Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

krzysztof1

Stały User


Doczy: 02 Maj 2015

   

Wysany: 2020-06-23, 10:24   Sprawa wyborów

Zbliżają się wybory i coraz to większy problem kogo w nich wybrać. Po dłuższym namyśleniu jednak stwierdziłem, że będę głosować na Dudę nie żebym go jakoś bardzo lubił, ale dlatego bo przez ostatnie lata angażował się i spełniał swoje obietnice i wsparcia finansowe, które wcześniej obiecywał. Obniżył wiek emerytalny i zwiększył zarobki i na razie wydaje mi się to najlepszy kierunek na obecny okres i to co chce realizować i najważniejsze, że powstrzymał wysprzedaż majątku Polskiego. Są również inni kandydaci, ale na chwilę obecną bym na razie nie ryzykował dałbym jeszcze jemu szansę i postawił na ten kierunek w którym zmierza to jest moim zdaniem teraz chyba najwłaściwszy wybór.
 

taktak25

User


Doczy: 05 Maj 2019

   

Wysany: 2020-06-23, 11:45   

Tez sie zastanawiam nad Duda, ale chyba tylko dlatego, bo nie ma zadnego rozsadnego kontrkandydata. O ile PiS traci u mnie zaufanie, to niech porzadzi jeszcze pelnia wladzy tyle co PO i bedzie mozna ich pozniej latwiej rozliczyc ze swoich dokonan.
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2020-06-23, 12:40   

Nie miałem dużych oczekiwań od Dudy, ale mimo to zawiodłem się nim. W pierwszej turze nie bardzo mam na kogo głosować (chyba oddam głos na Biedronia, jeszcze nie wiem), ale w drugiej zagłosuję najzwyczajniej przeciwko Dudzie.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

taktak25

User


Doczy: 05 Maj 2019

   

Wysany: 2020-06-23, 12:51   

Biedron za bardzo infantylny, sprawia wrazenie jakby mial male pojecie o sprawach gospodarki. Karierowicz, dostal sie do europarlamentu i caly ten swoj "ruch wiosenny" zaprzepascil, zostawiajac starym SLDowcom, a mogl stworzyc cos na prawde fajnego z mlodymi ludzmi.
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2020-06-23, 15:55   

taktak25 napisa/a:

Biedron za bardzo infantylny, sprawia wrazenie jakby mial male pojecie o sprawach gospodarki. Karierowicz, dostal sie do europarlamentu i caly ten swoj "ruch wiosenny" zaprzepascil, zostawiajac starym SLDowcom, a mogl stworzyc cos na prawde fajnego z mlodymi ludzmi.


Zgoda, ale pierwsze dwa argumenty można postawić również przeciwko Dudzie, w którego przypadku można też poruszyć kwestię małej świadomości problemów społecznych (są inne niż bieda rodzin z dziećmi), klerykalizm i politykę zagraniczną (o ile PO często krytykuje się za uległość, o tyle PiS dość często na złość mamie odmraża sobie uszy swoim brakiem pokory).
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Doczya: 10 Kwi 2010

   

Wysany: 2020-06-23, 22:32   

taktak25 napisa/a:

Tez sie zastanawiam nad Duda, ale chyba tylko dlatego, bo nie ma zadnego rozsadnego kontrkandydata. O ile PiS traci u mnie zaufanie, to niech porzadzi jeszcze pelnia wladzy tyle co PO i bedzie mozna ich pozniej latwiej rozliczyc ze swoich dokonan.


'
Już wystarczająco napsuli. Nie potrzebuję kolejnych 4 (5?) lat by móc ich rozliczać.
W pierwszej turze głosuję na Biedronia - bez przekonania, byliby lepsi kandydaci na lewicy. W drugiej przeciwko Dudzie.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

Ranger

Hiper wymiatacz

Navigator



Doczy: 14 Sie 2012

   

Wysany: 2020-06-24, 10:45   

Cytat:

"Zbliżają się wybory i coraz to większy problem kogo w nich wybrać. Po dłuższym namyśleniu jednak stwierdziłem..."



Stawiam dolary przeciw orzechom, ze to boty kampanijne udajace rozmowe miedzy soba. Proste szukanie w Guglu wyrzucilo mi identyczne posty na innych forach. A my placimy za to z naszych podatkow... -_-"

A szkoda, bo chcialbym porozmawiac z jakims rzeczywistym wyborca Dudy lub Bosaka. Autentycznie ciekawi mnie ich sposob myslenia i wnioskowania.

Cytat:

"przez ostatnie lata angażował się..."



W co sie angazowal? : ) W automatyczne podpisywanie ustaw? W Tik-Toka? W pisanie na Twitterze z nastolatkami? W nocne zaprzysiezenia sedziow? Na maginesie - czemu nadal nie opublikowano zdjec z zaprzysiezenia Piotrowicza, bylego prokuratora z czasow stanu wojennego, jako sedziego do Trybunalu Konstytucyjnego? Moze niech Duda w to sie zaangazuje?

Cytat:

"...i spełniał swoje obietnice"



Ktore?

Cytat:

"... wsparcia finansowe..."



Lolz. : ) Jakie wsparcie? Moze frankowiczow?

Cytat:


"Obniżył wiek emerytalny..."



Po pierwsze nie on, a Beata Szydlo, a po drugie to byla katastrofalna decyzja, z ktorej sam PiS sie teraz wycofuje chocby poprzez program PPK.

Cytat:

"... i zwiększył zarobki..."



Prezydent podnosi zarobki? W Polsce? : ) O, rly?

Cytat:


"niech porzadzi jeszcze pelnia wladzy tyle co PO"

PO tez mialo Komorowskiego tylko przy jednej kadencji - tej drugiej. Przy pierwszej kadencji prezydentem byl Lech Kaczynski, a on przeciez z PO nie byl.

No to skoro ten warunek juz spelniony, to mozesz, drogi bocie, spokojnie glosowac na Trzaskowskiego. : )
_________________
Smile or die!
 

krzysztof1

Stały User


Doczy: 02 Maj 2015

   

Wysany: 2020-06-24, 12:53   

Ranger napisa/a:

Cytat:

"Zbliżają się wybory i coraz to większy problem kogo w nich wybrać. Po dłuższym namyśleniu jednak stwierdziłem..."



Stawiam dolary przeciw orzechom, ze to boty kampanijne udajace rozmowe miedzy soba. Proste szukanie w Guglu wyrzucilo mi identyczne posty na innych forach. A my placimy za to z naszych podatkow... -_-"

A szkoda, bo chcialbym porozmawiac z jakims rzeczywistym wyborca Dudy lub Bosaka. Autentycznie ciekawi mnie ich sposob myslenia i wnioskowania.

Cytat:

"przez ostatnie lata angażował się..."



W co sie angazowal? : ) W automatyczne podpisywanie ustaw? W Tik-Toka? W pisanie na Twitterze z nastolatkami? W nocne zaprzysiezenia sedziow? Na maginesie - czemu nadal nie opublikowano zdjec z zaprzysiezenia Piotrowicza, bylego prokuratora z czasow stanu wojennego, jako sedziego do Trybunalu Konstytucyjnego? Moze niech Duda w to sie zaangazuje?

Cytat:

"...i spełniał swoje obietnice"



Ktore?

Cytat:

"... wsparcia finansowe..."



Lolz. : ) Jakie wsparcie? Moze frankowiczow?

Cytat:


"Obniżył wiek emerytalny..."



Po pierwsze nie on, a Beata Szydlo, a po drugie to byla katastrofalna decyzja, z ktorej sam PiS sie teraz wycofuje chocby poprzez program PPK.

Cytat:

"... i zwiększył zarobki..."



Prezydent podnosi zarobki? W Polsce? : ) O, rly?

Cytat:


"niech porzadzi jeszcze pelnia wladzy tyle co PO"

PO tez mialo Komorowskiego tylko przy jednej kadencji - tej drugiej. Przy pierwszej kadencji prezydentem byl Lech Kaczynski, a on przeciez z PO nie byl.

No to skoro ten warunek juz spelniony, to mozesz, drogi bocie, spokojnie glosowac na Trzaskowskiego. : )



Możesz glosować na Trzaskowskiego każdy wybiera tego kogo chce. Ja bym mógł głosować na Trzaskowskiego ale po co Polsce kolejne 3 biliony złotych zadłużenia chyba te 3 nam na razie wystarczą na które zadłużyli już on i jego kompani z PO za poprzednich rządów. Trzaskowski i pozostali chcą poprzez prywatyzację rozdać Polskę za posady i korzyści majątkowe co już pokazali to niech przerzucą się na deweloperkę tam będą mogli sprzedawać ziemie i nieruchomości razem z ludźmi kontynuując swoje poprzednie wieloletnie praktyki z poprzednich lat. :padam:
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2020-06-24, 14:36   

krzysztof1 napisa/a:

Możesz glosować na Trzaskowskiego każdy wybiera tego kogo chce. Ja bym mógł głosować na Trzaskowskiego ale po co Polsce kolejne 3 biliony złotych zadłużenia chyba te 3 nam na razie wystarczą na które zadłużyli już on i jego kompani z PO za poprzednich rządów. Trzaskowski i pozostali chcą poprzez prywatyzację rozdać Polskę za posady i korzyści majątkowe co już pokazali to niech przerzucą się na deweloperkę tam będą mogli sprzedawać ziemie i nieruchomości razem z ludźmi kontynuując swoje poprzednie wieloletnie praktyki z poprzednich lat. :padam:


A nie jest Ci głupio głosować na kandydata, który osobom LGBT odmawia człowieczeństwa i podstawowych praw?
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

slavianin  

Stały User

szukający znajomych


Imię: Jacek

Wiek: 23

Doczy: 07 Sty 2018

   

Wysany: 2020-06-24, 17:27   

Szej-Hulud napisa/a:

A nie jest Ci głupio głosować na kandydata, który osobom LGBT odmawia człowieczeństwa i podstawowych praw?


Rozumiem, że przeciwstawiając się komunizmowi mówi się nie wszelkim robotnikom a nie zgadzając się z feminizmem nie szanuje się kobiet. Jeśli jesteś przeciwnikiem Antify robiącej burdy pod pretekstem rasizmu, to oczywiście masz gdzieś wszystkich czarnoskórych. Zaś przeciwstawiając się niektórym żądaniom i planom pewnych Żydów automatycznie jest się antysemitą... Aż strach krzywo popatrzeć na kogokolwiek, bo to będzie antyludzizm...

Powtarzam jeszcze raz. Ludzie tak, ideologia nie. Nie obchodzi mnie czy ktoś jest homoseksualistą czy nie. Ale jeśli ktoś wykorzystuje to, że ktoś jest homoseksualistą do robienia kariery politycznej, lub wybijania się na nich jako "proletariacie", wtedy jestem przeciwny.

Tak samo jak jestem przeciwny agitacjom politycznym w Kościele. Kościół powinien "mieszać się do polityki", czyli wywierać wpływ na życie polityczne kraju, ale nie powinien wiązać się z jedną tylko partią polityczną. Powinno się wskazywać jacy politycy powinni być, ale nie z jakiej partii powinni być. To się tyczy nawet chadecji, którą moim skromnym zdaniem partia rządząca nie jest. Na marginesie dodam, że jeśli ktoś nie chce, by "Kościół mieszał się do polityki", powinien zakazać wszystkim katolikom udziału w wyborach. A to by była dyskryminacja. Chociaż z moich doświadczeń dyskryminacja nie dotyczy katolików. Nie ma czegoś takiego, jak dyskryminacja katolików, tak jak nie istnieje rasizm wobec białych, ani seksizm wobec mężczyzn... Na to paragrafów nie zrobiono... Zaś do tych wszystkich, którzy uważają, że Polsce potrzeba rozdziału od Kościoła, to ze swojej strony rzucę tylko tyle, że jedyny słuszny rozdział państwa od Kościoła, to zasada dwóch mieczy. Świeckiego i Kościelnego.

"Ciekawe" podejście wobec rozdziału państwa i Kościoła mają politycy, którzy uzasadniają, że wiara to ich prywatna sprawa... Ciekawe, czy kandydat będący homoseksualistą stwierdzi, że nie będzie podejmował tematów osób homoseksualnych, że nie podpisze ustawy o "małżeństwach" homoseksualnych, bo jego homoseksualizm jest jego prywatną sprawą... Ale się tak nie stanie, bo przecież nie po to wprowadzałby do polityki swego "kochanka"... A z tym "prywatnie jestem katolikiem, ale..." jest naprawdę ciekawie... To tak jakby stwierdzić, że "prywatnie jestem uczciwy, ale jako urzędnik/polityk/lekarz biorę łapówki, bo nie jestem wtedy prywatny"... A może jest to łatwy sposób usprawiedliwienia zdrad? "Kochanie, ja spałem z tą pielęgniarką jako lekarz, a nie jako osoba prywatna"...

Ale wracając do podstawowych praw, to nie słyszałem, by odmawiano publicznie prawa do życia, najbardziej podstawowego prawa, wszelkim homoseksualistą. W przeciwności ludźmi anty-life, którzy odbierają prawo do życia wszystkim nienarodzonym dzieciom. Kiedyś słyszałem, takie twierdzenie, że "każdy powód, by przeprowadzić aborcję, jest dobry". Ciekawi mnie, czy dobrym powodem do przeprowadzenia aborcji jest chęć pozbycia się dziecka tylko dla tego, że może w przyszłości stać się homoseksualistą... Albo bo urodzi się ciemnoskóre... Albo bo jest kobietą...

To taka garstka moich przemyśleń. Od razu uprzedzam Pana Szej'a, że nie warto iść ze mną w polemikę, gdyż nie mam zamiaru jej podejmować. To tylko wpis przemyśleniowy... A nie polemiczny...
 

taktak25

User


Doczy: 05 Maj 2019

   

Wysany: 2020-06-24, 20:10   

Nie ma ideologii LGBT. Duda zapewne nie mial na mysli homoseksualistow,w tym swoim przemowieniu, ale niesstety nie zdawal sobie sprawy jak sebixy i karyny odebraly jego wypowiedz i moze dojsc do stygmatyzacji osob homoseksualnych, ktorzy i tak juz maja ciezko w zyciu.
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2020-06-24, 20:13   

slavianin napisa/a:

Powtarzam jeszcze raz. Ludzie tak, ideologia nie. Nie obchodzi mnie czy ktoś jest homoseksualistą czy nie. Ale jeśli ktoś wykorzystuje to, że ktoś jest homoseksualistą do robienia kariery politycznej, lub wybijania się na nich jako "proletariacie", wtedy jestem przeciwny.


Najpierw była promocja homoseksualizmu. Potem ideologia gender. Teraz jest ideologia LGBT. Nie za dużo tych rebrandingów?

Ale dobrze, grajmy w tę grę. Gdzie kończą się Twoim zdaniem prawa osób LGBT, a gdzie zaczyna ideologia? I dlaczego?

slavianin napisa/a:

Zaś do tych wszystkich, którzy uważają, że Polsce potrzeba rozdziału od Kościoła, to ze swojej strony rzucę tylko tyle, że jedyny słuszny rozdział państwa od Kościoła, to zasada dwóch mieczy.


Dlaczego akurat tak?

slavianin napisa/a:

"Ciekawe" podejście wobec rozdziału państwa i Kościoła mają politycy, którzy uzasadniają, że wiara to ich prywatna sprawa... Ciekawe, czy kandydat będący homoseksualistą stwierdzi, że nie będzie podejmował tematów osób homoseksualnych, że nie podpisze ustawy o "małżeństwach" homoseksualnych, bo jego homoseksualizm jest jego prywatną sprawą... Ale się tak nie stanie, bo przecież nie po to wprowadzałby do polityki swego "kochanka"... A z tym "prywatnie jestem katolikiem, ale..." jest naprawdę ciekawie... To tak jakby stwierdzić, że "prywatnie jestem uczciwy, ale jako urzędnik/polityk/lekarz biorę łapówki, bo nie jestem wtedy prywatny"... A może jest to łatwy sposób usprawiedliwienia zdrad? "Kochanie, ja spałem z tą pielęgniarką jako lekarz, a nie jako osoba prywatna"...


Problemy osób LGBT+ to problem społeczny. Wiara? Cóż, pewnie wierzący jako tacy mają wspólne problemy, ale wydaje mi się, że do ich rozwiązywania powołuje się hierarchów kościelnych, nie urzędników państwowych. A jeśli to nie wystarcza, to mogą zwrócić się do urzędników o pomoc. Tylko w tym rzecz, że uzyskanie pomocy (bądź nie) powinno wynikać z przepisów prawa i regulacji, a nie z osobistych przekonań urzędnika.

slavianin napisa/a:

Ale wracając do podstawowych praw, to nie słyszałem, by odmawiano publicznie prawa do życia, najbardziej podstawowego prawa, wszelkim homoseksualistą. W przeciwności ludźmi anty-life, którzy odbierają prawo do życia wszystkim nienarodzonym dzieciom. Kiedyś słyszałem, takie twierdzenie, że "każdy powód, by przeprowadzić aborcję, jest dobry". Ciekawi mnie, czy dobrym powodem do przeprowadzenia aborcji jest chęć pozbycia się dziecka tylko dla tego, że może w przyszłości stać się homoseksualistą... Albo bo urodzi się ciemnoskóre... Albo bo jest kobietą...


Jeśli zaszczujesz kogoś tak, że będzie miał myśli samobójcze, to zasadniczo odbierasz człowiekowi prawo do życia. Takich przypadków wśród osób LGBT+ w Polsce nie brakuje, wystarczy poszukać. Poza tym podstawowym prawem jest również prawo do życia rodzinnego - brak formalizacji związków osób tej samej płci oznacza, że w świetle prawa państwowego są one obcymi sobie osobami, a to z kolei niesie ze sobą liczne i przykre konsekwencje. Korekta płci w dokumentach to już w ogóle dramat.

slavianin napisa/a:

To taka garstka moich przemyśleń. Od razu uprzedzam Pana Szej'a, że nie warto iść ze mną w polemikę, gdyż nie mam zamiaru jej podejmować. To tylko wpis przemyśleniowy... A nie polemiczny...


Znaczy zesrałeś się i nie posprzątasz po sobie? :-D

[ Dodano: 2020-06-24, 20:14 ]

taktak25 napisa/a:

Nie ma ideologii LGBT. Duda zapewne nie mial na mysli homoseksualistow,w tym swoim przemowieniu, ale niesstety nie zdawal sobie sprawy jak sebixy i karyny odebraly jego wypowiedz i moze dojsc do stygmatyzacji osob homoseksualnych, ktorzy i tak juz maja ciezko w zyciu.


Nie zdawał? Przecież to jest doktor nauk prawnych potrafiący korzystać z internetu. Nie udawajmy, że jest głupi.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

krzysztof1

Stały User


Doczy: 02 Maj 2015

   

Wysany: 2020-06-24, 22:57   

Szej-Hulud napisa/a:

krzysztof1 napisa/a:

Możesz glosować na Trzaskowskiego każdy wybiera tego kogo chce. Ja bym mógł głosować na Trzaskowskiego ale po co Polsce kolejne 3 biliony złotych zadłużenia chyba te 3 nam na razie wystarczą na które zadłużyli już on i jego kompani z PO za poprzednich rządów. Trzaskowski i pozostali chcą poprzez prywatyzację rozdać Polskę za posady i korzyści majątkowe co już pokazali to niech przerzucą się na deweloperkę tam będą mogli sprzedawać ziemie i nieruchomości razem z ludźmi kontynuując swoje poprzednie wieloletnie praktyki z poprzednich lat. :padam:


A nie jest Ci głupio głosować na kandydata, który osobom LGBT odmawia człowieczeństwa i podstawowych praw?



Gdyby Biedroń i LGBT chcieli człowieczeństwa to wtedy Biedroń nie chciał by oddzielać kościół i ludzi wierzących od państwa. Biedroń chciał oddzielić 70 % ludzi wierzących i wiarę od państwa aby 15 procent rządziło po oddzieleniu reszty społeczeństwa całym krajem narzucając nową wizję życia i świata tak postępował również Hitler później niewygodnych poddał eksterminacji. Jeżeli ktoś chce legalizacji np; homoseksualizacji to nie chce wtedy usuwać innych form życia tak jak to czyni Biedroń naiwni tego nie widzą takie są jednak fakty. Bo wytłumacz mi dlaczego przeszkadza mu kościół i wiara i jakim prawem chce usuwać jakieś wartości bawiąc się w Boga może mu woda sodowa uderzyła do głowy i kroczy złą ścieżką a nie jest tego świadomy. No chyba, że to wcielony diabełek bo jak pobił swoją matkę i złamał jej szczękę to kto wie :evil:
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2020-06-25, 09:44   

krzysztof1 napisa/a:

Gdyby Biedroń i LGBT chcieli człowieczeństwa to wtedy Biedroń nie chciał by oddzielać kościół i ludzi wierzących od państwa.


Biedroń chce separacji państwa od Kościoła, ale mowa o instytucjach, nie o ludziach.

krzysztof1 napisa/a:

Biedroń chciał oddzielić 70 % ludzi wierzących i wiarę od państwa aby 15 procent rządziło po oddzieleniu reszty społeczeństwa całym krajem narzucając nową wizję życia i świata tak postępował również Hitler później niewygodnych poddał eksterminacji.


Hitler? Serio...? BTW, te 70% to skąd wziąłeś? Do komunii przystępuje mniej niż 20% ochrzczonych katolików, we mszy uczestniczy poniżej 40%.

krzysztof1 napisa/a:

Jeżeli ktoś chce legalizacji np; homoseksualizacji to nie chce wtedy usuwać innych form życia tak jak to czyni Biedroń naiwni tego nie widzą takie są jednak fakty


Co??

krzysztof1 napisa/a:

Bo wytłumacz mi dlaczego przeszkadza mu kościół i wiara i jakim prawem chce usuwać jakieś wartości bawiąc się w Boga może mu woda sodowa uderzyła do głowy i kroczy złą ścieżką a nie jest tego świadomy.


Z tego co wiem jedyna wartość, jaką chce Biedroń usunąć, to polska państwowa złotówka z Kościoła.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

taktak25

User


Doczy: 05 Maj 2019

   

Wysany: 2020-06-25, 09:49   

Zyjemy w panstwie, w ktorym jestes wytykany palcami, bo nie poslales dziecko do komuni. To tak jakbys musial sie tlumaczyc z tego, ze nie chodzisz z teczowa flaga w trakcie miesiaca dumy. Widzisz ten absurd? Chore.

Mam kumpla, ktory nie ochrzcil swoja corka. Nie chcialbys wiedziec jaka presje stosuja w jego kierunku rodzina.
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com