Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

Tamtaram  

Stały User


ImiÄ™: Adam

Wiek: 29

Doł±czył: 03 Maj 2011

   

Wysłany: 2011-08-28, 03:23   

Oglądam online, nigdy nie ściągam.
 

Coco Chanel  

Pogromca postĂłw



ImiÄ™: Coco

Wiek: 33

Doł±czyła: 15 Sie 2009

   

Wysłany: 2011-08-28, 06:47   

Gdy powszechne były kasety VHS byłam stałym goście w wypożyczalni. W tej najlepiej zaopatrzonej były nawet listy społeczne na nowości i ta późniejsza radość gdy już w końcu miałam Władcę pierścieni! :-D . Czasami kupuję gazety do których są dołączane filmy, które widzieli już wszyscy oprócz mnie, ale cena 19,90 za Party z filmem to już przesada. Odkąd mam zwiększony limit transferu oraz darmowy transfer nocny czasami ściągnę coś niecierpiącego zwłoki z torrentów, ale zazwyczaj proszę o to osobę ze stałym dostępem do internetu.
_________________
zapuszczam włosy i chudnę 20kg.
 

Weronika.  

Wymiatacz

czekam


ImiÄ™: Weronika

Doł±czyła: 11 Sie 2009

Sk±d: in±d.

   

Wysłany: 2011-08-31, 17:41   

oglądam online, oglądam "ze znajomymi", czasem coś w tv, rzadziej kino (podejrzewam, że gdybym miała kino gdzieś bliżej, byłabym częstszym gościem).
_________________
Nawet nie chodzi mi o sens - jest czy nie
Ale w tym cała bida że go nie za bardzo widać
 

MrArkadij  

Stały User

q(-.-)p



ImiÄ™: Arek

Wiek: 31

Doł±czył: 26 Sie 2011

Sk±d: Z Nienacka

   

Wysłany: 2011-08-31, 19:59   

kino i pobieranie xD Dziewczyna jest Kino maniakiem, odwiedzamy kina regularnie ;]
 

Hella  

Pogromca postĂłw



Doł±czyła: 03 Sie 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wysłany: 2014-11-06, 21:37   

Zwykle oglądam online, najpierw na kinomaniak.tv, teraz na kinoman.tv. Sporadycznie oglądam w telewizji czy odtwarzam z płyt (moich lub wypożyczonych). Do kina chodzę raz na ruski rok. Chodziłabym częściej, ale samej trochę głupio. O wiele lepiej czuję się oglądając film w domowym zaciszu niż siedząc samotnie pomiędzy obcymi ludźmi w kinie.
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com