Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

HappyBoy  

Stały User



Do³±czy³: 29 Lut 2012

Sk±d: wirtual world

   

Wys³any: 2014-10-13, 19:38   Secret Service - reaktywacja

Hejka ;-)

Na rynku właśnie pojawił się pierwszy (czyli 97) numer nowego SS. Czy ktoś z Was kojarzy to pismo? Osobiście jestem fanem gier od zawsze, zdarzało mnie się czytać starego SS, choć nie byłem jakoś szczególnie zakochany w tym piśmie. Moje serce w 1998 r. zdobylo CD-Action i jestem mu wierny do dziś. Jednak kiedy przeczytałem gdzieś o tym że jest projekt wskrzeszenia SS to się ucieszyłem, na naszym rynku jest miejsce na ambitne pismo o grach i retro, bo to głównie na nostalgię stawiają obecni redaktorzy, choć nie zabraknie w piśmie nowych tytułów. Właśnie dziś udało mnie się nabyć nowego Secreta, jestem już w połowie lektury i muszę powiedzieć że jest dobrze. Wysoki poziom tekstów, ciekawe relacje i recenzje, jest co poczytać i powspominać.

Ciekawy jestem waszych opinii o nowym SS, kieruję to pytanie głównie do starszych graczy, którzy jeszcze pamiętają epokę ośmiobitowców :-p
_________________
Szanujmy życie jest jedno.
 

sznurek  

Pogromca postów

Defqon1 Festival!



ImiÄ™: M

Wiek: 32

Do³±czy³: 28 Pa¼ 2012

Sk±d: Pó?nocny-Wschód

   

Wys³any: 2014-10-13, 22:58   

zaraz zaraz zaraz..jakiś bloger o tym mówił. Nakład chyba 50tys egzemplarzy? Ja nie kojarzę tego czasopisma i prawdę mówiąc, nie kupiłbym go nawet za zeta, bo po co?
_________________
You know who i am
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com