Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Hannah1912  

Hiper wymiatacz

Dekadentka



Do³±czy³a: 19 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-09-10, 21:00   

Jeśli jest to prawdziwa miłość to wiek nie ma różnicy.
Jeśli chodzi o mnie to chłopak 2-3 lata starszy, nie więcej.
Ale jeśli twój jest starszy o 7 i jesteś z nim szczęśliwa to nic nie stoi na przeszkodzie.
_________________
"Carpe diem. [...] Napisał tak, ponieważ jesteśmy tylko pokarmem dla robactwa. Ponieważ jest nam dane ujrzeć tylko kilka wiosen i kilka jesieni."
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2009-09-12, 14:29   

kiedyś uważałam, że chłopak 5 lat starszy, to już z innej planety, że dogadać się nie da i że już jedną nogą w grobie prawie stoi. a teraz to jest akurat. 7lat starszych też mam kumpli, a dogadujemy się świetnie. kumpel to nie to samo, co chłopak niby, ale o to chyba chodzi w tej przeszkodzie, że się dogadać nie można. a można. tylko trzeba spróbować, a nie wbijać sobie dziwne zasady do głowy, że za duża różnica, ze to, że tamto.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

peluszkowa93

User


Wiek: 31

Do³±czy³: 22 Wrz 2009

   

Wys³any: 2009-09-28, 11:53   

ja mam rowniez 16 a moj chlopak w pazdzierniku stanie sie 20latkiem :) ma bardzo dobre kontakty z moimi rodzicami :) uklada nam sie elegancko :-)
oczywiscie jezeli dziewczyna ma 16 a chlopak powiedzmy35 to zdecydowanie nie !!!!!!!!!!
ale roznica miedzy 4 a 8 lat mi nie przeszkadza :-) ja juz z moim jestem ponad gruby rok !!!! :hyhy: :hyhy:
 

marmi  

Pogromca postów

kamikadze



Wiek: 41

Do³±czy³: 20 Lip 2009

Sk±d: Katowice

   

Wys³any: 2009-09-28, 14:22   

Tak naprawdę to wiek nie ma znaczenia niby ważne jak się układa wam i jak wam ze sobą jest...

Choć ja np nie chciałbym miec dziewczyny starszej o więcej niż 4 lata...
_________________
Twój uśmiech...to już nie wróci...
 

maja21

Stały User


Do³±czy³: 08 Wrz 2009

   

Wys³any: 2009-09-28, 16:08   

jeżeli jest wam dobrze razem to wiek niem tu żadnej roli ;) )
4 lata to nie jest aż tak duużu ;pp
 

kamm116

User


Do³±czy³: 29 Wrz 2009

   

Wys³any: 2009-09-29, 09:54   Re: Starszy chÅ‚opak.

wampirzyca napisa³/a:

Co myślicie o dużej różnicy między chłopakiem, a dziewczyną... Czy taki związek ma sens gdy dzieli ich pewna przepaść wiekowa... Inne poglądy, spojrzenie na świat, różne problemy... Czy jest to przeszkodą to stworzenia normalnego, trwałego związku? Co o tym myślicie... Ja mam chłopaka o 7 lat starszego, ja mam 16 on 23 :). Nikt nam nie dawał szans, były problemy z rodzicami... A jednak jesteśmy ze sobą szczęśliwy.



Hm, wiesz co, ja również jestem z chłopakiem co jest starszy ode mnie o 7 lat i nadal się zastanawiam czy dobrze robię... Fakt dogadujemy się, jestem z nim szczęśliwa, ale zastanawia mnie czy nie będzie ode mnie zbyt wiele wymagał.... Taki to już patrzy na to by ustabilizować sobie życie (tak mi się bynajmniej wydaje) napewno będzie chciał zacząć życie erotyczne, będzie więcej wymagał... a ja nie wiem czy temu sprostam.
Widzisz, to zależy na kogo się trafi, nikt nie jest taki sam, nikt nie ma tego samego podejścia, każdy się różni. Wam może się świetnie układać a innym może wszystko walić się na głowę, niepewność, brak zrozumienia... nie ma związków idealnych...
 

Guma  

User

Heleeeena


ImiÄ™: Magda

Do³±czy³a: 15 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2009-10-15, 09:16   

Powiem tak...ja mam 16 lat a mój chłopak 21 więc jest miedzy nami 5 lat różnicy......w dzisiejszych czasach to może byc tez dziwnego ale miłość nie wybiera czasem nawet lepiej mieć starszego chłopaka od siebie bo jest on już na pewno odpowiedzialny:):)Ogólnie mówiąc ja nie odczuwam różnicy wiekowej...wiec ja jestem za tym;):)
 

Irma  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 01 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-10-15, 12:55   

Guma napisa³/a:

bo jest on już na pewno odpowiedzialny



Tak?! A ja znam faceta, który jest po 50 i nie jest odpowiedzialny. Mało tego. Ma rodzinę i dorastające dziecko w czterech literach. Jest egoistą. I kto tu mówi o odpowiedzialności? 16-latka, która jeszcze dobrze nie poznała życia.
 

Aerien  

Wymiatacz

NewBorn



ImiÄ™: Agnieszka

Wiek: 30

Do³±czy³a: 27 Wrz 2009

Sk±d: Waszafa

   

Wys³any: 2009-10-15, 15:43   

Cytat:

Tak?! A ja znam faceta, który jest po 50 i nie jest odpowiedzialny. Mało tego. Ma rodzinę i dorastające dziecko w czterech literach. Jest egoistą. I kto tu mówi o odpowiedzialności? 16-latka, która jeszcze dobrze nie poznała życia.



Od każdej reguły są wyjątki.

A jeśli chodzi o faceta to ja spotykam sie z facetem o 5 lat starszym. Ja kończę w listopadzie 16 a on skończył już 21. Mimo tego uważam, że czasami zachowuje się jak dziecko. Tak ogólnie 23-letni facet myśli już o założeniu rodziny, tak bardziej poważnie. A Ty masz 16 i kiedy Ty będziesz szaleć w wieku 17-18 lat on będzie chciał się żenić. Ale oczywiście rób co chcesz jeśli tylko jesteś szczęśliwa :]
_________________
Jakubie, zrób mi loda!
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-10-15, 15:44   

Aerien napisa³/a:

Tak ogólnie 23-letni facet myśli już o założeniu rodziny,



Oj rzadko kiedy.
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-10-15, 15:46   

Aerien napisa³/a:

Tak ogólnie 23-letni facet myśli już o założeniu rodziny


Wiesz,przyznam,że mam wielu znajomych w takim przedziale wieków,ale o ile mi wiadomo żaden z nich nie myśli o założeniu rodziny.
_________________
Drugs&hugs.
 

Aerien  

Wymiatacz

NewBorn



ImiÄ™: Agnieszka

Wiek: 30

Do³±czy³a: 27 Wrz 2009

Sk±d: Waszafa

   

Wys³any: 2009-10-15, 15:49   

No dobra może i racja. Ale nie myśli już tak jak chłopiec w wieku 18 lat :-P
_________________
Jakubie, zrób mi loda!
 

shoexlaces

User



Wiek: 29

Do³±czy³: 09 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2009-10-15, 16:40   

nie sądze,żeby wiek stanowił jakąś szczególną przeszkode w związku,
jeśli opiera się on na dojrzałości obu partnerów to wiek jest jedynie formalnością, która dla ludzi darzących się prawdziwym uczuciem nie ma większej wartości.
miłość nie opiera się tylko na seksie, jest to głebsze i niepojęte uczucie,pewnego rodzaju więź którą tworzą wspólne przeżycia,poglądy,upodobania, a jeśli jest ona prawdziwa to nie zdoła jej przerwać pożądanie cielesne :D
 

jr_  

Pogromca postów



ImiÄ™: Manselinosa

Do³±czy³a: 27 Sty 2009

Sk±d: Okolice Lublina

   

Wys³any: 2009-10-22, 08:42   

Jak dla mnie 7 lat to gigantyczna różnica, nie potrafiłam bym byc z kimś tak starszym. Bynajmniej nie teraz.
Jak dla mnie to 2, ewentualnie 3 lata starszy.
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Sl5HP3MCTKA

http://www.youtube.com/wa...feature=related

Mmm ... ;*
 

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2009-10-22, 16:11   

mpj facet jest starszy 7 lat i jest nam bardzo dobrze razem. Jego znajomi tez mnie akceptuja taka w takim wieku, zadnych komentarzy.
Osobiscie wole starszych chlopakow. ale 10 lat ronicy to max.
ale to tez zalezy od wieku, bo np w wieku 15 lat nie moglabym spotykac sie z facetem 10 lat starszym, wtedy 5 lat to max. jak dla mnie ocywiscie.
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com