Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

luzik_p  

User


Wiek: 34

Do³±czy³: 30 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-09-02, 05:10   

Siłownia dobra rzecz, wzmacnia silną wolę i ambicję, podnosi testosteron i ogólnie się przydaje. Same ćwiczenia w domu też się przydają, jeżeli kogoś nie stać na siłownię to polecam pracę w hipermarketach przy wykładaniu towarów na półki ;) czasami jest to lepsze niż siłownia i masz z tego dodatkową kasę :)
_________________
w końcu ją znalazłem
 

niktznany

Stały User


Do³±czy³: 20 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-09-10, 11:22   

Ja też uwielbiam ćwiczyć na siłowni, ćwiczę już 4,5 roku, efekty są, ale bardziej w rzeźbie, niż masie. Ogólnie jestem ektomorfikiem, bardzo trudno mi przytyć i utrzymać wagę, bo szybko chudnę. Dlatego staram się ciągle trzymać dietę, jem teraz sobie białko Milkoshake Power Protein, całkiem fajna odżywka, bo ma dodatek kreatyny i tauryny, daje dużo energii przed treningiem i uzupełnia jej poziom po.
 

200811028  

Stały User

SIMSON MANIAK



ImiÄ™: Konrad

Wiek: 28

Do³±czy³: 06 Wrz 2010

Sk±d: Z Polski

   

Wys³any: 2010-09-11, 12:29   

Ja nie ćwiczę wogóle na siłce... ale rzeżbę mam... wolę sobie w domu poćwiczyć z 30 min dziennie dla kondycji i tyle
_________________
Pamiętaj!!
 

^byku93  

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 14 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-09-11, 12:41   

200811028 napisa³/a:

Ja nie ćwiczę wogóle na siłce... ale rzeżbę mam... wolę sobie w domu poćwiczyć z 30 min dziennie dla kondycji i tyle



Co Mi po rzeźbie? Nic. Lepiej mieć troszkę masy i być o wiele więcej silnym.
 

200811028  

Stały User

SIMSON MANIAK



ImiÄ™: Konrad

Wiek: 28

Do³±czy³: 06 Wrz 2010

Sk±d: Z Polski

   

Wys³any: 2010-09-11, 13:22   

Siła siłą.. ale jak idziesz na solówkę nie tylko siła decyduje o zwycięstwie ale także technika i sposób... możesz podnosić ze 12kg na klate i być masywnym, ale możesz też i 50-60 i być wysportowanym, dłużej masz siłę, szysze ruchy itd.
_________________
Pamiętaj!!
 

^byku93  

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 14 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-09-11, 20:54   

^byku93 napisa³/a:

Siła siłą.. ale jak idziesz na solówkę nie tylko siła decyduje o zwycięstwie ale także technika i sposób... możesz podnosić ze 12kg na klate i być masywnym, ale możesz też i 50-60 i być wysportowanym, dłużej masz siłę, szysze ruchy itd.



Dobrze to wszystko rozumiem. Troszkę śmieszą mnie ludzie podnoszący po 10 kg ciągle wyrabiając Sobie rzeźbę na pokaz.
 

Artur0888

User

Hardcore RANGER


Wiek: 29

Do³±czy³: 12 Wrz 2010

   

Wys³any: 2010-09-12, 22:05   

Ja mam 33cm w bicepsie, 180cm wzrostu i 70kg wagi( praktycznie całość wagi to mięśnie).
Moj rekord w sztandze to 65 kilo+gryf(niestety nie wiem jaka waga) Zero odżywek i innych tego typu pierdółek. Na siłownie chodzę bardzo sporadycznie( max 4 razy na pół roku):)
Od maja mam zamiar chodzić częściej, kilka razy w tyg. Bo jak już ktoś powiedział za dużo jest kozaków, którzy skaczą o byle co i jakoś trzeba się bronić :)
 

m4a1domin

Wymiatacz

No pain, no gain



ImiÄ™: Dominik

Do³±czy³: 14 Mar 2009

   

Wys³any: 2010-09-16, 11:58   

Artur0888 napisa³/a:

a mam 33cm w bicepsie, 180cm wzrostu i 70kg wagi( praktycznie całość wagi to mięśnie).



To fajnie jestes zbudowany jak same mięśnie ciekawi mnie do czego one są przyczepione ja tam mam jeszcz kilka kości trochę flaków chyba jakiś mózg ( choć niekoniecznie).
Co do byka

^byku93 napisa³/a:

Dobrze to wszystko rozumiem. Troszkę śmieszą mnie ludzie podnoszący po 10 kg ciągle wyrabiając Sobie rzeźbę na pokaz.


Widać twoje pojęcie o siłowi jest mierne nie myl masy z siła bo to 2 światy! możesz byc schabem i wyciskać 40kg a równie dobrze wyrzeźbiony i wyciskać 60kg, są 3 podstawowe podziały w treningach masa, siła, rzeźba! Najlepiej robic mase zima, w okresie letnim rzezbe a trningi silowe to juz bajki z gornej polki bez odopowdnich technik i nawykow mozna sie nabawic fajnych kontuzji
_________________
Padlem, nikt nie poda reki.... Sam wstane... Silniejszy
 

^byku93  

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 14 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-09-16, 19:17   

m4a1domin napisa³/a:

Widać twoje pojęcie o siłowi jest mierne nie myl masy z siła bo to 2 światy! możesz byc schabem i wyciskać 40kg a równie dobrze wyrzeźbiony i wyciskać 60kg, są 3 podstawowe podziały w treningach masa, siła, rzeźba! Najlepiej robic mase zima, w okresie letnim rzezbe a trningi silowe to juz bajki z gornej polki bez odopowdnich technik i nawykow mozna sie nabawic fajnych kontuzji



Wyraziłem tylko swoją opinię na ten temat. Jestem boczkiem podnoszącym 5 kg na klatę... :mrgreen: :mrgreen:
 

^byku93  

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 14 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-09-18, 11:46   

LadyK. napisa³/a:

To teraz wrzućcie swoje zdjęcia - ocenimy wiarygodność.



Wrzuć pierwsze Swoje.

Jeśli chcesz podziwiać chłopców z bicepsami to polecam Google Grafika.
 

Hawranek1922  

Stały User



Wiek: 31

Do³±czy³: 17 Wrz 2010

Sk±d: Wodzis³aw ¦l±ski

   

Wys³any: 2010-10-01, 20:48   

Wpadam do siłowni, nie codziennie bo to przesada, jednak trzy razy w tygodniu obowiązkowo i ani więcej, ani mniej.

Siłkę mam u siebie, a więc nie mam żadnych problemów, zawsze mi się uda iść i ćwiczyć w danym dniu, nie tak jak chodziłem na siłkę jakieś 6km od domu i było, a jutro zajdę.

Æwiczę na masę, bo to mój cel.

A odżywki, nie, jednak może zacznę stosować. Nigdy nie wziąłbym sterydów, odżywki są ok. Dietkę miałem, ale ciężko jest z nią.
_________________
Choć nikt nie nazwie ulic naszymi imionami, my wciąż jesteśmy zasad i wartości strażnikami.
 

Mike  

User

The Curious One



Imię: Michał

Wiek: 35

Do³±czy³: 21 Gru 2009

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-10-10, 08:52   

czÅ‚owiek nalefka napisa³/a:

A ja nie jestem żadnym koksem i mam 107 cm i 33 w ręku i mam też 14 kg nadwagi i nie wiem czy to zrzucić czy przerobić to na mięśnie? A są jakieś ćwiczenia na twarz? żeby nie była taka wątła?



Biologia i podstawy chemii mówią, że tkanka mięśniowa nie równa się tkance tłuszczowej. Nie można nadmiaru tłuszczu "przerobić" na muskuły. Takie myślenie to poważny błąd, o którym zapominamy z braku wiedzy. Posiadając nadwagę i źle dobierając ćwiczenia treningowe, pod tkanką tłuszczową wyrobisz mięśnie których nie będzie widać. Jeśli macie ochotę zrzucić parę(naście) kilo polecam jogging. Potem warto skorzystać z dobrej kondycji i usprawnionego metabolizmu który zyskacie biegając i wziąć się za budowanie rzeźby, czy masy, czy czegokolwiek potrzebujecie.

Pozdrawiam,
~Mike
 

MichaÅ‚  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 09 Pa¼ 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-10-10, 09:30   

Hawranek1922 napisa³/a:

Dietkę miałem, ale ciężko jest z nią.

Bez tego będzie Ci naprawdę ciężko, nie ma mowy o jakichkolwiek wynikach na siłce, czy to mówimy o masowaniu, czy redukcji, bez trzymania diety.
 

ToMuUuSs  

User



Do³±czy³: 14 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2010-10-14, 22:15   

Ja uważam, że siłownia powinna być dla zdrowia dla kondycji ale przeważnie jest tak, że chodzą panowie na siłownie żeby być tylko mięśniakiem i pokazywać się na mieście dziewczyną jacy to oni nie są niezniszczalni :) oczywiście to jest tylko moja opinia więc jeżeli kogoś uraziłem w jakiś sposób to bardzo przepraszam :niepewny:
_________________
Fryzjerstwo - Moje życie, Moja Pasja ^^
 

pablopavo  

Hiper wymiatacz


Wiek: 33

Do³±czy³: 28 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-10-14, 22:25   

ToMuUuSs napisa³/a:

ale przeważnie jest tak, że chodzą panowie na siłownie żeby być tylko mięśniakiem i pokazywać się na mieście dziewczyną jacy to oni nie są niezniszczalni :)


Hehe, uwierz mi, że to nie jest tak, że chłopak pochodzi na siłownię załóżmy rok czasu a potem wyjdzie na ulicę i najebie wszystkich, bo tak nie jest. Na siłowni można spuchnąć, że tak powiem, powiększyć mięśnie, co powoduje większe poczucie wartości zapewne. Siłownia jest też swego rodzaju sposobem na odstresowanie się. Niektórzy po pracy chodzą na piwo, a niektórzy wolą dobrze spocić się na siłowni. ale jeśli ktoś idzie pakować bo uważa, że potem bedzie mógł wozić się po mieście, to ja mam z niego śmiech. Znam człowieka, który specjalnie zrzucił dużo masy, schudł koło 25 kg , żeby poprawić szybkość i refleks.
_________________
„ (...) w zasadzie najważniejsze jest samo życie. A jak już jest życie, to najważniejsza jest wolność. A potem oddaje siÄ™ życie za wolność. I już nie wiadomo, co jest najważniejsze.” M. Edelman
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com