Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

kacper

User


Do³±czy³: 13 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2008-10-13, 12:47   sex z panienkÄ… [?]

Mam juz troche ponad 17 latek ale wciąz mniej niż 18 i nachodzą mnie takie myśli dziennie czy nie zadzwonić do jakiejś panienki i czy się nie umówić na godzine sex-u za 100-150 zł. Nie uprawiłem sex-u jeszcze nigdy i chce zobaczyć jak to jest. Czy warto ? robiliscie to kiedyś z panienką do towarzystwa. Oczywiście mówie tu o panienka a nie o dziwkach co stoją pod latarnią, sprawa wygląda następująco umawiam się z nią w jej mieszkaniu płace i robimy to czas 1 H. Jedynie mam taką obawe czy się nie zaraze potem czymś i zebym nie miał zadnych problemów. Co o tym myślicie proszę o poważne odpowiedzi :olaboga: (laski są z odloty.pl itd)
 

eM  

Administrator


ImiÄ™: lipek92@gmail.com

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

   

Wys³any: 2008-10-13, 15:12   

kacper, a nie lepiej ten pierwszy raz przeżyć z kimś kogo się naprawdę kocha? ;-)
 

evelinka:)  

User



Wiek: 32

Do³±czy³a: 18 Cze 2008

Sk±d: tam gdzie jestem

   

Wys³any: 2008-10-13, 16:40   

mysle ze lipek zadal dobre pytanie... rozumiem ze dla ciebie seks nie jest pewnego rodzaju wyznaniem milosci tak? chcesz to zrobic z obojetnie kim z ciekawosci tak?:)
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2008-10-13, 18:57   

evelinka:) napisa³/a:

chcesz to zrobic z obojetnie kim z ciekawosci tak?:)


WÅ‚asnie tak, Evelinko.

Nie rozumiem tylko jednego z Twojej wypowiedzi. Czym różni się panienka od dziwki? I tej i tej płacisz za określony czas. Tzn, za przyjemność, rzecz jasna. Możesz mi wytłumaczyć?
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Dev1l  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-10-13, 19:56   

A rób co chcesz... Szkoda mi, wiesz czego, żeby plamić go dupskiem którego nie znam. Ejmen.
 

laven  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-10-13, 22:33   

Przecież to tak czy siak prostytutka. Sprzedaje się za pieniądze. A Ty zwyczajnie głupi jesteś. Rodzice Cię nauczyli takiego podejścia do seksu? Też z byle kim idą do łóżka? Rób sobie co chcesz. Dla mnie to beznadziejny pomysł. Nie zdziw się, jak żadna normalna dziewczyna nie będzie Cię chciała. Osobiście bym kijem nie dotknęła faceta, który dymał się z jakąś prostytutką. Już pomijam kwestię chorób wenerycznych, bo duże jest prawdopodobieństwo, że się zarazisz. Myślisz, że pierwszym i ostatnim będziesz dla takiej fruzi? Bzdura. Nie wiadomo jakim syfem ją pozarażali. A poza tym płacić, za coś, co teoretycznie ma się za darmo, z kimś kogo się kocha, jest głupotą. Tak sobie myślę, że nie dojrzałeś do spraw seksu. Powinieneś zacząć myśleć mózgiem, a nie tym co masz w gaciach. Potem będziesz żałował, że taki głupi byłeś. Albo przemienisz się w bezwartościową maszynę do dymania. I tak źle i tak źle. Seks to nie zabawa.
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-10-16, 15:21   

kacper, żal mi Cię ... Tyle chyba napisze

Aż tak jesteś zdesperowany>??

laven napisa³/a:

Osobiście bym kijem nie dotknęła faceta, który dymał się z jakąś prostytutką.


Popieram
Przemyśl to co napisała LAVEN
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

julusia  

User


ImiÄ™: Julita

Wiek: 35

Do³±czy³a: 17 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2008-10-17, 22:03   

Hahaha... ała...
Osobiście bym Ci radziła to zrobić z jakąś porządną dziewczyną... chociażby z jakąś koleżanką, ale odradzałabym kontakty intymne z paniami za papierek. Nie musisz czekać na tą jedyną. Jest tyle ładnych, fajnych i chętnych dziewczyn, że na pewno "jakąś" sobie znajdziesz.
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-10-18, 10:43   

julusia napisa³/a:

ała...


Ibum ibum....

julusia napisa³/a:

Osobiście bym Ci radziła to zrobić z jakąś porządną dziewczyną... chociażby z jakąś koleżanką, ale odradzałabym kontakty intymne z paniami za papierek. Nie musisz czekać na tą jedyną. Jest tyle ładnych, fajnych i chętnych dziewczyn, że na pewno "jakąś" sobie znajdziesz.


Biedna ta "fajna dziewczyna" by była szukać jej tylko dla seksu okropne
Przecież to byłoby wykorzystanie, ale na twoim miejscu to doobre wyjście (w dzisiejszych czasach wiele chłopaków tak robi)
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

grzegs19  

User

>>PL<<



ImiÄ™: Grzegorz

Wiek: 35

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2008

Sk±d: ¦l±sk

   

Wys³any: 2008-10-27, 16:53   

Kacper rozumiem Ciebie w 100%,także kiedyś miałem takie myśli i chciałem się zabawić"za kase". Mam 20 lat,nie jestem doświadczony w seksie,robiłem to z dwiema dziewczynami i jeżeli masz troch oleju w głowie i troszeczke romantyzmu zobaczysz ,że największą przyemnościa jest seks z osobą,która coś czuje do Ciebie a nie z prostytutką,która robiła już to setki razy i może to zabrzmi żałośnie ale to nie etyczne i nie higieniczne.Natomiast chciałbym napisać słówko do dziewczyn,które Ciebie krytykują.Drogie panie,każdy z waszych facetów myślał,myśli lub będzie myślał o podobnie o tym co kolega, a to czy ulegnie czy nie dowodzi tego czy jest was wart czy nie.
 

zira

User


Do³±czy³: 31 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2008-10-31, 23:39   

kacper napisa³/a:

Jedynie mam taką obawe czy się nie zaraze potem czymś i zebym nie miał zadnych problemów.



niestety nie masz 100% pewności że się czymś nie zarazisz....
 

Szatan  

User


Wiek: 30

Do³±czy³: 29 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2008-11-01, 14:25   

ohyda
 

miczka  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Monika

Wiek: 33

Do³±czy³a: 23 Pa¼ 2008

Sk±d: Gi¿ycko (okolice)

   

Wys³any: 2008-11-01, 14:38   

Rób jak uwazasz, ale moim zdaniem ten pierwszy raz powinien byc wyjatkowy i przede wszystkim z osoba ktora sie kocha a nie z jakas labadziara ktora robi to za kase... pierwszy raz pamieta sie przez cale zycie wiec chyba lepiej miec pozytywne wspomnienia
 

Daniello  

Stały User

Boss



ImiÄ™: Daniel

Wiek: 33

Do³±czy³: 02 Lis 2008

Sk±d: Elbl±g

   

Wys³any: 2008-11-02, 13:49   

Każdy potworek ma otworek ^.-
 

J.L.B  

Wymiatacz

Oponent :)



ImiÄ™: Patryk x]

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Lis 2008

Sk±d: LOP

   

Wys³any: 2008-11-02, 15:29   

Moim zdaniem lipek ma rację. Przynajmiej ja bym tak zrobił.
_________________
Na ulicy słowo, droższe od pieniędzy[...] Ja nie zbiednieje, lamus dużo więcej straci.

Podnoszę głowe patrze na niebo, by choć przez chwile nie czuć się jak dnia każdego...
[url=http://tnij.com/Niespe_nioneObietnice]HG - Niespełnione Obietnice]
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com