Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

alpen.  

Pogromca postów

małe duże dziewczę.



ImiÄ™: Klaudia.

Do³±czy³a: 09 Sty 2010

Sk±d: Wadowice.

   

Wys³any: 2010-05-18, 16:41   

Zawsze ma cudowne avatary. Uwielbiam je.
Poza tym, mimo, że jest moderatorką nie zauważyłam, żeby wyżywała się bezkarnie na innych.
Jedna z osób, których nie sposób nie kojarzyć. Dużo pisze, co nie znaczy, że nabija bez sensu posty. Nie wiem, jak Jej zdanie w poważnych tematach, bo nie ślędzę tam dyskusji (lubię się wypowiedzieć i już). Zaciekle broni swojego zdania, ale nie narzuca Go innym. Również nie brnie w zaparte, jeśli wie, że się pomyliła.
Nie znałam Jej jako Komety, ale podobno zmiana nicku wzbudziła kontrowersje i dlatego teraz jest to zabronione - forumowe plotki.
Podoba mi się, że mimo dojrzałości można z Nią pożartować, czy też luźno porozmawiać.
Oprócz kilku spotkań w sb, nie miałam bliższej okazji poznać.
_________________
jak Cie odnaleźć, gdy nie wiem gdzie szukać
 

Piracy  

Pogromca postów

Makaveli



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 12 Wrz 2009

   

Wys³any: 2010-05-18, 17:29   

Znam slow od początku jej kariery na e-mlodzi. Mam z nią same pozytywne wspomnienia, pamiętam, gdy byłem jeszcze moderatorem jak raczyła się u mnie pytaniami i pomocą. A ja z przyjemnością jej udzielałem. Mądra dziewczyna, niby taki brudas, niby nie, ale zawsze swoja kobieta.
 

agusiek  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 07 Lip 2009

Sk±d: Rzeszów

   

Wys³any: 2010-05-18, 17:33   

£adna dziewczyna. Na początku mojego pobytu tutaj często mnie irytowała.
Kojarzę z rozsądnych postów. Jeździ konno. Lubię.
_________________
" Cza­sem człowiek sądzi, że uj­rzał już dno stud­ni ludzkiej głupo­ty, ale spo­tyka ko­goś, dzięki ko­mu do­wiaduje się, że ta stud­nia nie ma jed­nak dna. "
 

zielona  

Pogromca postów



ImiÄ™: Monika

Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Kwi 2009

   

Wys³any: 2010-05-18, 17:50   

Cytat:

Dla mnie zawsze bedziesz KomciÄ… ;)


Tak. Tak już Ciebie jakoś zapamiętałam. Pamiętam, że chciałaś kiedyś ode mnie wyciągnąć zupkę chińską kurczak curry. Wnioskuję z tego, że lubisz. Wiesz co dobre!
Mówiąc tak najprościej, ujmując wszystko w jednym słowie, jesteś fajna. (;
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2010-05-18, 21:28   

ciekawa postać, piękność, twardo na swoim stawia, kusicielka mimo woli ostatnio, chyba. lubię.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

diego  

Pogromca postów



Wiek: 33

Do³±czy³: 29 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-05-18, 21:28   

Slow, slow, slow...

Jedna z bardziej lubianych przeze mnie osób. Przyszła pani prawnik. Początkująca "guitar-women". Ma fajną pasję konie. Lubię ludzi z pasją. Zdawała w tym orku maturę mam nadzieję, że dobrze jej poszło. Lubię też za to, że ma w podpisie piękne słowa piosenki Iron Maiden. Do tego bardzo ładna dziewczyna no i niegrzeczna bo ma w fotoalbumie takie roznegliżowane zdjęcia.

Osoba jak najbardziej na plus.
_________________
"I know what I want, I say what I want and no one can take it away"

Każdy wie co ten sport dla nas znaczy, w naszym mieście- my dzielni Krzyżacy.
Wiesław Jaguś - legenda na zawsze
 

ojzu  

Pogromca postów

.|.



Imię: Lesław

Do³±czy³: 05 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-05-18, 22:46   

Nie przepadam za nią, ale nie żebym nienawidził. Nie zgadzam się z nią w każdym temacie, nie lubię u niej moderatorskiej solidarności, denerwuje mnie bo czasem chce być jak motyl i pozamykać wszystko i wszystkich. Co do inteligencji , nie przeczę ma ją, a do wyniosłości..? Przesadzacie.
_________________
You are not in the sudoers file. This incident will be reported.
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2010-05-19, 08:15   

Ona pamięta jak miałem latek 13, a ja pamiętam jak ona miała 17 :D
Stare czasy. Jeszcze rok 08'. I nie dziwne jest to, że trzy osoby które na początku zauważyłem to ona, stubarwny i CirrS aka Piracy.
Stary czat miał klimat. I wtedy jeszcze nie wywalało. Chyba.


No i "Aces High" !
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2010-05-19, 18:06   

no zaczelo sie nie ciakwie dosc miedzy nami, przynajmniej z mojej strony raczej negatywnie do neij nastawiona bylam. a teraz?
zmienilo sie o 180 stopni. lube.
dziewucha jest sexowna cholernie i jej jedno zdjecie bym sobie na scianie powiesila wrecz. kusicielskie stworzenie. i mam ochote pojsc z nia na piwo i mam nadzieje ze w wakacje sie to uda.
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2010-05-21, 08:43   

diego napisa³/a:

Przyszła pani prawnik


diego, teraz idÄ™ na lewo.

TQIT napisa³/a:

Stary czat miał klimat. I wtedy jeszcze nie wywalało. Chyba.


Miał.I jak to nie wywalało.Tamten czat to była zmora jeśli chodzi o techniczną stronę użytkowania.
Ale i tak było świetnie.

Lena napisa³/a:

i mam nadzieje ze w wakacje sie to uda.


Uda !
_________________
Drugs&hugs.
 

szostol  

Pogromca postów


Do³±czy³: 03 Kwi 2009

   

Wys³any: 2010-05-21, 19:42   

Ot, pozytywnie :)
 

stubarwny  

Pogromca postów

Ten zły



Wiek: 18

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2010-05-28, 08:32   

Jedyna osoba z tego forum, którą po 1.5 rocznej znajomości poprzez Internet poznałem osobiście. W sumie jedyna osoba, z którą mogę porozmawiać. Strasznie sympatyczna dziewczyna mająca swoje pasje, własny styl. Mieszkając w uroczym miejscu potrafi stwierdzić, że ¦ląsk też jest fajny. Pokrzywdzona przez Lkę, mści się teraz na laptopie psując go, kawie- soląc ją. Chociaż prawdopodobnie laptop to moja wina...
Bardzo pozytywna dziewczyna
 

szostol  

Pogromca postów


Do³±czy³: 03 Kwi 2009

   

Wys³any: 2010-06-10, 14:00   

Pfff zmieniam zdanie... drętwota.

Użytkownicy skarżą się, że forum umiera. Organizowany jest jakiś protest to się dla zabawy przyłączyłem. Napisałem 2 posty na zielono i dostałem dwa ostrzeżenia. Normalnie pacyfikacja jak ZOMO. W regulaminie nic nie ma o pisaniu na zielono.
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2010-06-10, 14:07   

Slow dając ostrzeżenie podbudowuje swoje marne ego. Slow zrób cos dobrego dla forum i zniknij stąd.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Jendrol  

Mega wymiatacz

Bass Player



Wiek: 31

Do³±czy³: 22 Kwi 2010

Sk±d: Bochnia

   

Wys³any: 2010-06-11, 16:42   

pozytywnie nastawiona osoba, na pewno wie, za co karzÄ™ :)
_________________
I wanna lead my life alone
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com