Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

cinek000suchy  

Stały User



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 29

Do³±czy³: 31 Gru 2009

Sk±d: Zielone P³uca Polski

   

Wys³any: 2009-12-31, 21:40   

Haelfte napisa³/a:

Blondynka,wyzywająca mina+ wielkie cycki+ wielki tyłek.


Blondynka (czy tylko blondynki zachowują się nienaturalnie i starają się przyporządkować do pewnej grupy społecznej? ) Odp. brzmi nie!
Wyzywająca mina? Nie mam pojęcia co to znaczy? >>> Tutaj wstawiłbym nienaturalnie zachowanie.
Co do wielkich piersi i wielkiego tyłka, to sobie odpuszczę. Powiem tylko, że skoro wielkie piersi i tyłki były by wyznacznikiem kobiety puszczalskiej, to większość Wenezuelek miało by taką rangę :mrgreen:
Powiem jednak na koniec, że faktem jest iż oceniamy ludzi pod względem wyglądu. Na początku pod względem ubioru itd. Dopiero po zachowaniu zmieniamy zdanie na lepsze bądź gorsze. Znam dziewczyny, które pokazują swoją kobiecość(poprzez gustowny, pokazujący najlepsze cechy ubiór), lecz nie palą, nie zadają się z nieciekawym towarzystwem. Są po prostu grzecznymi dziewczynkami :-D
_________________
,,Chociaż krowie dasz kakao, nie wydoisz czekolady.'' - Stanisław Jerzy Lec


Na urodzinach załączyłem telewizor. Zobaczyłem w nim wybuchające world trade center, pomyślałem ,,tata to mi zafundował fajerwerki"
 

Kokos  

User


Wiek: 28

Do³±czy³a: 11 Mar 2010

   

Wys³any: 2010-03-11, 17:35   

To jest okropne. Dlaczego blondynka znaczy łatwa (i przy okazji głupia) ? Czyżbyś-Haelfte był kolejnym, który uległ głupiemu stereotypowi? To nie od dziewczyny zależy czy ma duży tyłek czy nie, czy ma duże piersi czy nie. No i w końcu nie zależy od niej czy jest blondynką, rudą, czarnowłosą czy szatynką. Uwierz mi na słowo, że znam dziewczyny które nijak nie pasują do twojego opisu. A są jakie są i każdy może sobie dopowiedzieć co chce. :[
Jasne. Ja wiem, że z reguły te ,,słodkie lasencje,, tlenią włosy, bo to nie tajemnica. Ale ten głupi stereotyp obraża naturalne blondynki, którym do puszczalskich daleko. Stanowczo protestuję. Mi też niezmiernie przeszkadza styl bycia tych wg. ciebie-ideałów. I nie ich budowa. Tylko ciuchy i zachowanie. :-x Ale są i niestety nie da się ich do końca wyplenić. Oto moje zdanie.
 

Dream  

Stały User

nieposkromiona



Do³±czy³a: 18 Lut 2010

Sk±d: z teatru

   

Wys³any: 2010-03-11, 18:59   

though napisa³/a:

bo jak dziewczyna ma coś więcej do powiedzenia i potrafi rzucić ciętą riposte to zazwyczaj chłopaki określają ją typem puszczalskiej i skreślają, bo wolą głupiutke lub takie co zawsze bedą przytakiwać, bo z taka to sie łatwo żyje.


Dziewczyna, która ciągle siedzi cicho i przytakuje nie ma własnej osobowości, zdania i opinii, więc wierz mi są mężczyźni, którzy wolą mieć inteligentną kobietę obok siebie, z którą mogą dyskutować na wiele tematów, niż taką co powie wszystko byle tylko się przypodobać.
Co do stereotypów - głupota. Kolor włosów ma nam dyktować jaka jest ta dziewczyna? Blondynka - głupiutka i puszczalska. Brunetka - inteligentna i porządna? Jeśli ktoś tak właśnie ocenia ludzi wokół siebie to gratuluję.
_________________
"Cały świat to scena
A ludzie na nim to tylko aktorzy
Każdy z nich wchodzi na scenę i znika
A kiedy na niej jest, gra różne role
W siedmioaktowym dramacie żywota"
 

ojzu  

Pogromca postów

.|.



Imię: Lesław

Do³±czy³: 05 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-03-11, 20:58   

Kokos napisa³/a:

Czyżbyś-Haelfte był kolejnym, który uległ głupiemu stereotypowi?

Przecież napisał, że właśnie ma odmienne podejście.
A sam stereotyp jest niesłuszny. W towarzystwie w którym się obracam przynajmniej, nie ma racji bytu i jest to oczywiste dla każdego. Myślę, że gdyby nie to, że jest lansowany przez mass media i same kobiety, to dawno wyszedłby z powszechnego użytku.
_________________
You are not in the sudoers file. This incident will be reported.
 

eyon  

Stały User

Eyon



ImiÄ™: Patryk

Wiek: 33

Do³±czy³: 02 Lut 2010

Sk±d: Opole

   

Wys³any: 2010-03-11, 21:20   

Wątpię że kobiety o "wielkim tyłku" miały by być stereotypem.
Lecz zadbane, piękne kobiety dlaczego nie?
Znałem pewną dziewczynę, lubiła ubierać się wyzywająco, jeździła na techniawki a była inteligentna, dobrze się uczyła, dało się z nią pogadać i nie tylko a ostatnio poznałem brunetke -> nie jest to wyznacznik, która najchętniej co rano budziła by się koło innego.
_________________
MW, ¯eby Polska, Była Polską!
 

Placebowa  

Pogromca postów

lachrymology



ImiÄ™: nomen nescio

Do³±czy³a: 02 Wrz 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2010-03-11, 22:15   

Aktualnie, wszystkie durne plastiki, jakie oglądam, są owłosione na czarno.
_________________
Połowa ludzkości nie istnieje; jej życie- to żart, dążenia naiwne, uczucia przelotne, poglądy śmieszne.
 

tomb  

User


Do³±czy³: 22 Mar 2010

   

Wys³any: 2010-03-22, 17:23   

Dla mnie wszelkie stereotypy są złe. Dziwny sposób na ułatwianie sobie życia. Generalne nie polecam, można się przejechać.

Jednak wiarę stereotypy ciężko zwalczyć, ze względu na budowę naszego mózgu...

Podejrzewam, że najgorzej jest jak ktoś sobie wkręci, że jakiś stereotyp idealnie pasuje do niego.
_________________
TwojaSala.pl - lokale weselne i obiekty konferencyjne . Zapraszam serdecznie :)
 

no-algebra  

Wymiatacz

no-algebra



ImiÄ™: Kinga

Do³±czy³a: 19 Mar 2010

Sk±d: Koñskie

   

Wys³any: 2010-03-22, 21:50   

Włączam telewizor a tak roznegliżowana brunetka krzyczy -och, ach, tak- podając numer telefonu, zdejmując i tak stringi i pokazuje to co jednych gorszy a drugich podnieca... No i taka mała HanaMontana naogląda się i później robi to samo na ulicy, w mini, mini ledwo zakrywającej majki, których jakby prawie nie posiada. Cud dziewczyna...

Wszystko dla ludzi ale w określonych proporcjach...
Co za dużo to niezdrowo...
No cóż... jej wybór; chce być damą lekkich obyczajów niech ją sobie będzie a chłopak, któremu na czymś w życiu zależy wybierze godne mężczyzny wartości.
Wierzę w silną wolę mężczyzn.

O. Taka jestem mÄ…dra :spi:
_________________
www.no-algebra.blog.onet.pl
 

Gary  

Hiper wymiatacz

Ban(d)ita



ImiÄ™: Remik

Wiek: 34

Do³±czy³: 03 Mar 2010

Sk±d: on siê wzi±³

   

Wys³any: 2010-03-22, 23:13   

Ej tak narzekacie :D a gdyby nie te puste plastiki to spora część facetów byłaby prawiczkami :D :mrgreen: lachociągi zawsze były są i będą bo tak skonstruowany jest ten świat :D a pozatym one są jak ogórek "w sam raz na raz" :wstyd:
_________________
"jestem z pokolenia tych skazanych na banicjÄ™"
 

Montslaveden  

Mega wymiatacz

Advanced Thrasher



Do³±czy³: 12 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-03-23, 12:10   

Ciekawe tylko kto w dzisiejszych czasach jeszcze siÄ™ ugania za tymi plastikami...chyba same prawiczki...
_________________
"The American thought he could deceive us. When they find that body...all of Russia will cry for war."
 

jutro  

Hiper wymiatacz

kryzysowy narzeczony



Wiek: 33

Do³±czy³: 05 Lip 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2010-03-23, 15:09   

Montslaveden, opierasz swoją wypowiedź na własnych doświadczeniach?

Wszystko zależy od mężczyzny, od tego jakie wartości wyznaje w swoim życiu.
Jedni szukają rozrywki na jedną noc, drudzy miłości na całe życie.
_________________
żyć dobrze, eliminować problem.
 

Montslaveden  

Mega wymiatacz

Advanced Thrasher



Do³±czy³: 12 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-03-23, 15:32   

Tak, na własnych i nie tylko, np. mój jeden kolega to się tam przechwalał ile to on nie zaliczył itp. ogólnie bardzo gardzi takimi dziewczynami, przezywa je itp. Mi to tam zresztą lata kto z kim i gdzie, niech robią sobie co chcą, tylko żebym ja tego nie widział, też przez pewien okres czasu kręciły mnie takie laleczki, ale przestałem się tym zadręczać i rozmyślać jakoś już po swoim pierwszym razie (nie z plastikiem).
_________________
"The American thought he could deceive us. When they find that body...all of Russia will cry for war."
 

Anne  

Hiper wymiatacz

Mag powietrza.



ImiÄ™: Ania

Wiek: 31

Do³±czy³a: 10 Sie 2009

Sk±d: Honolulu.

   

Wys³any: 2010-03-23, 17:23   

JustyÅ›ka napisa³/a:

Mimo, że jestem dziewczyną to ja też nie lubię nawet spojrzeć na takie dziewczyny. :-x Są puste w środku zazwyczaj, a "pełne" na zewnątrz. Obrzydliwe. :wstyd:


A niestety. Ciekawe jest to, że jeśli masz duże piersi, ale nie jesteś zgrabna to masz wręcz przechlapane - twoje duże piersi są dla ciebie przekleństwem i jesteś na każdym kroku wyśmiewana.
Ktoś może mi to wyjaśnić dlaczego tak jest?
_________________
Najpierw rezygnujesz z drobiazgów, potem z większych rzeczy, a w końcu ze wszystkiego. Śmiejesz się coraz ciszej, aż wreszcie zupełnie przestajesz się śmiać. Twój uśmiech przygasa, aż staje się tylko imitacją radości, czymś nakładanym jak makijaż.
 

Constantine  

Pogromca postów

Odszedł.


Wiek: 37

Do³±czy³: 19 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-03-23, 17:26   

Największym jest że człowiek ubierający się normalnie, nie może być fanem rocka. Każdy myśli że jak ktoś go słucha musi mieć glany, czarną skórę i potargane jeansy. A jak ktoś umiera się modnie i markowo, jest zadbany i włosy na żelu to od razu technomuł :-|
 

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2010-03-23, 18:09   

Constantine napisa³/a:

A jak ktoś umiera się modnie i markowo, jest zadbany i włosy na żelu to od razu technomuł :-|

albo vivomaniak.
znam to.

swiat jest pelen stereotypow. czasem tez mysle stereotypowo, no zdarza sie, przyznaje.
Ale mimo wszystko kiedy widze blond/czarna lale z tipsami 10 cm od stop do glow w rozu w stylu Joli Rutowicz, to nawet nie probuje z nia rozmawiac, bo watpie by pod tym kryło się coś wartościowego. Ale ja sie przynajmniej dowartosciuje przy takich kobitkach :-D
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com