Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

diego  

Pogromca postów



Wiek: 33

Do³±czy³: 29 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-10-14, 22:32   

pablopavo napisa³/a:

Niektórzy po pracy chodzą na piwo, a niektórzy wolą dobrze spocić się na siłowni.



Idealna opcja to najpierw to drugie, a potem to pierwsze.

pablopavo napisa³/a:

Hehe, uwierz mi, że to nie jest tak, że chłopak pochodzi na siłownię załóżmy rok czasu a potem wyjdzie na ulicę i najebie wszystkich, bo tak nie jest.



A jednak większość tak uważa niestety bo co to nie oni przecież rok chodzę na siłownię.
No ale co na to poradzić.

pablopavo napisa³/a:

ale przeważnie jest tak, że chodzą panowie na siłownie żeby być tylko mięśniakiem i pokazywać się na mieście dziewczyną jacy to oni nie są niezniszczalni :)



Znałem takich wielu ale zazwyczaj kończy się tak samo po 3-4 miesiącach out i koniec ćwiczeń. Zostają Ci, którym ćwiczenie sprawia przyjemność, lubią taszczyć kilogramy i ich to w pewien sposób odrywa od rzeczywistości i uspokaja. I wierz mi żadne z tych często świetnych ludzi nie ma ochoty lać się z każdym kogo napotka i pokazywać dziewczyną klatę na mieście.
_________________
"I know what I want, I say what I want and no one can take it away"

Każdy wie co ten sport dla nas znaczy, w naszym mieście- my dzielni Krzyżacy.
Wiesław Jaguś - legenda na zawsze
 

ToMuUuSs  

User



Do³±czy³: 14 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2010-10-14, 22:50   

diego napisa³/a:

Znałem takich wielu ale zazwyczaj kończy się tak samo po 3-4 miesiącach out i koniec ćwiczeń. Zostają Ci, którym ćwiczenie sprawia przyjemność, lubią taszczyć kilogramy i ich to w pewien sposób odrywa od rzeczywistości i uspokaja. I wierz mi żadne z tych często świetnych ludzi nie ma ochoty lać się z każdym kogo napotka i pokazywać dziewczyną klatę na mieście.




Podzielam twoje zdanie jak najbardziej. No ale niestety bardzo często jest tak jak wcześniej napisałem. :-P
_________________
Fryzjerstwo - Moje życie, Moja Pasja ^^
 

pablopavo  

Hiper wymiatacz


Wiek: 33

Do³±czy³: 28 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-10-14, 22:56   

diego napisa³/a:

Idealna opcja to najpierw to drugie, a potem to pierwsze.


Nie polecam, jeśli bierzesz odżywki, bo wtedy branie tych specyfików mija się z celem ;)
_________________
„ (...) w zasadzie najważniejsze jest samo życie. A jak już jest życie, to najważniejsza jest wolność. A potem oddaje siÄ™ życie za wolność. I już nie wiadomo, co jest najważniejsze.” M. Edelman
 

getalife

User


Imię: £ukasz

Wiek: 31

Do³±czy³: 15 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2010-10-15, 13:26   

Nie chce mi się rozpisywać na temat siłowni, więc skrócę to jak się da.
Zaczynałem równe 8 miesięcy temu, kiedy ważyłem 60 kg, obecnie ważę 76 kilogramów. Przez te 8 miesięcy trochę się zmieniłem, ale nie tylko pod względem sylwetki. Teraz jestem na takim etapie, że siłownie odstawiam z pewnych powodów. Ja potraktowałem to zbyt poważnie, stosowałem dietę, poświęcałem się strasznie, mój dzień był zaplanowany tak, aby stworzyć jak najlepsze warunki do rozwoju muskulatury. Co z tego teraz mam ? opinie w mieście, że biorę sterydy itd, że to niemożliwe że w tak krótkim czasie nabrałem masy mięśniowej itd. Oczywiscie plotki to nie powod tego, ze koncze z silownia, po prostu wiem, że to dalej sensu nie ma, pieniedzy z tego tez miec nie będę, płeć przeciwna też niemiło patrzy na taką sylwetkę, a do tego dochodzi masa wyrzeczeń, czas z tym skończyć ; ) Oczywiscie silowni nie odstawiam na zawsze, teraz potraktuje to rekreacyjnie, tak aby nie być grubaskiem ani chuderlakiem, jak wcześniej ; )

no i zdjęcie z najlepszej formy, która naprawdę wiele mnie kosztowała, pieniędzy jak i wyrzeczeń. Pozdrawiam Ahh, mam 17 lat.
//regulamin.
 

diego  

Pogromca postów



Wiek: 33

Do³±czy³: 29 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-10-15, 15:04   

pablopavo napisa³/a:

Nie polecam, jeśli bierzesz odżywki, bo wtedy branie tych specyfików mija się z celem



Po pierwsze nie musisz mi o takich rzeczach mówić.
Po drugie nigdy nie brałem żadnych odżywek choć sporo o nich wiem.
Po trzecie ćwiczyłem bo sprawiało mi to przyjemność, a nie po to by nie chodzić na imprezy czy całe życie poświęcać ćwiczeniom i marzyć tylko o rośnięciu. Szanuję ludzi, którzy tak robią ale to nie dla mnie.
_________________
"I know what I want, I say what I want and no one can take it away"

Każdy wie co ten sport dla nas znaczy, w naszym mieście- my dzielni Krzyżacy.
Wiesław Jaguś - legenda na zawsze
 

Grabarz91  

Pogromca postów

¦wiata obserwator



ImiÄ™: Arek

Wiek: 32

Do³±czy³: 18 Sie 2010

Sk±d: WLKP

   

Wys³any: 2010-10-15, 16:09   

Nie mam dostępu do siłowni, jedyny sposób w jaki dbam a swoją "muskulaturę:D" to robienie pompek. Uważam, że to dobry sposób by zadbać o siebie w warunkach domowych.
_________________
"Jak to jest, że nieoczekiwanie, centralne ogrzewanie tak splata mi się z przemijaniem?"
 

ProEloZero  

Stały User



ImiÄ™: Mati ;)

Do³±czy³: 16 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2010-10-16, 23:51   

Obecnie starcza mi to że mam silne ręce :)
Za kilka miesięcy zacznę chodzić na siłownie.
_________________
Uśmiech to magia. Powstaje z niczego, a potrafi zdziałać cuda.
 

^byku93  

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 14 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-10-17, 11:50   

ProEloZero napisa³/a:

Za kilka miesięcy zacznę chodzić na siłownie.



Troszkę wcześniej zacznij przyzwyczajać mięśnie do wysiłku, lekkie ćwiczenia Ci wystarczą.
 

ProEloZero  

Stały User



ImiÄ™: Mati ;)

Do³±czy³: 16 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2010-10-17, 13:57   

Moje mięśnie są przyzwyczajone do wysiłku.
Trenuję parę rzeczy związanych z wysiłkiem i ciągłym ruchem i nie mam tu na myśli piłki nożnej czy koszykówki :]
Mam szybkie ręce i nogi i to mi styknie,a na siłownie zacznę chodzić w swoim czasie.Ale dzięki za radę :)
Pozdro
_________________
Uśmiech to magia. Powstaje z niczego, a potrafi zdziałać cuda.
 

hantellica  

User

Thrash Till Death



ImiÄ™: Michau

Wiek: 32

Do³±czy³: 18 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2010-10-18, 14:20   

Grabarz91 napisa³/a:

Nie mam dostępu do siłowni, jedyny sposób w jaki dbam a swoją "muskulaturę:D" to robienie pompek. Uważam, że to dobry sposób by zadbać o siebie w warunkach domowych.


Jeśli chodzi o warunki domowe to nawet one dają wieleeee możliwości ;)
_________________
LastFM
Moje aukcje
 

nickzaklepany

User

porzÄ…dkowy


Imię: Michał

Wiek: 30

Do³±czy³: 20 Pa¼ 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-10-21, 11:01   

A ja mam swoją małą siłownie i uważam, że to przkozacka sprawa. Osibiście uważam, ze jednorazowa wizyta w "koksiarni" nie zrobi z nas karka. Chodze dla siebie, żeby jakoś wyglądać ale wszystko z umiarem. ;)
 

Mariuszoms  

Stały User

raczej tak.



ImiÄ™: Mariusz

Wiek: 32

Do³±czy³: 03 Mar 2010

Sk±d: P³oñsk

   

Wys³any: 2010-10-21, 17:56   

ProEloZero napisa³/a:

Moje mięśnie są przyzwyczajone do wysiłku.
Trenuję parę rzeczy związanych z wysiłkiem i ciągłym ruchem i nie mam tu na myśli piłki nożnej czy koszykówki :]
Mam szybkie ręce i nogi i to mi styknie,a na siłownie zacznę chodzić w swoim czasie.Ale dzięki za radę :)
Pozdro




jeżeli myślisz że są przyzwyczajone to się grubo mylisz ;-)
zobaczysz co będzie na drugi dzień , mówię tu o zakwasach .
_________________
Bo tylko dwa to para.
 

hantellica  

User

Thrash Till Death



ImiÄ™: Michau

Wiek: 32

Do³±czy³: 18 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2010-10-21, 21:40   

ProEloZero napisa³/a:

Moje mięśnie są przyzwyczajone do wysiłku.
Trenuję parę rzeczy związanych z wysiłkiem i ciągłym ruchem i nie mam tu na myśli piłki nożnej czy koszykówki


Tak tylko na siłowni dużo bardziej izolujesz określone partie mięśni. Czy chcesz czy nie chcesz po pierwszych paru dobrych (!) treningach będziesz miał zakwasy.
Chyba, że zrobisz sobie dwa tygodnie treningów przygotowawczych to może uchronisz się jakoś przed tym (choć po tym i tak jakieś będą).
_________________
LastFM
Moje aukcje
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com