Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

Tigranes  

Hiper wymiatacz



Doczy: 09 Kwi 2012

Skd: wiesz?

   

Wysany: 2017-09-05, 11:36   

Anilli, dziewczyno, czy Ty masz jakąś obsesję na punkcie cip i rąk? Czy masz jakieś inne problemy? Przejmujesz się strasznie czymś, w sumie nie wiadomo czym i nie wiadomo po co. Po co to roztrząsać - nie wolałabyś cieszyć się życiem i nie przejmować się takimi bzdurami? Można Ci pisać tysiąc razy, że cipka daje przyjemność, bo jest cieplejsza, wilgotniejsza, ma idealną budowę, ma mięśnie, ma podniecający niepowtarzalny zapach itd., a poza tym, że kobieta składa się nie tylko z pochwy, a Ty nadal męczysz coś o ewentualnej "wyższości" ręki nad pochwą.
Jeśli nie możesz do seksuologa, to do psychologa jak najbardziej powinnaś pójść.
Ja uwielbiam zarówno seks klasyczny (waginalny), jak i minetkę, i nie roztrząsam tego, co by było, gdyby kobieta składała się z samej cipki, bo nie patrzę na to w ten sposób.

Anilli napisa/a:

Ja potrafie powiedziec (palce czy penis) wzgledem przyjemnosci.


No to powiedz. Co uważasz za przyjemniejsze.
I uwzględnij w tym rankingu jeszcze język.
Wolisz mieć robioną minetkę, palcówkę czy penetrację penisem?

Anilli napisa/a:

podobno nawet majac seks codziennie i tak sie masturbuje, kazdy.


Nieprawda. Zresztą mało kto masturbuje się codziennie, nawet nie mając partnerki. No chyba że 16-latek. Ale nie dorosły.
 

Anilli

User


Doczy: 19 Sie 2017

   

Wysany: 2017-09-05, 12:11   

Cytat:

Nie wiem czy napisales serio ale jesli tak to odpowiem. Chyba ze mi dogryzasz. Pytam o to ciagle bo moja najlepsza przyjaciolka przyszla do mnie zaplakana. Kochala sie z mezem i erekcja zmniejszala sie podczas stosunku, gdy wracali do orala albo reki wszystko wracalo do normy. Jej partner podobno sie juz od dawna nie masturbuje. Zwalil to na stres ale podczas tamtych zabaw juz sie nie stresowal? Nie skonczyl w niej, mowila to tak jakby kompletnie go nie podniecala i nie dawala mu przyjemnosci. Dlatego rozstrzygam sprawe w ten sposob, kobieta to nie pochwa ale jak widac to tez jest wazne. Nie chcialam tego pisac, to nie moje doswiadczenie ale przejelam sie tym. Ma straszny problem z nadmierna wilgocia a mnie tez to dotyczy. Wstyd ale niech bedzie zanim uznasz mnie za trola. Chyba ze juz uznales. Wiec jej przezycie plus to co wczesniej uslyszalam od znajomych wprowadzilo mnie w ten stan, jestem zalamana. Bardzo mi jej szkoda i teraz sama sie boje bo troche to co uslyszalam sie potwierdzilo w jej przypadku. Jesli mi nie wierzysz, nie ma sprawy. Ja tylko prosilam o jedna konkretna odpowiedz, czy pochwa ma szanse z reka bo jak widac reka zapewnia mocniejsza stymulacje, wiec chce wiedziec co jest dla was przyjemniejsze. Napisales,ok ale czy tobtak z przekonaniem?

Na poczatku mnie przekonales mialam dac sobie spokoj po czym ona opowiada mi ta sytuacje i pyta co zrobic. Doradzilam cwiczenia kegla ale czy to pomoze, nie wiem czy jestesmy w stanie tak mocno was objac.
Jakos pojawily sie pomowienia po czym przyklad na niej, cos w tym chyba jest.
Z trudem z nia o tym gadalam, tersz napisalam to na forum , jestem zalosna.
 

Tigranes  

Hiper wymiatacz



Doczy: 09 Kwi 2012

Skd: wiesz?

   

Wysany: 2017-09-05, 14:20   

Anilli, kiedy próbujesz zacytować tu mnie albo kogokolwiek, to Ci to nie wychodzi, więc nie wiem, do którego fragmentu się odnosisz. "Cytaty" są puste w Twoich postach - czy po umieszczeniu postów na forum nie czytasz ich?
Jest ramka ze słowem "cytat" i cudzysłowem i niczym więcej - nie ma żadnego zacytowanego tekstu. Dasz radę to poprawić?

Anilli napisa/a:

i erekcja zmniejszala sie podczas stosunku, gdy wracali do orala albo reki wszystko wracalo do normy.


Jeśli to prawda, to możliwe, że jej mąż ma problemy z erekcją albo że jest gejem niezdającym sobie sprawy z własnej orientacji. I że to dlatego kształt pochwy mu nie odpowiada, skoro zamiast tego woli handjoba albo blowjoba. W każdym razie wygląda na to, że to on ma problem, a nie ona.
Czy oni byli z tym u seksuologa?

Anilli napisa/a:

Ma straszny problem z nadmierna wilgocia a mnie tez to dotyczy.


Przecież nie ma czegoś takiego jak "nadmierna wilgoć" - przeciwnie, im wilgotniejsza cipka, tym lepiej i przyjemniej dla obojga partnerów. Więc tamten jej mąż musi naprawdę mieć jakieś problemy ze sobą. I że "wina" nie jest po stronie jej, tylko jego.
Jeśli tamten facet jest normalny, to zarówno kształt, jak i zapach cipki powinien go podniecać. A wygląda na to, że tak nie jest.

Anilli napisa/a:

jestem zalamana.


Zbyt łatwo się załamujesz. Zjedz czekoladę, może Ci przejdzie. :-) Czekolada powoduje wydzielanie endorfin, czyli hormonów szczęścia. Albo idź do sauny - efekty będą podobne.

Anilli napisa/a:

jestem zalosna.


Masz kompleks niższości? Naprawdę powinnaś porozmawiać o tym z psychologiem.
 

Anilli

User


Doczy: 19 Sie 2017

   

Wysany: 2017-09-05, 17:51   

Faktycznie namieszalam z tymi cytatami.
Odniose sie po prostu po koli do tego co pisales.

U seksuologa nie byli. Bywa czesto tak, ze mniejsza ma erekcje przy stosunku waginalnym z tego co wiem. W innym przypadku jest ok.
Co do wilgoci, napewno zmniejsza ona tarcie i doznania sa slabsze.
Nic juz nie wiem.
A czy Ty mozesz porownac/sprobowac to opisac a dokladniej odczucia te podczas masturbacji a pochwy. Mowisz o jej budowie, jakie ona wam daje odczucia? Moze po prostu jest tak, ze facet przyzwyczail sie do mocniejszego uscisku. Pochwa to nie reka nie oszukujmy sie. Chcialabym wiedziec, czy pochwa naciska/masuje obie strony czlonka? Czy nacisk jest miejscowy, gdzies slabszy a gdzies mocniejszy.Mi sie wydaje ze to zalezy od pozycji ale wole sie dowiedziec od doswiadczonego chlopaka.

[ Dodano: 2017-09-05, 18:57 ]
U was to chyba dziala tak: Tarcie, szybsze ruchy i orgazm w minute wiec to chyba jest bardzo przyjemne, moze po prostu pochwa nie daje takiego kopa jak reka? Wiem powtarzam sie ale chcialabym zebys odpowiedzial omijajac otoczke
 

Tigranes  

Hiper wymiatacz



Doczy: 09 Kwi 2012

Skd: wiesz?

   

Wysany: 2017-09-06, 09:20   

Anilli napisa/a:

Co do wilgoci, napewno zmniejsza ona tarcie i doznania sa slabsze.


Przecież tu nie chodzi o siłę tarcia. Siła doznań na pewno nie zależy od tego. Gdy tarcie jest zbyt mocne z powodu suchości pochwy, to stosunek jest bolesny i grozi urazami.
"Takie przy tym tarcie było, że się w dupie zapaliło. By ugasić pożar ciała, straż zamkowa przyjechała" - a przecież nie o to chodzi, żeby się zapaliło i żeby trzeba było gasić, prawda? :-D
OK, wiem, że to przerysowane, ale tak mi się przypomniało, gdy wspomniałaś o tarciu. :)
(żeby nie było: słowa "dupa" nie uważam za wulgarne, bo semantycznie oznacza tyle co otwór, dziura, zagłębienie. I jest spokrewnione ze słowem dziupla)

Anilli napisa/a:

Mowisz o jej budowie, jakie ona wam daje odczucia?


Jak to jakie? Za***iste.
Pochwa zaciska mięśnie i dopasowuje się do wielkości członka. Jest to bardzo przyjemne dla obojga partnerów. A ćwiczenie mięśni Kegla potrafi dać facetowi wręcz niebiańską rozkosz.
Podczas seksu nigdy nie zastanawiałem się, gdzie nacisk jest słabszy, a gdzie mocniejszy - jest świetny wszędzie, i nie ma co rozkładać tego na części pierwsze.
I wiele pozycji jest świetnych.

Anilli napisa/a:

Tarcie, szybsze ruchy i orgazm w minute wiec to chyba jest bardzo przyjemne, moze po prostu pochwa nie daje takiego kopa jak reka?


Przecież napisałem, że czasem praktycznie od razu po wejściu w kobietę, po trzech pchnięciach mężczyzna potrafi mieć orgazm z powodu ogromnego podniecenia - podczas masturbacji to niemożliwe, bo prawdziwa kobieta podnieca go tysiące razy bardziej niż wyimaginowana. Poza tym, o czym też już było: seks to nie szachy. Kończenie po trzech ruchach nie robi wielkiego wrażenia. Nie chodzi o to, żeby mieć orgazm w minutę. Dlatego po dłuższej abstynencji lepsza jest pozycja np. na jeźdźca, bo nie prowadzi do tak szybkiego orgazmu u mężczyzny jak klasyczna.
 

Anilli

User


Doczy: 19 Sie 2017

   

Wysany: 2017-09-06, 11:19   

Dzieki za odpowiedz. No wlasnie pozycja klasyczna daje wam chyba najmniejsze doznania?

Nie ze sie czepiam :) ale potraficie dojsc szybko,bo KOBIETA podnieca zdecydowanie bardziej, ale nie dlatego ze pochwa jest prsyjekniejsza od reki. Wiem to glupie ale tak gdyby nie piczyc tego, a porownac pochwe i reke to nie wiem gdzie szybciej :)
Tak na powaznie, dzieki za rozmowe, szkoda ze w ogole tak malo osob napisalo co mysli, napewno jest tu wiecwj plci meskiej juz po stosunku. Ale co maja sie przyznac ze nie zrezygnuja nigdy z masturbacji?:)
A Ty bys mogl z niej zrezygnowac, myslisz ze seks moze wystarczyc mezczyznie?

Btw. Zabieram sie za trening, a Ty doswiadczyles takiego pulsowania przez kobiete pochwa? Bo w tym nie chodzi tylko o zacisniecie :) z tym ze widzisz, jednak chodzi o uscisk xD ale sie czepiam

[ Dodano: 2017-09-06, 12:27 ]
Tak bardzo chce odzyskac pewnosc siebie, wierzyc ze facet majac chetna kobiete nie musi sam... :( jak slysze,ze to wam daje inne doznania niz seks,umiecie szybko to zalatwic to glowa mala :( z jakis powodow jednak wiekszosc to chyba robi.
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



Imię: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Doczya: 28 Gru 2010

   

Wysany: 2017-09-06, 14:09   

Musisz iść do seksuologa.

Ja chciałabym żeby mąż czasem sam się sobą zajął, a dla niego to jest nie do wyobrażenia. Toteż męczy mnie po kilka razy dziennie. A co ja później cierpię to moje. Infekcje, otarcia, ciąże.. xD
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Doczya: 10 Kwi 2010

   

Wysany: 2017-09-06, 15:22   

metalmummy


Cytat:

Podobno ten problem dotyka co drugiej dziewczyny.
Tez kiedyś przezywałaś gdy chłopak nie zamknął drzwi i za dużo zobaczyłaś.


1. Nie uważam masturbacji w związku za problem
2. Zapomniałeś że jestem dziewicą i nigdy nie miałam chłopaka bo jestem brzydka i płaska
hehe
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

Anilli

User


Doczy: 19 Sie 2017

   

Wysany: 2017-09-07, 11:22   

Tigranes odpiszesz jeszcze na poprzedni komemtarz?
A stwierdzenie "reka jest dopasowana, pochwa dajeniej przyjemnosci". Wysylacie mnie do specjalisty i po co? Zaprzeczy temu? Jak normalnie myslec....
 

Tigranes  

Hiper wymiatacz



Doczy: 09 Kwi 2012

Skd: wiesz?

   

Wysany: 2017-09-07, 12:53   

Anilli, a na co mam odpisać, skoro nic z tego nie rozumiem?

Anilli napisa/a:

ale nie dlatego ze pochwa jest prsyjekniejsza od reki


Jaka? :-o Nie mam pojęcia, o co chodzi.

Anilli napisa/a:

Wiem to glupie ale tak gdyby nie piczyc tego


Czego nie robić? Co to znaczy "piczyć"?
Faktycznie musisz mieć obsesję na punkcie piczy. :]
Pisz staranniej, bo robisz takie błędy w pisowni, że nie da się doczytać.
A podobno jak ktoś pisze na klawiaturze, to nie ma znaczenia, czy pisze starannie...

Anilli napisa/a:

a porownac pochwe i reke to nie wiem gdzie szybciej


No przecież napisałem, że 1) to nie ma znaczenia, bo nie o szybkość tu chodzi, 2) to zależy, 3) kobieta składa się nie tylko z piczy, 4) kobieta też może robić partnerowi dobrze ręką - jest wiele kobiet, które tak robią i nie mają z tym problemu.
Jeśli masz, to idź do psychologa/seksuologa.

Anilli napisa/a:

szkoda ze w ogole tak malo osob napisalo co mysli


Skąd to stwierdzenie? Przecież nie czytasz w myślach adwersarzom.
Naprawdę masz jakąś obsesję. Albo manię.

Anilli napisa/a:

A Ty bys mogl z niej zrezygnowac, myslisz ze seks moze wystarczyc mezczyznie?


1) Tak, 2) Tak.

Poza tym, patrz tę wypowiedź:

metalmummy napisa/a:

Ja chciałabym żeby mąż czasem sam się sobą zajął, a dla niego to jest nie do wyobrażenia. Toteż męczy mnie po kilka razy dziennie.


I tę:

Damn napisa/a:

Nie uważam masturbacji w związku za problem


I odpowiedz: dlaczego Ty z kolei, w przeciwieństwie do Damn, uważasz masturbację w związku za problem? Czy jesteś zazdrosna o rękę faceta? Jeśli tak, to naprawdę psycholog/seksuolog zdecydowanie Ci potrzebny.

Anilli napisa/a:

A stwierdzenie "reka jest dopasowana, pochwa dajeniej przyjemnosci".


Pochwa jak najbardziej jest dopasowana do penisa - jest elastyczna, ma mięśnie, więc siłą rzeczy musi być dopasowana. A sam jej zapach jest podniecający dla faceta.
I co to znaczy "dajeniej"? Czy to jakiś skrót od "daje mniej"?
Jeśli jakiś facet twierdzi, że pochwa daje mniej przyjemności, to znaczy, że albo jest bardzo niedojrzały, albo jest gejem niezdającym sobie sprawy z własnej orientacji, albo ma inne poważne problemy ze swoją seksualnością.
 

Anilli

User


Doczy: 19 Sie 2017

   

Wysany: 2017-09-07, 13:56   

Pekniety ekran, dlatego bledy.
Widze ze za wszelka cene bronisz tej reki jak mozesz. Moglbys zrezygnowac z madturbacji ale tego nie zrobisz bo za duzo przyjemnosci?
Po co mam zaspokajac faceta reka? Taka frajda? Dla wa pewnie tak.
To ze nie akceptuje masturbacji w zwiazku ne oznacza ze cos ze mna nie tak. Bardziej z facetem ktory jest w zwiazkua i tak muso sie zam zadowalac. Moge tego nie uznawac i to nie oznacza ze potrzebuje specjalisty. Za to Ty bronisz jak mozesz tematu masturbacji. "Zazdrosna o reke"- raczej zalosne jest ze facet potrzebuje reki skoro ma niby "atrakcyjna " partnerke. Rozumiem ze nie dla kazdego przezywany orgazm ma znaczenie i nie musi to byc z druga polowka. Nie mialbys problemow z wibratorem u swojej dziewczyny? A przeciez to nie zdrada bo wibrator nie oddycha. To ze myslimy inaczej nie czyni mnie gorszej. Teraz kazda kobieta musi akceptowac ze jej facet sobie "musi zwalic". A co to zwierze nie panujace nad instyktem?
Co do pochwy i reki. To tarcie jest dla was wazne, fizyka. A widocznie w nas nie ma takiej stymulacji. Moze dlatego chcecie zeby partnerki was reka zaspokajaly xD Napisales ,ze nie kazdy facet to robi majac kobiete, po Twoich wypowiedziac wnioskuje ze nie oddalbys tego za skarby,mimo ze napisales inaczej, wiec skad ta pewnosc ze sa tacy ktorzy naprawde tego nie robia? Ludzie maja sie dobrac do siebie, ja mysle inaczej( nie uznaje masturbacji w zwiazku) wiec jestem gorsza wedlug Ciebie. No ok. Mysle,ze nie przyznasz ze reka moze faktycznie dac wiecej, strasznie tego bronisz. To ze faceta nie podnieca pochwa moze tez swiadczyc o tym,ze po prostu dostarcza slabszej stymulacji. Moze zoladz jest mniej stymulowana, co troche widac po tym jak lubicie oral.

Mogles napisac "chwala tym ktore robia reka! Dobrze ze takie sa " i byloby prosciej.
 

Tigranes  

Hiper wymiatacz



Doczy: 09 Kwi 2012

Skd: wiesz?

   

Wysany: 2017-09-07, 17:21   

Anilli, przecież nie bronię ręki, tylko proszę o wyrozumiałość dla facetów (i kobiet), którzy się masturbują.
Nie miałbym problemu, gdyby moja partnerka zabawiała się wibratorem (albo innymi zabawkami lub paluszkami), o ile nie unikałaby seksu ze mną. Żadnego problemu.
Gdybym zobaczył partnerkę z wibratorem w akcji, to podnieciłoby mnie to i spytałbym, czy nie chce asysty przy zabawie.

Anilli napisa/a:

Moze dlatego chcecie zeby partnerki was reka zaspokajaly


Skąd to przypuszczenie? Zaspokajanie ręką partnera przez partnerkę jest formą zabawy. Podobnie jak zaspokajanie ustami lub piersiami. Czy z seksem oralnym lub hiszpańskim (międzypiersiowym) miałabyś problem?
Przecież to sympatyczne, gdy kobieta bawi się penisem partnera i przy okazji sobie żartuje, np. udając że penis mówi i "podkładając mu głos". Poza tym, kobieta czasem dla zabawy z partnerem udaje pielęgniarkę, która chce troskliwie zaopiekować się pacjentem, a w szczególności jedną częścią ciała. Albo lekarkę, która chce zbadać pacjenta bardzo dokładnie. Albo pokojówkę/służącą, która chce umyć pana domu, a zwłaszcza jego... wiadomo co. Nie słyszałaś o takich zabawach?
Trochę luzu.
A wibrator da kobiecie to, czego nie da jej żaden mężczyzna - wiem o tym i nie jest to dla mnie żadnym problemem, o ile partnerka nie zastąpiłaby mnie wibratorem (na szczęście to w praktyce wykluczone).
Podobnie wiadomo, że wibrator kobiety nie pocałuje, nie przytuli, nie przykryje swoim ciałem, nie zrobi masażu dłońmi, nie szepnie czułych słówek i nie zrobi minetki.
Mężczyzna i wibrator mogą się dla kobiety wzajemnie uzupełniać - nie jest to dla mnie problem.

Anilli napisa/a:

nie uznaje masturbacji w zwiazku


Przydałoby Ci się więcej tolerancji, luzu i dystansu do siebie, świata i życia. Bierzesz życie zbyt poważnie. Brakuje Ci wyrozumiałości, zrozumienia i elastyczności.

Anilli napisa/a:

To ze faceta nie podnieca pochwa moze tez swiadczyc o tym,ze po prostu dostarcza slabszej stymulacji.


Jeśli pochwa nie podnieca faceta, to znaczy, że facet jest aseksualny albo homoseksualny. Tyle.
Napisałem mnóstwo razy, że pochwa jest podniecająca (jak i cała kobieta), a Ty dalej swoje. O co Ci w ogóle chodzi?
 

Anilli

User


Doczy: 19 Sie 2017

   

Wysany: 2017-09-07, 17:52   

Zabawy lubie,wyrozumiala jestem. Oralny seks itp. ale nie potrafie zrozumiec jak mozna OSOBNO sie masturbowac majac partnera. Ja bym sie czula zle ze soba jakbym zdradzala. Razem? Super pomysl. Lub wzajemnie jako gra wstepna tez ok.

O co mi chodzi? Chcialam sie tylko dowiedziec czy pochwa moze dac wiecej przyjemnosci niz reka.

Napisales ze wibrator zapewni kobiecie cos czego facet nie moze, a czy nie tak samo jest z reka? Nie zapewnimy cipk**a takiego uscisku i tempa.

Pochwa ok jest podniecajaca i napewno sama mysl penetracji jej ale czy swoim wnetrzem zapewnia wam taka przyjemnosc jak inne rodzaje stymulacji? Nie do konca. Co sie dla was liczy? Stymulacja zoladzi i uscisk, wazne jest tez tempo. Wszystko zapewni reka "pewniej" niz pochwa, to samo z ustami. Ale chcialabym sie mylic,naprawde.
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 29

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2017-09-07, 18:17   

Anilli napisa/a:

Pochwa ok jest podniecajaca i napewno sama mysl penetracji jej ale czy swoim wnetrzem zapewnia wam taka przyjemnosc jak inne rodzaje stymulacji? Nie do konca. Co sie dla was liczy? Stymulacja zoladzi i uscisk, wazne jest tez tempo. Wszystko zapewni reka "pewniej" niz pochwa, to samo z ustami. Ale chcialabym sie mylic,naprawde.


Nikt w tym wątku nie dopuścił się takiego uprzedmiotowienia kobiety, jak Ty. Orgazm nie jest wynikiem wyłącznie stymulacji fizycznej, w prywatnej wiadomości chętnie opowiem Ci o tym coś z własnego doświadczenia. Stymulacja penisa ma wpływ na przyjemność, ale inne czynniki mogą okazać się mimo wszystko ważniejsze. Myślisz, że dlaczego początkujący w seksie faceci miewają problemy z przedwczesnym orgazmem? Są podnieceni i odczuwają przyjemność. Ręką by sobie tak nie dogodzili, bo ręka to tylko ręka.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



Imię: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Doczya: 28 Gru 2010

   

Wysany: 2017-09-07, 18:23   

Chrystusie niebieski.

Ty chcesz usłyszeć, że ręka jest lepsza. To jest twój problem.

Wkurza mnie to, że odpierasz sensowne argumenty i dalej brniesz ze swoim gównem jak ten żuk gnojarz.

Może jesteś luźna a on fiuta na małego, no bo kur wa już nie wiem, jak tłumaczyć ten EWENEMENT
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com