Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

alicja6666x

User


Dołączył: 22 Cze 2020

   

Wysłany: 2020-06-22, 04:08   SAMOOKALECZANIE

ostatnio wrocilam do tego bo chcialam cos poczuc, teraz zaluje bo mam takie rany ropiejące i bedzie widac blizny bo na rece mam chyba 30 sznit na 3/4mm proszę o pomoc bo znowu w to wpadam a nie chcę miec wiecej blizn a i tak mam juz duzo... nie ma mi kto pomoc a mama wsadzi mnie zowu do psychiatrykow NIE cZUJE SIE SAMOTNA ANI NIC Z tYCH RZECZY sama sie odizolowalam od kzdego MAM DOSYC czuje poczucie winy ciagle za to co robię ze sobą, wszystko zaniedbałam i wciaz to robie.
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence griseImię: Łukasz

Wiek: 26

Dołączył: 07 Sty 2010

   

Wysłany: 2020-06-22, 09:53   

Na ropiejące rany możesz stosować np. Tribiotic, a kiedy już się zagoją, możesz smarować blizny kremem opartym na silikonie. Sam miałem bardzo nieładną, czerwoną bruzdę na nodze i maść bardzo mi pomogła. Blizny staną się blade i z czasem się wygładzą.

Co do problemów natury psychicznej, potrzebny jest Ci specjalista.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

krzysztof1

Stały User


Dołączył: 02 Maj 2015

   

Wysłany: 2020-06-22, 19:02   Re: SAMOOKALECZANIE

alicja6666x napisał/a:

ostatnio wrocilam do tego bo chcialam cos poczuc, teraz zaluje bo mam takie rany ropiejące i bedzie widac blizny bo na rece mam chyba 30 sznit na 3/4mm proszę o pomoc bo znowu w to wpadam a nie chcę miec wiecej blizn a i tak mam juz duzo... nie ma mi kto pomoc a mama wsadzi mnie zowu do psychiatrykow NIE cZUJE SIE SAMOTNA ANI NIC Z tYCH RZECZY sama sie odizolowalam od kzdego MAM DOSYC czuje poczucie winy ciagle za to co robię ze sobą, wszystko zaniedbałam i wciaz to robie.Wiele osób obwinia siebie o różne rzeczy załamują się niekiedy z błahych powodów, ale w końcu uświadamiają sobie, że to oni nie są winni tylko to świat jest zły, który ich otacza dookoła. Najważniejsze abyś Ty doceniła siebie i swoje wartości bo jesteś wartościowym człowiekiem a kiedy to zauważysz i zaczniesz siebie doceniać i przestaniesz się ranić wtedy nie tylko Ty staniesz się szczęśliwa, ale i twoja mama, która cię kocha a która cierpi, kiedy tracisz wiarę w siebie i zaczynasz wątpić i kiedy zaczynasz się poddawać. Daj głowę do góry i pokaż, że jesteś silnym człowiekiem, że potrafisz pokonać swoje słabości choćby dla tych, którzy cię kochają i szanują bo jeżeli Ty to zrobisz chociaż dla nich a nie dla siebie to oni zrobią to samo a wtedy cierpienie odejdzie ze wspomnieniami i wszystko zacznie się odnowa Ty jako nowa odmieniona osoba jakbyś narodziła się na nowo otwarta znowu na innych, aby mogli nacieszyć się twoim towarzystwem i tym, że znowu jesteś wśród nich i ,że do nich powróciłaś.
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com