Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

lovez8  

Hiper wymiatacz

obserwatorka.



Wiek: 28

Doczya: 17 Kwi 2009

   

Wysany: 2009-10-19, 22:42   

śniło mi się kiedyś że spadam, bardzo długo zresztą, obudziłam się i spadałam z łóżka.
a właściwie dlaczego nie wpiszesz w google 'sennik', jeżeli chcesz się dowiedzieć, co to znaczy?
_________________
My dear fellow, the truth isn't quite the sort of thing one tells to a nice, sweet, refined girl.
One should always be in love. That's why one should never marry.

Oscar Fingal O'Flahertie Wills Wilde
 

Vitalna  

Mega wymiatacz



Imię: Dziabaducha

Wiek: 32

Doczya: 08 Sty 2009

Skd: Doncaster

   

Wysany: 2009-10-20, 17:41   

To `spadanie` jakoś się nazywa, ale nigdy nie pamietam jak :PP i wydaje mi sie, że nawet był już gdzieś jakiś temat taki podobny :PP To `spadanie` wywołuje spowolniona akcja serca podczas płytkiej fazy snu... mózg myśli, że organizm umiera i wysyła sygnały by pobudzić nasz organizm ;)

No i wiedziałam, że zapomne... :P a to znalazłam:
`Sny o spadaniu są klasyczne. Zawsze jest on natury seksualnej. Kobiet śniące o spadaniu uważa się za kobiety upadłe, ponieważ uległy marzeniom lub fantazjom seksualnym. Spadanie we śnie zapowiada utratę poważania, władzy i wiary we własne siły. Trzeba będzie zrezygnować z planów i przedsięwzięć. Sny o spadaniu ze schodów, z wysokich budynków lub skały mogą być związane z tego, że przecenialiśmy swoje możliwości w życiu osobistym lub zawodowym.`

Osobiście nie wierze w takie rzeczy. Moim zdaniem sen to sen i tyle :P
_________________
Proszę, przepraszam, kocham, nie kocham!

Odejdź, wracaj, dotykaj słowem!

Czasami słowo nie wystarczy, wiesz?
Czasami słowo nie wystarczy - wiem.
 

CheeryLipstick  

Pogromca postów


Doczya: 08 Kwi 2009

   

Wysany: 2009-10-20, 21:15   

a moim zdaniem to tylko wytwór naszej wyobraźni.
to tak jak się o czymś przed snem myśli długo , potem mózg się męczy i zasypiamy a potem takie głupoty się śnią.
_________________
W każdym z Was jest wariat.
 

Daisy05  

User

Zakochana



Imię: Mariola

Doczya: 01 Sty 2010

Skd: podkarpacie

   

Wysany: 2010-01-16, 14:17   

Było to jakieś 5-6 lat temu śniło mi się że jestem na jakiejś łące z kuraki wtedy jedna z tych kur mi coś zabrała (nie pamiętam co to dokładnie było) i zaczęłam ją gonić i wpadłam do jakiegoś dołu i tak leciał i leciał w dół..... dalej nie pamiętam bo się obudziłam :-(
_________________
"Zemsta jest najlepsza gdy krew jeszcze ciepła."
 

Montslaveden  

Mega wymiatacz

Advanced Thrasher



Doczy: 12 Sty 2010

   

Wysany: 2010-01-16, 18:51   

To miał lub ma każdy, to jest chyba związane z oobe, na pewno nie z ld w sumie to już nie wiem,ale...nienawidzę tego, spadam i czuję ten straszny paraliż, kiedy to w ogóle mija i przechodzi to nie wiem, ale na pewno nie ma w tym nic miłego,...paraliż i ból :-/ a jeszcze miałem kilka razy, że szedłem, ale jakbym władzy w nogach nie miał...coś wstrętnego...
 

motyl  

Moderator

gryzę.



Wiek: 34

Doczya: 13 Cze 2009

Skd: Wielkopolska

   

Wysany: 2010-01-16, 21:11   

Montslaveden napisa/a:

To miał lub ma każdy,


No właśnie. Ja też. Co najmniej kilka razy w tygodniu. Spadam gdzieś głową w dół, otrząsnę się, otworzę oczy i zapadam w mocny sen. Także to nic nadzwyczajnego.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

Avis  

User



Imię: Ewelina

Wiek: 28

Doczya: 17 Sty 2010

   

Wysany: 2010-01-18, 18:53   

Mi to się ostatnio często śniło idę sobie lasem i nagle wpadam w dół i tak lecę w momencie gdy dotykam podłoża to robię taki dziwny podskok w łóżku i się budzę, ale od jakichś kilku tygodni tego snu już nie miewam
_________________
God is a Dj,
Life is a dancefloor,
Love is the rythm,
You are the music...
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2010-01-18, 19:14   

Czasem śni mi się, że spadam, ale tak z kilku metrów zaledwie, raczej bym przeżył w rzeczywistości. Ktoś ze znajomych na wycieczce zwrócił mi uwagę, że podczas snu rzuca mną po łóżku. Sam zaobserwowałem u siebie coś takiego. To chyba nerwy. Gorsze jednak są sny, w których nie mogę się przemieszczać(poruszanie się jest wyjątkowo ograniczone), jakbym nie miał sił bądź wciąż się przewracał.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

MaliaDhey  

Hiper wymiatacz

Plum Plum Plum



Imię: Ja

Wiek: 28

Doczya: 17 Lis 2009

   

Wysany: 2010-01-18, 23:17   

Jak się śni o spadaniu to łatwo można przejść w OOBE :P A według sennika oznacza to zawód ze strony przyjaciół.
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=AtA-FpTZOQw
 

Daniel95  

Wymiatacz

Zamotasupłany



Imię: Daniel

Wiek: 29

Doczy: 12 Lip 2009

   

Wysany: 2010-01-19, 02:18   

mi się kiedyś śniło, że ktoś mnie wciąga d wody i się topie i jak się obudziłem to przez kilka sek nie mogłem oddychać. bez kitu ;]
_________________
Znajdziesz prawdziwy rap, jeśli chce Ci się go szukać
 

Frozy  

Pogromca postów

The Destroyer



Wiek: 25

Doczy: 16 Gru 2009

Skd: Redania

   

Wysany: 2010-01-19, 21:54   

nigdy nie miałem takiego ^^
_________________
"Raise your swords up high!
See the black birds fly!
Let them hear your rage!
Show no fear!
ATAAAAAAAAACK!" - Amon Amarth

http://www.formspring.me/Frozy1919
 

muzykalnaa  

Stały User

Pesymistka



Wiek: 31

Doczya: 25 Kwi 2009

Skd: Wielkopolska ;]

   

Wysany: 2010-01-19, 22:01   

nie no jaja... ja też takie mam średnio 1 raz w tygodniu... lecę i jak dolatuję do lądu to się budzę z sercem walącym jak młot...
_________________
"¦wiata nie da się zmienić, ale zawsze można zmienić siebie"
 

Isilya  

User



Doczya: 14 Gru 2009

   

Wysany: 2010-01-20, 21:04   

Mnie wprawdzie nie śni się, że spadam, ale często mam sny, że nie mogę iść. Nogi mi się uginają tak dziwnie w kolanach... strasznie nieprzyjemne.
Nie wierzę, że sny mają jakieś znaczenie, ale wiem na pewno że mogą się wiązać z nieprzyjemnymi doświadczeniami z dzieciństwa, z jakimiś urazami czy czymś. To mogą być takie drobnostki, że już się nawet nie pamięta o co dokładnie chodziło, ale i tak śni się potem o tym całe życie - średnio 2 razy w miesiącu :/
Może u mnie to z chodzeniem wzięło się stąd że jako małe dziecko długo nie mogłam nauczyć się chodzić :-D
 

Li.  

Hiper wymiatacz



Imię: Lidia

Doczya: 05 Lis 2009

   

Wysany: 2010-01-20, 22:04   

Spadam często, ale niezbyt mnie interesuje, co jest powodem owego snu. Ostatnio miałam bardzo nieprzyjemne to spadanie, bo szłam po schodach i nagle zabrakło schodów, zaczęłam spadać. I tak mnie dziwnie szarpnęło, że aż się obudziłam, brr.
 

Kasias  

Hiper wymiatacz

Tak, drażnie Cię.



Imię: Kasia

Wiek: 31

Doczya: 22 Sie 2009

   

Wysany: 2010-02-04, 23:03   

Ja gdy zasypiam, czasami wydaje mi się lub być może śni mi się to, iż idę sobie i nagle wpadam w dołek. Wtedy poruszam nogą i się przebudzam.
Z tego co wiem, wiele osób doznaje czegoś w podobie. Zauważyłam, że w czasie snu nawet mój kot ma takie tiki :mrgreen:
_________________
Nie ma już nic.
I już nic nie spotka nas.
Nie ma w niebie naszych gwiazd
Kolejny raz,
¦wiat zatoczył z nami krąg.
Wyrwał wiarę z naszych rąk,
Nie ma już nic.
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com