Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2015-06-26, 00:17   

$karbówka napisa³/a:

Zaufam więc Twojemu doświadczeniu co do tego co widać po ch*ju.


bardzo ładnie. oglądaj ich jak najwięcej, to się wprawisz.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2015-06-26, 10:41   

uuu... złośliwości, w obronie DeSade... :oczami:

No, ale okej.
To moja kolej :-)

Nie muszę się wprawiać, bo jak napisałem, mnie ani w przeciwieństwie do piszących tutaj kobiet ani histeria z HIV, ani wasze przygody z obcymi ch*jami nie interesują.

A dwa skoro mamy tutaj eksperta w Twojej osobie, i chwalisz się, że dysponujesz tak jednoznaczną pewnością w rozpoznawaniu HIV i metodologią obserwacji ch*ja - to empirycznie jesteś już niedościgniona w tej tematyce.
Wniosek jest, że niejednego widziałaś - więc rozsądnie jest zaufać największej ekspertce na forum.
I właściwie kończy to temat - "pewności, bądź nie, kto ma HIV" - w razie czego, dziewczyny już wiedzą, że musza zgłaszać się do Ciebie, ze zdjęciami k*tasów ( bądź od razu z chłopem ). :-D

I znowu dzięki mnie doszliśmy do konkluzji.

Wystarczy znajomość medycyny. I nie przekręcaj tego, co mówię. ostrzegam. ostatni raz z resztą// metalmummy
 

philosophus  

Pogromca postów


Do³±czy³: 07 Lut 2013

   

Wys³any: 2015-06-26, 12:37   

$karbówka napisa³/a:

Czyżby skur***y było mniej nietaktowne niż "cycko-zanik" za który tak się oburzyłeś?



Kompleksy w tym przypadku nikomu nie grożą.
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2015-06-26, 20:28   

Wyrosłem z "friends with benefits", bo to bez sensu na dłuższą metę. Teraz chciałbym stałego, poważnego związku z osobą, z którą się kochamy nawzajem, jesteśmy ze sobą na dobre i na złe ;)
 

kenzy1  

Pogromca postów

Upadły


ImiÄ™: Dominik

Wiek: 29

Do³±czy³: 10 Mar 2011

   

Wys³any: 2015-06-26, 21:40   

$karbówka napisa³/a:

I znowu dzięki mnie doszliśmy do konkluzji.



_________________
Ogień spadnie z nieba. Wszyscy przeciwni spłoną. Zapanuje ład.
 

marigold  

Stały User



Wiek: 30

Do³±czy³a: 24 Sty 2015

Sk±d: Wawa

   

Wys³any: 2015-06-28, 16:15   

Ja przepraszam, że się wtrące w tą burzliwą dyskusję :D Nie jesteśmy zwierzątkami w lesie, które robią to bez zobowiązań, bo napada je ruja i muszą to zrobić tu i teraz, bo tak. Tym różnimy się od zwierząt, że możemy świadomie zdecydować z kim i po co to robimy - a robimy to by było przyjemnie nie tylko nam, ale i drugiej osobie, z którą się wiążemy i dajemy jej coś, czego nie damy od tak innej osobie. Seks ma być czymś wyjątkowym - czymś co jeszcze bardziej spoi parę. Nie traktujmy tego jako zaspokojenie chwilowego głodu. Seks bez zobowiązań - only for animals :D
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-06-28, 16:33   

marigold napisa³/a:

Nie jesteśmy zwierzątkami w lesie, które robią to bez zobowiązań, bo napada je ruja i muszą to zrobić tu i teraz, bo tak.



Plasujemy się na przecięciu świata zwierzęcego z duchowym.

[ Dodano: 2015-06-28, 17:36 ]
I sÄ… tego konsekwencje
_________________
W miękkim futrze kota
 

Chat Noir  

Stały User



Do³±czy³: 11 Lip 2015

   

Wys³any: 2015-07-11, 16:19   

Zacznijmy od tego, że nie istnieje coś takiego jak seks bez zobowiązań. Zobowiązaniem jest już sama możliwość ewentualnej ciąży u partnerki. Jeżeli nie chodzi do łóżka z każdym, to w przypadku wpadki jest do Wasz wspólny problem. I radzę podchodzić do tego odpowiedzialnie.

Za brak zobowiązań w seksie się płaci - od stu złotych za spotkanie.
 

juulliusz  

User


Do³±czy³: 02 Lip 2015

   

Wys³any: 2015-07-11, 16:46   

bez przesady, seks bez zobowiązań to po prostu seks dla przyjemności, nie każdy musi zaraz zajść w ciążę, mam koleżankę, która jest bezpłodna a seks lubi
 

Chat Noir  

Stały User



Do³±czy³: 11 Lip 2015

   

Wys³any: 2015-07-11, 16:51   

juulliusz, Twoja koleżanka nie ma na imię Wszyscy, a na nazwisko Każdy. Zazwyczaj ludzie bezpłodni walczą ze swoją przypadłością i leczą się, a nie wykorzystują swojego stanu w miejsce antykoncepcji.

Poza tym Twój post nie przeczy wcale moim słowom.
 

kenzy1  

Pogromca postów

Upadły


ImiÄ™: Dominik

Wiek: 29

Do³±czy³: 10 Mar 2011

   

Wys³any: 2015-07-11, 19:02   

Chat Noir napisa³/a:

Zobowiązaniem jest już sama możliwość ewentualnej ciąży u partnerki.



Chat Noir napisa³/a:

Za brak zobowiązań w seksie się płaci - od stu złotych za spotkanie.



Zaprzeczyłeś sobie w tym samym poście kolego :).
_________________
Ogień spadnie z nieba. Wszyscy przeciwni spłoną. Zapanuje ład.
 

Chat Noir  

Stały User



Do³±czy³: 11 Lip 2015

   

Wys³any: 2015-07-11, 19:12   

W żadnym wypadku. W pierwszym przypadku odniosłem się do seksu z koleżanką/nowo poznaną chętną dziewczyną, a w drugim do seksu w prostytutką. W tym pierwszym przypadku musisz liczyć się z ewentualną ciążą u partnerki, w drugim nie.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-08-31, 19:16   

To prawda.
Sama mialam pewne obawy po moim ostatnim partnerze.
Ktory byl seksoholikiem.
Opowiadal mi o hiszpance , z ktora poszedl do lozka. Po tej hiszpance wstrzasnelo mna.
Pozniej juz ani razu sie nie kochalismy.
Zrobilam wszelkie badania. Bo balam sie. Nie bede oszukiwac. Ze kazdego dnia mialam obawy. I po kazdym stosunku.
Odpychajace. Ale coz. Tak jest ze stosunkami wakacyjnymi. Ponoc wtedy jest najwiecej zachorowan.
Niech ich wszystkich szlag. Za takie narazanie drugiego.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Kasia87  

User


Do³±czy³a: 12 Lip 2016

   

Wys³any: 2016-07-12, 19:25   

Nie ma czegoś takiego jak seks bez zobowiązań. Już nawet pomijając sferę uczuć, na którą często po prostu nie mamy wpływu, bo serce nie sługa ;-)
Ale KAŻDY stosunek seksualny może skończyć się ciążą lub chorobą. I z całym szacunkiem, ale moje spostrzeżenia są takie, że np. przygodny seks, który z definicji ma być bez zobowiązań, zazwyczaj odbywa się po alkoholu. Ciekawe ile osób pamięta wówczas o zabezpieczeniu. Nawet jeśli laska bierze tabletki, to one nie uchronią przed chorobami. Gumka też nie daje 100% pewności. A potem siedź w gabinecie lekarskim i czekaj na wyrok. Kumpela też w zeszłym roku poszła po bandzie, a później dowiedziała się, że koleś mógł być chory ;/ Zamówiła test, zrobiła w domu i na szczęście okazało się, że jest ok.
Także dla mnie nie ma czegoś takiego jak seks bez zobowiązań. Koleżanka niby zdrowa i niby nic się nie stało, ale ja jednak wychodzę z założenia, że ta przygoda i ten facet zobowiązali ją do stresu.
 

Sinir

User


Do³±czy³: 12 Sie 2016

   

Wys³any: 2016-09-16, 10:45   

Nie wiem, mam mieszane uczucia. Ja jednak boję się właśnie, że z powodu nie zawsze działającej antykoncepcji mogłoby się źle skończyć. Jakoś bardziej przemawia do mnie chyba cyberseks, ewentualnie telefon. Po prostu lubię takie rozmowy, czasami z kimś znajomym, czasami z zupełnie nieznajomym. Nawet takie płatne sekstelefony były przeze mnie próbowane, np. ze strony najlepsze-laski. Bardzo miło mi się rozmawiało, niegroźna jest taka rozmowa, a potrafi być ostra. Taka forma pewnie nie każdego usatysfakcjonuje, ale mi wystarcza, ponieważ seks bez zobowiązań nie bardzo jest w moim stylu.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com