Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

zazdroÅ›nica  

User


Do³±czy³a: 20 Mar 2010

   

Wys³any: 2010-03-20, 13:53   

[quote="alpen."] Nie przejmuje się ani kaloriami, ani figurą - nie muszę. Wręcz usiłuję bezskutecznie przytyć.

JejQ , jak CI zazdroszczÄ™ :)
Ja po ojcu mam solidnÄ… budowÄ™ ;/ uh !

Tez chciałbym ograniczyć słodycze,ale.. nie potrafię !;/
Niby ' nic nie zjem,nic nie zjem !', a tu OOo... nie mam wgl silnej woli ;/ !

Szkoda kasy, bo tracę bradzo dużo na jedzenie. a już mogłabym mieć torebkę czy jakąś bluzkę .. uh..zawsze sobie potem wypominam ;/ i wgl ' boczki' itd.
Będę nadal próbowała zgubić te kilogramy,które przybywają mi przez te słodycze.



:)
_________________
Zazdrośnica
 

maÅ‚a syrenka  

Stały User


Wiek: 31

Do³±czy³a: 29 Sty 2010

Sk±d: Neverland

   

Wys³any: 2010-03-20, 17:14   

Też mam ten problem. Słodycze to maja obsesja i bardzo staram się je ograniczyć. Czasem mi się udaje, ale tylko na kilka dni, bo potem sobie myślę: a co mi tam, wszystko jest dla ludzi,byle tylko zachować umiar.
_________________
"Nie wiadomo dlaczego wszyscy mówiÄ… do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie piÅ‚ bruderszaftu." (Mistrz i MaÅ‚gorzata)
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-03-20, 19:50   

Mi to obojętne. Czy są słodycze czy ich nie ma. Przeżyje. Czasami pozwolę sobie zjeść coś słodkiego np czekoladę lub jakiegoś batonika. Sporadycznie raczej. Nie mam problemu z tym, ktoś koło mnie może nawet jeść tort, placka, a mnie to i tak nie ruszy :-)
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Groygle  

Wymiatacz

Lost Soul



Imię: £ukasz

Wiek: 30

Do³±czy³: 05 Maj 2010

Sk±d: Z mitow

   

Wys³any: 2010-05-05, 11:01   

SkÄ…d mam wiedziec czy jestem uzalezniony czy nie skoro opiedziele wszystko co jadalne w mojej lodowc?Jem OD GROMA moze troche przesadzilem ale dosc Duzo slodyczy lubie je i tyle ale to nie znaczy ze jem tylko to co slodkie lubie tez czasem przegrysc sobie ogorasa albo cos kwasnego.Aha i czy od slodyczy mozna miec cukrzycÄ™?Jesli tak to jak sie ona objawia?
 

L.  

Pogromca postów

ultradoskonała



Wiek: 31

Do³±czy³a: 24 Wrz 2008

   

Wys³any: 2010-05-05, 11:15   

Zależy o jakiej cukrzycy mowa. Cukrzyca typu 2 może być spowodowana niezdrowym trybem życia, nadwagą i otyłością. Z cukrzycą typu 1 jest gorzej, ponieważ tutaj sporą rolę odgrywają geny. Przyczyną tego typu cukrzycy jest proces autoimmunologiczny (organizm produkuje autoprzeciwciała, które niszczą komórki B w trzustce i prowadzą do niedoboru insuliny), ale nie do końca wiadomo, co bardziej wpływa na to, że chorujemy- geny czy czynniki środowiskowe, takie jak infekcje wirusowe, czynniki stresogenne, narażenie na toksyny, a nawet wczesne karmienie krowim mlekiem.
Objawy cukrzycy: wzmożone pragnienie,osłabienie, senność, utrata na wadze mimo spożywania tej samej ilości pokarmów (lub większej),wielomocz, tendencja do zakażeń dróg moczowo-płciowych.

Wszystko o cukrzycy
_________________
Dreaming of screaming
Someone kick me out of my mind
I hate these thoughts I can`t deny


A thousand lies have made me colder
 

Groygle  

Wymiatacz

Lost Soul



Imię: £ukasz

Wiek: 30

Do³±czy³: 05 Maj 2010

Sk±d: Z mitow

   

Wys³any: 2010-05-06, 10:04   

L. napisa³/a:

wzmożone pragnienie,osłabienie, senność, utrata na wadze mimo spożywania tej samej ilości pokarmów (lub większej),


Ooops!To chyba mam problem.Jeszecze jedno pytanie czym grozi nieleczenie tej choroby?
 

SÅ‚odka_Marakuja  

Stały User

Obecnie 177cm/97kg



ImiÄ™: Marlenka

Wiek: 26

Do³±czy³a: 03 Wrz 2012

   

Wys³any: 2012-09-11, 15:40   

To nic złego. Każdy lubię słodycze. Ja je jem kiedy mam na to ochotę <3
_________________

 

notserious  

Wymiatacz



ImiÄ™: Jagoda

Wiek: 32

Do³±czy³a: 04 Lip 2012

Sk±d: z miasta

   

Wys³any: 2012-09-11, 18:30   

ja również kocham słodyczy i jakoś nie chcę tego zmieniać:P

lody <3

nie usuwaj ich ze swojego życia, ewentualnie lekko ograniczaj;P
_________________
Tak! Jestem kobietÄ…!
 

mat1313

Mega wymiatacz


Wiek: 28

Do³±czy³: 28 Lut 2012

   

Wys³any: 2012-09-12, 18:58   

Odkop, no ale cóż - jak odkopane, to się napisze.

Lubię - ale jak się dorwę. Jak nie ma niczego w pobliżu to nie jem, kupić specjalnie nic nie kupuję - chyba, że coś zauważę i po prostu nie ma siły, by nie przyswoić sobie czegoś, ale to rzadko. Potrafię i dwa tygodnie nie jeść, a jak jest to codziennie się je ;)
 

dzilu96  

Pogromca postów



ImiÄ™: Piter

Wiek: 28

Do³±czy³: 03 Pa¼ 2010

Sk±d: Stara stolica

   

Wys³any: 2012-09-12, 21:29   

Jak jest okazja to jem, ale w małych ilościach. Jakieś ciastko do kawy, czy kawałek placka. Więcej to raczej przy świętach, czy na weselu i różnych imprezach. Lubię, nie rozumiem dlaczego miałbym się ograniczać, skoro i tak nie mam problemów z wagą. Nie trawię ludzi, którzy kupują paczkę ciastek czy tabliczkę czekolady i jedzą wszystko na raz. W pewnym momencie słodycze po prostu przestają być smaczne.
 

Evana  

User



Wiek: 28

Do³±czy³: 22 Kwi 2012

Sk±d: Opolskie

   

Wys³any: 2012-09-14, 21:42   

Czego nie zastÄ…pisz ich np. owocami ?
_________________
Why so serious ?
 

zozol91  

Wymiatacz

2,5 l na G



ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 32

Do³±czy³: 08 Wrz 2012

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2012-09-14, 21:49   

nie istnieje taka ilość słodyczy, której nie mógłbym zjeść. <3
_________________
Wyobraź sobie, że umarłeś i leżysz martwy.
A teraz spójrz na swoje problemy z tej perspektywy.
Czyż wszystko nie ulega zmianie?
 

steff  

User



Do³±czy³: 16 Kwi 2012

   

Wys³any: 2012-09-15, 14:42   

Nie przepadam, nie lubię. Zjem jedynie kawałek tortu, ale tylko przy specjalnej okazji, na jakichś urodzinach na przykład. Nie używam nawet cukru.
 

GoldBellis  

Wymiatacz

Bellis



Wiek: 29

Do³±czy³a: 28 Sty 2012

Sk±d: Tarnów

   

Wys³any: 2012-09-16, 12:01   

Kocham, uwielbiamm.. Zjadam w każdej ilości
 

achja  

User


Wiek: 31

Do³±czy³: 06 Lip 2012

Sk±d: znienacka

   

Wys³any: 2012-09-16, 13:04   

Zupełnie nie mam ochoty na słodycze, jakbym miał kupić to nie znalazł bym nic na co akurat mógłbym mieć ochotę. Kiedyś wpiep****em tabliczki czekolady ale te czasy dawno minęły, a szkoda bo dobre były :D
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com