Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

TikTak!  

Stały User

Czopuuus



Imię: Paweł

Wiek: 31

Do³±czy³: 07 Cze 2010

Sk±d: ¯arów ;D

   

Wys³any: 2010-06-15, 17:13   

Osobiście wole młodsze, ale nie "krejzolki" które cały dzień opowiadają jak strasznie się czują bo im paznokieć się połamał. Właśnie się podkochuje w 13 latce xd. Ale co z tego wyjdzie to już nie wiem :/. A Wy co o tym sądzicie? Ma szanse taki związek? Jednak troszke różnicy jest :/
PS.
Nie wole młodszych tak o bo są młodsze. Wole się opiekować dziewczyną, być w niektórych sprawach tym "pierwszym" :). ( nie chodzi o seks!)
_________________
Wszystko ma swoje priorytety... niestety
[*] 22 lata :(
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-06-15, 19:11   

Znam nawet ogarniętą 12-latkę więc wszystko jest możliwe. Aczkolwiek dziwnie to brzmi i radziłabym poczekać bo 13-latek nawet nie jest na tyle dojrzały psychicznie (nie mówię o zachowaniu) żeby móc się poważnie zakochać, niby istnieją wyjątki ale nie spotkałam się z czymś takim.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

TikTak!  

Stały User

Czopuuus



Imię: Paweł

Wiek: 31

Do³±czy³: 07 Cze 2010

Sk±d: ¯arów ;D

   

Wys³any: 2010-06-15, 19:29   

Ale Ona wydaje się dojrzała! :D Naprawdę zawsze można z nią poważnie porozmawiać, wyżalić się. Nigdy nie idzie z tym do koleżanek rozgadać. Tyle że to dziwnie brzmi, 17 latek z 13 latką ... xd. Ale naprawdę zakochałem się w niej, wszystko mi się w niej podoba, tyle że obawiam się że ona może nie chcieć mieć chłopaka o tyle starszego :/ W ogóle jakie ona ma oczy to już bajka ;D
_________________
Wszystko ma swoje priorytety... niestety
[*] 22 lata :(
 

nuneczek10  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Tomek

Wiek: 30

Do³±czy³: 23 Lut 2010

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2010-06-15, 19:40   

ja młodsze wole :-) ewentualnie ten sam wiek. Ze starszymi trudniej się rozmawia :-P większa presja.
 

QukuÅ‚ka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-06-16, 09:32   

TikTak!, poczekaj ze dwa lata chociaż... Niech się dziecko nacieszy dzieciństwem, póki może.
 

sydnej  

Pogromca postów

Last White Hope



Wiek: 34

Do³±czy³: 29 Pa¼ 2009

Sk±d: Leszno

   

Wys³any: 2010-06-16, 10:23   

Raczej młodsze, choć w sumie wisi mi to .
 

Crusader  

User



ImiÄ™: Daniel

Do³±czy³: 23 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-06-17, 00:51   

Najlepiej w moim wieku... młodsze są że tak powiem głupie i niedoświadczone a starsze to już zależy o ile starsze...
_________________

 

banaszekm  

User

frend


ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 30

Do³±czy³: 24 Cze 2010

Sk±d: T³uszcz

   

Wys³any: 2010-06-26, 21:17   

Ja wole starsze są bardziej doświadczone i potrafią docenic wiele aspektów życia i to co dla nich robi facet.
_________________
Zawsze jestem otwarty na nowe rozmowy.


MateuszB .
 

Klaudia121121  

Mega wymiatacz

nieudacznik życiowy.



ImiÄ™: Klaudia

Wiek: 28

Do³±czy³a: 22 Cze 2010

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2010-06-26, 21:29   

TikTak! napisa³/a:

Tyle że to dziwnie brzmi, 17 latek z 13 latką ... xd.



Wiesz w tych czasach to wszystko jest możliwe i zapewniam Cię że to głupio nie brzmi. Skoro twierdzisz że jest dojrzała to czemu nie. Z reguły dziewczyny w tym wieku i tak są mądrzejsze niż chłopcy w tym samym ( nie twierdzę że nie ma wyjątków ). Ja Ci radze spróbować. ¦wiat do odważnych należy. Jak nic z tego nie wyjdzie to trudno.
_________________
And not matter who’s around you that is being negative or thrusting negative energy at you, totally block it off. Because whatever you believe, you become.
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-06-26, 21:55   

Crusader napisa³/a:

Najlepiej w moim wieku... młodsze są że tak powiem głupie i niedoświadczone a starsze to już zależy o ile starsze...



banaszekm napisa³/a:

Ja wole starsze są bardziej doświadczone i potrafią docenic wiele aspektów życia i to co dla nich robi facet.



Na litość, zastanówcie się co wy piszecie, co poniektórzy. "Bo młodsze są głupie", a ta druga wypowiedź to mnie w ogóle rozwaliła "że starsze potrafią doceniać". To w ogóle nie ma jedno z drugim nic wspólnego! A co ma znaczyć "niedoświadczone"? Więcej wiedzą o życiu? Swoje zdanie wyrażacie w sposób tak strasznie względny i stereotypowy. Ja np. wolę starszych chłopaków bo z takimi lepszy kontakt nawiązuję zazwyczaj, choć nie uważam żeby to była sprawa intelektu ani ogólnie pojętej świadomości istnienia i dlatego waszych wypowiedzi tak nie rozumiem.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2010-06-26, 21:59   

W moim wieku bądź o kilka lat starsze, bo te młode siksy mające jeszcze naście są nieźle pogięte.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

ojzu  

Pogromca postów

.|.



Imię: Lesław

Do³±czy³: 05 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-06-27, 00:31   

Damn, zgadzam się z Tobą, a poniekąd nie uważam żeby wiek zależał od czegokolwiek.
_________________
You are not in the sudoers file. This incident will be reported.
 

Dyzio:P  

User



ImiÄ™: Nikodem

Wiek: 33

Do³±czy³: 12 Sty 2010

Sk±d: Czêstochowa

   

Wys³any: 2010-06-30, 10:00   

Starsze czy młodsze .. Hmm nie liczy się wiek . to jest głupota że ktokolwiek na takie rzeczy patrzy. Bo liczy się to żeby w życiu jedna połówka była za drugą. Osobiście miałem młodszą i starszą dziewczynę obecnie jestem sam i różnicy to nie robi :) trzeba być sobą a nie kogoś udawać i tyle
_________________
KOCHAJ SWOJE ¯YCIE MÓWIÊ CI!!!
S£UCHAJ TEGO CO MÓWIÊ TO S¡ S£OwA M¡DRO¦CI...
 

dariusz1985  

Stały User


ImiÄ™: ja

Wiek: 39

Do³±czy³: 23 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-07-23, 16:32   

Dla mnie bez znaczenia, chociaż coś interesującego jest w starszych. ;) Nie pytajcie co, bo nie potrafię tego wyjaśnić.
_________________
b) Odnośniki do zewnętrznych stron mogą umieszczać jedynie osoby mające na swoim koncie minimum 75 sensownych postów.
 

Vayi  

Stały User

Believe!



ImiÄ™: Andrzej

Wiek: 30

Do³±czy³: 22 Lip 2010

Sk±d: Pomorskie

   

Wys³any: 2010-07-23, 16:47   

Młodsze, rok, może dwa lata.
_________________
Wanna live a life like you somehow,
Wanna make your sacrifice worthwhile.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com