Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Nekowaty  

User



ImiÄ™: Michau

Wiek: 31

Do³±czy³: 02 Lip 2011

Sk±d: Ko³obrzeg

   

Wys³any: 2011-07-02, 15:15   

Ze względu na moją orientację, to tylko mi zostaje seks analny. Nie mam jakiś obiekcji do tego. Tak jak napisał Hetman: jak ktoś to lubi, to niech robi...
 

Sikoreczka92  

Stały User



Wiek: 32

Do³±czy³a: 09 Sie 2011

Sk±d: ¦l±sk

   

Wys³any: 2011-08-09, 18:59   

Osobiście nigdy nie zdecyduję się na seks analny. Nie kręci mnie to, a nawet wręcz odpycha. Jednak nie krytykuję ludzi, którzy go praktykują. Każdy lubi co innego i każdy ma prawo do wyboru ;)
_________________
Do granic sobą zmysł każdy pieść...
 

kisssmyasss  

User

KissMyAss



ImiÄ™: Czarna ;)

Wiek: 31

Do³±czy³a: 18 Sie 2011

Sk±d: st±d ;>

   

Wys³any: 2011-08-19, 14:01   

Raz do tego doszło.. jednak wolę tradycyjnie
 

wilkova  

User



Do³±czy³a: 24 Sie 2011

   

Wys³any: 2011-08-28, 21:06   

nie jara mnie to.
 

Mohammed  

User

Allah akbar!



ImiÄ™: Mohammed

Do³±czy³: 30 Sie 2011

Sk±d: Afganistan

   

Wys³any: 2011-08-30, 21:38   

Allah wielokrotnie zakazał przez usta Proroka seksu nieprowadzącego do poczęcia potomka.
_________________
"Bij żonę codziennie. Jeśli nie wiesz, za co, nie szkodzi, ona będzie wiedziała."
 

foxtrot

User


Do³±czy³: 08 Wrz 2011

   

Wys³any: 2011-09-08, 20:04   

Szkoda, że kobitki jednak w większości nie lubią takich zabaw... Miałem przyjemność raz tego spróbować i to jest naprawdę zajebista sprawa, tak ciasno przez cały czas! Robiłem to z moją ówczesną dziewczyną - długo ją prosiłem i w końcu się zgodziła. Ale jej się średnio podobało. Za to słyszałem, że są laski, które chcą tylko tak. Ze świecą takiej szukać ;) No i są jeszcze callgirls - one nie marudzą, się płaci - się ma. Tylko z taką to strach, bo nie wiadomo co się złapie. Prezerwatywa w seksie analnym jest dużo bardziej podatna na pęknięcia.
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2011-09-08, 20:08   

foxtrot napisa³/a:

że są laski, które chcą tylko tak. Ze świecą takiej szukać


Ja, chyba se skierowaniem do proktologa na operacjÄ™ zwieraczy....
:facepalm:
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2011-09-08, 20:11   

foxtrot napisa³/a:

Za to słyszałem, że są laski, które chcą tylko tak.


IdÄ…c dowcipem.
Masz prezerwatywy ? - nie. To dupa.

A lewatywę przed robiła ?
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

foxtrot

User


Do³±czy³: 08 Wrz 2011

   

Wys³any: 2011-09-08, 20:21   

Co wy macie z tymi lewatywami? Myślicie, że np. każda para homoseksualna robi lewatywy przed każdym stosunkiem? Jak ktoś ma problemy z wypróżnieniem, to tak, ale wystarczy się załatwić niedługo przed i wystarczy. Moja dziewczyna nie robiła lewatywy. Lubrykant i jazda ;]
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2011-09-08, 20:26   

foxtrot napisa³/a:

Co wy macie z tymi lewatywami?


Fajna sprawa, a jaka zabawa.

foxtrot napisa³/a:

Myślicie, że np. każda para homoseksualna robi lewatywy przed każdym stosunkiem?


Niestety nie było mi dane zostać ankieterem i pytać pary homoseksualne czy przed każdym stosunkiem analnym stosują lewatywę. Może kiedyś jeszcze mi się uda takowe badanie przeprowadzić - ciekawe może być.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

foxtrot

User


Do³±czy³: 08 Wrz 2011

   

Wys³any: 2011-09-08, 20:33   

Cytat:

Niestety nie było mi dane zostać ankieterem i pytać pary homoseksualne czy przed każdym stosunkiem analnym stosują lewatywę.



Wszystko przed TobÄ….
 

anika222222

User


Do³±czy³: 18 Cze 2013

   

Wys³any: 2013-06-18, 11:53   

Ja bardzo lubie uprawiać seks analny z moim chłopakiem. Pierwszy raz nie był zbyt przyjemny. Zrobiliśmy to wtedy na pieska i mnie troche bolało i szybko skończyliśmy. Kotregoś dnia zachciałam znowu. Zrobiliśmy to wtedy na łyzeczki, użyliśmy żelu, posparował nim swojego penisa i mnie meidzy pośladkami. Delikatnie go włożył, najpierw sam czubek, pozniej powoli swuwał sie coraz głebiej, ja sie starałam przy tym maksymalnie rozluźnic, przez pierwsza minute nie myślałam o niczym, później gdy mięśnie się juz rozluźniły zrobiło mi się bardzo przyjemnie. Bardzo szybko w ten sposób mogę osiągnąć orgazm i sex, a jak on zacznie jeszcze pieścic moją łechtaczke to potrafie dojśc w kilka minut i jest to niewyobrażalna przyjemność! i wcale nie robie zadnej lewatywy przed... po prostu ide do ubikacji i już. Moj chłopak nigdy nie miał resztek kału na penisie. Polecam pozycje na łyżeczki anal http://www.sexplaneta.pl bo jest najmniej bolesna a nawet bardzo przyjemna, jedyny minuś to taki ze się partnera nie widzi a ten musi zaczynac bardzo delikatnie.
 

sznurek  

Pogromca postów

Defqon1 Festival!



ImiÄ™: M

Wiek: 32

Do³±czy³: 28 Pa¼ 2012

Sk±d: Pó?nocny-Wschód

   

Wys³any: 2013-06-18, 19:28   

Moja nie lubi,a ja nie naciskam..nie jara mnie to. :-)
_________________
You know who i am
 

mlody92r  

User

Mlody92r


ImiÄ™: NN

Wiek: 32

Do³±czy³: 23 Cze 2013

Sk±d: wlkp

   

Wys³any: 2013-06-23, 19:44   

Nie wiem czy mnie nie "zjecie" na poczÄ…tek.

Jest to mój pierwszy post na tym forum.

Jestem gejem, ale nie pedałem ( typu miękka rączka itp)
Współżycie zacząłem w wieku 17 lat, do tej pory miałem 2 partnerów. Dla mnie sex analny to normalna sprawa, nie widzę w tym nic złego, bolało mnie tylko za pierwszym razem.
Mam stałego partnera. Ostatni raz kochaliśmy się w piątek.

Sex analny fajna sprawa, jeśli czuje się wieź, posiada pełne zaufanie do drugiej połówki/osoby :-) Dla wielu to obrzydzenie w byciu gejem, ale to nie jest zależne ode mnie. Nie chciałem nim być, a wyszło inaczej.

edytuję. Oczywiście przed każdym stosunkiem robię lewatywę. Nigdy nie było "niespodzianek"
_________________
Gej- nie pedał !
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2013-06-28, 14:34   

Lubię tą formę sexu i czerpię z niej wiele przyjemności, aczkolwiek nie zawsze mam na nią ochotę, więc uprawiam typowy anal 'od święta'. Natomiast bardzo lubię gdy w sexie tradycyjnym dostaję tam palec lub dwa :D
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com