Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

kenzy1  

Pogromca postów

Upadły


ImiÄ™: Dominik

Wiek: 29

Do³±czy³: 10 Mar 2011

   

Wys³any: 2015-01-20, 19:51   

Uważam, że dodawanie postów w tym wątku powinno być od 20 *a może i więcej.

18 latki i jeszcze młodsi jeszcze żyją bezgraniczną nadzieją na wielką, nieustającą miłość, która porus... ...zrzygałem się.

Jesteśmy dorośli, mamy swoje potrzeby*. Ona chce, On chce: jedziemy.

*oczywiście są ludzie, którzy nie muszą. Ja jednak mam potrzebę i wielu, wielu innych również.
_________________
Ogień spadnie z nieba. Wszyscy przeciwni spłoną. Zapanuje ład.
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2015-01-20, 22:46   

kenzy1 napisa³/a:

18 latki i jeszcze młodsi jeszcze żyją bezgraniczną nadzieją na wielką, nieustającą miłość, która porus...

Nope. Są takie, są też i takie, które bawią się w słoneczko (choć chyba przestało być to już w modzie). Są też 30-latki, które marzą o wielkiej miłości i są też takie wyzwolone seksualnie. Nie ma żadnej reguły.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Koownal  

Wymiatacz



Do³±czy³: 07 Sty 2013

Sk±d: Dolno¶l±skie

   

Wys³any: 2015-01-21, 06:18   

kenzy1 napisa³/a:

Uważam, że dodawanie postów w tym wątku powinno być od 20 *a może i więcej.



Wbrew pozorom zdecydowana większość osób wypowiadających się ma więcej lat od Ciebie. Przynajmniej mówiąc o wypowiedziach z ostatniego miesiąca.

kenzy1 napisa³/a:

młodsi jeszcze żyją bezgraniczną nadzieją na wielką, nieustającą miłość, która porus... ...zrzygałem się



"¯ycie bez tej gorzkiej nadziei, byłoby życiem żałosnym"
Współczuję realistom, bez ideałów.

Porozmawiaj może ze swoimi dziadkami (jeśli żyją), czy z kimś innym ze starszego pokolenia. Najlepiej ze środowiska inteligenckiego i/lub katolickiego. Współczuję też, że masz takich, a nie innych rodziców. Nie Twoja wina.
 

kenzy1  

Pogromca postów

Upadły


ImiÄ™: Dominik

Wiek: 29

Do³±czy³: 10 Mar 2011

   

Wys³any: 2015-01-21, 09:50   

Koownal napisa³/a:

Najlepiej ze środowiska inteligenckiego i/lub katolickiego. Współczuję też, że masz takich, a nie innych rodziców. Nie Twoja wina.



Moja rodzina jest 100% katolicka. Moje poglÄ…dy sÄ… moimi poglÄ…dami.

Koownal napisa³/a:

Wbrew pozorom zdecydowana większość osób wypowiadających się ma więcej lat od Ciebie.



dobrze. Doświadczenie nabiera się z wiekiem. Tylko co można powiedzieć o Berlinie, nigdy tam nie będąc?.

Koownal napisa³/a:

Współczuję realistom, bez ideałów.



Realiści nie oczekują współczucia ;)
_________________
Ogień spadnie z nieba. Wszyscy przeciwni spłoną. Zapanuje ład.
 

Koownal  

Wymiatacz



Do³±czy³: 07 Sty 2013

Sk±d: Dolno¶l±skie

   

Wys³any: 2015-01-21, 14:26   

kenzy1 napisa³/a:

Moja rodzina jest 100% katolicka. Moje poglÄ…dy sÄ… moimi poglÄ…dami.


¬le mnie zrozumiałeś. Czy tego chcesz czy nie, wzorce tworzą się podczas wychowania, od najmłodszych lat. Szczególnie tego typu. Czytam między wierszami tylko, że Twoi rodzice nie są wyjątkowo szczęśliwym małżeństwem lub nie masz z nimi rozbudowanych relacji. Jeśli się pomyliłem to przepraszam za pochopne wnioski.

kenzy1 napisa³/a:

dobrze. Doświadczenie nabiera się z wiekiem. Tylko co można powiedzieć o Berlinie, nigdy tam nie będąc?.


Nie wiem co masz na myśli i jak to się ma do tematu. Trzeba, według Ciebie przelecieć bez uczucia kilkanaście lasek czy może funkcjonować w kilkunastoletnim związku aby się wypowiedzieć?

kenzy1 napisa³/a:

Realiści nie oczekują współczucia ;)


Nie pisałem tego z powodu czyiś oczekiwań. :]
 

Szklana  

Stały User

Szklany człowiek.



Do³±czy³a: 22 Sty 2015

   

Wys³any: 2015-01-24, 13:49   

Jestem na nie, według mnie to taka ucieczka od prawdziwych uczuć, od zawodów i rozczarowań, strach przed zaangażowaniem. To strona psychiki, a jak jest z fizycznością? Każdy ma czasem potrzeby, ja to w pełni rozumiem, ale u mnie jednak te dwie sprawy się łączą.
 

ineedvitaminsea

User



Wiek: 28

Do³±czy³: 19 Kwi 2015

   

Wys³any: 2015-04-19, 22:50   

Nie chcę wyjść na staroświecką, ale jeżeli chodzi o moje zdanie, to, szczerze mówiąc, bardzo przykrym było dla mnie usłyszeć, że mój aktualny facet miał takie przygody w przeszłości. Prawdę mówiąc, to uważam to wręcz za nieseksowne.
Facet jest najseksowniejszy wtedy, kiedy wie, że nie musi udowadniać swojej "męskości" ani sobie, ani tym bardziej swoim koleżkom, "samcom alfa".
Seks bez zobowiązań kojarzy mi się niestety tylko z Warsaw Shore i płytkim zaspokajaniem potrzeb fizjologicznych. A to nie jest sexy ;)
Oczywiście równie aseksualna i okrutnie niekobieca jest analogiczna historia u kobiety.

Ale rzecz jasna, jak to mówią, róbta co chceta, tylko pamiętajcie, że być może ktoś ważny z waszej przyszłości będzie miał z tym problem. Who knows ;)
 

kenzy1  

Pogromca postów

Upadły


ImiÄ™: Dominik

Wiek: 29

Do³±czy³: 10 Mar 2011

   

Wys³any: 2015-04-27, 08:41   

Koownal napisa³/a:

Trzeba, według Ciebie przelecieć bez uczucia kilkanaście lasek czy może funkcjonować w kilkunastoletnim związku aby się wypowiedzieć?



Aktualnie mam dziewczynę. Stały związek, całkiem od niedawna.
Zakochałem się w niej niemiłosiernie z wzajemnością... ...i teraz dostrzegam fakt, że te poprzednie dziewczyny były "zapchaj dziurę zranionego serca".

Także, zmieniłem swój pogląd. Seks bez uczucia, a nawet pocałunek, jest bez żadnej wartości.
Tylko wcześniej tego nie rozumiałem, ponieważ byłem "bez serca".
_________________
Ogień spadnie z nieba. Wszyscy przeciwni spłoną. Zapanuje ład.
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2015-04-27, 10:02   

ineedvitaminsea napisa³/a:

Nie chcę wyjść na staroświecką, ale jeżeli chodzi o moje zdanie, to, szczerze mówiąc, bardzo przykrym było dla mnie usłyszeć, że mój aktualny facet miał takie przygody w przeszłości. Prawdę mówiąc, to uważam to wręcz za nieseksowne.

Facet jest najseksowniejszy wtedy, kiedy wie, że nie musi udowadniać swojej "męskości" ani sobie, ani tym bardziej swoim koleżkom, "samcom alfa".


Wniosek tylko taki, iż chłop powinien zawsze mówić nowej kobicie, że jest prawiczkiem, bo zawsze może jej się włączyć tryb przepytywania, "a ile miałeś bab, czemu tak dużo, a czy był seks bez zobowiązań, a do burdelu chodziłeś?" :-D

kenzy1 napisa³/a:

Także, zmieniłem swój pogląd. Seks bez uczucia, a nawet pocałunek, jest bez żadnej wartości.
Tylko wcześniej tego nie rozumiałem, ponieważ byłem "bez serca".


¯onaty może byłeś, wtedy nie dziwne. ;)
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2015-04-27, 13:32   

kenzy1, słodziutkie :)
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 32

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2015-04-27, 20:17   

$karbówka napisa³/a:

"a ile miałeś bab, czemu tak dużo, a czy był seks bez zobowiązań, a do burdelu chodziłeś?"


osobiście dorzuciłabym jeszcze kilka:D:D
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

morgan94

Stały User


Do³±czy³: 26 Sty 2015

   

Wys³any: 2015-04-27, 20:57   

Cytat:

Aktualnie mam dziewczynę. Stały związek, całkiem od niedawna.



¦wiat oszalał Kenzy znalazł dziewczynę ostatni bastion zaliczania padł :-D
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2015-04-27, 21:07   

metalmummy napisa³/a:

osobiście dorzuciłabym jeszcze kilka:D:D


To warcholstwo i awanturnictwo. :]
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 32

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2015-04-27, 21:12   

Tak!
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2015-04-28, 09:18   

A czy to ma jakiś większy sens ile partnerów seksualnych miał/a dziewczyna(chłopak)? Oczywiście jeśli jest to w granicach rozsądku i pół miasta nie zaliczył, albo ją nie zaliczyło.

Nie wiem o co spina xD Nie widzę różnicy pomiędzy dziewicą, a kobieta, która już to robiła dwu, trzy krotnie. ;p

Niektórzy w dziewictwie doszukują się jakieś bóstwa, dla mnie ważniejszą sprawą jest to jaka kobieta jest, a nie ile razy spała z kimś tam.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com