Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Przesunity przez: metalmummy | 2015-08-23, 13:00

Autor

Wiadomo

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Doczy: 04 Wrz 2008

   

Wysany: 2015-08-31, 00:47   

Zastanawiałaś się jak daleko na tym zajedziesz?
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Doczy: 08 Pa 2013

   

Wysany: 2015-08-31, 11:56   

Rhagar14 napisa/a:

Nie ma czegoś takiego jak matriarchat , bo nigdy takie społeczeństwo nie istniało .


Spóźniłeś się dobry tydzień, bo w offtopowym temacie już jej to próbowałem wyjaśnić.
Niestety, nic nie dociera - głupiemu nie przetłumaczysz.
Niech się bawi w swoje bajki. :]
 

DeSade  

Pogromca postów



Doczya: 20 Lip 2011

   

Wysany: 2015-08-31, 16:50   

Skarbowka. Przestan mi tu fikać, Stary
_________________
W miękkim futrze kota
 

philosophus  

Pogromca postów


Doczy: 07 Lut 2013

   

Wysany: 2015-08-31, 18:52   

$karbówka napisa/a:

Niestety, nic nie dociera - głupiemu nie przetłumaczysz.
Niech się bawi w swoje bajki. :]



Jedno pytanie: jaki model panował w grupach które 70 tys. lat temu zaczęły kolonizację świata?...
Aaa... Już przeczytałem.
http://www.e-mlodzi.com/o...-vt44794,15.htm

Natomiast oczywistym powinno być że ogólne dowodzenie wyższości jednej płci nad drugą, jest pozbawione sensu. Cechy płciowe są komplementarne.
A w stosunkach między indywidualnymi jednostkami są w ogóle pozbawione znaczenia, bo silniejsze są cechy osobnicze. Każdy ma inny charakter i umiejętności. Dopiero w grupach kilkunastoosobowych, można wychwycić jakieś niektóre wspólne cechy, które za zwyczaj zupełnie się nie sprawdzają w jednym przypadku na 10.
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

vercin001  

User

Mr


Imię: Adam

Wiek: 30

Doczy: 15 Wrz 2015

   

Wysany: 2015-09-15, 17:44   

Minni123 napisa/a:

On stwierdził, przynajmniej ja to tak zrozumiałam, że na seks to facet powinien sobie zasłużyć

Chyba niską samoocene ma i przez to musi grać z kobietami w różne "gierki" zamiast tworzyć jasny i dojrzały związek
_________________
REGULAMIN
 

Anilli

User


Doczy: 19 Sie 2017

   

Wysany: 2018-04-27, 13:31   

Szej-Hulud napisa/a:

Kobieta powinna się cieszyć, że mężczyzna w ogóle poświęca jej uwagę. Mówienie, że kobieta jest równa mężczyźnie to lewackie farmazony.



Lecz sie.


A co do tematu, jezeli to dotyczy seksu oralnego, hiszpana lub hand job to jak najbardziej moze zadzialac. Nigdy jesli chodzi o seks waginalny bo to zadna przyjemnosc dla mezczyzny.
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2018-04-28, 19:53   

Anilli napisa/a:

Lecz sie.



Myślałem, że trollowanie było oczywiste w tym poście :-D Wybacz, jeśli Cię uraziłem, bo zupełnie nie taki miałem zamiar. Po prostu chciałem wyostrzyć absurdalność przedmiotowego traktowania jednego partnera przez drugiego. Z perspektywy czasu myślę, że ujęcie tego z perspektywy matriarchatu mogłoby być nawet zabawniejsze.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

Malolatka  

Hiper wymiatacz

wyrafinowana :-)



Imię: Magda

Doczya: 12 Kwi 2011

Skd: z daleka

   

Wysany: 2018-04-28, 20:17   Re: Seks jako nagroda

Minni123 napisa/a:

Cześć. Ostatnio dość mocno posprzeczałam się o to ze znajomym. On stwierdził, przynajmniej ja to tak zrozumiałam, że na seks to facet powinien sobie zasłużyć, czyli, że jak jest grzeczny i dobrze się zachowuje to wtedy dopiero powinnyśmy iść z nim do łóżka. A jak nie to celibat. Czyli traktujemy seks jako nagrodę dla naszego partnera. I teraz, kochane, co sądzicie o czymś takim? Naprawdę kobiety tak robią? Stosują taką bzdurną zasadę? On twierdzi, że zna związki, ba nawet małżeństwa gdzie to dobrze funkcjonuje i są ze sobą szczęśliwi. Tylko mi się jakoś szczerze w to wierzyć nie chce, wiec proszę podzielcie się swoją opinią :-)



W nagrodę daje się dziecku lizaka,a do seksu potrzeba dwojga i nie jako nagroda,ale z miłości.Są jednak takie dni,gdzie żona jest zła na męża,wówczas chcąc go ukarać nie pozwala na zbliżenie. W innych wypadkach różnie może być z "taką karą" ;)
_________________
Patrz w przyszłość z nadzieją,a nie w przeszłość z żalem.
 

Reifu  

User

Reifu


Imię: Julian

Wiek: 24

Doczy: 05 Maj 2018

Skd: Rypin

   

Wysany: 2018-05-05, 17:02   

Seks w związku powinien byc dowdodem miłości, a sam związek nie powinien sie na nim opierać. Samo wspominanie o nim, w relacji ze swoją miłościa, nadaje związkowi bardziej przedmiotowy charakter. Moim zdaniem, w zwiazku powinno unikac sie tego tematu, a sam stosunek, predzej czy później sam zaczenie być czyms naturalnym.
 

MeskaEdukacja  

User

Edukacja Seksualna



Imię: Maciej

Wiek: 35

Doczy: 04 Lis 2018

   

Wysany: 2018-11-04, 19:19   

Jeżeli dziewczyna traktuje seks jako nagrodę dla faceta to to działa, ale na słabych charakterem facetów. Facet świadomy swej wartości odpusci sobie taką znajomość. Pomyśli wtedy: Czy ona nie ma więcej do zaoferowania niż seks? Czy ona sie boi że po seksie ją zostawię? A skoro się boi to czemu? Czyżby niż więcej w niej wartościowego niż seksualność nie bylo?

Cieszmy się seksem i nie uważajmy że po seksie już zdobyliśmy drugą osobe. Jeżeli chcemy od drugiej osoby tylko seksu to zakomunikujmy jej to, choćby przez szybkie dazenie do pójście do łóżka, albo wręcz przez szczere powiedzenie: "Chcę tylko luźnej relacji". Bądźmy szczerzy a oszczędzimy sobie rozczarowań.

Pracujmy nad sweoją wartością, aby seks nie był kluczowy.
_________________
Pisz do mnie śmiało na priv, chętnie pomogę w relacjach z dziewczynami i w pytaniach o seks :)
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com