Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

Jimmy FoX  

VIP

Imię: Tomasz

Wysłany: 2008-10-28, 17:43   

Stachu napisał/a:

Jimmy FoX napisał/a:

Ta, 3 pomki, 5 przysiadów i na tym koniec.

Oo, frajerze znasz mnie ?e stawiasz takie tezy? By? mo?e to co napisa?e? to twój ca?y repertuar ?wicze? jakie potrafisz zrobi?. No có?, je?eli uwa?asz ?e potrafi? tylko zrobi? 3 pomki i 5 przysiadów, to mog? ci powiedzie? ?e w realu by? si? zdziwi?. 5 lat trenuje karate i mi opinia takiego frajerka jak ty ?e nie ?wicz? ma?o robi.

Znam dzisiejsz? m?odzie?. Pal? 5 cygarów mi?dzy lekcjami, a pó?niej na WF-ie zdychaj? (i ?miej? si? z tego przy okazji). I to, co napisa?em, to nie jest mój "repertuar ?wicze?". Robi? du?o wi?cej, zreszt? trenuj? pi?k? koszykow? i r?czn?. Napisa?e?, ?e od 5 lat trenujesz karate. Fajnie. Tylko czego ten brzuch Ci tak wisi? Hamburgery po zaj?ciach? I skoro moja opinia Ci? nie rusz?, to czemu widz? oburzenie w Twojej wypowiedzi?

Stachu  

User

Wysłany: 2008-10-28, 17:58   

Jimmy FoX napisał/a:

Znam dzisiejsz? m?odzie?. Pal? 5 cygarów mi?dzy lekcjami, a pó?niej na WF-ie zdychaj? (i ?miej? si? z tego przy okazji). I to, co napisa?em, to nie jest mój "repertuar ?wicze?". Robi? du?o wi?cej, zreszt? trenuj? pi?k? koszykow? i r?czn?. Napisa?e?, ?e od 5 lat trenujesz karate. Fajnie. Tylko czego ten brzuch Ci tak wisi? Hamburgery po zaj?ciach? I skoro moja opinia Ci? nie rusz?, to czemu widz? oburzenie w Twojej wypowiedzi?

Phihi, mówisz jak doros?y cwaniaczku, a sam jeszcze dzieckiem, czy jak tam chcesz nastolatkiem jeste?. Cygarów nie pale bo mnie ju? znudzi?y, ale mniejsza z tym. Trenujesz pi?k?, 5 koz?ów i tyle, co? Phihi, ja si? nawet nie musz? stara? bo sam si? kompromitujesz, nie znasz mnie i piszesz ?e robisz wi?cej ode mnie, jakby? mnie zna?. Niez?? frajernie nam tutaj prezentujesz, i dajesz do zrozumienia jak jeste? nieobiektywny, czyli twoje posty te? wielkiej warto?ci nie maj?.

Jimmy FoX napisał/a:

Tylko czego ten brzuch Ci tak wisi? Hamburgery po zaj?ciach?

Po pierwsze to ja nie pisa?em ?eby mi co? wisia?o, a po drugie je?li tak si? tym ekscytujesz dzieciaku to mia?em wypadek i kilka miesi?cy chodzi?em o kulach, zabrak?o mi kondycji i przyty?em, ot co.

Justencja  

Pogromca postĂłw

Imię: Justyna

Wysłany: 2008-10-28, 18:26   

Stachu, Jeny.. przecie? nikt nie chce Cie obrazi? tylko pomóc, w wszelaki sposób...Nie denerwuj si? a co do kondycji Jimmy FoX, a to mo?esz sobie darowa? tego uwagi bo jak s?usznie zuwa?y?e? "co ty mo?esz wiedzie?"
Opisa? ogólnie sytuacje dzisiejszych nastolatków nie twierdz?c ?e ty taki jeste? (chyba :-P )

Stachu napisał/a:

Cygarów nie pale bo mnie ju? znudzi?y

Ale pali?e? a to te? powoduje obni?enie kondycji, nie ?e od razu rzucisz i ju? jeste? super biegaczem...

Stachu napisał/a:

a sam jeszcze dzieckiem, czy jak tam chcesz nastolatkiem jeste?

No to nic dziwnego bo to forum dla nastolatków jest.

http://www.lastfm.pl/user/Justencja

Stachu  

User

Wysłany: 2008-10-28, 18:52   

Justencja napisał/a:

No to nic dziwnego bo to forum dla nastolatków jest.

s?uszna uwaga, czyli nale?y gada? jak równy z równym, a nie zgrywa? cwaniaczka.

Justencja napisał/a:

Ale pali?e? a to te? powoduje obni?enie kondycji, nie ?e od razu rzucisz i ju? jeste? super biegaczem...

tzn. sporty biegowe raczej nie u mnie. Podczas wypadku mia?em uszkodzone kolano.. wi?c je?eli chodzi o bieganie nie ma nawet pola do dyskusji.

Justencja napisał/a:

Opisa? ogólnie sytuacje dzisiejszych nastolatków nie twierdz?c ?e ty taki jeste? (chyba :-P )

Opisa?em siebie, i raczej statystyczny nastolatek nie ?wiczy karate i nie mia? wypadku, ale mniejsza z tym. Po prostu nie jestem zwolennikiem pakowanie wszystkiego do jednego worka.

Jimmy FoX  

VIP

Wysłany: 2008-10-29, 17:41   

Jedynym cwaniaczkiem to ty tu jeste?. Pi**** jak pot?uczony. TAK, NIE ZNAM CIĘ!!! Ale jak kto? pisze w po?cie "Jestem gruby, co zrobi??" to sam si? prosi o takie komentrze! Bo ile? mo?na?! Ale wielmo?ny STACHU nie raczy? napisa? powodu jego problemów i teraz oskar?a innych, ?e go nie znaj?!

1 ostrze?enie

Dev1l  

Pogromca postĂłw

Wysłany: 2008-10-29, 17:45   

Zwolnij z deka, to ?e pojecha? z lekka po ambicji nie s?u?y rzucaniu teraz obiektywami...

Stachu  

User

Wysłany: 2008-10-29, 17:52   

Oo, widz? ?e frajerek si? zdenerwowa? :-P wystarczy ?e dwie osoby wskaza?y mu b??d i ju? ta ciotunia Jimmy-u? czuje si? zagro?ony i bezpodstawnie wszystkim próbuje ubli?y? aby si? dowarto?ciowa? :mrgreen: Ale widzisz, mnie ?mie? nie mo?e obrazi?, ale osoba do której mam jakikolwiek szacunek, a ty w moich oczach jeste? ciot? i zachowujesz si? jak dzieciak. Wszystko przeinaczasz, przekr?casz moje s?owa, piszesz nie na temat, a na jakiekolwiek zwrócenie uwagi od innych userów tak? frajernie prezentujesz :-D normalnie jak 5 letni gówniarz!! :-D :-D W ?yciu ci si? nie wiedzie, nie masz kolegów prawdopodobnie i chcesz przykozaczy? na forum ;) ale mo?e lepiej za?ó? osobny temat dla tych twoich problemów a nie daj sie wys?uchiwa? na tematach innych userów :lol:

1 ostrze?enie

Jimmy FoX  

VIP

Wysłany: 2008-10-29, 17:53   

Przepraszam.

Szatan  

User

Wysłany: 2008-10-29, 18:05   

To by?o ?a?osne. Dla was obu. Nie mam zamiaru wywy?sza? si?, ale po prostu lubi? wskazywa? prawd? - Jimmy FoX, mi?o z twojej strony ?e przeprosi?e?, ale twoja wypowied?, Stachu, te? co? o tobie ?wiadczy :-P

Stachu  

User

Wysłany: 2008-10-29, 18:09   

Szatan napisał/a:

Stachu, te? co? o tobie ?wiadczy :-P

no, ale na plus :-P ?mie? mnie po prostu nie mo?e obrazi?, i tak? umiej?tno?ci? jest po prostu ?atwiej funkcjonowa? ;-)

2 ostrze?enie, jeszcze jedno i mo?liwo?? pisania b?dzie zablokowana.

Jimmy FoX  

VIP

Wysłany: 2008-10-29, 18:11   

Stachu napisał/a:

?mie? mnie po prostu nie mo?e obrazi?, i tak? umiej?tno?ci? jest po prostu ?atwiej funkcjonowa? ;-)

xD Le?? i kwicz? xD

Dev1l  

Pogromca postĂłw

Wysłany: 2008-10-29, 18:12   

Dajcie ju? spokój, albo chocia? si? umówicie "na pogaw?dk?" w cztery oczy, a nie tylko Forum ?miecicie...

Justencja  

Pogromca postĂłw

Imię: Justyna

Wysłany: 2008-10-29, 18:14   

Temat przerodzi? si? w co? zupe?nie innego.. a szkoda bo my?le ?e to problem jest wspó?czesny i ciekawy...
:-P ,

Ale tak wracaj?c to mo?e teraz konkretnie napisz (i szczerze) jak od?ywiasz si? teraz, i jakie ?wiczenia wykonujesz dla kondycji (i jakie mo?esz)

ps: OD CZEGO JEST PW

http://www.lastfm.pl/user/Justencja

Ostatnio zmieniony przez Justencja 2008-10-29, 18:15, w całości zmieniany 1 raz  

eM  

Administrator

Imię: lipek92@gmail.com

Wysłany: 2008-10-29, 18:15   

Posypa?y si? ostrze?enia. Proponuj? wróci? do tematu. Jakie znacie jeszcze sposoby na schudni?cie?

Szatan  

User

Wysłany: 2008-10-29, 18:29   

...

Najlepszy sposób, jaki znam, to nie je?? kolacji. Mój znajomy tak robi? i zrzuci? bardzo szybko 5 kilo

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com