Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

stacho170493  

Stały User

Imię: Stasiek

Wysłany: 2008-11-25, 19:27   

masz racje Cranberry z tym ?e nie nale?y je?? kolacji ;-) ale oprócz tego nale?y nie najada? si? do syta :-) jak si? czuje ?e brzuch zaczyna robi? si? pe?ny to sko?czy? je?? :-) dobrze jest je?? otr?by pszenne bo maj? du?o b?onnika który pomaga w przemianie materii i p?cznieje w ?o??dku zmniejszaj?c uczucie g?odu :mrgreen: a ca?a sztuka polega na tym ?eby wi?cej kalorii spali? ni? zje?? :mrgreen:

Straho  

Pogromca postĂłw

Imię: Jac?aw

Wysłany: 2008-11-26, 14:32   

Ja wam co? doradz?. Teraz jeste?cie m?odzi, i ?le wam z tym, ?e macie du?y brzuch i jeste?cie wi?ksi. Ja w waszym wieku tak?e si? tym przejmowa?em. Teraz za miesiac b?de mia? 20 lat i powiem wam, ?e dobrze mi z tym. No fakt nie jestem upasiony bóg wie jak, ale swoje mam. Niegdy? do?c sporo czasu spedza?em na si?owni i nie wygl?dam na grubego a ubitego. Przechodz? do meritum. Na czas obecny wam to przeszkadza, ale w moim wieku bedziecie si? z tego cieszy?, bo bedziecie wi?ksi i silniejsi. To ma tak?e dobre strony wi?c nie przejmujcie si? bo nie ma czym. Pozdrawiam.

Troll  

Wymiatacz

Troll Xd

Imię: Łukasz

Wysłany: 2009-07-25, 05:44   

Kolego Rolki :d tak po 20 km na pocz?tek :d xd dziennie z jakim? czasem 30 noo i za? 40 tak jak ja to robi? :d

Smoczek  

Wymiatacz

Imię: Patryk

Wysłany: 2009-07-25, 07:21   

biega?,biega?,biega?, ewentualnie a6w lub abs 2.Zapisz sie na sztuke walki jak?? karate kyokushin Polecam po 3 latach nie narzekam.A,e ka?da inna ci? wym?czy.

areczko  

User

areczko

Imię: Arek

Wysłany: 2017-10-03, 12:13   

Du?e znaczenie ma to, co jesz. Same w?gle proste (czyli s?odycze, i przewaga produktów, ktore stoja na pó?kach 2-3 lata maj? taki sk?ad + syf, stad ludzie maj? anemie). W?glowodany proste sa ladne do strawienia, bo jak z nazwy sa proste- ale gdy nie masz aktywnego wysilu- organizm zaraz odklada je w tluszcz- stad tyjesz. Jedz wi?cej bia?ka i t?uszczy- d?uzej si? rozk?adaj? st?d, nie si?gasz po jedzenie ci?gle, bo d?uzej trawisz- st?d d?uzej masz energie i nie masz ch?ci na jedzenie ;P

Xavi  

User

Daj 7 ziko

Wysłany: 2018-01-21, 19:53   

Pierwsze, to praca nad nawykami ?ywieniowymi - nie mówi? odstaw s?odycze, chipsy i piwo, ale je ogranicz. Mówi si?, ?e picie du?ej ilo?ci alkoholu raz w tygodniu to du?o, tak?e te? nale?y uwa?a?. Jedyny sposób na to, ?eby chudn?? to ujemny bilans kaloryczny jakie ma zapotrzebowanie nasze cia?o. Co to oznacza? ?e musisz mniej ?re? i wiedzie? co jesz, ile posiada to w?gli, t?uszczy bia?ka. Tym wi?kszy aktywno?? fizyczna, tym mo?esz wi?cej zje?? a i tak si? to spali. Poczytaj sobie kilka for, tam znajdziesz naprawd? ciekawe metody, jak je?? zdrowiej a przy tym nie odmawia? sobie przyjemno?ci :)

Bongogo

User

Wysłany: 2019-01-02, 13:38   

Wed?ug mnie najlepszym i w sumie jedynym sprawdzonym sposobem na zrzucenie troch? zb?dnej wagi jest aktywno?? fizyczna po??czona z w miare racjonalnym ?ywnieniem - efekty wtedy przyjd? szybko i b?d? znacz?ce.

Homo_wiadomo99  

User

Wysłany: 2019-01-28, 22:24   

Ja osobi?cie bra?em codziennie ?rodek African Mango. Nie mam czasu na treningi diety a te? chcia?em schudn??. Schud?em 10 kg w pó? roku, nie zmieni?em NIC w swoich nawykach ?ywieniowych. Da si? to dosta? na allegro za nieca?e 40 z?.

Kepsi

User

Wysłany: 2019-04-27, 21:11   

Dieta i ?wiczenia to podstawa

wojtek16

User

Imię: Wojtek

Wysłany: 2019-11-06, 10:33   

Wiadomo, ?e dieta oraz aktywno?? fizyczna. Je?li chodzi o sport, to polecam boks, pi?k? no?n? i bieganie - s? bardzo interwa?owe i ?atwo straci? zb?dne kilogramy. sam mam problem z nadwaga i rodzice zapisali mnie na boks i pi?k? - w?a?ciwie jedyny wydatek ponad op?acenie sk?adek to kupno butów, ktore i tak mozna znalezc tanio w internecie np w takich sklepach jak 11teamsports. no i regularne cwiczenia przynios?y u mnie efekty - schud?em do?? sporo. :]

Retak1977  

User

FITHendrych

Imię: Hendrych

Wysłany: 2019-11-26, 21:25   

Moim zdaniem ?eby schudn?? nie wystarczy tylko wysi?ek fizyczny ale wa?na jest odpowiednia dieta która mo?e byc wspomagania suplementami wa?e jest te? odpowiednie nastawienie :-D

greg12

User

Wysłany: 2019-12-03, 08:40   

Biegaj, uprawiaj sport, zacznij chodzi? w góry :) No i dietka :)

kalis  

User

yhmmm

Imię: Tomek

Wysłany: 2020-03-23, 15:25   

Polecam zapozna? si? z tematyk?diety IF, ketogenicznej oraz ?ródziemnomorskiej - posiadaj?w?a?ciwo?ci prozdrowotne a do tego s? idealne na odchudzanie. Kwestia tego co si? lubi je?? i na jakie wyrzeczenia si? jest gotów. Nawet dobry dietetyk powinien o to zapyta?... Je?li dieta b?dzie ja?owa i m?cz?ca efekty b?d?marne, albo szybko wrócimy do starych nawyków i efekt jo-jo gotowy.

Z diet? aktywno?? fizyczna, tutaj równie? pe?na dowolno??, warto jednak wykonywa? 2-3 treningi cardio w tygodniu. Jak celem jest szczup?a sylwetka to te 2 elementy w zupe?no?ci wystarcz?. A suplementacja... có? wielu chce i?? na skrótu szukaj?c cudownych pigu?ek, niestety jak dieta kuleje i siedzi si?na kanapie to ?adne tabletki nic nie pomog?. W ?adnym wypadku nie demonizuje suplementów - s? one po prostu dodatkiem i uzupe?nieniem zbilansowanej diety.

anita.maciak

User

Wysłany: 2020-04-15, 19:01   

Za momemt trzeba b?dzie my?le? lecie i wszystkich tym co zwi?zane jest z ciep?em i s?o?cem a tu wci?? wraca temat kilku nadprogramowych kilogramów? Znam ten ból...te? mia?am podobny problem. Powracaj?ce kilogramy stawa?y si? udr?k?. Uda?o mi si? zrzuci? par? kilo to za chwil? jak bumerang wraca?y,a do diet i g?odzenia si? kompletnie si? nie nadaj?. I tak zawsze podjadam, wi?c ju? przesta?am si? oszukiwa?, ?e jaka? dieta cud mi pomo?e. Aktualnie odchudzam si? tabletkami Adipex RS i efekty s? lepsze ni? przy mojej "diecie". Jest to ?rodek, który w znaczny sposób t?umi odczucie g?odu i u?atwia w ten sposób ograniczenie jedzenia, a tym samym likwiduje zwi?kszone odk?adanie t?uszczu.W krótkim czasie wymarzona sylwetka staje si? faktem. Zamawia?am od polecanej na forum Honoraty (kom.578554347). Wszystko posz?o bez problemów. Kontakt telefoniczny, bez zarzutu, przesy?ka b.szybka, mo?na sprawdzi? zawarto?? przy odbiorze. Polecam

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com