Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

stacho170493  

Stały User

Imię: Stasiek

Wysłany: 2008-11-25, 19:27   

masz racje Cranberry z tym że nie należy jeść kolacji ;-) ale oprócz tego należy nie najadać się do syta :-) jak się czuje że brzuch zaczyna robić się pełny to skończyć jeść :-) dobrze jest jeść otręby pszenne bo mają dużo błonnika który pomaga w przemianie materii i pęcznieje w żołądku zmniejszając uczucie głodu :mrgreen: a cała sztuka polega na tym żeby więcej kalorii spalić niż zjeść :mrgreen:

Straho  

Pogromca postów

Imię: Jacław

Wysłany: 2008-11-26, 14:32   

Ja wam coś doradzę. Teraz jesteście młodzi, i źle wam z tym, że macie duży brzuch i jesteście więksi. Ja w waszym wieku także się tym przejmowałem. Teraz za miesiac będe miał 20 lat i powiem wam, że dobrze mi z tym. No fakt nie jestem upasiony bóg wie jak, ale swoje mam. Niegdyś dośc sporo czasu spedzałem na siłowni i nie wyglądam na grubego a ubitego. Przechodzę do meritum. Na czas obecny wam to przeszkadza, ale w moim wieku bedziecie się z tego cieszyć, bo bedziecie więksi i silniejsi. To ma także dobre strony więc nie przejmujcie się bo nie ma czym. Pozdrawiam.

Troll  

Wymiatacz

Troll Xd

Imię: ?ukasz

Wysłany: 2009-07-25, 04:44   

Kolego Rolki :d tak po 20 km na początek :d xd dziennie z jakimś czasem 30 noo i zaś 40 tak jak ja to robię :d

Smoczek  

Wymiatacz

Imię: Patryk

Wysłany: 2009-07-25, 06:21   

biegać,biegać,biegać, ewentualnie a6w lub abs 2.Zapisz sie na sztuke walki jakąś karate kyokushin Polecam po 3 latach nie narzekam.A,e każda inna cię wymęczy.

areczko  

User

areczko

Imię: Arek

Wysłany: 2017-10-03, 11:13   

Duże znaczenie ma to, co jesz. Same węgle proste (czyli słodycze, i przewaga produktów, ktore stoja na półkach 2-3 lata mają taki skład + syf, stad ludzie mają anemie). Węglowodany proste sa ladne do strawienia, bo jak z nazwy sa proste- ale gdy nie masz aktywnego wysilu- organizm zaraz odklada je w tluszcz- stad tyjesz. Jedz więcej białka i tłuszczy- dłuzej się rozkładają stąd, nie sięgasz po jedzenie ciągle, bo dłuzej trawisz- stąd dłuzej masz energie i nie masz chęci na jedzenie ;P

Xavi  

User

Daj 7 ziko

Wysłany: 2018-01-21, 19:53   

Pierwsze, to praca nad nawykami żywieniowymi - nie mówię odstaw słodycze, chipsy i piwo, ale je ogranicz. Mówi się, że picie dużej ilości alkoholu raz w tygodniu to dużo, także też należy uważać. Jedyny sposób na to, żeby chudnąć to ujemny bilans kaloryczny jakie ma zapotrzebowanie nasze ciało. Co to oznacza? Że musisz mniej żreć i wiedzieć co jesz, ile posiada to węgli, tłuszczy białka. Tym większy aktywność fizyczna, tym możesz więcej zjeść a i tak się to spali. Poczytaj sobie kilka for, tam znajdziesz naprawdę ciekawe metody, jak jeść zdrowiej a przy tym nie odmawiać sobie przyjemności :)

Bongogo

User

Wysłany: 2019-01-02, 13:38   

Według mnie najlepszym i w sumie jedynym sprawdzonym sposobem na zrzucenie trochę zbędnej wagi jest aktywność fizyczna połączona z w miare racjonalnym żywnieniem - efekty wtedy przyjdą szybko i będą znaczące.

Homo_wiadomo99  

User

Wysłany: 2019-01-28, 22:24   

Ja osobiście brałem codziennie środek African Mango. Nie mam czasu na treningi diety a też chciałem schudnąć. Schudłem 10 kg w pół roku, nie zmieniłem NIC w swoich nawykach żywieniowych. Da się to dostać na allegro za niecałe 40 zł.

Kepsi

User

Wysłany: 2019-04-27, 20:11   

Dieta i ćwiczenia to podstawa

wojtek16

User

Imię: Wojtek

Wysłany: 2019-11-06, 10:33   

Wiadomo, że dieta oraz aktywność fizyczna. Jeśli chodzi o sport, to polecam boks, piłkę nożną i bieganie - są bardzo interwałowe i łatwo stracić zbędne kilogramy. sam mam problem z nadwaga i rodzice zapisali mnie na boks i piłkę - właściwie jedyny wydatek ponad opłacenie składek to kupno butów, ktore i tak mozna znalezc tanio w internecie np w takich sklepach jak 11teamsports. no i regularne cwiczenia przyniosły u mnie efekty - schudłem dość sporo. :]

Retak1977  

User

FITHendrych

Imię: Hendrych

Wysłany: 2019-11-26, 21:25   

Moim zdaniem żeby schudnąć nie wystarczy tylko wysiłek fizyczny ale ważna jest odpowiednia dieta która może byc wspomagania suplementami waże jest też odpowiednie nastawienie :-D

greg12

User

Wysłany: 2019-12-03, 08:40   

Biegaj, uprawiaj sport, zacznij chodzić w góry :) No i dietka :)

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com