Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Einmana  

Pogromca postów


Wiek: 33

Do³±czy³a: 12 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2011-01-05, 15:42   

Cytat:

Nie spiesz się. Pierwszy raz musi być wyjątkowy, tę chwilę pamięta się do końca życia.


Spieszyć się nie warto. Ale nikt nie mówił, że pierwszy raz ma być wyjątkowy. Wypadałoby, ale nie musi. ;-)

Co do krwawienia: może wystąpić tak samo jak i ból. Ale to zależy od budowy. I bez względu na wiek.
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2011-01-05, 17:16   

Einmana napisa³/a:

I bez względu na wiek.


jeden mój kolega wierzy w 'betonową błonę', która według jego teorii wraz z wiekiem twardnieje, by na starość być już stała i nienaruszalna.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

Einmana  

Pogromca postów


Wiek: 33

Do³±czy³a: 12 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2011-01-05, 17:59   

sheilven, to jeżeli sprawdzi tę swoją teorię, daj znać. ;p
 

Joana  

Wymiatacz


Do³±czy³a: 09 Lip 2009

   

Wys³any: 2011-01-17, 20:38   

Moim zdaniem nie powinnyście pisać 'och, jakże mnie bolało, aż krzyczałam ała!' :P Co to ma na celu? Przez to tylko dziewczyny się stresują i jeszcze bardziej boli ;) Jakby nie było pierwszy raz jest tylko raz a później z górki na pazurki.
 

Einmana  

Pogromca postów


Wiek: 33

Do³±czy³a: 12 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2011-01-17, 22:41   

Cytat:

Moim zdaniem nie powinnyście pisać 'och, jakże mnie bolało, aż krzyczałam ała!'


Powinnyśmy, jeżeli tak było. Jeżeli ktoś nie chce się stresować nie powinien czytać takich tematów. Bez sensu jest opowiadać bajki tylko dlatego, że łatwiej jest żyć w nieświadomości.

Cytat:

Jakby nie było pierwszy raz jest tylko raz a później z górki na pazurki.


Nie zawsze.
 

Hardi  

User



Do³±czy³: 16 Sty 2011

Sk±d: Norwegia

   

Wys³any: 2011-01-17, 23:07   

sheilven napisa³/a:

Einmana napisa³/a:

I bez względu na wiek.


jeden mój kolega wierzy w 'betonową błonę', która według jego teorii wraz z wiekiem twardnieje, by na starość być już stała i nienaruszalna.


do tego faktycznie jest potrzebna wiara, ba nauka zaprzecza temu ;)

dziewczyno, poczekaj :!:
_________________
A2J
 

Joana  

Wymiatacz


Do³±czy³a: 09 Lip 2009

   

Wys³any: 2011-01-17, 23:15   

Cytat:

Powinnyśmy, jeżeli tak było. Jeżeli ktoś nie chce się stresować nie powinien czytać takich tematów. Bez sensu jest opowiadać bajki tylko dlatego, że łatwiej jest żyć w nieświadomości.



Nie mówię o opowiadaniu bajek, ale zwyczajnie takie mega szczegóły nie mają nic na celu oprócz zestresowania ewentualnej czytającej to dziewicy. Później będzie szła do łóżka z chłopakiem i myślała 'o matko, ależ to będzie boleć!' zamiast poddać się chwili i rozluźnić.
Tak ja sÄ…dzÄ™.

Cytat:

Cytat:

Jakby nie było pierwszy raz jest tylko raz a później z górki na pazurki.



Nie zawsze.



Nie zawsze pierwszy raz jest tylko raz? ;)
Oj, może i zdarza się, że jedna na ileś dziewczyn ma trochę ciężej na początku ale seks w swojej genezie ma być przyjemny więc nie przesadzajmy.
 

qBoss

Stały User


Do³±czy³: 17 Maj 2009

   

Wys³any: 2011-01-18, 00:38   

Nie każda dziewczyna ma błonę dziewiczą. Błona dziewicza może pęknąć przez wysiłek fizyczny lub można się urodzić bez.
Ja na tyle miałem dobrze z moją aktualną partnerką, że ona od urodzenia nie miała błony.
Jestem jej pierwszym partnerem, a także ona moją pierwszą.
Jesteśmy ze sobą 2 lata.
 

Wagina  

Stały User

Siekiera



Do³±czy³a: 19 Wrz 2009

Sk±d: spomiêdzy nóg

   

Wys³any: 2011-01-18, 01:50   

qBoss napisa³/a:

Ja na tyle miałem dobrze z moją aktualną partnerką, że ona od urodzenia nie miała błony.
Jestem jej pierwszym partnerem, a także ona moją pierwszą.


JesteÅ› pewien?

Joana napisa³/a:

Moim zdaniem nie powinnyście pisać 'och, jakże mnie bolało, aż krzyczałam ała!' :P Co to ma na celu?


Pokazanie prawdy? Chyba nie myślisz, że ktoś ma ściemniać, że było super zaje*iście tylko po to, żeby ktoś inny poczuł się lepiej?
_________________
Kocham ten stan - cudowne sam na sam.
Kawa i ja, papierosy, kawa, ja.



Ch*j w dupę dyletantom, profanom, rezusom, baktrianom, swołoczom, analfabetom i wszelkim talmudystom.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com