Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

Aga_krk

User

Wysłany: 2016-10-31, 11:33   A co my?licie...

A co my?licie o zaj?ciu w ci??? bez wytrysku? Czy to w ogóle mo?liwe? Czyta?am na LINK USUNI?TY, ?e nie. Ale w sumie s?ysza?am du?o ró?nych rzeczy....
//mm

Hawwa  

Wymiatacz

Wysłany: 2016-11-17, 14:14   

Nie ma czego? takiego jak "seks bez zobowi?za?", bo zawsze jest ryzyko ci??y, a to ju? zobowi?zanie ;)

rainy day  

Wymiatacz

kotoholiczka

Imię: Julia

Wysłany: 2017-04-20, 21:57   

olkaOla napisał/a:

Niestety ale nie wiemy z jak? osoba uprawiamy seks i nie wiemy czy ta osoba nie jest na co? chora i czy czyms nas nie zarazi....

A kto powiedzia? ?e "bez zobowi?za?" to musi by? obcy cz?owiek, którego widz? ledwie sekund? na oczy i nie wiem nawet, jak si? nazywa?

Kate04  

User

Wysłany: 2017-04-21, 15:26   

trzeba sobie sprecyzowa? co tak w?a?ciwie oznacza seks bez zobowi?za?..bo jest to do?? rozleg?e pytanie..
czy chodzi, ?e bez gumy, ?e w klubie, ?e pod wp?ywem, ?e z obcym, ?e na pralce czy blacie, czy o co cholerka? :evil:

Kotek Burasek  

User

Kotek

Imię: Burasek

Wysłany: 2017-04-26, 00:55   

Promiskuizm, i stochastyczne kontakty seksualne u m??czyzn (bo to oni g?ownie prowadza ten tryb ?ycia) prowadz? w ko?cu do zaburze? w relacjach z kobietami, ni? pozytywnych skutków.

Bartoszek

User

Imię: Bartoszek

Wysłany: 2017-06-14, 08:46   

Faktycznie na pewn? spontaniczno?? trzeba uwa?a? i trzeba si? jej wystrzega?

DeepBlueSoul96  

User

Zwariowana Kicia

Imię: Asia

Wysłany: 2017-06-28, 22:04   

Je?li mam by? szczera to ja osobi?cie jestem temu przeciwna. Wiadomo, ?e ?adne ?rodki antykoncepcyjne nie s? w 100% skuteczne i wiadomo, ?e w trakcie stosunku zawsze jest ryzyko zaj?cia w ci???. A gdy jest to tylko seks bez zobowi?za?, a nie daj boze dojdzie do tego, ?e kobieta zajdzie w ci??? to co wtedy? No w?a?nie. dodam te?, ze ja osobi?cie preferuje mie? jednego sta?ego partnera w sferach intymnych bo jednak jest to te? mniejsze ryzyko, ?e za?apie si? jakie? choroby czy infekcje.

kicia666

User

Wysłany: 2019-06-13, 11:56   

:evil: a mo?e tutaj warto zajrze? Sponsoring portal

kalis  

User

yhmmm

Imię: Tomek

Wysłany: 2020-03-18, 14:54   

Jednorazowy seks bez zobowi?za?, jest kwesti?indywidualn?. Pomijaj?c ryzyko ci??y czy chorób narz?dów intymnych, trzeba uwa?a? ?eby si? nie zakocha?.

Mówi, ?e mi?o?? to chemia, i jest to prawda. Podczas seksu, czu?ego dotykania czy przytulania wytwarza si? oksytocyna, która odpowiada za przywi?zanie do drugiej osoby. Hormon ten inaczej wp?ywa na kobiety, inaczej na m??czyzn, mo?e dlatego to bardziej m??czy?ni s? ch?tnie na seks bez zobowi?za? czy relacje oparte wy??czenie na seksie. B?d? co b?d?, nie zawsze taki relacje ko?cz? si? dla obu ze stron bez emocjonalnego szwanku.

nocnylowca

User

Wysłany: 2021-03-15, 17:22   

z glowa ze zgoda obu stron to wszystko mozna zrobic czasmi jest potrzeba czasmi chwila a z zycia trzeba korzystac

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com