Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2016-11-28, 23:26   

philosophus napisa³/a:

20+, i kto by patrzył na d... przy takiej uroczej buźce, chyba jakiś psychopata.



Mówisz, ze byś na fotelu obok nie wysiedział?

philosophus napisa³/a:

Trafiasz do hitu takiego jak Star Wars z 1977 roku, i po drugiej (piątej) części, stajesz się właściwie wolnym człowiekiem.


Ewentualnie ćpiesz jak Carrie Fisher, i przez 30 lat nie wiesz co ze sobą zrobić. :-D

Chociaż w przypadku Marka Hamilla, to się sprawdziło, w "Przebudzeniu Mocy" odegrał genialną rolę, zdziwienia się na końcu filmu i zgarnął więcej kasy niż Daisy. :-D

philosophus napisa³/a:

Jest coś takiego jak marzenie ściętej głowy


A to zbieraj kasę, weź pożyczkę i kup bilet do LA na premierę.
Do środka nie wejdziesz, ale jak będziesz wcześnie rano to się dopchasz do barierek i może zobaczysz swoją wybrankę.
 

philosophus  

Pogromca postów


Do³±czy³: 07 Lut 2013

   

Wys³any: 2016-11-29, 00:10   

$karbówka napisa³/a:

Mówisz, ze byś na fotelu obok nie wysiedział?



Wolałem ją w w wersji z filmu


O:
https://youtu.be/44H2_cu02P4?t=38s

A skądinąd, tak jak oni Sokoła "naprawiają", to się nawet Poloneza nie naprawi :-D

$karbówka napisa³/a:

Do środka nie wejdziesz, ale jak będziesz wcześnie rano to się dopchasz do barierek i może zobaczysz swoją wybrankę.



Ja nie wejdę? Ja? Nie ma takiego miejsca, do którego geniusz nie byłby w stanie wejść, jeżeli tylko zechce!
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2017-03-24, 22:57   

No, philo - ujawniono wyglÄ…d twojej ulubienicy w E:VIII.


Ręce na kołdrę. :-D
 

krul umiÅ‚owany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Do³±czy³: 22 Lut 2014

   

Wys³any: 2017-03-28, 22:26   

powiem wam ze powinni zrobić filmy w klimacie starych z efektami i walkami na miecze z nowych części.
A przebudzenia nawet do końca nie obejrzałem bo troche to było w klimacie myszki micky :D
_________________
"Chooy w dupe wszystkim modom i adminom"
~Steve Jobs

"Każdy powinien radzić sobie z problemami na tyle na ile potrafi. Mi w dzieciństwie stary wchodził do wanny, a po forach nie płakałem."
~$karbówka
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com