Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

Damn  

Pogromca postów

Queen DudeWiek: 24

Dołączyła: 10 Kwi 2010

   

Wysłany: 2012-04-25, 19:55   

To lepiej się poddaj. Nie masz nic do stracenia? Zamierzasz w niedalekiej przyszłości umrzeć, że tak twierdzisz? Na jakim Ty świecie żyjesz w ogóle? Weź szanuj trochę siebie samego... Czasem ludzie decydują się na seks bez zobowiązań, ale ta decyzja jest świadoma i dojrzała, umotywowana jakimś normalnym powodem, a Ty się zachowujesz niestety ale jak pospolity ruchacz, z ciężarem umysłowym. Carpe diem, ku**a. Na taki układ laska pewnie nie życzyłaby sobie sfrustrowanego prawiczka, więc wątpię, że uda Ci się jakąś przekonać. Chyba że, oferta w sam raz na raz Cię interesuje razem z pełnym pakietem chorobotwórczych drobnoustrojów.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

Magix  

Stały UserDołączyła: 26 Kwi 2012

   

Wysłany: 2012-04-27, 13:51   

Chyba wkradły się w rozmowę niepotrzebne emocje- relacje w życiu są rożne tak jak ludzie, a dopóki jesteśmy młodzi i niesprecyzowani to warto próbować różnych rzeczy i szukać najlepszego rozwiązania dla siebie:) :) Jeśli nie wychodziły ci związki to pewnie złe partnerki wybierałeś i sam musisz się jeszcze wiele nauczyć... Nie rób z tego dramatu- raczej się ciesz, że jesteś wolny i wszystko przed Tobą. chcesz mniej zobowiązań to super... tylko uważaj bo zawsze któraś ze stron się zakochuje itd. Więcej optymizmu i nie przesadź w drugą stronę:)
 

piler40  

User

piler40


Imię: piler40

Wiek: 47

Dołączył: 05 Cze 2019

Skąd: Łódź

   

Wysłany: 2019-06-05, 17:01   sex shop Lodz

darecki napisał/a:

samael_1992 napisał/a:

Porządnego seksu, nie jakiejs milosci platonicznej


Co masz dokładnie na myśli porównując sex do miłości platonicznej.


na czym miałaby polegać współpraca z sex shopem w Łodzi? czy ktoś zna odpowiedz? sex shop Łódź i tutaj http://www.sexshoplodz.pl/
 

  

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com