Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2012-08-21, 09:23   

Jakby się temu przyjrzeć to to nie jest off top, dyskusja cały czas ciągnie się na twój temat. Czyli nie chcesz odpowiedź, rozumiem.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2012-08-22, 22:19   

Też to oglądałam.
Zresztą nietrudno zauważyć, nawet po postach, że miałaś pewne zaburzenia odżywiania, tak myślałam po diecie jaką stosujesz.
_________________
W miękkim futrze kota
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2012-08-23, 06:39   

DeSade napisa³/a:

Zresztą nietrudno zauważyć, nawet po postach, że miałaś pewne zaburzenia odżywiania, tak myślałam po diecie jaką stosujesz.


To nie jest żadna rzetelna miara na podstawie, której można byłoby stwierdzić, czy ktoś chorował/choruje na zaburzenia odżywiania, czy też nie.
Stosuję taką, a nie inną dietę ze względu na to, że nie mogę spożywać wszystkich produktów spożywczych od dawien dawna. :-)
_________________
Drugs&hugs.
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2012-08-23, 07:56   

slow napisa³/a:

To nie jest żadna rzetelna miara na podstawie, której można byłoby stwierdzić, czy ktoś chorował/choruje na zaburzenia odżywiania, czy też nie.


Ale stwierdziła, a podwaliny do tego dała jej jej wiedza na temat odżywiania.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2012-08-23, 08:20   

"To nie jest żadna rzetelna miara na podstawie, której można byłoby stwierdzić, czy ktoś chorował/choruje na zaburzenia odżywiania, czy też nie.
Stosuję taką, a nie inną dietę ze względu na to, że nie mogę spożywać wszystkich produktów spożywczych od dawien dawna. "

Tak, zgadzam siÄ™ z TobÄ….
Tylko zauważyłam tu taką zależność. Rzadko w tych czasach ludzie dobrze się odżywiają, a jak już to robią, to zazwyczaj dlatego, że mieli problemy typu: otyłość, bulimia, anoreksja.
Takie osoby, to np. mizantrop z naszego forum, przezroczysta i Ty. Choć nie jest to regułą.

[ Dodano: 2012-08-23, 09:22 ]
"Ale stwierdziła, a podwaliny do tego dała jej jej wiedza na temat odżywiania."

Oszczędź mi wstydu.
_________________
W miękkim futrze kota
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2012-08-23, 21:00   

DeSade napisa³/a:

Tak, zgadzam siÄ™ z TobÄ….
Tylko zauważyłam tu taką zależność. Rzadko w tych czasach ludzie dobrze się odżywiają, a jak już to robią, to zazwyczaj dlatego, że mieli problemy typu: otyłość, bulimia, anoreksja.
Takie osoby, to np. mizantrop z naszego forum, przezroczysta i Ty. Choć nie jest to regułą.


Nie jest. A Pan wyżej jest tego przykładem.
Także myślałam, że jest to pewna maniera, ale znam zbyt wiele osób, które unikają jakichkolwiek podziałów w zakresie odżywiania ze względu na strach przed wykształceniem "nowego" zaburzenia. Jest to łatwiejszy sposób, by znów móc "normalnie" się odżywiać, ale zbyt często z jednej skrajności można popaść w drugą.
Tak naprawdę jest to niezwykle rzadkie zachowanie i wymaga dokładnych znajomości granic pomiędzy chorobą, a racjonalnym, zdrowym odżywianiem się. Niestety dla wielu osób, które zmagały się z ed, rozpoznanie jej jest nieosiągalne.

Aczkolwiek to tylko moje spostrzeżenia. :-)
_________________
Drugs&hugs.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com