Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Zamknięty przez: slow | 2010-02-03, 21:43

Autor

Wiadomo¶ć

kozaque  

User


Doł±czył: 25 Sty 2010

   

Wysłany: 2010-01-26, 21:28   

ekhm
może to miało być odwrotnie i "pies miał być na górze"

co do tematu to uważam, że to podchodzi pod chorobę i jest dalekie od normalności
 

henio55

User


Doł±czył: 04 Sty 2010

   

Wysłany: 2010-02-02, 08:03   

[quote="kozaque"]ekhm
może to miało być odwrotnie i "pies miał być na górze" Tak własnie tak czesto robią kobietki ze piesek jest na górze

[ Dodano: 2010-02-02, 08:10 ]

kala19911 napisał/a:

eh.. nnawet nie chcę sobie tego wyobrażć, to jest ochydne i chore xD

TO CIEKAWE CO TU ROBISZ ( bo Cie to podnieca )I NIEMASZ ODWAGI NAPISAC SZCZERZE A MOZE JUZ CO S KOCHALES BO POCOBYS TU WCHODZIÂŁ I PISAÂŁ
 

Ogryzek  

Stały User


ImiÄ™: fyukyfh

Wiek: 33

Doł±czył: 20 Gru 2009

   

Wysłany: 2010-02-02, 14:45   

Ej ktoś jeszcze dostał od Henia e-maila? -.-

"Witaj Ogryzek,

wIDZIA£ES JAK FACECI KOCHAJA CZY JUZ CO¦ KOCHA£ES NAPISZ , A JAK CHCESZ TO ZOBACZ CO FACECI RUCHAJA WPISZ S£OWO RAZEM SEXZOO I ZOBACZYSZ A MOZE COS KOCHALES TYLKO NIECHCESZ SIE PRZYZNA C BO CIE SWTYD PA PA UK£ONY Adam"

Jak ktoś mi pomorze przetłumaczyć dostanie ciasteczko...-kurde lecz się człowieku O_o
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Doł±czył: 22 Lut 2009

   

Wysłany: 2010-02-02, 15:19   

Ludzie, piszą w tym temacie, odpowiadają, rozmawiając z nim nakręcacie go, a on ma ubaw po pachy. Po prostu chłopiec nie ma co w domu robić i się nudzi, zwykła próba prowokacji.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,MoĹĽe nie najwaĹĽniejsze jest chcieć iść z kimĹ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

ojzu  

Pogromca postĂłw

.|.



Imię: Lesław

Doł±czył: 05 Gru 2009

   

Wysłany: 2010-02-03, 21:31   

Cytat:

Witaj ojzu,

Suke prubowałem niewszedł kutasek bo za duzy a za mała cipke . Ruchalem do cipki krowe owce i prubowałes swinie kobyłke koze niewyszło . Jak wsadzałem kutasa to zawsze sie spuszczałem do srodka cipki bo coto za przyujemnosc ruchac i niespuscic sie i nieurzywałem nigdy erosa bo gołu kutas to lepsze doznanie jak przechodzisz orgazm . A Ty co ruchałes mapisz pa pa Adam

_________________
You are not in the sudoers file. This incident will be reported.
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com