą tylko od taty i mamy. Nosisz w sobie geny wszystkich twoich przodków. A ludzie kiedyś byli wyższi niż teraz.

Cytat:

Cycki sÄ… dobre jak sÄ… dwa i zdrowe, wszystko inne je bie siÄ™ na boku


Popieram :-)
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

misia_pysia  

Wymiatacz

co tu wpiszesz?



ImiÄ™: Ola

Wiek: 26

Do³±czy³a: 05 Kwi 2018

   

Wys³any: 2018-06-12, 07:53   

DeVaneio napisa³/a:

Ja słyszałem że
geny nie pochodzą tylko od taty i mamy. Nosisz w sobie geny wszystkich twoich przodków. A ludzie kiedyś byli wyższi niż teraz.



po części. Powiem na swoim przykładzie - oboje moich rodziców ma oczy brązowe, a ja mam niebieskie. Odziedziczyłam je po dziadkach, a to w dodatku jest gen recesywny, a nie dominujący ;) . Nie jest powiedziane, że dziedziczy się tylko po rodzicach, często u dziecka może się uaktywnić gen właśnie z innej linii, np od dziadków. Taka to genetyka jest zabawna :D

Pisałam wyżej o tym. I że ja cycków nie odziedziczyłam po mamie zdecydowanie, wzrostu po rodzicach raczej też, bo mój tata ma ponad 180, moja mama 164, a ja 160 ledwo https://www.e-mlodzi.com/...es/rolleyes.gif

metalmummy napisa³/a:

Cycki sÄ… dobre jak sÄ… dwa i zdrowe, wszystko inne je bie siÄ™ na boku.



Podpisuję się pod tym :) nie ma co mieć kompleksów :)
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2018-06-12, 09:42   

gorzej jakbyś miała brązowe a rodzice niebieskie xD wtedy ktoś ma coś na sumieniu :D

Dziadkowie z obu stron byli niezbyt wysocy. Moje siostry też są podobnego wzrostu choć ciut wyższe- najstarsza 160, środkowa 163, ja- 158.
Nie ma co kombinować, mamy to we krwi ;)

Wracając do piersi. Przechodziłam przez wiele etapów ich ewolucji. Serio, do tej pory miałam pewnie z 10 różnych rozmiarów. Najfajniej wspominam cyki właśnie szkolne. Wygodnie i kompaktowo ;) Teraz nawet nie każdy sklep z bielizną ma mój rozmiar.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2018-06-12, 16:03   

misia_pysia napisa³/a:

a ja mam niebieskie.


Też mam ;)
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2018-06-13, 20:43   

Cytat:

A ludzie kiedyś byli wyższi niż teraz.



Lol nope

Cytat:

geny nie pochodzą tylko od taty i mamy. Nosisz w sobie geny wszystkich twoich przodków.



Geny dalszych przodków, które mogą się u ciebie ujawnić, są w genach taty i mamy. Żebyś ty miał jakieś geny, MUSIELI mieć je twoi rodzice, tylko rodzice przekazują geny. Wspólnie może z nich wyjść kombinacja, która uwidoczni cechy, których oni nie mieli uwidocznionych (np. niebieskie oczy), ewentualnie w płodzie może dojść do nowych mutacji, ale na pewno gadanie że się coś dziedziczy po dalszych przodkach to z punktu widzenia biologii za duże uproszczenie.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com