Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Bazyl666  

Mega wymiatacz

Bazyl


ImiÄ™: Magdalena

Wiek: 25

Do³±czy³a: 24 Kwi 2012

Sk±d: Mazury

   

Wys³any: 2016-05-10, 00:26   

julittka napisa³/a:

Masz może w pobliżu salad story? Ja jestem sałatkowa, ale dobrym i zdrowym soczkiem tez nie pogardzę. A tam maja duży wybór i od razu robia na miejscu także jest naturalny.


Aaaaa, takie cuda to chyba tylko w dużych miastach. A szkoda, bo fajna alternatywa dla fastfoodów.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2016-05-10, 07:49   

Oczywiście.
Najbardziej lubię z jabłek. Tych z sadu, przy moim domu.
_________________
W miękkim futrze kota
 

julittka  

Stały User



Do³±czy³a: 03 Lis 2014

   

Wys³any: 2016-05-10, 14:57   

Bazyl666 napisa³/a:

julittka napisa³/a:

Masz może w pobliżu salad story? Ja jestem sałatkowa, ale dobrym i zdrowym soczkiem tez nie pogardzę. A tam maja duży wybór i od razu robia na miejscu także jest naturalny.


Aaaaa, takie cuda to chyba tylko w dużych miastach. A szkoda, bo fajna alternatywa dla fastfoodów.



Cały czas obserwuję i widzę, że sieć się rozrasta, więc może niebawem zawitają i do Ciebie. Co jak co ale zdrowe jedzonko i pyszne, witaminowe soczki to jest to, czego nam - zabieganym ludziom potrzeba :D Jak dobrze, że ja mam ich w zasiegu ręki :D
 

n.

User



Do³±czy³: 10 Maj 2016

   

Wys³any: 2016-05-11, 08:57   

takie soczki to przewaznie z cytrysow tylko.
bardzo czesto robie w domu lemoniade i potem dorzucam dodatki, zeby nabrala innego smaku. teraz lato sie zbliza, to znowu bede cwiczyc ze smakami.
tak to pijam/jadam smoothie. zabiegana jestem, wieczorem powrzucam owoce i warzywa, przechowam w lodowce i na drugi dzien mam sycacy posilek do pracy. najesc sie tym mozna niesamowicie.
 

scorpion  

User

TÅ‚umik


Wiek: 32

Do³±czy³: 01 Gru 2015

   

Wys³any: 2016-05-12, 10:27   

Ja z sokowirówki korzystam już od jakiś 2 lat. Soki są meega pyszne! Ja robię zazwyczaj z bananów, jabłek i dodaję białego sera. :)
_________________
wydechy motocyklowe <3
 

menka

User


Do³±czy³: 17 Cze 2016

   

Wys³any: 2016-06-29, 15:25   

Kupiłam sobie swego czasu własnie ksiażkę na temat soków, co z czym łączyć etc. Była ładnie ksiazka wystawiona w matrasie na półce z promocjami więc kupiłam. powiem Wam nie żałuje tego niezapowiedzianego zakupu. Moim ulubionym sokiem jest sok z jabłek imbiru i truskawki.
 

Darcia  

Pogromca postów



ImiÄ™: Daria

Wiek: 29

Do³±czy³a: 10 Sie 2009

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2016-07-30, 20:26   

Pijam pomarańczowy, uwielbiam, choć nie mogę sobie pozwalać za często.
_________________
Hey, believe me: our dreams really can come true!
 

elabarbara

User


Do³±czy³: 07 Kwi 2017

   

Wys³any: 2018-01-29, 18:07   

Moim zdaniem wyciskarka do soków to bardzo dobry pomysł na zakup dla siebie czy dla naszych bliski. W ten sposób otrzymamy zdrowe i smaczne soki domowej roboty. Też przymierzamy się do zakupu takiej wyciskarki do soków firmy Muke. Ta akurat zajmuje mało miejsca w kuchni więc jak najbardziej mi odpowiada.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com