Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

farbenka  

Hiper wymiatacz



Wiek: 32

Do³±czy³a: 14 Lis 2009

Sk±d: Honolulu

   

Wys³any: 2010-04-25, 19:23   

Missy napisa³/a:

Stało się tak przez prawo, nową technologie, inne ambicje, nowe możliwości, terz kobiety muszą stać się "jak mężczyźni", żeby często pomóc sobie w karierze zawodowej, podobnie staje się u młodszych roczników.


Oł je, nie ma to jak powszechna feminizacja. Niezły koncept, ot co. :]
_________________
Nie wiem jaki jestem, ale cierpiÄ™, gdy mnie deformujÄ…... Wbrew wszystkiemu chcÄ™ być sobÄ…. — Witold Gombrowicz
 

Mariqua  

Mega wymiatacz

Za dużo wymagam



ImiÄ™: Autodestrukcja

Do³±czy³a: 28 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-04-25, 19:29   

A właściwie to skąd wiadomo jak zachowywały się młode dziewczyny w XII czy innym wieku? Kiedyś takie zachowanie było hańbą w każdym środowisku i równało się z wykluczeniem z elit. Myślę, że "rozwiązłe" dziewczyny istniały zawsze, tylko nie zawsze do tego się przyznawały. To samo tyczy się homoseksualizmu. Nastała era wolności, liberalizmu i każdy chce być akceptowany takim, jaki jest. Myślę, że dodatkowo śmiałości dodają media, gdzie co druga reklama ma podtekst seksualny + kult ciała i artykuły o seksie znajdujące się w większości magazynów dla nastolatek.
_________________
Mózg jest najbardziej przecenianym z ludzkich organów. - Woody Allen

Jestem wystarczająco dumna z tego, co jednak wiem, aby przyznać z całą skromnością, iż nie wiem wszystkiego
 

jutro  

Hiper wymiatacz

kryzysowy narzeczony



Wiek: 33

Do³±czy³: 05 Lip 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2010-04-25, 23:17   

Myślę, że w dużej mierze ma wpływ tu internet telewizja, kiedyś było nie do pomyślenia aby jakaś dziewczyna ubrała mini do szkoły czy się umalowała. Rodzice też są za to odpowiedzialni, nie raz pewnie widzą jak ich dziecko ubiera się idąc do szkoły i nie reagują.
_________________
żyć dobrze, eliminować problem.
 

Conrad  

Wymiatacz

Ekspert ds. Relacji



Do³±czy³: 18 Kwi 2010

Sk±d: DLB

   

Wys³any: 2010-04-25, 23:41   

Wiesz Jacek... Ja mam nieco odrębne zdanie. Dużo kreują media i takie nastolatki chcą być gwiazdami lecz nie mogą dlatego robią z siebie gwiazdy w roli dziwek... Czują się wtedy pewnie.
_________________
www.facebook.com/CondiDnB

 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-04-26, 15:51   

pryzmat napisa³/a:

po pierwsze to wszystko przez gimnazjum! ta instytucja to chory wymysł, dziecku chodzącemu do gimnazjum wydaje się że jest dorosłe (uważają że dla dzieci jest podstawówka a skoro ją skończyli to już dziećmi nie są), a dupa bo są i ich zachowanie jest strasznie infantylne czego nie dostrzegają..



Dokładnie tak. Stary system edukacji był lepszy, gimnazjum to czas kiedy cholernie widać wszelkie różnice intelektualne i bardziej wartościowi ludzie się męczą. To jest wylęgania obrzydliwych larw. Kiedyś to się chodziło 8 lat do podstawówki a potem od razu poszło się do liceum i nie trzeba było 3 razy klasy zmieniać, liceum było profilowane no i tam trafiali doroślejsi ludzie, nie stykali się z jakimiś chorobami w postaci ludzi którzy w dzisiejszych czasach są w gimnazjum dla wszystkich. Rozpusta i beztroska.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

Missy  

Pogromca postów

Gwiazdka



Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Sty 2009

Sk±d: uæ

   

Wys³any: 2010-04-26, 17:36   

farbenka napisa³/a:

Oł je, nie ma to jak powszechna feminizacja. Niezły koncept, ot co. :]


to nie głos feministki, bo nią nie jestem, stwierdzam fakt jak na to patrzą inne kobiety, a ruch feministek też się do takich zachowań przyczynił.
_________________
ona umrze martwa.
 

Nataniel

Pogromca postów

BORN TO BE



Wiek: 34

Do³±czy³: 28 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-04-27, 14:31   

Media, styl życia, laicyzacja państwa (czy raczej społeczeństwa), relatywizm moralny, czyli składniki tak zwanego współeczesnego wychowania postmodernistycznego. Młodzież w zdecydowanej większości przypadków jest skazana na wychowywanie się samej, bez wsparcia dorosłych. Jeśli rodzice interesują się dzieckiem, to mają wobec niego postawę roszczeniową. Taki nastolatek dostrzega, iż nie są oni w porządku, oddala się od nich (w zasadzie na ich wyraźne życzenie) i szuka wsparcia w mediach i grupie rówieśniczej. Chce budować swoją autonomię, wyznaczać sobie zasady, być kowalem własnego losu. Nie posiada jednak odpowiednich autorytetów - ludzi dorosłych, którzy mogliby pomóc mu w uczeniu się odpowiedzialności, dojrzałości, budowania systemu wartości bez utraty swojego "ja". Najczęściej dorośli albo nie przejmują się problemami młodzieży, albo nieumiejętnie zabierają się za wychowywanie jej, narzucając jej określony system wartości odgórnie, zamiast pozwolić dorastać do niego od środka. O tym, jaki wizerunek jest kreowany w mediach, można przekonać się, oglądając choćby takie stacje jak MTV. Lansuje się w nich życie szybkie, życie bez ponoszenia konsekwencji, płytkie, konsumpcyjne, wręcz amoralne - życie, w którym wszystko ma swoją cenę i trzeba umieć umiejętnie się sprzedać. Innym ważnym czynnikiem jest styl życia rodziców. Nie rozbudowują więzi z dzieckiem, liczą się dla nich tylko jego osiągnięcia (lub ich brak), nie ma wspólnych rozmów ani wykonywania domowych obowiązków. Większość rodziców nie wie nawet, czym ich dzieci się interesują! Podobne podejście często mają też wychowawcy i nauczyciele. Również brak wychowania religijnego negatywnie odbija się na młodych. Duża część to ludzie "praktykujący niewierzący", chodzący do kościoła tylko po to, aby rodzice się nie czepiali. To sprawia, że nastolatkowie mają niezaspokojone potrzeby duchowe, nie znają odpowiedzi na własne problemy egzystencjalne, przestają szanować tradycję. Według psychologów jest to jeden z największych problemów w wychowaniu posmodernistycznym, gdyż nastoletni ateiści częściej chorują na depresję i cierpią na wszelkiego rodzaju zaburzenia psychiczne niż chrześcijanie. Poza tym religia chrześcijańska uczy szacunku do ciała, czystości, każe dostrzegać w drugim człowieku nie obiekt użycia seksualnego, a osobę, w której przede wszystkim należy dostrzegać wartość duchową, psychiczną, intelektualną. Religia chrześcijańska jest pod tym względem niezmienna, ateizm nie posiada żadnych zasad ani doktryn, więc coraz częściej spotykamy się ze zjawiskiem relatywizmu moralnego, względności tego, co dobre, a co złe. Coraz częściej poszczególnych działań nie rozgranicza się w pojęciach dobra i zła, ale pojęciach przydatności i nieprzydatności. Dlatego też prostytucja wśród nieletnich jest najwyższa na zachodzie Polski, na którym młodzież ma kontakt ze zlaicyzowaną młodzieżą Europy zachodniej, niż na wschodzie, gdzie przywiązanie do religii i tradycji jest jeszcze najwyższe. Można wyciągnąć z tego jasny i klarowny wniosek - nie będzie lepiej, jeśli postanowimy nadal być "postępowi", "nowocześni" i "modni". Młodzież musi dorastać a atmosferze wsparcia, miłości i zrozumienia. Musi napotykać na swojej drodze sytuacje, w których będzie mogła rzeczywiście wykazać się odpowiedzialnością i dojrzałością. Nie można w imię braku czasu, chęci czy nawet mody zaniedbywać wychowywania, bo teraz właśnie widzimy tego wyraźne efekty.
_________________
nie daj zapomnieć
chleba i wody
zapachu i smaku

nie daj zapomnieć
piękna i prawdy
leżących na progu


GG: 25676781
 

coddy  

Hiper wymiatacz

Gorgorocik



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 28

Do³±czy³: 16 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-04-27, 21:04   

Na prawde nie wiem co was tak razi. Skoro jest jakas dziewczyna, ktora lubi tak chodzic, to dlaczego nie? Nie widze w tym raczej nic zlego. Poza tym seks to seks, a nie jakies nie wiadomo co.
Do tego "czasy sie zmieniaja".
_________________
And I’ll stay alive
Just to follow you home
And I will survive
‘Cause you’re my Mississippi Princess
You’re my California Queen
Like the Duchess of Detroit
And every city in between

http://www.lastfm.pl/user/Coddy113
 

Nataniel

Pogromca postów

BORN TO BE



Wiek: 34

Do³±czy³: 28 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-04-27, 21:08   

coddy, a gdyby Twoja 12-letnia córka przyszła do Ciebie i powiedziała Ci, że masz jej kupić seksowną bieliznę, bo jej sponsor będący mężczyzną starszym od Ciebie chciałby ją w takiej bieliźnie widzieć, również powiedziałbyś, że oczywiście jej ją sprawisz, bo przecież czasy się zmieniają i trzeba być nowoczesnym? ¯e nie widzisz nic złego pod warunkiem, że lubi, jak jej sponsor płaci jej za seks?
_________________
nie daj zapomnieć
chleba i wody
zapachu i smaku

nie daj zapomnieć
piękna i prawdy
leżących na progu


GG: 25676781
 

coddy  

Hiper wymiatacz

Gorgorocik



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 28

Do³±czy³: 16 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-04-29, 20:39   

Nataniel napisa³/a:

oczywiście jej ją sprawisz



Nataniel napisa³/a:

sponsor płaci jej za seks?



nie kupiłbym, bo skoro sponsor jej płaci to niech sobie sama kupi, albo niech ten sponsor jej kupi. Nie mam dzieci, więc nie wiem jak by to wyglądało dokładnie. Raczej bardziej bałbym się, że ten sponsor jej coś zrobi, jeśli nie będzie chciała robić tego na co on ma ochotę, niż tego, że moja córka kocha się za pieniądze. pozatym "seksolatki" to raczej starsze dziewczyny niż 12-latki.

Nataniel napisa³/a:

sponsor będący mężczyzną starszym od Ciebie



mam 16 lat.
_________________
And I’ll stay alive
Just to follow you home
And I will survive
‘Cause you’re my Mississippi Princess
You’re my California Queen
Like the Duchess of Detroit
And every city in between

http://www.lastfm.pl/user/Coddy113
 

Nataniel

Pogromca postów

BORN TO BE



Wiek: 34

Do³±czy³: 28 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-04-29, 20:43   

Mówiłam przyszłościowo ;) . Cóż, ja mimo wszystko wolałabym nie być w sytuacji, w której moja 12-letnia córka oznajmia, że jest w ciąży z 40-latkiem, bo kochała się z nim ponieważ nie kupiłam jej upragnionego telefonu a koniecznie chciała go mieć.
_________________
nie daj zapomnieć
chleba i wody
zapachu i smaku

nie daj zapomnieć
piękna i prawdy
leżących na progu


GG: 25676781
 

coddy  

Hiper wymiatacz

Gorgorocik



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 28

Do³±czy³: 16 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-04-30, 00:55   

Nataniel napisa³/a:

wolałabym nie być w sytuacji, w której moja 12-letnia córka oznajmia, że jest w ciąży z 40-latkiem, bo kochała się z nim ponieważ nie kupiłam jej upragnionego telefonu a koniecznie chciała go mieć.



przedstawiasz chyba najbardziej tragiczny scenariusz ^^. Poza tym istnieje antykoncepcja, trzeba dziecko o tym uświadomić, jeśli już wybiera taką drogę.
_________________
And I’ll stay alive
Just to follow you home
And I will survive
‘Cause you’re my Mississippi Princess
You’re my California Queen
Like the Duchess of Detroit
And every city in between

http://www.lastfm.pl/user/Coddy113
 

Nataniel

Pogromca postów

BORN TO BE



Wiek: 34

Do³±czy³: 28 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-04-30, 01:18   

Cytat:

Poza tym istnieje antykoncepcja, trzeba dziecko o tym uświadomić, jeśli już wybiera taką drogę.


Mówimy o 12-13-14-latce. To jeszcze dziecko, które nawet z biologicznego punktu widzenia nie powinno uprawiać seksu. Dzieci w tym wieku dopiero zaczynają myśleć abstrakcyjnie, więc istnieje mała szansa, że dziewczynka będzie skrupulatnie przestrzegać antykoncepcji. Poza tym klient może zażyczyć sobie seks bez gumki, więc jeśli dziecko nie brałoby hormonów, mogłoby być nieciekawie.

Cytat:

przedstawiasz chyba najbardziej tragiczny scenariusz ^^


Który będzie normą, jeśli zgodzimy się na legalną prostytucję dzieci. Popatrz na kraje zachodnie - tam 14-latka popełniająca trzecią aborcję to standard.
_________________
nie daj zapomnieć
chleba i wody
zapachu i smaku

nie daj zapomnieć
piękna i prawdy
leżących na progu


GG: 25676781
 

psychopathicwizard

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 22 Sty 2009

   

Wys³any: 2010-05-02, 12:32   

Jestem ciekawa ilu z chlopcow/mezczyzn krytykujacych tutaj to zjawisko uprawialo seks z rowiesnica/nastolatka
_________________
Zacznę od tego, czego nie ma. Nie ma wspólnego dyskursu.


Potem pomyÅ›laÅ‚em 'pier****™!" i przeleżaÅ‚em caÅ‚y miesiÄ…c...ćpaÅ‚em, oglÄ…daÅ‚em telewizjÄ™, lizaÅ‚em rany. ByÅ‚o fajnie.
 

coddy  

Hiper wymiatacz

Gorgorocik



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 28

Do³±czy³: 16 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-05-02, 15:07   

Cytat:

Jestem ciekawa ilu z chlopcow/mezczyzn krytykujacych tutaj to zjawisko uprawialo seks z rowiesnica/nastolatka



za pieniądze? podejrzewam, że żaden.
_________________
And I’ll stay alive
Just to follow you home
And I will survive
‘Cause you’re my Mississippi Princess
You’re my California Queen
Like the Duchess of Detroit
And every city in between

http://www.lastfm.pl/user/Coddy113
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com