Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

acoo123  

Mega wymiatacz

Imię: acoo123

Wysłany: 2019-04-10, 19:06   

Damn napisał/a:

Na g?upi przekop mierzei wi?lanej, destrukcyjny dla ?rodowiska i katastrofalny ekonomicznie rz?d wypierdoli prawie miliard a ty mówisz o 100mln czy ty w ogóle wiesz jakimi pieni?dzmi si? operuje w pa?stwie?

Na przekop który jest potrzebny.
Tak wiem i wiem równie? na co je wydaje w przeciwie?stwie do osób które oczekuj? wszystkiego po 4 latach rz?dów i poprawiania tego co dzia?o si? przez ostatnie ile 10 lat? No tak oko?o pff

Damn napisał/a:

To zupe?nie inny temat. W skrócie: produkcja pokarmów odzwierz?cych poch?ania mnóstwo zasobów wody i energii oraz generuje w ciul zanieczyszcze?, a ?remy tego o wiele wi?cej ni? potrzebujemy. Nie jestem wege ale mi?so powinno by? ograniczane z przyczyn zdrowotnych ?rodowiskowych i etycznych a produkcja, która ju? ma miejsce powinna by? prowadzona wg najwy?szych norm.

W takim razie ja ten temat pomin? bo jeszcze si? pogniewamy i tyle b?dzie jeszcze ?e mnie jeszcze znielubisz czy nawet jeszcze bardziej znielubisz xD

Damn napisał/a:

Rz?d sam zbiera pieni?dze czy mo?e DOSTAJE OD LUDZI Z PODATKÓW? To Twoja wypowied? jest tu bez sensu.
Piel?gniarki zarabiaj? g?odowo. Nauczyciele ?miesznie. To wszystko za cz?sto kator?nicz? robot?. A pos?owie za pierdzenie w sto?ki i gadanie g?upot w telewizji zarabiaj? kilkunastokrotnie wi?cej. Nie widzisz ?e co? jest tu nie tak? ?askawy rz?d a? 100mln przeznaczy? na co?... A na pier**** roztrwania X razy tyle. Faktycznie nic tylko stopy ca?owa?.

S?ysza?em plotk? ?e przeznaczy? 1mld ale nie znalaz?em potwierdzenia dlatego napisa?em 100mln ale to tak na marginesie.
Ja chc? i pragn? tego ?eby ka?dy z nas zarabia? godnie.?eby by?o tak jak w Niemczech pod wzgl?dem gospodarczym bo inne spray to mo?e niekoniecznie.

Damn napisał/a:

Co?

No dobra mo?e przesadzi?em interia tak mocno nie krytykuje rz?du ale z ca?? reszt? to tak :-)

Damn  

Pogromca postĂłw

Queen Dude

Wysłany: 2019-04-10, 19:24   

Cytat:

Na przekop który jest potrzebny.

Nie, nie jest. Kupi?a ci? propaganda ;) Elbl?g to pipka a nie port, w ?yciu si? to nie zwróci finansowo a przyroda jest dewastowana. To jeden z wielu, wielu przyk?adów trwonienia publicznych pieni?dzy. Nast?pne to 500+, depopulacja dzika, dotowanie Rydzyka... No bardzo ?adne naprawianie zepsutego kraju przez psucie go jeszcze bardziej.

Cytat:

Ale jak chcesz uczyni? zawód nauczyciela presti?owym bez rozpocz?cia od przyci?gni?cia najzdolniejszych uczniów na studia na kierunkach nauczycielskich? Zobacz, jak wygl?da w szkole nauka informatyki. To? to na poziomie liceum jest cz?sto poziom elementarza, a nie szko?y ?redniej. Dlaczego? Bo nikt znaj?cy si? na informatyce nie b?dzie pracowa? za takie grosze w szkole.

Nie ma sensu aby zwi?ksza? pensje bez jednoczesnego zwi?kszenia wymaga? wobec nauczycieli. Obecnie nauczycielem mo?e zosta? ka?dy, a nie ka?dy powinien.
Obstaj? przy swoim - s? dowody na to, ?e same pieni?dze NIE S? wystarczaj?cym czynnikiem by przyci?gn?? ludzi, ma?o tego: nie powinny by?! Wi?kszo?? moich znajomych nie odbywa przygotowania pedagogicznego, wiesz dlaczego? Nie dlatego ?e chujowo p?ac?!!! Ale dlatego, ?e nie czuj? powo?ania. Mówi?c bardziej dosadnie i dos?ownie: bo im si? nie chce z bachorami u?era? - tak mówi?. A ci którzy odbywaj? szkolenie "chc? mie? papier". Nikt spo?ród aplikuj?cych na przygotowanie pedagogiczne nie rozmawia o pieni?dzach. Ale nawet ju? przyjmijmy to za?o?enie. Czy to by?oby dobre? Chc? by? nauczycielem bo nauczyciele dobrze zarabiaj?? NIE.
Powtarza? b?d? do ?mierci: KASA TO MOTYWACJA ZEWN?TRZNA. Motywuje tak samo osoby zdolne i niezdolne. Nie wiem czemu powtarzasz jak mantr? ?e trzeba przyci?gn?? najzdolniejszych uczniów obietnic? grubej kasy. To tak nie dzia?a i psychologia ju? o tym wie. Nie twierdz? ?e nauczyciele nie powinni wi?cej zarabia?. Twierdz?, ?e wi?ksza p?aca wcale nie zwi?kszy istotnie odsetka zdolnych osób w szeregach nauczycieli.

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online

acoo123  

Mega wymiatacz

Wysłany: 2019-04-10, 19:32   

Damn napisał/a:

Nie, nie jest. Kupi?a ci? propaganda Elbl?g to pipka a nie port, w ?yciu si? to nie zwróci finansowo a przyroda jest dewastowana. To jeden z wielu, wielu przyk?adów trwonienia publicznych pieni?dzy. Nast?pne to 500+, depopulacja dzika, dotowanie Rydzyka... No bardzo ?adne naprawianie zepsutego kraju przez psucie go jeszcze bardziej.

NO OCZYWI?CIE po co odbudowywa? porty po co robi? przekopy by mie? lepszy dost?p do morza PO CO?
Po co to komu potrzebne b?d?my dalej ma?ym pionkiem uzale?nionym od innych pa?stw.Wywalone na stocznie które zosta?y zamkni?te wali? to ?e Eugeniusz Kwiatkowski przewraca si? w grobie wywalone.
Masz racj?.

Polskie koleje le?a?y po co je odbudowywa??Polskie porty le?? po co je odbudowywa?? WSZYSTKO LE?Y PO CO NAPRAWIA?? Po co to komu potrzebne...
Po co poprawia? koron? or?a Polski z otwartej korony na zamkni?t?. PO CO?!?!?
No japierdole i ty mi piszesz g?upoty ?e mn? rz?dzi propaganda :facepalm:

Matt19  

Stały User

Skandalista ;)

Imię: Mateusz

Wysłany: 2019-04-11, 08:21   

Do dupy ten strajk szczrze mówi?c. No przepraszam bardzo ale skoro za 14 godzin pracy tygodniowo chc? zarabia? koksy. To to jest co najmniej ?mieszne. No kurde. ?mieszy mnie to. I te ich porównania ?e w biedronce zarabiaj? wieciej. No nie wiem czy za 14 godzin tygodniowo Pani z biedronki zarobi wieciej ni? nauczyciel. Dla porównania czas pracy robola zwyk?ego wynosi 40 godzin tygodniowo. Nauczyciela 14-18 godzin tygodniowo. Czas uropu pracownika zwyk?ego 20-26 dni w roku (z czego u prwaciarza to w wiekszo?ci s?owo urop nie istnieje. Da ci d?u?szy urop na zasadzie zwalniam cie" nauczyciel 2 miesi?ce wakacji 2 tygodnie feri zimowych jeden tydzie? przerw ?wi?recznej zimowej. 1 tydzie? przerwy ?wi?t wiosennych. Razem 3 miesi?ce p?atnego uropu. Wiec ja sie pytam jakim chujem oni sie porównuj? do pracowników fizycznych ?e wiecej zarabiaj?? Yebne :mrgreen: zreszt? wieksz?? nauczycieli sie tak naprawd? pastwi nad uczniem. I wiekszo?? traktuje swoj? prcace jako przymusz i tak naprawde nauczycieli nie jest z powo?ania. No co jak co ale zw?aszcza jesli sie ma kontakt z lud?mi powinno by? to robione z pasj?. A nie przyjde odpierdole wyjde. No sorry nie kupuje ich starajk?. Chc? wiecej kasy prosze bardzo. Skoro robi? po 14-18 godzin w tygodniu to szybko ko?cz? i niech wypierdzielaj? robi? etat w bierdonce. Bed? mieli wiecej :] zreszt? propozycja Pani Beaty Szyd?o by?a uczciwa. Tylko jak uszyszeli ?e chce im ziwekszy? godziny pracy do 22 godzin tygodniowo to odrazu nie. Wiec strza? w kolano jednym s?owem. A podkreca ich jeszcze PO. No kurde smieszy mnie to ?e wyslajuje sobie taki z PO i pieprzy ja wam dam wszystko ile bedziecie chcieli a nawet wiecej. A ci wszycy wierz?. No kurde PO rz?dzi?o 8 lat w kraju. I co mnieli?my? Hymm wysokie bezrobocie brak perspektym dla mlodch dziure budrztow? i biede. A miliony lata?y to Holandii i Niemec za darmo a dla rodaków by? chui do dupy. Je?eli teraz PIS nie dojdzie to w?adzy to wierzcie mi ?e po 4 latch ich rz?du to Polski sie nie da odbudowac. I tylko patrze? jak nas Niemcy i Ruskie wykupi? za 1 euro ;/ bo PO wszystko wyprzeda zamknie i chui z tego bedzie. A program 500+ ok fanem tego nie jestem. Ale spo?ecze?stwo sie nieub?aganie starzeje. Nowych sie ma?o rodzi. I co kto bedzie zapieprza? na nasze emerytury? Jak nie bedzie komu? No wtedy s? 2 wyj?cia. Albo dopieprz? taki wiek emerytalny ?e po?owa nie do?yje albo po prostu bed? bardzo malutkie ?e bedzie trza zapierdala? do osranej ?mierci. Bo bedzie tak niska ?e na jedzenie nawet nie starczy. I tak wszem i wobec to mamy niskie podatki w porównaniu do innych krajów :-)
bo czasami sam ju? nie wiem kto jest moim przyjacielem.Najgorsza prawda jest lepsza ni? s?odkie k?amstwo co z tego, ?e w kontakcie mi nie pasuje przyja??, po co co? zaczyna?, skoro jutro chcesz z tym sko?czy?

Szej-Hulud  

Pogromca postĂłw

Éminence grise

Imię: ?ukasz

Wysłany: 2019-04-11, 09:35   

Matt19 napisał/a:

No przepraszam bardzo ale skoro za 14 godzin pracy tygodniowo chc? zarabia? koksy.

18 godzin to oni sp?dzaj? na lekcjach. My?l?, ?e na ka?de 45 minut lekcji musz? uczciwie przeznaczy? co najmniej pó? godziny pracy w domu, a pewnie nierzadko trzeba wi?cej. Do tego dochodz? kartkówki, sprawdziany i wypracowania. To zajmuje du?o czasu. Moja matematyczka w liceum by?a w stanie sprawdzi? 30 sprawdzianów z zadaniami maturalnymi z rozszerzenia z dnia na dzie?, a ocenia?a jak egzaminator, wi?c nie mog?a porówna? wyniku uzyskanego z oczekiwanym. ??cznie do sprawdzenia mia?a ze 300 zada?, wi?c po?wi?caj?c jednemu minut? potrzebowa?aby 5 godzin - a klas mia?a kilka. Poza tym umówmy si? - 40 godzin w pracy to najcz??ciej 40 godzin przebywania na terenie zak?adu. ?aden programista nie wykonuje swojej pracy przez 8 godzin dziennie, realnie czas ten szacowa?bym na maksymalnie 5-6 godzin, zale?y od miejsca pracy, projektu i wielu innych czynników. Tak czy inaczej - programistom (raczej) nikt nie wypomina, ?e przegl?daj? w godzinach pracy wykop.

Matt19 napisał/a:

?mieszy mnie to. I te ich porównania ?e w biedronce zarabiaj? wieciej. No nie wiem czy za 14 godzin tygodniowo Pani z biedronki zarobi wieciej ni? nauczyciel. Dla porównania czas pracy robola zwyk?ego wynosi 40 godzin tygodniowo. Nauczyciela 14-18 godzin tygodniowo.

Napisa?em Ci wy?ej, ?e 18 godzin to ?ciema. Natomiast co do Biedronki: po pierwsze, praca nauczyciela jest znacznie bardziej odpowiedzialna. Po drugie: nauczyciel musi mie? wy?sze wykszta?cenie, za? szeregowy pracownik Biedronki nie. Tak wi?c nauczyciel na start musi wi?cej czasu i pieni?dzy po?wi?ci? na edukacj?.

Matt19 napisał/a:

zreszt? wieksz?? nauczycieli sie tak naprawd? pastwi nad uczniem

Takie sformu?owanie wymaga potwierdzenia, np. bada? czy czego? takiego.

Matt19 napisał/a:

A podkreca ich jeszcze PO. No kurde smieszy mnie to ?e wyslajuje sobie taki z PO i pieprzy ja wam dam wszystko ile bedziecie chcieli a nawet wiecej. A ci wszycy wierz?. No kurde PO rz?dzi?o 8 lat w kraju. I co mnieli?my? Hymm wysokie bezrobocie brak perspektym dla mlodch dziure budrztow? i biede. A miliony lata?y to Holandii i Niemec za darmo a dla rodaków by? chui do dupy. Je?eli teraz PIS nie dojdzie to w?adzy to wierzcie mi ?e po 4 latch ich rz?du to Polski sie nie da odbudowac. I tylko patrze? jak nas Niemcy i Ruskie wykupi? za 1 euro ;/ bo PO wszystko wyprzeda zamknie i chui z tego bedzie. A program 500+ ok fanem tego nie jestem. Ale spo?ecze?stwo sie nieub?aganie starzeje. Nowych sie ma?o rodzi. I co kto bedzie zapieprza? na nasze emerytury? Jak nie bedzie komu? No wtedy s? 2 wyj?cia. Albo dopieprz? taki wiek emerytalny ?e po?owa nie do?yje albo po prostu bed? bardzo malutkie ?e bedzie trza zapierdala? do osranej ?mierci. Bo bedzie tak niska ?e na jedzenie nawet nie starczy. I tak wszem i wobec to mamy niskie podatki w porównaniu do innych krajów :-)

"Polskie ?ycie polityczne nie mo?e by? d?ungl? afryka?sk?, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije g?ow? o demokracj?, albo Polska zap?onie wojn? domow?." - Ignacy Daszy?ski

Sonmi  

Hiper wymiatacz

Pov

Wysłany: 2019-04-11, 22:51   

?miesz? mnie madki strzelaj?ce z dupy jakimi? sumami typu 5tys na r?k?, a nawet s?ysza?am mow? o tym jak to nauczyciele zarabiaj? 8tys :mur:
Mama jest nauczycielk?... kiedy? naucza?a w klasach 1-3, teraz jest w przedszkolu. I jak widz? ile czasu po?wi?ca przygotowaniom zaj?? dla przedszkolaków to ?api? si? za g?ow? ile do roboty ma taki nauczyciel w szkole ?redniej.
Ja trafia?am g?ównie na beznadziejnych nauczycieli, ale na mojej drodze stan??y te? 3 niesamowicie inspiruj?ce osoby. I w sumie... nawet te najgorsze babska mnie du?o nauczy?y. Du?o wi?cej ni? gdyby ka?dy mnie klepa? po g?ówce. Musz? przyzna?, ?e i tak wiedza Polaka po szkole ?redniej a Brytyjczyka to ogromna ró?nica (ok, Brytyjczycy maj? wiedz? bardziej specjalistyczn?, ale jak przyjdzie co do czego to nie wiedz? czy S?o?ce kr??y wokó? Ziemi, czy na odwrót). :przestraszony:
Mam wra?enie, ?e ludzie którzy faktycznie maj? jak?? pasj? do nauczania, je?li s? jednocze?nie ambitni, do w nauczanie i tak nie pójd?, bo nieca?e 3tys za nauczyciela dyplomowanego po kilkunastu latach sta?u to ?art. Pasj? si? czynszu nie zap?aci, ale wielu rodziców i gówniaków wynagradza prac? nauczycieli biadoleniem bo chemica wstawi?a komu? 2 :dobani:
Najgorsze, ze masa ludzi po prostu nie wie jak wygl?da ta praca, ile czasu si? jej po?wi?ca, ile nerwów i cz?sto zdrowia (moja mama ?rednio raz na 4 miesi?ce ledwo mówi po u?eraniu si? z Brajankami). Nauczyciel ma wychowa?, ale to nie znaczy, ?e rodzice nie maj? ?adnej odpowiedzialno?ci na sobie :facepalm: A potem takie madki mówi? o kwotach rz?du 5tys na r?k? za 18h pracy tygodniowo :!:

Lady Virgin  

Moderator

Wysłany: 2019-04-12, 14:05   

Ja sam protest popieram. Uwa?am, ?e nauczycielom (zw?aszcza tym z d?u?szym sta?em) podwy?ki si? nale?? jak psu buda i dwumetrowy ?a?cuch.
Ale niezale?nie czy nauczyciele wygraj? i dostan? podwy?ki czy ca?e to strajkowanie sko?czy si? fiaskiem, mamy przegranych w postaci dzieciaków. Nie uwa?am aby wysoko?? pensji wp?yn??a na jako?? nauczania obecnych nauczycieli, a je?eli tak jak pisze Szej-Hulud, wy?sze zarobki w przysz?o?ci zach?c? nowych studentów do wybierania pedagogiki (tym samym umo?liwiaj?c ostrzejsz? selekcj? przysz?ych kadr nauczycielskich) - to czy strajk musi mie? tak ostr? form?? 1000 PLN na ju?, a jak nie to róbcie co chcecie z egzaminami i z lekcjami i z uczniami? Takie podej?cie mnie osobi?cie zniech?ca, na czele z "apolitycznymi" wypowiedziami p.Broniarza.
Or unsingable songs

kasia_dema?ska  

Wymiatacz

Imię: kasia_dema?ska

Wysłany: 2019-04-12, 14:28   

Ja ca?ym sercem jestem za tym, ?eby da? nauczycielom podwy?ki za ci??k? i uczciw? prac?. Jednak podtrzymuj?, ?e czas i forma tego strajku nie s? dobre i to si? zwróci (niestety!) przeciwko nauczycielom. Rozumiem, jak strajkuj? urz?dnicy (i zamyka si? urz?dy), kontrolerzy lotów (i odwo?uje si? loty), itp., jednak w przypadku dzieci naprawd? trzeba uwa?a?. Ludzie s? na to bardzo wyczuleni. Stresowanie ósmoklasistów, gimnazjalistów i maturzystów (b?d? te egzaminy czy nie? - jakby ma?o mieli stresu z samego faktu podchodzenia do egzaminu) jest bardzo, ale to bardzo z?ym pomys?em.

Do tego wielu rodziców musia?o wzi?? na ten czas opiek? na dzieci (przys?uguje na to 2 dni rocznie - musieli to wykorzysta? w?a?nie teraz, cz?sto naprzemiennie, raz matka, raz ojciec), ale mo?liwo?ci s? ograniczone, co b?dzie, je?li strajk potrwa bardzo d?ugo? Nie ka?dy dysponuje babci? na emeryturze... Relacja nauczyciel - rodzic mo?e na tym bardzo ucierpie?. Ja osobi?cie staram si? by? wyrozumia?a (moje dzieciaki te? od tygodnia siedz? w domu, na szcz??cie ?adne z nich nie ma w tym roku egzaminów na koniec szko?y), ale wiem, ?e wielu rodziców jest - delikatnie mówi?c - wkurzonych. I to b?dzie negatywnie procentowa?o jeszcze bardzo d?ugi czas, zw?aszcza je?li b?d? jakiekolwiek problemy z egzaminami.

Damn  

Pogromca postĂłw

Queen Dude

Wysłany: 2019-04-12, 17:21   

Matt czy i Ty musisz by? ledwo odros?ym od ziemi rycerzykiem udaj?cym ?e zna si? na wszystkim? Powtarzasz te same imbecylizmy które wypunktowa?am w mojej wypowiedzi. "W 4 lata nie da si? naprawi? kraju" - rozczulaj?ce doprawdy... Ale mo?naby np. robi? jakie? drobne kroczki do przodu... A jest dok?adnie odwrotnie i to chyba w ka?dej sferze!

Temporarily online

sky816  

Stały User

Girl Made Of Stars

Imię: Klaudia

Wysłany: 2019-04-12, 19:32   

Nauczyciele, to fakt, powinni zarabia? jednak wi?cej, bo ich praca jest ci??ka. Mo?e i maj? fajne godziny pracy, wolne wakacje, ferie i wszystkie ?wi?ta, i to w dodatku p?atne, ale u?eranie si? z dzieciakami nie jest ?atwym zadaniem, zw?aszcza ?e nigdy nie wiadomo, na jakich trafisz. Du?o przygotowa? do lekcji, zw?aszcza je?eli nauczyciel jest dobry i jest nim z powo?ania, a nie z musu, a o takich dobrych naprawd? jest ci??ko, przygotowywanie sprawdzianów, klasówek, godziny sprawdzania prac, to nie jest prosta robota. Nauczyciele musz? sko?czy? te? studia, na co przeznaczaj? mnóstwo nerwów, nauki, czasu, pieni?dzy. Ale wiem, ?e pono? im nie chodzi tylko o pieni?dze, chocia? przede wszystkim.

Damn  

Pogromca postĂłw

Queen Dude

Wysłany: 2019-04-18, 21:23   

https://www.rp.pl/Rzecz-o...5X0LlBGsCH_S0Gg

Polecam do przeczytania ciekawy artyku?!

Temporarily online

kasia_dema?ska  

Wymiatacz

Wysłany: 2019-04-18, 21:42   

Damn napisał/a:

https://www.rp.pl/Rzecz-o-polityce/304169913-Jak-przegrac-sluszny-strajk.html?fbclid=IwAR2MJycSWduundbA4Pjd5CLauLSf3quY6RW4x0z-QMAF5X0LlBGsCH_S0Gg

Polecam do przeczytania ciekawy artyku?!

Bardzo dobry artyku?.

Nadal mam nadziej?, ?e matury odb?d? si? normalnie. Sama jestem w razie czego gotowa zg?osi? si? jako wolontariusz (mam uprawnienia pedagogiczne) i pomóc w przeprowadzeniu egzaminu w której? z okolicznych szkó? ?rednich. Od pocz?tku powtarzam - strajk strajkiem, ale dzieciaki nie mog? by? zak?adnikami, to wbrew etyce zawodu nauczyciela.

acoo123  

Mega wymiatacz

Wysłany: 2019-04-19, 07:54   

kasia_dema?ska napisał/a:

Nadal mam nadziej?, ?e matury odb?d? si? normalnie.

Odb?d? si?.Na spokojnie tak samo jak egzaminy gimnazjalne. Tak jak mówi?em nauczyciele takim strajkiem NIC nie zyskaj? a dzieciaki mog? straci?.Lecz nie strac? bo pewne organy dzia?aj? tak jak powinny pracowa? i odb?d? si? te matury

Damn  

Pogromca postĂłw

Queen Dude

Wysłany: 2019-04-26, 17:38   

No wi?c we wrze?niu druga tura... Szczerze? z niecierpliwo?ci? czekam jak to si? rozwinie. Uwa?am, ?e zawieszenie strajku na koniec roku by?o m?dr? decyzj?. Niemniej kibicuj? nadal nauczycielom. Niestety przez z?? organizacj? strajku i z?e ruchy, czysto politycznie, stracili bardzo du?o spo?ecznego wsparcia, wbrew temu co mówi?am. Ale jestem pewna, ?e wróc? na barykady i strajk si? wznowi. Rz?d radzi sobie politycznie doskonale (jest w tych okoliczno?ciach jak rycerz na bia?ym koniu zbawiaj?cy spanikowanych uczniów i ich rodziców) ale tak naprawd? nie robi nic oprócz naprawd? skandalicznych na szybko robionych zmian w prawie. Edukacja niestety potrzebuje gruntownego remontu a to mo?e ZNP si? nie spodoba?. Moim zdaniem wojna rozgrywa si? mi?dzy ZNP a rz?dem. Natomiast ja kibicuj? nauczycielom, tym dobrym, ?eby w ko?cu zostali docenieni, bo na razie niestety nie zyskali nic a wr?cz przeciwnie - stracili.

Temporarily online

kasia_dema?ska  

Wymiatacz

Wysłany: 2019-04-26, 18:06   

Damn napisał/a:

Natomiast ja kibicuj? nauczycielom, tym dobrym, ?eby w ko?cu zostali docenieni, bo na razie niestety nie zyskali nic a wr?cz przeciwnie - stracili.

Dok?adnie tak. Podpisuj? si? pod tym zdaniem.
Mam przy tym cich? nadziej?, ?e do wrze?nia rz?d (który niby wygrywa to starcie, ale mimo wszystko te? dosta? gorzk? nauczk?) wymy?li co?, ?eby za?atwi? spraw? bez konieczno?ci wznawiania strajku.

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com