Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Porcelana.  

Pogromca postów

Laura Palmer



Do³±czy³a: 13 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-08-06, 02:07   

autor nieznany napisa³/a:

nikt nie bada tych pań


hahaha :-P a to ciekawe. SkÄ…d wiesz? :-P
_________________
Później luki w pamięci, zapatrzenia w okno -
tam mała dziewczynka w bloku naprzeciwko
uśmiecha się z żyletką pomiędzy zębami.
Myślę o jej chłodnych pocałunkach.




fire, walk with me...
 

autor nieznany  

Wymiatacz

wierze w siły natury


ImiÄ™: Wilk

Wiek: 32

Do³±czy³: 25 Lip 2009

Sk±d: z odch³ani wieków

   

Wys³any: 2009-08-06, 02:24   

Wszystkie tego typu miejsca dają haracz mafii są tu prane brudne pieniądze, tego typu miejsca zatrudniają kogo chcą na tydzień na miesiąć nikt nie wytrzyma takich upokorzeń, jaki jest sens badań tych pań, skoro mafia się nimi zajmuje i je chroni.
_________________
A może tak powycinać wszystkie drzewa i betonem zalać pół ziemi było by więcej przestrzeni.
 

Porcelana.  

Pogromca postów

Laura Palmer



Do³±czy³a: 13 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-08-06, 02:33   

Ponosi Cię wyobraźnia kolego.
W większości polskich burdeli ( a takie miał na myśli autor tematu ) kobiety pracują dobrowolnie, nikt nie zmusza ich do prostytucji przykładając nóż do gardła czy mordując kolejno członków rodziny. ;)
Więc tego, jak one o siebie dbają i czy chodzą regularnie do lekarza, czy też nie niestety nie możesz przewidzieć.
_________________
Później luki w pamięci, zapatrzenia w okno -
tam mała dziewczynka w bloku naprzeciwko
uśmiecha się z żyletką pomiędzy zębami.
Myślę o jej chłodnych pocałunkach.




fire, walk with me...
 

DirectStyle  

User

DirectStyleProject



ImiÄ™: Direct

Wiek: 31

Do³±czy³: 02 Sie 2009

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2009-08-06, 11:37   

Cytat:

Kreujesz się na napalonego 16-latka w tym momencie, który marzy o tym, żeby przelecieć wszystkie dziewczyny na świecie. A to sugerowanie, że dziewczyny, które tak nie robią są głupie - DORO¦NIJ :]


Czytanie ze zrozumieniem się kłania. "nie są głupie" nie oznacza wcale, że jakieś inne muszą być głupie. To już są Twoje domysły, ale patrząc na bujną wyobraźnię(pierwsze zdanie) to całkiem je rozumiem. Jako dowód tego co napisałem, polecam Wam przeczytać tematy o pierwszych razach. Zdecydowanie więcej tam spontaniczności i przelotnych przygód, niż planowanych od dawna aktów miłosnych. Czy życiowe przykłady nie są lepszym argumentem, od pięknych ideologii? Każdy ma swoje poglądy i prawo do ich wyrażania, bo od tego jest forum. A co się tyczy dorośnięcia, wszyscy mamy w sobie coś z dziecka, nawet gdy jesteśmy całkiem dorośli.

Cytat:

Haha, poprzesz to jakimiÅ› badaniami czy coÅ›? :-D


Ludzie tak samo jak inne zwierzęta, uprawiają seks, bo mają taki instynkt, że muszą zostawić po sobie potomstwo. Mamy jednak ten atut, że w odróżnieniu od większości zwierząt sprawia on nam przyjemność. A my się nauczyliśmy to wykorzystywać do własnych potrzeb. Popatrz ile teraz jest na świecie wpadek. Myślę, że kiedy nie było antykoncepcji, to należało to pomnożyć razy x. Może przesadziłem, z tym że planeta by się nie zaludniła. Niemniej suche fakty pokazują, że człowiek to taki gatunek, który uprawia seks przede wszystkim dla przyjemności. A do przyjemności nie trzeba miłości. Tutaj już odsyłam do seksuologów.

Cytat:

Jestem dumny z bycia tak ograniczonym, a Tobie życzę jakiejś miłej niespodzianki pozostawionej przez jednego z Twoich licznych poprzedników w narządach płciowych którejś z kolejnych panienek, które przelecisz (o ile Ci się to uda)


Nie życz drugiemu co Tobie nie miłe, ale rozumiem, bo w końcu przyznałeś się że jesteś ograniczony. Poza tym współczuję. Kowbojem klawiatury może i jesteś, ale właśnie w tych zdaniach pokazałeś, że wcale lepiej ode mnie się na życiu nie znasz. Bo rozumiem, że według Ciebie dziewczyna, która ma powiedzmy 18 lat i spała dajmy na to z pięcioma chłopakami, zabezpieczając się przy tym, musi być od razu na coś chora? Prowadziłem w szkole kampanie o antykoncepcji i chorobach przenoszonych drogą płciową, więc coś o tym wiem kolego.

Musiałem odpowiedzieć, na te trochę dziwaczne zarzuty, a jeśli chcesz na mnie wrzucać, to zrób to na PW, bo szkoda byś dostał kolejne ostrzeżenie.
_________________
Zostań Królem ! Direct Style - ponadprzeciętny styl życia..
 

Mihihih  

Pogromca postów

dziecko neo.



ImiÄ™: J.

Do³±czy³a: 03 Sty 2009

Sk±d: ten ¶miech?

   

Wys³any: 2009-08-06, 17:02   

DirectStyle, człowiek to nie zawierzę. Oprócz tego instynktu ma także rozum, który nie pozwala mu na pewne zachowania, tak jak zwierzętom.;) Chociaż nie wszyscy przejawiają posiadanie tego narządu. Poza tym wiesz jeszcze doprawdy mało o życiu i za pewne nigdy nie uprawiałeś seksu, tak wnioskuje po Twoich wypowiedziach.
_________________
Na forum zawsze się znajdzie jakiś smutny fajfus, który będzie mówił co trzeba robić i jak trzeba żyć,
bo akurat wstał lewą nogą albo zaczepił chu...em o sprężynę w materacu.
 

boogeyman

Stały User



Do³±czy³: 07 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-08-06, 18:02   

@DirectStyle

Wciskasz nam tutaj jakiejś marnej jakości produkt marketingowy, jakim jest przygodny seks. I co ja potem powiem takiej dziewczynie? "No wiesz.. fajnie było.. ale musisz już iść".

Przypomniała mi się tutaj historia mojego kolegi, który miał okazję przespać się z tą dziewczyną "która wie co dobre". Obudził się obok niej następnego dnia i prowadzą taki dialog:

K - kolega
D - dziewczyna

K: Muszę wstać
D: Jak wstaniesz, to nie będziemy się więcej kochać.
K: Muszę wstać się czegoś napić (wstał i wyszedł)
(wrócił)
K: kochajmy siÄ™ jeszcze
D: Teraz to już nie chce
K: No to spier***.

Romantycznie.. prawda? Jaka dziewczyna, taka romantyczność.. chciałoby się rzec.

#
Dla Ciebie seks kończy się orgazmem, a dla mnie poranną kawą, którą robi mi moja dziewczyna. Między orgazmem i kawą jest masa innych czynności i słów, których ja osobiście nie mógłbym powiedzieć byle komu.


PS. Tak Motylku.. wiem.. SÅ‚ownictwo :) ale to na potrzeby cytatu.
 

Mihihih  

Pogromca postów

dziecko neo.



ImiÄ™: J.

Do³±czy³a: 03 Sty 2009

Sk±d: ten ¶miech?

   

Wys³any: 2009-08-06, 18:21   

boogeyman, dobrze mówi. Seks to nie tylko orgazm i rozładowanie emocjonalne.
To gra słów, spojrzeń, które powinny być przesiąknięte miłością, czułością i bezpieczeństwem.
_________________
Na forum zawsze się znajdzie jakiś smutny fajfus, który będzie mówił co trzeba robić i jak trzeba żyć,
bo akurat wstał lewą nogą albo zaczepił chu...em o sprężynę w materacu.
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-08-06, 20:01   

boogeyman napisa³/a:

K - kolega
D - dziewczyna

K: Muszę wstać
D: Jak wstaniesz, to nie będziemy się więcej kochać.
K: Muszę wstać się czegoś napić (wstał i wyszedł)
(wrócił)
K: kochajmy siÄ™ jeszcze
D: Teraz to już nie chce
K: No to spier***.


I czego ma to dowieść ?
Chyba nie tego ,że tak kończy się każdy seks bez miłości ?
Różne sytuacje, różni ludzie.
Można się kochać, można także uprawiać seks.Można w ten sposób przelać uczucia jak i rozładować napięcie.Można zrobić to z ukochaną osobą jak i przypadkową dziewczyną w klubie.
Czy jest w tym coś złego ?
Wydaje mi się ,że to nie należy do kwestii ,którą możemy rozstrzygać pod względem 'dobrego' i 'złego' podejścia.
_________________
Drugs&hugs.
 

boogeyman

Stały User



Do³±czy³: 07 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-08-06, 20:13   

@Kometa

To był przykład jak może skończyć się seks bez miłości.

Może się również skończyć tak:

"-A tak w ogóle to Adam jestem.
- Ewa.. miło mi Cię poznać
- Mi również.
- No to cześć.
- Cześć."

Ja nie widzę siebie w sytuacji, gdzie podciągamy spodnie i się rozchodzimy. Może dlatego, że nie mam takich samych doświadczeń jak Ty.

Cytat:

Można zrobić to z ukochaną osobą jak i przypadkową dziewczyną w klubie.


&

Cytat:

Czy jest w tym coś złego ?



Jak uważasz, że dawanie dupy byle komu i byle gdzie, by tylko 'rozładować napięcie', nie jest czymś złym, to nawet nie podejmuje dyskusji. Powiedz chłopakowi/narzeczonemu/mężowi, że nie potrafisz policzyć swoich seksualnych partnerów i napisz nam, czy był szczęśliwy.
 

sylwuniaa89  

User

..Kocie Oczka.. [!]



ImiÄ™: Sylwia.

Wiek: 34

Do³±czy³a: 06 Sie 2009

Sk±d: z Zaduuupia.

   

Wys³any: 2009-08-06, 21:12   

No na pewno nie był/nie będzie szczęśliwy, ale:
1. Nie znał jej wcześniej.
2. Nie byli wtedy ze sobÄ….
3. Każdy człowiek popełnia błędy.
4. Wcześniej myślała, że sex to tylko sex, nic więcej.. Dopiero z czasem człowiek dorasta i zaczyna rozumieć rzeczy, które powinien zrozumieć dawniej..
5. Niektórzy ludzie właśnie w sexie szukają rozwiązań, rozładowań na swoje problemy.. [!]

Myślę, że na ten temat każdy ma swoje zdanie i nie ma się o co w tym wypadku spierać, nie zmienisz nikogo na siłę.
_________________
Otacza mnie przeszłość, a mój uśmiech wplątuje się w cudze historie. Ja też chcę mieć historie, taką, którą sama mogę kształtować..
 

Mihihih  

Pogromca postów

dziecko neo.



ImiÄ™: J.

Do³±czy³a: 03 Sty 2009

Sk±d: ten ¶miech?

   

Wys³any: 2009-08-06, 21:14   

boogeyman, trochÄ™ przeginasz z tym dawaniem dupy.;)

Kometa, nie chodzi o nazywanie tego dobrem czy złem. Kazdy ma własne sumienie i będzie się rozliczał przed sobą/ Bogiem. Każdy z nas przedstawił swój punkt widzenia odnośnie takiego seksu. A pan DirectStyle chciał na siłę przekonać innych, że należy używać sobie z życia na każdej imprezie, w barze, czy jakimkolwiek innym miejscu, bo przecież mamy instynkt, jak zwierzęta. Jak już mówiłam, każdy ma własny rozum i postępuje według swojego światopoglądu.

Ja bym tak nie umiała, po prostu. Gryzie to się z moim poczuciem własnej wartości i kojarzy z desperacją.;)
_________________
Na forum zawsze się znajdzie jakiś smutny fajfus, który będzie mówił co trzeba robić i jak trzeba żyć,
bo akurat wstał lewą nogą albo zaczepił chu...em o sprężynę w materacu.
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-08-07, 15:52   

Ale lamentujecie.
Kto chce to uprawia seks z panienką a kto nie chce to nie robi tego. Jego wybór.
Co kto lubi a każdy lubi co innego.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-08-07, 15:52   

boogeyman napisa³/a:

To był przykład jak może skończyć się seks bez miłości.

Może się również skończyć tak:

"-A tak w ogóle to Adam jestem.
- Ewa.. miło mi Cię poznać
- Mi również.
- No to cześć.
- Cześć."

Ja nie widzę siebie w sytuacji, gdzie podciągamy spodnie i się rozchodzimy. Może dlatego, że nie mam takich samych doświadczeń jak Ty.



W moim poście nie znalazło się ani słowa na temat moich doświadczeń seksualnych i raczej podobnie jak ty nie widzę siebie w takiej sytuacji.Różnica między nami polega jednak na tym ,że ja nikogo nie oceniam za jego czyny.

boogeyman napisa³/a:

Jak uważasz, że dawanie dupy byle komu i byle gdzie, by tylko 'rozładować napięcie', nie jest czymś złym, to nawet nie podejmuje dyskusji. Powiedz chłopakowi/narzeczonemu/mężowi, że nie potrafisz policzyć swoich seksualnych partnerów i napisz nam, czy był szczęśliwy.


Nie uważasz ,że przegiąłeś w tym momencie ? Dyskutujmy,ale z kulturą,czy ja gdziekolwiek opisałam swoje podoboje seksualne ? No cóż wydaje mi się ,że nie, więc po co te zbędne domysły i złośliwości ?
Nie, moim zdaniem w ogóle nie możemy rozstrzygać to w kwestii dobra i zła, jednakże po Twojej wypowiedzi można stwierdzić ,że nie rozumiesz różnicy pomiędzy zwykłym dawaniem dupy,a seksem z nieznajomą osobą.
To ,że dana osoba nie żyje według Twoich wartości i lubi uprawiać seks nie będąc w związku nie czyni ją to od razu osobą złą,zdemoralizowaną,czy rozrzutną.

Mihihih napisa³/a:

Jak już mówiłam, każdy ma własny rozum i postępuje według swojego światopoglądu.


Otóż to.

boogeyman, Czy tak trudno jest dojść to takich wniosków ?
_________________
Drugs&hugs.
 

Gray  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 18 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-08-07, 15:55   

Kometa napisa³/a:

Różnica między nami polega jednak na tym ,że ja nikogo nie oceniam za jego czyny.


to na podstawie czego oceniasz człowieka? koloru ubrania? :oczami: czyny świadczą o człowieku. jak dla mnie osoba korzystająca z usług 'panienek' nie ma do siebie szacunku.
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-08-07, 15:58   

Yasminne napisa³/a:

to na podstawie czego oceniasz człowieka? koloru ubrania? czyny świadczą o człowieku. jak dla mnie osoba korzystająca z usług 'panienek' nie ma do siebie szacunku.


Owszem czyny świadczą o człowieku.
Ale czyny ,czy też upodobania seksualne ?
_________________
Drugs&hugs.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com