Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

Fowo  

Mega wymiatacz

mors immineat



Imię: Kuba

Wiek: 24

Doczy: 16 Lis 2013

Skd: Najlepsze Miasto

   

Wysany: 2014-01-29, 11:01   Stare i dobre

Witam.
Wielu z was, grający forumowicze, ma najpewniej w sercu jakąś szczególną grę, w którą z bananem na twarzy chętnie byście zagrali. Mimo, że ma ona już 10,15,20 lat. Jestem pewien, że wiele wymienianych tutaj klasyków powtórzy się w Waszych listach.
W każdym razie, wyliczankę pocznę ja. A więc:
- Contra
- heroes of might and magic III: blade of Armageddon
- Super Mario Bros
- Mario vs DonkyKong
- SpellForce: Zakon świtu
- Need for speed; Underground 2
- StarCraft
- Fable: zapomniane opowieści
- Alien Shooter (późniejsza 2jka także bardzo udana, lecz jednak nic nie było lepsze niż latanie po tej jednej małej mapie dochodząc od pistoletu do miotacza plazmy)
_________________
INSERT PROPER INSCRIPTION HERE
 

migel  

Hiper wymiatacz



Wiek: 30

Doczy: 17 Gru 2012

   

Wysany: 2014-01-29, 11:23   

-Double Dragons,
-Duck Hunt,
-Duck Tales,
-Mario/Super Mario itp.
-Aztec (atari),
-Bomberman,
-Adventure Island,
-Doctor Mario ^^
i oczywiście Tanks.
_________________
Time is the past, now and tomorrow
Days fly so fast and it leaves me so hollow
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2014-01-29, 13:12   

Seria Baldur's Gate, choćby ze względu na bardzo udany dubbing (np. fabuła jest opowiadana przez Piotra Fronczewskiego).
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

Olek_CK  

Wymiatacz


Imię: Olek

Wiek: 28

Doczy: 20 Lis 2013

Skd: Kielce

   

Wysany: 2014-01-29, 19:54   

Call of Duty 1, Battle Zone, Mario, Collin McRae Rally 2.0.
_________________
"Nigdy nie trać nawet chwili na myślenie o kimś, kogo nie lubisz." - gen. D. Eisenhower
 

Makabraa  

VIP

Wiedźma



Imię: Magdalena

Wiek: 44

Doczya: 13 Sty 2013

   

Wysany: 2014-01-29, 21:46   

Oooo Super Frog, Denis, Dune ... Jezu co tam jeszcze :-D Aaa te stare skoki narciarskie, nie pamiętam nazwy. :-D No i ta gra, co się strzelało pistoletem do telewizora i pies kaczki łapał :-D No i Supaplex !
_________________
Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą.

Ogień w głowie mam, w sercu siwy dym. Bóg opuścił mnie, urwał mi się film
 

psychickid  

Hiper wymiatacz

w rękach widnokręgi



Wiek: 29

Doczya: 18 Lis 2013

Skd: Jelenia Góra

   

Wysany: 2014-01-29, 22:00   

Heroes III i ta strategia z prowadzeniem pizzerii, ale nie pamiętam nazwy. Pizza Connect? Jakoś tak.

W sumie jest wiele gier, w które grałam, ale nawet nie pamiętam nazwy, a fajne wspomnienia z nimi mam... Noi oczywiście gra, która również była wymieniona, dzięki której pokochałam wszelkie wyścigi czyli NFS :d
_________________

nie ma boga, nie ma polityki, nie ma spokoju,
nie ma miłości, nie ma władzy, nie ma planu
trzymaj się z dala od boga, zostań niepokorny
staczaj się.
 

HCNOPS  

Hiper wymiatacz



Doczy: 19 Wrz 2013

   

Wysany: 2014-01-30, 03:23   

Na stare wspominki naszło, co? :D Z moimi tytułami starej daty tak by się lista prezentowała:
- Might & Magic VI: The Mandate of Heaven (1998)



- Tzar: The Burden of the Crown (2000)



- Thief: The Dark Project (1998)



- Heroes of Might & Magic III (1999)



- Soldiers of Anarchy (2002)



- Aliens vs Predator 2 (2001)



- Hegemonia (2002)



- Twierdza: Krzyżowiec (2002)



- Hired Team: Trial (2001)



- Battle Isle: The Andosia War (2000)



- Duke Nukem: Manhattan Project (2002)



Do dzisiaj czasem lubię jedną z tych gier zainstalować i pograć. I szczerze mówiąc są świetną odskocznią od dzisiejszego efekciarstwa kosztem grywalności.
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Doczy: 08 Pa 2013

   

Wysany: 2014-01-30, 08:16   

HCNOPS napisa/a:

- Soldiers of Anarchy (2002)



Dzięki za cynk, nie znałem tego a wygląda interesująco.


Strategiczne:
-Panzer General
-North&South ( moja pierwsza gra, może nie typowa strategia ale świetnie na tamte czasy [1989] wykonana i zabawa z kumplami wręcz zaje***sta)
-Starcraft
-C&C Red Alert ( jak dla mnie po Starcrafcie idealny RTS, swietna, poważna fabuła, grywalnośc, nie tak przebajerowana jak dzisiejsze a zwłaszcza kolejne części tej serii )
-Shogun Total War
-Close Combat III

Bijatyki:
-Street FIghter II
-Mortal Kombat
-Mortal Kombat 3
-Tekken 3

Strzelaniny:
-Doom
-Return to Castle Wolfenstein
-Cannon Fodder ( bardzo młodzi pewnie nie słyszeli nawet, polecam zdecydowanie, gra ma antywojenny klimat mimo zabawowej otoczki )
-Hostages
-Dark Forces
 

Partyshow_pl

Wymiatacz


Doczy: 08 Lis 2012

   

Wysany: 2014-01-30, 09:33   

Widzę że zabrakło tutaj dwóch bardzo dobrych tytułów,a mianowicie strategia RPG Warcraft zarówno I,II,III plus Frozen Throne oraz serii gier RPG Gothic,którą na pewno wszyscy znają i ceną.
_________________
3. Podpisy
a) Każdy podpis może zawierać maksymalnie 255 znaków i obrazek max 400 x 50 px. Większe będą bezpowrotnie usuwane.
b) Odnośniki do zewnętrznych stron mogą umieszczać jedynie osoby mające na swoim koncie minimum 75 sensownych postów.
c) Zabrania się umieszczania w podpisie treści wulgarnych oraz niekulturalnych.
 

espresso  

Stały User

Fater



Wiek: 36

Doczy: 12 Sty 2014

Skd: Górny ¦l±sk

   

Wysany: 2014-02-11, 22:36   

Dzisiaj kupiłem z CDA, bo czekalem na Larry'ego. W odświeżonej wersji musi prezentować sie wyjątkowo :)
Do moich klasyków zaliczę: Hitmana, Soldier of Fortune. Był klimat :)
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Doczya: 10 Kwi 2010

   

Wysany: 2014-02-12, 21:10   

Heroes III, Neverwinter Nights, Baldur's Gate, Unreal Tournament (na lekcjach informatyki w podstawówce)... Ach :oops:
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

dzilu96  

Pogromca postów



Imię: Piter

Wiek: 28

Doczy: 03 Pa 2010

Skd: Stara stolica

   

Wysany: 2014-02-16, 10:40   

Baldur's Gate oczywiście, bardziej jednak niż pierwsza część przypadła mi do gustu dwójka (może dlatego, że grałem w te gry niespełna 2 lata temu)
Z nintendowych produkcji Mario World czy jakoś tak, wersja w której poruszaliśmy się po mapce i wybieraliśmy poziomy. Doctor Mario i TinyToon Adventures, może jeszcze Contra Force.
NFS oczywiście, Gran Turismo na PSX, stare Raymany, drugi Tomb Raider, GTA III, COD 1 i 2, Divine Divinity (za gówniarza nie ogarniałem tego typu gier, ale przyszedł czas kiedy doceniłem), Gothic 1 i 2 to gry które wciąż mam w sercu, Diablo II i piękne chwile rywalizacji z kumplami kto ma lepszy set w ekwipunku.
Jeśli brać pod uwagę MMO, to Tibia była grą która wciągnęła mnie i urzekła na dobrych kilka lat, a po dziś dzień miło wrócić do tego niedocenionego przez wielu i chyba najbardziej zhejtowanego tytułu :)
 

Marcineq  

Stały User

Marcineq


Imię: Marcin

Wiek: 27

Doczy: 10 Lut 2014

Skd: Koszalin

   

Wysany: 2014-02-16, 12:35   

Cóż, nie gram i nigdy nie grałem zbytnio w gry...

Jednak Heroes, Twierdzę, SWINE!!
No i Counter Strike 1.6... Raz na tydzień 30minut w weekend lubię sobie postrzelać na jakimś serwerze jedną mapkę...
 

Mieszko  

Wymiatacz



Imię: Dominik

Doczy: 21 Maj 2011

Skd: Wroc³aw

   

Wysany: 2014-02-19, 16:42   

Heroes III WOG gram do dziś od czasu do czasu
Tibia
GEX
_________________
Stań w obliczu jednego wroga tak, jakbyś miał do czynienia z tysiącem nieprzyjaciół; zetrzyj się z tysiącem nieprzyjaciół tak, jakby był to tylko jeden wróg.
 

Yuri  

Stały User

Kobrowski Admin



Wiek: 32

Doczya: 19 Lut 2014

Skd: Police

   

Wysany: 2014-02-20, 11:12   

Marcineq napisa/a:

No i Counter Strike 1.6...


Heh, dobrze powiedziane. W de dusta potrafiłam po parę godzin nawet siedzieć, kiedy nie było nic do roboty, ale już nie te czasy :-/

Też miałam parcie na starego i dobrego NFS, gdzie można było robić, co się chciało i wybierać wyścigi Tobie odpowiednie. Ktoś wspomniał o GTA III. Racja. Chyba najlepsza część, w której można było terroryzować miasto i zabawiać się z glinami, latać czołgiem z odwróconą do tyłu lufą :luka: Chociaż z GTA SA najlepszym wątkiem jest latanie Hydrą. Ach te zabawy w kotka i myszkę z "ich" odrzutowcami i przelatywanie pod każdym możliwym mostem... Oczywiście nie mogę zapomnieć o starych Simsach! Albo old-schoolowa gra Roler Coster Tycon - polecam, bo u dziadków do tej pory zdarzy mi się zagrać i zbudować wesołe miasteczko.
_________________
"...cierpienie może być przetworzone nie tylko w sztukę, ale i w życie."
~Francine Shapiro
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com