Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Mariqua  

Mega wymiatacz

Za dużo wymagam



ImiÄ™: Autodestrukcja

Do³±czy³a: 28 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-02-20, 20:00   Sonia Rykiel pour H&M

Jak za pewne wiecie, dziś o 9:00 ruszyła kolekcja Soni Rykiel w H&M(w Warszawie 3 wybrane sklepy- ul.Marszałkowska, Złote Tarasy i Arkadia). Szał zaczął się już w momencie rozpoczęcia kampani reklamowej. Spotkałam się z dwoma artykułami ( nie jestem pewna - chyba Glamour i Elle) i na każdym kroku z billboardami. Dziś zawitałam w sklepie przy ul.Marszałkowskiej już o 10:00 i nie znalazłam wielu ciuchów, na które szczerze mówiąc miałam nadzieję, ale udało mi się upolować buty i sukienkę. Większość została wyprzedana już w godzinę.
Uważam, że takie limitowane kolekcje w sieciówkach to świetna rzecz dla tych, których nie stać na wspaniałych projektantów. A jakie jest wasze zdanie na ten temat?
_________________
Mózg jest najbardziej przecenianym z ludzkich organów. - Woody Allen

Jestem wystarczająco dumna z tego, co jednak wiem, aby przyznać z całą skromnością, iż nie wiem wszystkiego
 

Pinkish  

Stały User

Różowa Pantera



Imię: Małgorzata

Wiek: 28

Do³±czy³a: 13 Wrz 2009

   

Wys³any: 2010-02-20, 20:12   

Podzielam Twoje zdanie. Sama jestem częstą bywalczynią w H&M'ie i wydaje mi się, że ta kolekcja to świetna sprawa. Oby nie wyprzedali wszystkiego. :)
_________________
`Przedstawione, co piękne, zakończone, co straszne.
...Nie wszystko, co piękne, jest nasze...`
 

Coco Chanel  

Pogromca postów



ImiÄ™: Coco

Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Sie 2009

   

Wys³any: 2010-02-20, 20:16   

Sweterek w żółto-białe paski będzie mój <3
_________________
zapuszczam włosy i chudnę 20kg.
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2010-02-20, 20:26   

Mariqua napisa³/a:

Uważam, że takie limitowane kolekcje w sieciówkach to świetna rzecz dla tych, których nie stać na wspaniałych projektantó


Mogłabym się swobodnie podpisać pod Twoimi słowami.Zwłaszcza,że limitowane kolekcje w H&M są niezwykłe.Wprawdzie nie widziałam jeszcze na "żywo" tej kolekcji, i choć z pewnością ma w sobie to "coś" ,nie sądzę,abym coś z niej zakupiła.Choć fasony są całkiem niezłe,to z kolei kolorystyka nie jest w moim stylu.Nie ukrywam jednak,że gdy dokładnie przyjrzę się sweterkom to najdzie mnie ochota,aby,któryś z nich zakupić.Ano i tak.Bardzo jestem ciekawa butów.
_________________
Drugs&hugs.
 

endorfina  

Hiper wymiatacz

Poetka z Å‚awki.



Do³±czy³a: 18 Pa¼ 2009

Sk±d: Wroc³aw.

   

Wys³any: 2010-02-21, 10:49   

Mariqua napisa³/a:

Uważam, że takie limitowane kolekcje w sieciówkach to świetna rzecz dla tych, których nie stać na wspaniałych projektantów.


Całkowicie się z Tobą zgadzam.

Jednak ta kolekcja Soni Rykiel nie przypadła mi do gustu wcale. W prawdzie ubrania widziałam tylko na stronie, ale wątpię, żebym zmieniła o nich zdanie oglądając w sklepie. Natomiast niesamowicie podobała mi się kolekcja bieliźniana Soni.
_________________
"Być może mężczyzna wymyślił ogień, lecz kobieta wymyśliła, jak z ogniem igrać."
 

Mihihih  

Pogromca postów

dziecko neo.



ImiÄ™: J.

Do³±czy³a: 03 Sty 2009

Sk±d: ten ¶miech?

   

Wys³any: 2010-02-21, 11:29   

endorfina napisa³/a:

Jednak ta kolekcja Soni Rykiel nie przypadła mi do gustu wcale.


Mi również. Liczyłam na coś, co wprowadzi mnie w stan achów i ochów, a tu kompletna klapa. O ile mogłabym znaleźć jakiś fason, w którym bym siebie widziała, to ten róż strasznie mi nie przypadł do gustu.;x
_________________
Na forum zawsze się znajdzie jakiś smutny fajfus, który będzie mówił co trzeba robić i jak trzeba żyć,
bo akurat wstał lewą nogą albo zaczepił chu...em o sprężynę w materacu.
 

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2010-02-21, 11:52   

endorfina napisa³/a:

ednak ta kolekcja Soni Rykiel nie przypadła mi do gustu wcale.

niestety mi też nie. ale

Mariqua napisa³/a:

Uważam, że takie limitowane kolekcje w sieciówkach to świetna rzecz dla tych, których nie stać na wspaniałych projektantów



po za tym uwielbiam projekty Kate Moss dla Topshopu <3
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

Gray  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 18 Maj 2009

   

Wys³any: 2010-02-21, 11:53   

Mariqua napisa³/a:

Uważam, że takie limitowane kolekcje w sieciówkach to świetna rzecz dla tych, których nie stać na wspaniałych projektantów.


Też mi coś. Dla mnie nie ma różnicy czy kupię w H&M'ie ciuch 'od projektanta' za 200zł i więcej, czy w normalnym butiku za parę tysięcy. Nie stać mnie i na to, i na to. Osobiście uważam i często to się potwierdza, że większości ludzi nie stać na coś takiego.
Co do kolekcji Sonii... Nie podoba mi się ani trochę, szmatki takie, nietwarzowe ani trochę. Bardziej podobała mi się np. kolekcja przygotowywana razem z gwiazdami na rzecz walki z AIDS.
 

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2010-02-21, 12:13   

Gray napisa³/a:

Też mi coś. Dla mnie nie ma różnicy czy kupię w H&M'ie ciuch 'od projektanta' za 200zł i więcej, czy w normalnym butiku za parę tysięcy. Nie stać mnie i na to, i na to. Osobiście uważam i często to się potwierdza, że większości ludzi nie stać na coś takiego.

na pewno duzo wiecej ludiz stac wydac 200 zł niż 2000 zł.
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

Coco Chanel  

Pogromca postów



ImiÄ™: Coco

Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Sie 2009

   

Wys³any: 2010-02-21, 12:35   

Lena napisa³/a:

Gray napisał/a:
Też mi coś. Dla mnie nie ma różnicy czy kupię w H&M'ie ciuch 'od projektanta' za 200zł i więcej, czy w normalnym butiku za parę tysięcy. Nie stać mnie i na to, i na to. Osobiście uważam i często to się potwierdza, że większości ludzi nie stać na coś takiego.
na pewno duzo wiecej ludiz stac wydac 200 zł niż 2000 zł.


ano racja.

Gray napisa³/a:

nietwarzowe ani trochÄ™


Stwierdzenie zbyt daleko idące, ponieważ każdemu pasuje co innego. Na pewno dziewczyna przy kości nie będzie dobrze wyglądała w paskach, które w tej kolekcji występują.

Mnie wcale nie podobała się kolekcja bielizny, taka aż brak mi słowa. Mnie nie zachwyciła, a lubię bieliznę z H&M.
_________________
zapuszczam włosy i chudnę 20kg.
 

Mariqua  

Mega wymiatacz

Za dużo wymagam



ImiÄ™: Autodestrukcja

Do³±czy³a: 28 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-02-21, 14:26   

Cytat:

Co do kolekcji Sonii... Nie podoba mi się ani trochę, szmatki takie, nietwarzowe ani trochę. Bardziej podobała mi się np. kolekcja przygotowywana razem z gwiazdami na rzecz walki z AIDS.


Rozumiem, że kolekcja może ci się nie podobać. Każdy ma inny gust, a o tych się dyskutuje, natomiast nie możesz mówić, że są nietwarzowe. Uważam, że sukienka, którą udało mi się kupić całkiem nieźle mi pasuje (po prawej http://gillianbowling.com...spring10-03.jpg ).

A widzieliście buty z tej kolekcji?
dobrze widać na tym zdjęciu http://gillianbowling.com...spring10-02.jpg

W porównaniu np. z tuniką w paski szły dość wolno, dlatego spokojnie odnalazłam swój rozmiar.
_________________
Mózg jest najbardziej przecenianym z ludzkich organów. - Woody Allen

Jestem wystarczająco dumna z tego, co jednak wiem, aby przyznać z całą skromnością, iż nie wiem wszystkiego
 

madeline134  

Moderator



Wiek: 29

Do³±czy³a: 14 Pa¼ 2009

Sk±d: ¦l±sk/Krk

   

Wys³any: 2010-02-21, 14:31   

Przyłączam się do większości-kolekcja mnie nie zachwyciła.Jestem wręcz zawiedziona,bo spodziewałam się czegoś zniewalającego,a tu takie rozczarowanie.
Nie zmienia to jednak faktu,że takie kolekcje w sieciówkach to świetna sprawa. :-)
_________________
There is nothing to fear but fear itself.
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2010-02-21, 15:39   

do stanu jakiejś przeogromnej radości mnie nie doprowadziło to, do rozpaczy też nie. jest mi to obojętne, bo zwyczajnie szkoda mi kasy na takie rzeczy, które mnie nie zachwycają, a ceny też nie są jakoś specjalne. w specjalnej cenie to jest żakiet soni rykiel, który wisi w mojej szafie i mnie kosztował 80zł jakieś, o! z resztą, w mojej mieścinie nie ma h&m, a jakbym tak miała jechać i zobaczyć, że już to wszystko najlepsze wykupione, to bym chyba usiadła i płakała. z tej kolekcji sweter w grube pasy czerwono-czarno-jakieś tam był fajny.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2010-02-21, 15:40   

Mariqua napisa³/a:

A widzieliście buty z tej kolekcji?
dobrze widać na tym zdjęciu http://gillianbowling.com...spring10-02.jpg


No właśnie widziałam i nastawiam się na ich szybki zakup.Chociaż naprawdę mam dużo podobnych,ale ten koturn jest zniewalający.
_________________
Drugs&hugs.
 

Coco Chanel  

Pogromca postów



ImiÄ™: Coco

Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Sie 2009

   

Wys³any: 2010-02-21, 16:10   

slow napisa³/a:

Mariqua napisał/a:
A widzieliście buty z tej kolekcji?
dobrze widać na tym zdjęciu http://gillianbowling.com...spring10-02.jpg

No właśnie widziałam i nastawiam się na ich szybki zakup.Chociaż naprawdę mam dużo podobnych,ale ten koturn jest zniewalający.


a mnie właśnie szczególnie nie zachwyciły, zbytnio wynaturzone jak dla mnie, ale torebka jest godna uwagi, wiecie coś więcej o niej? a ściślej mówiąc: ile?
_________________
zapuszczam włosy i chudnę 20kg.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com