Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

expirion

Stały User



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 33

Do³±czy³: 27 Sie 2012

   

Wys³any: 2012-10-22, 19:50   

zdecydowanie trzyma w napięciu! Kto lubi thrillery niech szybko leci do księgarni!
_________________

 

Efcia  

User


ImiÄ™: Ewa

Do³±czy³a: 01 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2012-10-23, 12:16   

Ej, ja jeszcze nie miałam okazji kupić...! :( Ale mówcie, dobre? Jaka fabuła?:)
 

expirion

Stały User



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 33

Do³±czy³: 27 Sie 2012

   

Wys³any: 2012-10-23, 13:09   

Dla mnie dobra fabuła, niezłe dialogi, wiesz, dość młodzieżowe, nie przytłaczają filozoficznymi rozważaniami, politycznym, społecznym odniesieniem itd. tutaj chodzi o akcję, które trzyma od początku.
nie będę streszczał fabuły, bo nikt nie lubi spojlerów, a po za tym jak kogoś interesuje książka, to niech kupi, albo sobie poczyta fragmenty w sieci czy w księgarni.
_________________

 

Efcia  

User


ImiÄ™: Ewa

Do³±czy³a: 01 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2012-10-26, 19:15   

Ja nie chcę byś powiedział, co się stanie, ale o co generalnie chodzi. :) I jak pisałam, ja chcę coś do czytania na lekcji religii, filozoficznych rozważań już tam starczy (zwłaszcza z moją katechetką...).
Chociaż może i racja... po lekcjach skoczę do jakiegoś centrum handlowego i przy okazji zobaczę, co to za książka.
 

expirion

Stały User



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 33

Do³±czy³: 27 Sie 2012

   

Wys³any: 2012-10-26, 21:58   

Och, ja po prostu nie potrafię pisać o książkach. Bardziej bym zniechęcił, niż zachęcił, hehe :-)
Powiem tylko, że powieść trzyma w napięciu. Bardzo dużo tajemnic, które dopiero z czasem się odkrywają. Uwielbiam, kiedy w książce nie wiesz dokładnie o co chodzi i dopiero z czasem tajemnice powoli się wyjaśniają.
_________________

 

Sherlotka  

User

Czapka Holmesa



Imię: Baśka

Wiek: 26

Do³±czy³a: 11 Sty 2013

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2013-01-11, 20:21   

Och, Millenium jest cudowne <3
Pokochałam postać Lisbeth. Jest cudowna, różni się bardzo od wszystkich bohaterek literackich, jakie dotąd poznałam.
Jeśli chodzi o adaptację filmową to oglądałam i szwedzką i amerykańską, i wybieram ,,Dziewczynę z tatuażem". Bardziej zgodna z książką, jest o wiele mroczniejsza no i Rooney Mara zagrała niesamowicie <3
_________________
I've always assumed that love is a dangerous disadvantage. Thank you for the final proof.
 

diego  

Pogromca postów



Wiek: 33

Do³±czy³: 29 Sty 2010

   

Wys³any: 2013-01-11, 23:13   

Co do thrillerów rodem ze Skandynawii polecam thriller filozoficzny "Ostatni Dobry Człowiek". Ciekawa pozycja dla fanów tego typu literatury. Jest nawet druga część tej opowieści ale jeszcze do niej nie zajrzałem.
_________________
"I know what I want, I say what I want and no one can take it away"

Każdy wie co ten sport dla nas znaczy, w naszym mieście- my dzielni Krzyżacy.
Wiesław Jaguś - legenda na zawsze
 

expirion

Stały User



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 33

Do³±czy³: 27 Sie 2012

   

Wys³any: 2013-01-15, 14:12   

Sherlotka napisa³/a:

Och, Millenium jest cudowne <3
Pokochałam postać Lisbeth. Jest cudowna, różni się bardzo od wszystkich bohaterek literackich, jakie dotąd poznałam.
Jeśli chodzi o adaptację filmową to oglądałam i szwedzką i amerykańską, i wybieram ,,Dziewczynę z tatuażem". Bardziej zgodna z książką, jest o wiele mroczniejsza no i Rooney Mara zagrała niesamowicie <3



Powiem Tobie, że ja jednak wolę książkę od filmu. I szwedzka i amerykańska wersja są dość nudnawe muszę przyznać. W książce to wszystko o wiele lepiej się lepiej komponuje.
_________________

 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com