Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

metalmummy  

Junior Admin

MATKA

Imię: Karolina Magdalena

Wysłany: 2015-06-26, 01:17   

$karbówka napisał/a:

Zaufam wi?c Twojemu do?wiadczeniu co do tego co wida? po ch*ju.

bardzo ?adnie. ogl?daj ich jak najwi?cej, to si? wprawisz.

$karbówka  

VIP

Najwy?szy Autorytet

Wysłany: 2015-06-26, 11:41   

uuu... z?o?liwo?ci, w obronie DeSade... :oczami:

No, ale okej.
To moja kolej :-)

Nie musz? si? wprawia?, bo jak napisa?em, mnie ani w przeciwie?stwie do pisz?cych tutaj kobiet ani histeria z HIV, ani wasze przygody z obcymi ch*jami nie interesuj?.

A dwa skoro mamy tutaj eksperta w Twojej osobie, i chwalisz si?, ?e dysponujesz tak jednoznaczn? pewno?ci? w rozpoznawaniu HIV i metodologi? obserwacji ch*ja - to empirycznie jeste? ju? niedo?cigniona w tej tematyce.
Wniosek jest, ?e niejednego widzia?a? - wi?c rozs?dnie jest zaufa? najwi?kszej ekspertce na forum.
I w?a?ciwie ko?czy to temat - "pewno?ci, b?d? nie, kto ma HIV" - w razie czego, dziewczyny ju? wiedz?, ?e musza zg?asza? si? do Ciebie, ze zdj?ciami k*tasów ( b?d? od razu z ch?opem ). :-D

I znowu dzi?ki mnie doszli?my do konkluzji.

Wystarczy znajomo?? medycyny. I nie przekr?caj tego, co mówi?. ostrzegam. ostatni raz z reszt?// metalmummy

philosophus  

Pogromca postĂłw

Wysłany: 2015-06-26, 13:37   

$karbówka napisał/a:

Czy?by skur***y by?o mniej nietaktowne ni? "cycko-zanik" za który tak si? oburzy?e??

Kompleksy w tym przypadku nikomu nie gro??.

Zlikwidowa? urz?dy pracy i podatek dochodowy!

Different  

Pogromca postĂłw

Wysłany: 2015-06-26, 21:28   

Wyros?em z "friends with benefits", bo to bez sensu na d?u?sz? met?. Teraz chcia?bym sta?ego, powa?nego zwi?zku z osob?, z któr? si? kochamy nawzajem, jeste?my ze sob? na dobre i na z?e ;)

kenzy1  

Pogromca postĂłw

Upad?y

Imię: Dominik

Wysłany: 2015-06-26, 22:40   

$karbówka napisał/a:

I znowu dzi?ki mnie doszli?my do konkluzji.

marigold  

Stały User

Wysłany: 2015-06-28, 17:15   

Ja przepraszam, ?e si? wtr?ce w t? burzliw? dyskusj? :D Nie jeste?my zwierz?tkami w lesie, które robi? to bez zobowi?za?, bo napada je ruja i musz? to zrobi? tu i teraz, bo tak. Tym ró?nimy si? od zwierz?t, ?e mo?emy ?wiadomie zdecydowa? z kim i po co to robimy - a robimy to by by?o przyjemnie nie tylko nam, ale i drugiej osobie, z któr? si? wi??emy i dajemy jej co?, czego nie damy od tak innej osobie. Seks ma by? czym? wyj?tkowym - czym? co jeszcze bardziej spoi par?. Nie traktujmy tego jako zaspokojenie chwilowego g?odu. Seks bez zobowi?za? - only for animals :D

DeSade  

Pogromca postĂłw

Wysłany: 2015-06-28, 17:33   

marigold napisał/a:

Nie jeste?my zwierz?tkami w lesie, które robi? to bez zobowi?za?, bo napada je ruja i musz? to zrobi? tu i teraz, bo tak.

Plasujemy si? na przeci?ciu ?wiata zwierz?cego z duchowym.

[ Dodano: 2015-06-28, 17:36 ]
I s? tego konsekwencje

Chat Noir  

Stały User

Wysłany: 2015-07-11, 17:19   

Zacznijmy od tego, ?e nie istnieje co? takiego jak seks bez zobowi?za?. Zobowi?zaniem jest ju? sama mo?liwo?? ewentualnej ci??y u partnerki. Je?eli nie chodzi do ?ó?ka z ka?dym, to w przypadku wpadki jest do Wasz wspólny problem. I radz? podchodzi? do tego odpowiedzialnie.

Za brak zobowi?za? w seksie si? p?aci - od stu z?otych za spotkanie.

juulliusz  

User

Wysłany: 2015-07-11, 17:46   

bez przesady, seks bez zobowi?za? to po prostu seks dla przyjemno?ci, nie ka?dy musi zaraz zaj?? w ci???, mam kole?ank?, która jest bezp?odna a seks lubi

Chat Noir  

Stały User

Wysłany: 2015-07-11, 17:51   

juulliusz, Twoja kole?anka nie ma na imi? Wszyscy, a na nazwisko Ka?dy. Zazwyczaj ludzie bezp?odni walcz? ze swoj? przypad?o?ci? i lecz? si?, a nie wykorzystuj? swojego stanu w miejsce antykoncepcji.

Poza tym Twój post nie przeczy wcale moim s?owom.

kenzy1  

Pogromca postĂłw

Upad?y

Imię: Dominik

Wysłany: 2015-07-11, 20:02   

Chat Noir napisał/a:

Zobowi?zaniem jest ju? sama mo?liwo?? ewentualnej ci??y u partnerki.

Chat Noir napisał/a:

Za brak zobowi?za? w seksie si? p?aci - od stu z?otych za spotkanie.

Zaprzeczy?e? sobie w tym samym po?cie kolego :).

Chat Noir  

Stały User

Wysłany: 2015-07-11, 20:12   

W ?adnym wypadku. W pierwszym przypadku odnios?em si? do seksu z kole?ank?/nowo poznan? ch?tn? dziewczyn?, a w drugim do seksu w prostytutk?. W tym pierwszym przypadku musisz liczy? si? z ewentualn? ci??? u partnerki, w drugim nie.

DeSade  

Pogromca postĂłw

Wysłany: 2015-08-31, 20:16   

To prawda.
Sama mialam pewne obawy po moim ostatnim partnerze.
Ktory byl seksoholikiem.
Opowiadal mi o hiszpance , z ktora poszedl do lozka. Po tej hiszpance wstrzasnelo mna.
Pozniej juz ani razu sie nie kochalismy.
Zrobilam wszelkie badania. Bo balam sie. Nie bede oszukiwac. Ze kazdego dnia mialam obawy. I po kazdym stosunku.
Odpychajace. Ale coz. Tak jest ze stosunkami wakacyjnymi. Ponoc wtedy jest najwiecej zachorowan.
Niech ich wszystkich szlag. Za takie narazanie drugiego.

Kasia87  

User

Wysłany: 2016-07-12, 20:25   

Nie ma czego? takiego jak seks bez zobowi?za?. Ju? nawet pomijaj?c sfer? uczu?, na któr? cz?sto po prostu nie mamy wp?ywu, bo serce nie s?uga ;-)
Ale KA?DY stosunek seksualny mo?e sko?czy? si? ci??? lub chorob?. I z ca?ym szacunkiem, ale moje spostrze?enia s? takie, ?e np. przygodny seks, który z definicji ma by? bez zobowi?za?, zazwyczaj odbywa si? po alkoholu. Ciekawe ile osób pami?ta wówczas o zabezpieczeniu. Nawet je?li laska bierze tabletki, to one nie uchroni? przed chorobami. Gumka te? nie daje 100% pewno?ci. A potem sied? w gabinecie lekarskim i czekaj na wyrok. Kumpela te? w zesz?ym roku posz?a po bandzie, a pó?niej dowiedzia?a si?, ?e kole? móg? by? chory ;/ Zamówi?a test, zrobi?a w domu i na szcz??cie okaza?o si?, ?e jest ok.
Tak?e dla mnie nie ma czego? takiego jak seks bez zobowi?za?. Kole?anka niby zdrowa i niby nic si? nie sta?o, ale ja jednak wychodz? z za?o?enia, ?e ta przygoda i ten facet zobowi?zali j? do stresu.

Sinir

User

Wysłany: 2016-09-16, 11:45   

Nie wiem, mam mieszane uczucia. Ja jednak boj? si? w?a?nie, ?e z powodu nie zawsze dzia?aj?cej antykoncepcji mog?oby si? ?le sko?czy?. Jako? bardziej przemawia do mnie chyba cyberseks, ewentualnie telefon. Po prostu lubi? takie rozmowy, czasami z kim? znajomym, czasami z zupe?nie nieznajomym. Nawet takie p?atne sekstelefony by?y przeze mnie próbowane, np. ze strony najlepsze-laski. Bardzo mi?o mi si? rozmawia?o, niegro?na jest taka rozmowa, a potrafi by? ostra. Taka forma pewnie nie ka?dego usatysfakcjonuje, ale mi wystarcza, poniewa? seks bez zobowi?za? nie bardzo jest w moim stylu.

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com