Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

wampirzyca  

User



ImiÄ™: Nina

Wiek: 30

Do³±czy³a: 07 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-08-09, 13:40   Starszy chÅ‚opak.

Co myślicie o dużej różnicy między chłopakiem, a dziewczyną... Czy taki związek ma sens gdy dzieli ich pewna przepaść wiekowa... Inne poglądy, spojrzenie na świat, różne problemy... Czy jest to przeszkodą to stworzenia normalnego, trwałego związku? Co o tym myślicie... Ja mam chłopaka o 7 lat starszego, ja mam 16 on 23 :). Nikt nam nie dawał szans, były problemy z rodzicami... A jednak jesteśmy ze sobą szczęśliwy.
 

wrzochu  

Wymiatacz



ImiÄ™: Hubert

Do³±czy³: 29 Cze 2009

Sk±d: Twoja Pod¶wiadomo¶æ

   

Wys³any: 2009-08-09, 13:42   

Ten temat już chyba był :!:
//Owszem jest temat "Starszy czy młodszy" chłopak, ale dotyczy on bardziej kwesti wyboru.Więc zostawiam.
_________________
 

wampirzyca  

User



ImiÄ™: Nina

Wiek: 30

Do³±czy³a: 07 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-08-09, 13:49   

Przed założeniem tego tematu sprawdziłam czy nie było podobnego... Nie znalazłam niestety... Dlatego też, go założyłam... Ale chętnie przeczytam twoją opinię na ten temat :)
 

wrzochu  

Wymiatacz



ImiÄ™: Hubert

Do³±czy³: 29 Cze 2009

Sk±d: Twoja Pod¶wiadomo¶æ

   

Wys³any: 2009-08-09, 13:56   

Mam nie odparte wrażenie że już to gdzieś było, ale wrazie co i tak się wypowiem :-D

Myśle , że jak się kogoś kocha to wiek nie ma więkrzego znaczenia , chyba że rużnica wynosi jakieś 10lat :-P
_________________
 

SweetGirl  

Pogromca postów

nie taka słodka



Wiek: 28

Do³±czy³a: 18 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-08-09, 13:57   

Mój jest 2 lata ode mnie starszy . Dla mnie żadna różnica , nie odczuwam jej. Jedynie z seksem robi się problem , bo on by chciał a ja jeszcze nie. :-| do niczego mnie nie zmusza tylko gadaliśmy o tym i powiedział że by chciał. :-P Co innego różnica pomiędzy 12 latkiem a 19 latkiem , niż w przypadku wampirzycy . Jeśli jesteście szczęśliwi to gratulacje. To też wiele zależy od ludzi w jaki sposób się zachowują .
_________________
` jedziemy żółtą ciężarówką... jest droga i same możliwości `
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2009-08-09, 13:58   

mówi się, że miłość nie wybiera. na pewnym etapie zacierają się poza tym różnice wieku.
między mną a moim chłopakiem jest 5 lat różnicy i nie wydaje mi się, żeby to jakoś nam związek utrudniało. oczywiście, są czasem nieporozumienia, on pracuje, ja się jeszcze uczę i czasem jedno drugiego nie do końca rozumie, ale poza tym nie ma jakiejś większej przepaści między nami.
a z rodzicami nie było problemu. poznali go, polubili. tyle, że u mnie była jeszcze taka sprawa, że poznaliśmy się z moim chłopakiem przez czata i rodzice nieco się obawiali z początku. teraz mają już do niego 100% zaufania
_________________
meow
 

wampirzyca  

User



ImiÄ™: Nina

Wiek: 30

Do³±czy³a: 07 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-08-09, 14:17   

My się oboje uczymy :) więc nie ma problemów :) Nie przeszkadzamy sobie w nauce :)...
A tematu seksu nie ma :) I mój kochany wie, że nie warto nawet go ze mną zaczynać... mam bardzo żelazne zasady :) i on o tym wie :).
_________________
... miłość wszystko przestrzyma
 

Anonimka  

Wymiatacz

zua kobieta



ImiÄ™: Kasia

Wiek: 30

Do³±czy³a: 31 Lip 2009

Sk±d: st±d :)

   

Wys³any: 2009-08-09, 14:51   

Jak siÄ™ siebie kocha nawzajem to czemu nie :)
Najważniejsze to się w ziwązku rozumieć nawzajem.
 

Irma  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 01 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-08-09, 16:07   

Prawdą jest, że miłość nie zna wieku. Nie patrzy się na wiek, a na uczucie, które jest w tym wszystkim najważniejsze. Jeżeli Twój chłopak nie jest (przepraszam za wyrażenie) napalonym seksoholikiem, kocha Cię i to Ty jesteś dla niego najważniejsze, a nie Twoje ciało, to życzę wam szczęścia :-)
 

wampirzyca  

User



ImiÄ™: Nina

Wiek: 30

Do³±czy³a: 07 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-08-09, 16:12   

Ale trzeba przyznać ,że są niektórzy ludzie, którzy myślą, że jak dziewczyna ma starszego chłopaka to od razu albo poleciała na kasę lub uprawia z nim sex.
Myślą ,że jak chłopak jest starszy tyle od dziewczyny to tylko jedno mu w głowie. Ja się z tym nie zgadzam... i denerwują mnie ludzie, którzy mówią mi takie rzeczy w oczy... Np... moje koleżanki, że marnuję sobie młodość, że powinnam się dobrze bawić ze znajomymi, imprezować, a nie zajmować sobie głowę starszym od sibie kolesiem, który już ten etap ma za sobą.
_________________
... miłość wszystko przestrzyma
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-08-09, 16:26   

wampirzyca, jednak nic nie poradzimy na stereotypowe myślenie :-) Tak już się utrwaliło ,że starszy chłopak to odrazu pewne wymagania.
Romantyczne stwierdzenie : miłość nie zna granic..nie zna wieku, nic nie może przeszkodzić ludziom ,którzy darzą się tak silnym uczuciem i jest w tym część prawdy.Owa różnica wieku wymaga przede wszystkim dużej dojrzałości ze strony partnerki.Tak jak już wspomniałaś przede wszystkim ogromna różnica w spojrzeniu na świat ,to co poznajesz ty,czyli wyrabianie swoich poglądów, wartości on ma już dawno za sobą.
Wszystko zależy od danej osoby.
I napewno taki związek ma szansę przetrwać.
_________________
Drugs&hugs.
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2009-08-09, 18:05   

Przetrwać szansę może i ma. Zgadzam się cześciowo z Kometą. Wszystko zalezy od ludzi w tym związku, ich charakteru, poglądów, dopasowania się, a nie wieku. Jednak patrząc ze swojej perspektywy 7 lat różnicy to bardzo dużo. A ja oprócz spedzenia ze swoim młodość, chciałabym się z nim zestarzeć. Nie wyobrażam sobie siebie w takim związku.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

wampirzyca  

User



ImiÄ™: Nina

Wiek: 30

Do³±czy³a: 07 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-08-09, 18:34   

Kometa, i tutaj jest właśnie problem... to do czego on już dawno dojrzał, jest dla mnie nowością. Są sytuacje gdzie widać tę różnicę. Przy nim czuję, że szybciej dorastam... za szybko. Kocham go i to z nim chciabym dzielić resztę życia. Jednak do niektórych rzeczy czuję się zbyt niedojrzała... Ja zaczynam Liceum, a on pracuje i kończy studia...

Często zachowuje się jak mój ojciec... spódniczkę, coś krótszego możesz założyć jak będziemy razem... na imprezy razem... jak idę sama, to o tej i o tej masz być w domu. Alkohol tyle i tyle możesz... Z kolegą na rower nie pojedziesz i już.Na dłuższą metę czuję się troszkę przytłoczona. Jednak nie potafię bez niego żyć. Jeśli by go nie było nie wiem jakby wygladąło moje życie.
_________________
... miłość wszystko przestrzyma
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-08-09, 18:48   

wampirzyca napisa³/a:

Kometa, i tutaj jest właśnie problem... to do czego on już dawno dojrzał, jest dla mnie nowością. Są sytuacje gdzie widać tę różnicę. Przy nim czuję, że szybciej dorastam... za szybko. Kocham go i to z nim chciabym dzielić resztę życia. Jednak do niektórych rzeczy czuję się zbyt niedojrzała... Ja zaczynam Liceum, a on pracuje i kończy studia...


I właśnie to miałam na myśli :-) Jednak jeśli naprawdę komuś zależy ,aby być ze sobą nie stanowi to większego problemu, jedynie przykre jest ,że życie zawsze pobiera od nas małą opłatę w postaci coś za coś..
_________________
Drugs&hugs.
 

madziarka_m  

User



Do³±czy³a: 09 Sie 2009

Sk±d: Kraków :)

   

Wys³any: 2009-08-09, 19:49   

7 lat to nie taka straszna różnica :) Może akurat teraz jest dość rażąca, ale z każdym rokiem będzie mniejsza. Moja przyjaciółka jest w takiej samej sytuacji i przyznam szczerze, że są świetną parą :) Najwięcej zależy od osoby, charakteru, podejścia do pewnych spraw. Wiek schodzi na drugi plan :) ¯yczę szczęścia :)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com