Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Agatka92  

User


ImiÄ™: Agata

Wiek: 32

Do³±czy³a: 27 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-08-10, 00:55   

Ja raczej wolę starszych (3-4 lata), raz w życiu tylko chodziłam z młodszym.
 

miczka  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Monika

Wiek: 33

Do³±czy³a: 23 Pa¼ 2008

Sk±d: Gi¿ycko (okolice)

   

Wys³any: 2009-08-10, 09:50   

Moim zdaniem wiek nie powinien miec wiekszego znaczenia. Ja wlasnie spotykam sie z facetem 7 lat od siebie starszym... Wiek mi w ogole nie przeszkadza, ale ludzie roznie na to patrza. Nie wszystkim to pasuje. Ale najwazniejsze jest chyba to, że nam obojgu to odpowiada a to co mowia o nas ludzie nie powinno w zaden sposob na nas wplynac.
Co prawda w niektorych sytuacjach widac ta roznice, ale jakos zawsze mozna sobie dac z tym rade.
 

zielona  

Pogromca postów



ImiÄ™: Monika

Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-08-10, 10:57   

Ogólnie to chyba starszy lepszy niż młodszy.
Ale góra 3-4 lata.
Mnie np. zawsze ciagnie do równieśników lub chłopaków w podobnym wieku.
Ale taki związek z kimś starszym np. te 7 lat może się udać, bo jak już ktos napisał wszystko zależy od ludzi.
 

Junika  

User


ImiÄ™: Martyna

Wiek: 33

Do³±czy³a: 13 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-08-10, 11:34   

Naukowo udowodnione jest, że mężczyźni dojrzewajÄ… później niż kobiety, dlatego moim zdaniem zwiÄ…zek ze starszym chÅ‚opakiem ma wiÄ™ksze szanse na przetrwanie. Nawet, jeÅ›li teraz czujesz, że jest on za poważny i za bardzo opiekuÅ„czy (spódniczki, alkohol) to jednak za rok może dwa bÄ™dziesz zadowolona z tego, że siÄ™ o Ciebie troszczy. MyÅ›lÄ™, że, nazwijmy je „ograniczenia”, jakie na ciebie naÅ‚ożyÅ‚ nie wynikajÄ… z tego, że chce zamknąć CiÄ™ przed Å›wiatem. WedÅ‚ug mnie mam on Å›wiadomość różnicy wieku, jaka was dzieli i obawia siÄ™, że możesz zostawić go dla chÅ‚opaka mÅ‚odszego i bardziej szalonego, pewnie takiego, jakim sam byÅ‚ w Twoim wieku. :-D ZwiÄ…zek ze starszym mężczyznÄ…, zwÅ‚aszcza, gdy różnica wieku jest dość znaczna (7 lat to jak by nie patrzyÅ‚ już coÅ›) wymaga maÅ‚ych poÅ›wiÄ™ceÅ„, obu stron. Ale patrzÄ…c w przyszÅ‚ość możesz być bardziej pewna, że wam siÄ™ uÅ‚oży, niż np. ja spotykajÄ…c siÄ™ z chÅ‚opakiem moim wieku, któremu w gÅ‚owie imprezy, balangi z kumplami, czy gry komputerowe. Jednak kocham mojego gówniarza i jestem w stanie poczekać te parÄ™ lat aż w peÅ‚ni doroÅ›nie. ;)
 

laura93  

User



ImiÄ™: Laura

Wiek: 30

Do³±czy³a: 11 Sie 2009

Sk±d: ¦l±sk

   

Wys³any: 2009-08-11, 12:07   

No tak. Tutaj pojawia się tylko problem seksu, ale jeśli u Ciebie go nie ma, to różnica wieku w niczym nie przeszkadza. Jeśli chodzi o mnie, to ja po prostu wolę rozmawiać ze starszymi chłopakami. W moich rówieśnikach przeszkadza mi ta wstydliwość, niedojrzałość. Ale oczywiście nie we wszystkich ;)
 

melloth  

Wymiatacz


Do³±czy³a: 01 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-08-12, 00:44   

między mną, a moim chłopakiem jest 4,5 roku różnicy. w niczym nam to nie przeszkadza :)
ale mam podobnie jak SweetGirl, ja jeszcze nie chcÄ™, a on tak.
 

omrnia

Stały User


Do³±czy³: 10 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-08-13, 09:40   

mój chłopak jest starszy tylko o rok, ale znam pary, 8, 6 lat różnicy i są szczęśliwi.
 

..karinka..  

Stały User

..karinka..


ImiÄ™: <Karina>

Wiek: 34

Do³±czy³a: 12 Sie 2009

Sk±d: malopolska

   

Wys³any: 2009-08-14, 17:00   

Moj chlopak jest w moim wieku a juz jest opiekunczy-ALKOHOL,SAMOTNE POWROTY DO DOMU.....spodniczki-ZAZDROSC... :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy:
TAKZE starszy czy mlodszy tak czy tak ma takie samo zdanie jak kazdy inny facet w niektorych psrawach :-)
 

calawtrawie  

User


ImiÄ™: Wioletta

Wiek: 29

Do³±czy³a: 17 Sie 2009

Sk±d: Polska

   

Wys³any: 2009-08-17, 11:17   

Miałam chłopaka 10 lat starszego. I właśnie po nim wiem, że wiek ma duuuże znaczenie. I to nie jest tak, że przeszkadza doświadczenie.
 

joy  

Stały User

vedette.



ImiÄ™: Paulina

Wiek: 30

Do³±czy³a: 06 Mar 2009

Sk±d: in±d.

   

Wys³any: 2009-08-27, 15:47   

dla mnie optymalna różnica to 3 lata. ale jeśli się kochacie i dogadujecie, to gratuluję i wszystkiego najlepszego! ;)
_________________
` with no alarms and no surprises .
 

Iff  

User



ImiÄ™: Iwona

Do³±czy³a: 25 Sie 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2009-08-27, 21:40   

Ja tam mam kumpla- przyjaciela- a wlasciwie chlopaka o 5 lat straszego. ¦wietnie sie dogadujemy, jeszcze nigdy sie nie pokłóciliśmy i dobrze nam :P Nie odczuwam tej roznicy. Po za tym znam malzenstwa gdzie pomiedzy kobieta a mezczyzna jest 8 czy 14 lat roznicy i jakos sa szczesliwi :)) Ofc. nie mowie ze 50 lat roznicy jest normalne bo to juz jest glupota :P
 

Iwona  

Pogromca postów

Iwona



ImiÄ™: Iwona

Do³±czy³a: 19 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-08-27, 22:06   

dla mnie 2-3 lata to minimum a 10 lat max :P
 

CheeryLipstick  

Pogromca postów


Do³±czy³a: 08 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-08-27, 22:26   

mój chłopak jest starszy o 3 lata i nie narzekam , świetny jest <3
_________________
W każdym z Was jest wariat.
 

zielona  

Pogromca postów



ImiÄ™: Monika

Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-08-27, 22:30   

Dla mnie jakoś więcej niż 2-3 lata odpada. A najlepszy dla mnie równieśnik albo rok starszy.
 

malakika

User


Do³±czy³: 10 Wrz 2009

   

Wys³any: 2009-09-10, 21:55   

hej, ja mam taki problem jestem z chłopakiem również o 7 lat starszy ale rodzice tego nie akceptują gdyż to pracownik mojego taty... rodzice sa przekonani ze nie zdam matury (ostatnia klasa liceum)... ja z tych wszystkich stresów nie wytrzymuje... :(

tak bardzo go kocham, a on kocha mnie...
nie wiem co możemy zrobić żeby nas zaakceptowali...

macie może jakiś pomysł??

//Przypominam ,że nie jest to temat w stylu Wasze Problemy.Jeśli chcesz to załóż w owym dziale swój wątek.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com