Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

justa55  

Hiper wymiatacz



Doł±czyła: 23 Lut 2010

   

Wysłany: 2013-08-14, 23:44   

Czynność sprzątania jest mi zupełnie obojętna. Robię to, bo trzeba i tyle, nie zastanawiam się czy lubię, czy nie. Najbardziej lubię wycierać naczynia, bo to najprostsza czynność związana ze sprzątaniem. Prasować też lubię, bo szybko to robię.
_________________
"Nie ma rzeczy bardziej niewiarygodnej od rzeczywistości."
Fiodor Dostojewski
 

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Doł±czyła: 04 PaĽ 2009

   

Wysłany: 2013-08-15, 15:42   

Przechodzę właśnie fazę "wicia gniazdka" :D i ciągle sprzątam (oczywiście z przerwami, bo ciężko mi się oddycha). B. lubię sprzątać, układać, ozdabiać mieszkanie, odkurzać czy zmywać. Nawet okna lubię myć - nienawidzę tylko prasowania :-P .
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

Cukierkowa  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Paulina

Wiek: 64

Doł±czyła: 28 Sty 2012

   

Wysłany: 2013-08-15, 16:32   

nie przepadam za sprzataniem ale szczerze nienawidze miec balaganu wiec zmuszam sie do robienia porzadkow conajmniej raz w tygodniu
_________________
Take my two hands and put them on my throat. God, give me a mirror so I can watch myself choke.
 

WhosThere  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 28

Doł±czył: 18 Cze 2013

Sk±d: Polska

   

Wysłany: 2013-08-16, 23:43   

¦rednio co miesiąc, chyba że mam gości. Jak już widzę na podłodze kłęby kurzu, to niechętnie idę po odkurzacz.
_________________
Lekcja pozbawiona bólu nie ma znaczenia. To dlatego, że nie można otrzymać czegoś, nie poświęcając niczego w zamian. Jednak jeśli przetrwasz bolesne lekcje i wyciągniesz z nich wnioski, będziesz miał serce mocniejsze niż cokolwiek innego.
 

Disarray  

Stały User

Chaos myśli...



Doł±czyła: 13 Wrz 2013

Sk±d: MaÂłopolska

   

Wysłany: 2013-09-22, 10:33   

Czy lubię... Hm, sprzątam, bo w sumie zbyt duży bałagan mi po prostu przeszkadza, natomiast czasami lubię, ale to wtedy, by nie skupiać swych myśli na czymś negatywnym, co np. miało miejsce.
_________________
"Everything that kills me, makes me feel alive."
 

Merkitty  

Stały User

ekscentryczka



Wiek: 29

Doł±czyła: 14 Wrz 2013

   

Wysłany: 2013-09-23, 11:51   

Sprzątam tylko kiedy mam na to czas i ochotę,albo jak ktoś mnie zdenerwował i muszę po prostu coś zdziałać. Nienawidzę odkurzać,za to uwielbiam zmywać naczynia. :)
_________________
 

szell.  

User



ImiÄ™: Sandra

Wiek: 29

Doł±czyła: 18 PaĽ 2013

   

Wysłany: 2013-10-23, 22:47   

Cukierkowa napisał/a:

nie przepadam za sprzataniem ale szczerze nienawidze miec balaganu wiec zmuszam sie do robienia porzadkow conajmniej raz w tygodniu



O właśnie. Jak byłam młodsza do sprzątania trzeba było mnie zaganiać, teraz sama na wieczór na szybko ogarniam pokój a w weekend robię konkretniejsze porządki :)
 

wralpl  

Wymiatacz



ImiÄ™: Adam

Wiek: 55

Doł±czył: 01 PaĽ 2013

   

Wysłany: 2013-10-23, 23:42   

Nie sprzÄ…tam, od tego sÄ… kobiety.
_________________
Tu ne cede malis, sed contra audentior ito.
 

Micha_lina  

Administrator



ImiÄ™: Michalina

Wiek: 33

Doł±czyła: 23 Sty 2013

Sk±d: RzeszĂłw

   

Wysłany: 2013-10-23, 23:46   

wralpl napisał/a:

Nie sprzÄ…tam, od tego sÄ… kobiety.


życzę powodzenia w życiu z takim podejściem...

Ja sprzątam, czasem jeśli mi się zechce, czasem jeśli już nie mam wyboru. Całkiem lubię duże porządki przedświąteczne, odkrywam wtedy wszystkie zakamarki mojego pokoju na nowo :) To prawie jak wielka przygoda - na pewno całkiem pozytywne :)
 

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Doł±czyła: 04 PaĽ 2009

   

Wysłany: 2013-10-24, 13:22   

Cytat:

Nie sprzÄ…tam, od tego sÄ… kobiety.



:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: cóż za średniowieczne podejście do sprawy...

Ostatnio z mężem mamy mały zastój w sprzątaniu - nasze bobo jest tak absorbujące, że ledwo znajdujemy chwilę, aby pozmywać, rozważaliśmy nawet zakup talerzy jednorazowych na te pierwsze tygodnie :-D ! Gdzie nie kopniesz tam pielucha tetrowa, kocyk, kołderka, butelka czy krem do pupci. Pewnie za jakiś czas to wszystko ogarniemy ;)
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

destrukcyjna  

Pogromca postĂłw



Wiek: 35

Doł±czyła: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wysłany: 2013-10-26, 14:05   

Nie przepadam za wielkimi porządkami, dlatego staram się trzymać nad sobą dyscyplinę i nie bałaganić zbytnio.
Takie gruntowne sprzątanie zostawiam sobie na chwile, kiedy jestem wściekła, naładowana negatywnymi emocjami, gdy się stresuję, albo po prostu mam napięcie przedmiesiączkowe. Wysprzątanie na błysk łazienki świetnie uwalnia negatywną energię. :D
_________________
meow
 

zozolime  

User


Doł±czyła: 23 Sty 2014

   

Wysłany: 2014-01-24, 17:17   

Ja nienawidzę odkurzać -,- A resztę prac wykonuję z chęcią :)
 

kierowca_paleciaka  

Stały User



Wiek: 30

Doł±czył: 12 Sty 2014

   

Wysłany: 2014-01-27, 22:28   

Ja ogólnie do sprzatania nic nie mam ale irytuje mnie ten pieprzony kurz który wycieram a potem za pół godziny jest go tyle samo co przed sprzątnięciem :-o Nie przepadam za myciem podłogi :kwasny:
 

Dudu

Stały User


Doł±czył: 27 Sty 2014

   

Wysłany: 2014-01-28, 15:31   

Ja nie przepadam za sprzątaniem, ale jeśli już za coś się zabiorę to nie sprawia mi to większego problemu ;) Najgorzej jest utrzymać porządek. Zwykle wracam do domu zmęczona i nie chce mi się odkładać wszystkiego na miejsce, a później są tego efekty ;)
 

noel93  

User



Wiek: 30

Doł±czyła: 05 Lut 2014

   

Wysłany: 2014-02-05, 14:46   

Nie umiem, nie lubiÄ™.
Ale trzeba. :zalamany:
_________________
Ya here we are - still goin' strong
Right here in the place where we belong
It's a new world - it's a new start
It's alive with the beating of - young hearts
It's a new day - it's a new plan
I've been waiting for you. Here I am
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com