Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-10-21, 21:39   

Oj tam kogo se wybierzesz,... Tylko że bez zobowiązań.. :-P
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

Funner  

Mega wymiatacz

LG ;)



ImiÄ™: Daniel

Wiek: 32

Do³±czy³: 08 Wrz 2008

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2008-10-21, 21:40   

Rozumiem ,że ty podchodzisz do kolesia na ulicy i do ucha "chcę Cie" I tyle? XD
_________________

 

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2008-10-21, 21:45   

Funner napisa³/a:

Rozumiem ,że ty podchodzisz do kolesia na ulicy i do ucha "chcę Cie" I tyle? XD

ma sie wielu znajomych jednych znasz lepiej innych gorzej, mam wielu kolegow, nawet bardzo dobrych którzy mnie pociagaja, jednak z nimi nie spałam, ale uważam, że byłoby całkiem normalne gdybym z któryms sie spotkała w celach czysto przyjemnosciowych.
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

Funner  

Mega wymiatacz

LG ;)



ImiÄ™: Daniel

Wiek: 32

Do³±czy³: 08 Wrz 2008

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2008-10-21, 22:11   

Całkiem normalne? Jeśli tak uważasz...
_________________

 

laven  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-10-21, 22:46   

"Byle kto" w kwestii seksu, to każdy kolega, przyjaciel, kumpel itd. kto nie jest partnerem. Tak ja to widzę i jest to dla mnie paranoja. Spaczenie, degeneracja, dewiacja itp. Ale róbta co chceta.
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-10-22, 14:19   

Funner napisa³/a:

Rozumiem ,że ty podchodzisz do kolesia na ulicy i do ucha "chcę Cie" I tyle? XD


heh przecież napisałam że jestem przeciw, ale mówiłeś że nie rozumiesz z kim? No to odpisałam Z KIM CHCESZ
Ja mam to gdzieÅ› nie robie tak i nie zamierzam
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

Casperson

User


Do³±czy³: 22 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2008-10-22, 20:16   

Cytat:

ma sie wielu znajomych jednych znasz lepiej innych gorzej, mam wielu kolegow, nawet bardzo dobrych którzy mnie pociagaja, jednak z nimi nie spałam, ale uważam, że byłoby całkiem normalne gdybym z któryms sie spotkała w celach czysto przyjemnosciowych.



Przyjemność bez miłości nie istnieje. A żebyś tak wpadła z którymś. Koniec będzie taki ze powie Ci narazie i zostaniesz sama z dzieckiem. Szerokiej drogi Ci życzę. Oschle pozdrawiam.


Nie tolerujemy na forum obrażania innych użytkowników.
Możesz się nie zgadzać, mieć inne zdanie, ale wypowiadaj się w sposób kulturalny.

1 ostrzeżenie - przykro mi.

Vialink
 

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2008-10-22, 20:39   

Casperson napisa³/a:


Przyjemność bez miłości nie istnieje. A żebyś tak wpadła z którymś. Koniec będzie taki ze powie Ci narazie i zostaniesz sama z dzieckiem. Szerokiej drogi Ci życzę. Oschle pozdrawiam.

hahahahahahahahhahah umieram hahahahahahahahahhaaha.
Skoro dla Ciebie sex bez miłości nie daje przyjemnosci8, to chyba nie wiesz nawet o czym mowisz.
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-10-22, 20:42   

Lena, nie przejmuj się po prostu dziewczyna może troche źle zrozumiała...
No i napewno można powiedzieć że jest na NIE! Troche za bardzo wyolbrzymiła (ze byle z kim byle jak byle gdzie), ale w sumie to są takie osoby które się tak zachowują, sa np. na dyskotekach i rozumiem jej oburzenie

Lena, z tego co piszesz to nie ty, i nie o to Ci chodziło
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2008-10-22, 20:45   

dokładnie, pierwsza sprawa: nie napisałam, że tak robię, ale, że nie dziwi mnie to i że nie mam nic przeciwko temu. Sex to przyjemnośc. SEX TO SEX to nie to samo co uprawianie miłości. trzeba to odrużniac.

Justencja napisa³/a:

nie przejmuj się po prostu dziewczyna może troche źle zrozumiała...

nie przejmuje. 8-)
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

Schwimmweste  

User

reggae. <333


Do³±czy³a: 17 Pa¼ 2008

Sk±d: Sercem Jamajka!

   

Wys³any: 2008-10-23, 19:30   

A więc.
Seks seksem, przyjemność przyjemnością, kochanie się kochaniem.

Wydaje mi się że seks bez miłości nie ma 'tego czegoś', aczkolwiek może być całkiem przyjemny ;)

Co innego spanie dla przyjemności, a co innego puszczanie się z każdym na lewo i prawo i po przekątnej xD

Lena napisa³/a:

Skoro dla Ciebie sex bez miłości nie daje przyjemnosci8, to chyba nie wiesz nawet o czym mowisz.



jestem przekonana, że nie można każdej sytuacji dodać do każdej osoby. każdy ma inne spojrzenie na świat. dla niektórych seks bez miłości a z czystego porządania to zwykłe puszczalstwo.

U mojej koleżanki w klasie, jest dziewczyna która spała z kolesiem, z którym nie wiedziała czy była czy nie. Niby się spotykali, ale gadali tylko o seksie. Minuta pięć, łóżko. teraz mijają się na korytarzu bez zwykłego 'cześć' xD i jaką ma opinie?.
szmaty xD

Lena napisa³/a:

SEX TO SEX to nie to samo co uprawianie miłości. trzeba to odrużniac.



i oto jest sedno całej sprawy. dla kogoś może nie istnieć sex bez miłości. i nikt nie ma prawa o mówieniu komuś czy seks to przyjemność z kimś z kim się nie jest. i o.
_________________
'Każdy postrzega życie na własny sposób, każdy inaczej przeżywa porażki, problemy i triumfy.'
 

laven  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-10-23, 22:11   

Dla mnie seks jest tym samym co uprawianie miłości. Nie odrÓżniam tych dwóch rzeczy od siebie, ponieważ stanowią w moim mniemaniu jedność. Owszem, seks bez miłości "zajeżdża" mi puszczalstwem. A także nieposzanowaniem miłości. Bo czym jest seks dla partnera, jeśli sobie pomyśli, że jego ukochana osoba nie oddała całego swego ciała i duszy tylko jemu, a mówiąc brzydko lecz trafnie puszczała się z innymi. Dla mnie to niemoralne.
 

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2008-10-25, 16:31   

laven napisa³/a:

Owszem, seks bez miłości "zajeżdża" mi puszczalstwem.

Ale niech zgadne, tylko dziewczyna jest puszczalska? Chłpopak jest w porzadku? Bo on zaspokaja swoje potrzeby, tak ?
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

L.  

Pogromca postów

ultradoskonała



Wiek: 31

Do³±czy³a: 24 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-10-25, 18:10   

To też zależy. Jeśli mówimy tu o przykładzie kobiety czy mężczyzny rodem z Seksu w wielkim mieście, to jestem przeciw.
Ale jeśli o niezobowiązującym romansie (zaznaczę- z JEDN¡ osobą), to proszę bardzo.
_________________
Dreaming of screaming
Someone kick me out of my mind
I hate these thoughts I can`t deny


A thousand lies have made me colder
 

laven  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-10-26, 21:30   

Ej. Zacznijmy od tego, co to za atak? Czy coś podobnego napisałam? NIE. Więc nie rzucać się na mnie proszę.
Nie znoszę facetów, właśnie za to ich niepohamowanie. Wciąż tylko seks, seks i seks. A jak widzę kolesia, któy się podnieca ile panienek przeleciał, to się człowiekowi niedobrze robi. Taki puszczalski chłop, też jest wg. mnie niemoralny. I szczerze, to do niego będę czuła większą niechęć niż do kobiety. Ot, takie sobie wrodzone feministyczne odczucia.
Zatem nie wkładać mi w usta słów niewypowiedzianych.

Cytat:

Ale jeśli o niezobowiązującym romansie (zaznaczę- z JEDN¡ osobą), to proszę bardzo.


Odniosę się do tego. Jeśli osoba ma tego jednego partneram, to jeszcze nie jest tak źle. Ale co chwila jakiś inny, to dla mnie zdecydowane przegięcie.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com