Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-06-01, 19:23   Skarga na kometÄ™

Jest to skarga w formie przenośni:

BAN - Bardzo Anderstend Nandertalist. Co to znaczy? Nie wiem, tak samo jak nie wiem za co bana dostałem. Podobno za załatwianie spraw z adminem w shout boxie. Tfu! Jakie załatwianie? Ja to się załatwiam na desce klozetowej w pomieszczeniu kolokwialnie zwanym kiblem i na dodatek sam. Mógłbym równie dobrze zapytać gdzie jest nemo i też nikt by mi nie dał skonkretyzowanej odpowiedzi...no może Chuck Norris, ale do Teksasu nie chce mi się jechać. Zaszło pewne nieporozumienie tu nie wolna amerykanka, to europa a raczej europejka, która banem mnie obdarowała a zwie się Kometa. A jak na kometę przystało ma moc 100 bomb atomowych spuszczonych na Hiroshimę, a wiedzmy, że wielka moc to wielka odpowiedzialność a komet ta zielona moc przerosła.
Próbowano mi też wcisnąć, że komuś tam groziłem. Buhahaha! Ludzie nie rozśmieszajcie mnie bo zaraz pęknę ze śmiechu...numer buta na suficie. Kometa dała mi bana przez swoje asteroidy, pewnie Jowisz jej powiedział, że puszczam się z Marsem. W końcu mam bliżej do Marsa nisz na Jowisz, ale za to komety latają po całej galaktyce. A co ja się będę rozpisywać o ciałach niebieskich, miałem tutaj pisać o ciele zielonym. Ponoć zielony kolor uspokaja sytuację, ale na mnie działa jak czerwona płachta na byka.
Co mają sprawy prywatne do galaktyki ja nie wiem, może kometa wie w końcu bombarduje planety planetoidami. Zrobiła mi z głowy jajo, ale chwila przecież ja i tak mam jajowaty łeb, więc nic nie zrobiła w takim razie, oprócz syfu. A ja tak bardzo lubię jak jest posprzątane. Homoseksualizm to nie choroba, a aborcja nie legalna a i tak da się ją zalegalizować. O cholewcia pewnie mnie teraz zbombardują asteroidy, po ostatnim bombardowaniu dalej mi siedzi (tutaj kaszel) w płucach opad pirotechniczny. Boże to jakaś paranoja, szukają wściekle ale nie znajdują prawdy. Nie jeden kit pcha, ale ja jestem szczery, a może tak a może nie, tuż to atak masowej zagłady. Kometa powiem ci jedno, jesteś alfa i omegą zapatrzona w swoje ego. I tutaj pies w worku jest, bo ty się będziesz wypierać. A może tak a może nie, kto to wytłumaczy mnie? Slowem znaczy się słowem szerzy się tutaj bezprawie.

PS. powiedzcie Jowiszowi, że mam z Maresm nieślubne dziecko, nazywa się Księżyc.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-06-01, 19:28   

Straho, jak byś był bardziej rozumny, inteligenty to byś skargę napisał nieco w innej formie.
Bo to co przeczytałem poprawiło mi humor... i pokazało jak prymitywnym człowiekiem jesteś.

btw. jak byś coś chciał to pisz na PW.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-06-01, 19:31   

Widocznie miałem zamiar napisać coś takiego.

Mizantrop napisa³/a:

pokazało jak prymitywnym człowiekiem jesteś.


Wpływ narkotyków
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-06-01, 20:24   

Straho, umiejętność wysławiania się w tych czasach jest bardzo przydatna, myślę ,że jest jeszcze szansa ,abyś ją nabył. Dobrze wiesz za co dostałeś bana, administracja także ,minęło kilka miesięcy , szumu nie zrobisz takiego jakbyś chciał, więc odpuść sobie.
_________________
Drugs&hugs.
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-06-01, 20:26   

Kometa napisa³/a:

umiejętność wysławiania się w tych czasach jest bardzo przydatna, myślę ,że jest jeszcze szansa ,abyś ją nabył.


Nie ma co zjechałaś mnie jak po poręczy :hyhy: osiągnełaś swój cel? Może dasz mi sromotną kare jaką jest ostrzezenie? :mrgreen:
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com