Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Marcheline  

Hiper wymiatacz

Lover of Beauty.



Wiek: 33

Do³±czy³a: 03 Mar 2009

Sk±d: Almost Heaven :)

   

Wys³any: 2010-06-22, 10:24   

Strasznie dystyngowana, mam wrażenie, że kreuje się na mądrzejszą, niż faktycznie jest. Przeglądałam sobie swego czasu jej pierwsze posty na tym forum i były całkiem normalne.
Później, kiedy została moderatorem, zmieniła styl wysławiania się na maksymalnie wzniosły i taki... przemądrzały.
Umie dyskutować, nie przeczę. £adnie argumentuje, szanuje rozmówcę, chyba nigdy nie natknęłam się też na jakieś złośliwości z jej strony. Ciężko ją zdenerwować.
A! No i ma niegrzeczne zdjęcia w fotoalbumie. :D Jest śliczna, trzeba jej to przyznać.

Jedyne, co mogę jej zarzucić, to właśnie te próby kreowania się na jakąś forumową wyrocznię. Slow, nie masz monopolu na prawdę i czasem przydałoby Cie się trochę pokory, ot co.

Zastanawiam się, czy w życiu codziennym też jesteś taka ę i ą, czy na zwykłe zaproszenie na bro odpowiesz czymś w rodzaju: "Dziękuję Ci, azaliż jednakowoż czynniki atmosferyczne nie są zbyt odpowiednie, jednakże proponuję Ci kompromis - chodźmy jutro, kiedy słońce zajaśnieje nad horyzontem i bezchmurny nieboskłon pięknem swoim nas uraczy."
_________________
"To love means loving the unlovable. To forgive means pardoning the unpardonable. Faith means believing the unbelievable. Hope means hoping when everything seems hopeless." (G. K. Chesterton)
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2010-06-22, 11:32   

kiedyś za nią nie przepadałam, jeszcze w czasach, jak była kometą :P jakaś niedostępna się wydawała i taka wpasowująca się w elitę forum, nie wychodząca poza.
niedawno poznałam lepiej bardzo polubiłam. okazało się, że co nieco mamy ze sobą wspólnego, z czego bardzo się cieszę :D podziwiam za pasję.
mam nadzieję, że niedługo wybierzemy się na piwo ;) i może spotkamy się w jaworznickiej stadninie jeśli zgodzi się udzielić mi lekcji jazdy konnej :-D

mój ideał z wyglądu. najlepiej, gdyby drukowała swoje zdjęcia w formie plakatu. <3
_________________
meow
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2010-06-22, 14:40   

destrukcyjna napisa³/a:

mam nadzieję, że niedługo wybierzemy się na piwo


Wrzesień już niedługo ! Trzymam za słowo,że wybierzemy się i to nie raz ;)


destrukcyjna napisa³/a:

może spotkamy się w jaworznickiej stadninie jeśli zgodzi się udzielić mi lekcji jazdy konnej


Koniecznie i to nie tylko kilku :D A w zamian poproszÄ™ o jakiÅ› Å‚adny szkic kunia :-)



Marcheline napisa³/a:

Strasznie dystyngowana, mam wrażenie, że kreuje się na mądrzejszą, niż faktycznie jest. Przeglądałam sobie swego czasu jej pierwsze posty na tym forum i były całkiem normalne.
Później, kiedy została moderatorem, zmieniła styl wysławiania się na maksymalnie wzniosły i taki... przemądrzały.


Moderatorem zostałam po tygodniu dołączenia na forum .Od tamtego momentu minęły dwa lata i nie było Cię jeszcze na forum,więc nie wiem,czy masz podstawy do oceny,czy funkcja moderatora wywarła na mnie jakiś większy wpływ.
Heh..człowiek wciąż się zmienia,więc trudno,by moje dzisiejsze posty,wyglądały tak jak te dwa lata temu.Zwłaszcza,że wciąż się uczę,zmieniam poglądy na niektóry sprawy i pewnie będzie to trwało jeszcze przez dłuższy czas.Jednak ciekawe spostrzeżenie i dziękuję za uwagi.Nie jest to świadome działanie i cóż zaskoczyło mnie to,że jestem tak postrzegana .Nie uważam,że mam monopol na prawdę.Prawd jest wiele.Postrzegamy ją przez pryzmat swoich racji,a wiadomo,że "moja racja jest racją najmojszą i najwłaściwszą" ;)
Jak każdy przeciętny człowiek,często się mylę i popełniam błędy.Czasem nawet zbyt wiele.

Marcheline napisa³/a:

Zastanawiam się, czy w życiu codziennym też jesteś taka ę i ą, czy na zwykłe zaproszenie na bro odpowiesz czymś w rodzaju: "Dziękuję Ci, azaliż jednakowoż czynniki atmosferyczne nie są zbyt odpowiednie, jednakże proponuję Ci kompromis - chodźmy jutro, kiedy słońce zajaśnieje nad horyzontem i bezchmurny nieboskłon pięknem swoim nas uraczy."


Nie,nie używam takiego słownictwa i także nigdy nie postrzegałam się za osobę "ą,ę".
Potrafię wypić piwo z przyjaciółmi,siedząc w ogródku piwnym,czy na brudnym krawężniku.
Wręcz przeciwnie uważam,że siebie za osobą niezwykle przeciętną.Naprawdę niczym nie wyróżniam się z tłumu.Ot kolejny szary człek.
_________________
Drugs&hugs.
 

Marcheline  

Hiper wymiatacz

Lover of Beauty.



Wiek: 33

Do³±czy³a: 03 Mar 2009

Sk±d: Almost Heaven :)

   

Wys³any: 2010-06-22, 17:04   

Slow, to co napisałam na Twój temat nie miało na celu pokazania Ci, że jestem do Ciebie wrogo nastawiona. Tak Cię postrzegam, ale to nie znaczy, że Cię nie lubię czy mnie drażnisz. Odniosłam po prostu wrażenie, że lubisz kreować się na autorytet.
Ale skoro twierdzisz, że tak po prostu masz, tak się wysławiasz, to mi nic do tego. ;)
_________________
"To love means loving the unlovable. To forgive means pardoning the unpardonable. Faith means believing the unbelievable. Hope means hoping when everything seems hopeless." (G. K. Chesterton)
 

farbenka  

Hiper wymiatacz



Wiek: 32

Do³±czy³a: 14 Lis 2009

Sk±d: Honolulu

   

Wys³any: 2010-06-23, 18:49   

Osoba, która najbardziej mnie na tym forum irytuję. Jej wypowiedzi nie są naturalne, chce pokazać z bardziej filozoficznej strony, jednak słabo jej to wychodzi. Pewna siebie, dumna, robi wrażenie Pani Forum i jej moderatorskie wzmianki na zielono są niekiedy nie na miejscu. Poza tym, posiada duży zasób wiedzy niemal na każdy temat i prowadzi dyskusje w kulturalny sposób.
_________________
Nie wiem jaki jestem, ale cierpiÄ™, gdy mnie deformujÄ…... Wbrew wszystkiemu chcÄ™ być sobÄ…. — Witold Gombrowicz
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2010-06-23, 18:52   

na PW załatwia się sprawy prywatne, chciałem z tobą załatwić to straszyłaś mnie warnami. Jesteś dziwna, lansujesz się na mądrą bo w rzeczywistości jesteś nieszanowana - moja teoria. Lubi wykorzystywać stanowisko do prywatnych spraw, i tak ja Marcheline ą ę i dodam dama na och ach z przytupem.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

MJ  

Hiper wymiatacz

God sent us?



ImiÄ™: Michael

Wiek: 34

Do³±czy³: 28 Maj 2009

Sk±d: BDG

   

Wys³any: 2010-07-05, 18:36   

Z tyle co znam:
zawsze pogada na gg, szczególnie kiedy ja zamulam na uczelni ;)
sympatyczna
miło się z nią gawędzi
twarda kobitka
jedna z niewielu osób z którymi mam kontakt
_________________
In this world people will always throw stones in the path of your success,it depends on you…
What you make from them, a wall or a bridge?
 

enchantment  

VIP

osobliwy wypadek



ImiÄ™: Jakub

Do³±czy³: 28 Kwi 2009

   

Wys³any: 2010-07-19, 22:55   

Z początku sądziłem jedynie, że jest świetnym moderatorem, oraz osobą potrafiącą doradzić innym posiadającym najróżniejsze problemy. Teraz dodam, że jest niesamowicie koleżeńska, a rozmowa z nią jest świetnym środkiem na nudę, aż normalnie ciężko się oderwać : p.
_________________
"Ludzie są jak morze, czasem łagodni i przyjaźni, czasem burzliwi i zdradliwi. Przede wszystkim to jednak tylko woda." - Albert Einstein
 

madeline134  

Moderator



Wiek: 29

Do³±czy³a: 14 Pa¼ 2009

Sk±d: ¦l±sk/Krk

   

Wys³any: 2010-11-14, 19:41   

Pierwsza osoba z forum którą miałam okazję poznać osobiście.O ile po znajomości przez internet miałam o niej bardzo dobre zdanie,tak przy spotkaniu zyskała jeszcze raz tyle.Wspaniała osoba,bardzo wrażliwa,altruistyczna,odpowiedzialna.Ma niesamowity urok osobisty i powiem jeszcze raz..roztacza wokół siebie optymistyczną aurę.Mam nadzieję,że to nie ostatnie spotkanie. :-)
_________________
There is nothing to fear but fear itself.
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2011-01-29, 14:04   

madeline134 napisa³/a:

roztacza wokół siebie optymistyczną aurę


Nie bardzo wiem co napisać, bo wypowiedź powyżej(w całości) idealnie do niej pasuje :)
Bez wątpienia jedna z najbardziej wartościowych osób na tym forum. Miło było mi poznać w rzeczywistości i również mam nadzieję, że nie był to ostatni raz.

PS. I tak jak stubarwny jest zua.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

Feuerleben  

Hiper wymiatacz

Nowik



ImiÄ™: Dawid

Do³±czy³: 24 Sie 2010

Sk±d: Zielona Góra

   

Wys³any: 2011-01-29, 14:50   

Jeszcze raz apeluje i proszę o przestrzeganiu regulaminu przez moderatorów i dlaczego moj post został tej samej tresci skasowany jest decyzją niezrozumiałą

//Nie rozumiesz ? to już Twój problem. Co Twój post wnosi do tematu ? Nic.
_________________
Nie ma ludzi niezastąpionych, z wyjątkiem matek dla synów i ojców dla córek.
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2011-01-29, 14:55   

Feuerleben napisa³/a:

Jeszcze raz apeluje i proszę o przestrzeganiu regulaminu przez moderatorów i dlaczego moj post został tej samej tresci skasowany jest decyzją niezrozumiałą


?



Jeżeli chcesz złożyć zastrzeżenia,skargę bądź zażalenie na temat pracy moderatorów,to wybierz odpowiedni dział,czyli Prośby,Skargi i Zażalenia. :-)
_________________
Drugs&hugs.
 

AnioÅ‚ek^^  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 05 Lip 2010

   

Wys³any: 2011-01-29, 17:44   

Mam wrażenie, że dajesz warny ot tak, sama nie wiedząc do końca za co, żeby tylko dać... i pokazać jaki to z ciebie świetny moderator....

Wydajesz się być sympatyczna, nawet lubię czytać Twoje posty.
Ale Twoja "praca" na tym forum mnie denerwuje.
_________________
Jęczeć nad minionym nieszczęściem to najlepszy sposób, by przyciągnąć inne.
 

Gary  

Hiper wymiatacz

Ban(d)ita



ImiÄ™: Remik

Wiek: 34

Do³±czy³: 03 Mar 2010

Sk±d: on siê wzi±³

   

Wys³any: 2011-01-29, 17:52   

wątpię abyś się zmieniła, jak dla mnie byłaś jesteś i zawsze będziesz nikim.
_________________
"jestem z pokolenia tych skazanych na banicjÄ™"
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 35

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2011-01-29, 23:01   

Właściwie mam mieszane uczucia. Niby nic mi nie zrobiła, ale mam wrażenie, ze jest przewrażliwiona na swoim punkcie. trochę szkoda, bo po postach można poznać, ze jednak jest inteligentna.
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com