Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

acoo123  

Mega wymiataczImię: Kamil

Wiek: 18

Dołączył: 13 Paź 2017

Skąd: Warszawa

Ostrzeżeń:
 2/3/6
   

Wysłany: 2019-04-10, 20:06   

Damn napisał/a:

Na głupi przekop mierzei wiślanej, destrukcyjny dla środowiska i katastrofalny ekonomicznie rząd wypierdoli prawie miliard a ty mówisz o 100mln czy ty w ogóle wiesz jakimi pieniędzmi się operuje w państwie?Na przekop który jest potrzebny.
Tak wiem i wiem również na co je wydaje w przeciwieństwie do osób które oczekują wszystkiego po 4 latach rządów i poprawiania tego co działo się przez ostatnie ile 10 lat? No tak około pff

Damn napisał/a:

To zupełnie inny temat. W skrócie: produkcja pokarmów odzwierzęcych pochłania mnóstwo zasobów wody i energii oraz generuje w ciul zanieczyszczeń, a żremy tego o wiele więcej niż potrzebujemy. Nie jestem wege ale mięso powinno być ograniczane z przyczyn zdrowotnych środowiskowych i etycznych a produkcja, która już ma miejsce powinna być prowadzona wg najwyższych norm.W takim razie ja ten temat pominę bo jeszcze się pogniewamy i tyle będzie jeszcze że mnie jeszcze znielubisz czy nawet jeszcze bardziej znielubisz xD

Damn napisał/a:

Rząd sam zbiera pieniądze czy może DOSTAJE OD LUDZI Z PODATKÓW? To Twoja wypowiedź jest tu bez sensu.
Pielęgniarki zarabiają głodowo. Nauczyciele śmiesznie. To wszystko za często katorżniczą robotę. A posłowie za pierdzenie w stołki i gadanie głupot w telewizji zarabiają kilkunastokrotnie więcej. Nie widzisz że coś jest tu nie tak? Łaskawy rząd aż 100mln przeznaczył na coś... A na pier**** roztrwania X razy tyle. Faktycznie nic tylko stopy całować.Słyszałem plotkę że przeznaczył 1mld ale nie znalazłem potwierdzenia dlatego napisałem 100mln ale to tak na marginesie.
Ja chcę i pragnę tego żeby każdy z nas zarabiał godnie.Żeby było tak jak w Niemczech pod względem gospodarczym bo inne spray to może niekoniecznie.

Damn napisał/a:

Co?


No dobra może przesadziłem interia tak mocno nie krytykuje rządu ale z całą resztą to tak :-)
 

Damn  

Pogromca postów

Queen DudeWiek: 23

Dołączyła: 10 Kwi 2010

Ostrzeżeń:
 1/3/6
   

Wysłany: 2019-04-10, 20:24   

Cytat:

Na przekop który jest potrzebny.Nie, nie jest. Kupiła cię propaganda ;) Elbląg to pipka a nie port, w życiu się to nie zwróci finansowo a przyroda jest dewastowana. To jeden z wielu, wielu przykładów trwonienia publicznych pieniędzy. Następne to 500+, depopulacja dzika, dotowanie Rydzyka... No bardzo ładne naprawianie zepsutego kraju przez psucie go jeszcze bardziej.

Cytat:

Ale jak chcesz uczynić zawód nauczyciela prestiżowym bez rozpoczęcia od przyciągnięcia najzdolniejszych uczniów na studia na kierunkach nauczycielskich? Zobacz, jak wygląda w szkole nauka informatyki. Toż to na poziomie liceum jest często poziom elementarza, a nie szkoły średniej. Dlaczego? Bo nikt znający się na informatyce nie będzie pracował za takie grosze w szkole.Nie ma sensu aby zwiększać pensje bez jednoczesnego zwiększenia wymagań wobec nauczycieli. Obecnie nauczycielem może zostać każdy, a nie każdy powinien.
Obstaję przy swoim - są dowody na to, że same pieniądze NIE SĄ wystarczającym czynnikiem by przyciągnąć ludzi, mało tego: nie powinny być! Większość moich znajomych nie odbywa przygotowania pedagogicznego, wiesz dlaczego? Nie dlatego że chujowo płacą!!! Ale dlatego, że nie czują powołania. Mówiąc bardziej dosadnie i dosłownie: bo im się nie chce z bachorami użerać - tak mówią. A ci którzy odbywają szkolenie "chcą mieć papier". Nikt spośród aplikujących na przygotowanie pedagogiczne nie rozmawia o pieniądzach. Ale nawet już przyjmijmy to założenie. Czy to byłoby dobre? Chcę być nauczycielem bo nauczyciele dobrze zarabiają? NIE.
Powtarzać będę do śmierci: KASA TO MOTYWACJA ZEWNĘTRZNA. Motywuje tak samo osoby zdolne i niezdolne. Nie wiem czemu powtarzasz jak mantrę że trzeba przyciągnąć najzdolniejszych uczniów obietnicą grubej kasy. To tak nie działa i psychologia już o tym wie. Nie twierdzę że nauczyciele nie powinni więcej zarabiać. Twierdzę, że większa płaca wcale nie zwiększy istotnie odsetka zdolnych osób w szeregach nauczycieli.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

acoo123  

Mega wymiataczImię: Kamil

Wiek: 18

Dołączył: 13 Paź 2017

Skąd: Warszawa

Ostrzeżeń:
 2/3/6
   

Wysłany: 2019-04-10, 20:32   

Damn napisał/a:

Nie, nie jest. Kupiła cię propaganda Elbląg to pipka a nie port, w życiu się to nie zwróci finansowo a przyroda jest dewastowana. To jeden z wielu, wielu przykładów trwonienia publicznych pieniędzy. Następne to 500+, depopulacja dzika, dotowanie Rydzyka... No bardzo ładne naprawianie zepsutego kraju przez psucie go jeszcze bardziej.NO OCZYWIŚCIE po co odbudowywać porty po co robić przekopy by mieć lepszy dostęp do morza PO CO?
Po co to komu potrzebne bądźmy dalej małym pionkiem uzależnionym od innych państw.Wywalone na stocznie które zostały zamknięte walić to że Eugeniusz Kwiatkowski przewraca się w grobie wywalone.
Masz rację.

Polskie koleje leżały po co je odbudowywać?Polskie porty leżą po co je odbudowywać? WSZYSTKO LEŻY PO CO NAPRAWIAĆ? Po co to komu potrzebne...
Po co poprawiać koronę orła Polski z otwartej korony na zamkniętą. PO CO?!?!?
No japierdole i ty mi piszesz głupoty że mną rządzi propaganda :facepalm:
 

  

Matt19  

User

Skandalista ;)Imię: Mateusz

Wiek: 19

Dołączył: 05 Sie 2016

Skąd: Olsztyn

   

Wysłany: 2019-04-11, 09:21   

Do dupy ten strajk szczrze mówiąc. No przepraszam bardzo ale skoro za 14 godzin pracy tygodniowo chcą zarabiać koksy. To to jest co najmniej śmieszne. No kurde. Śmieszy mnie to. I te ich porównania że w biedronce zarabiają wieciej. No nie wiem czy za 14 godzin tygodniowo Pani z biedronki zarobi wieciej niż nauczyciel. Dla porównania czas pracy robola zwykłego wynosi 40 godzin tygodniowo. Nauczyciela 14-18 godzin tygodniowo. Czas uropu pracownika zwykłego 20-26 dni w roku (z czego u prwaciarza to w wiekszości słowo urop nie istnieje. Da ci dłuższy urop na zasadzie zwalniam cie" nauczyciel 2 miesiące wakacji 2 tygodnie feri zimowych jeden tydzień przerw świąrecznej zimowej. 1 tydzień przerwy świąt wiosennych. Razem 3 miesiące płatnego uropu. Wiec ja sie pytam jakim chujem oni sie porównują do pracowników fizycznych że wiecej zarabiają? Yebne :mrgreen: zresztą wieksząć nauczycieli sie tak naprawdę pastwi nad uczniem. I wiekszość traktuje swoją prcace jako przymusz i tak naprawde nauczycieli nie jest z powołania. No co jak co ale zwłaszcza jesli sie ma kontakt z ludźmi powinno być to robione z pasją. A nie przyjde odpierdole wyjde. No sorry nie kupuje ich starajką. Chcą wiecej kasy prosze bardzo. Skoro robią po 14-18 godzin w tygodniu to szybko kończą i niech wypierdzielają robić etat w bierdonce. Bedą mieli wiecej :] zresztą propozycja Pani Beaty Szydło była uczciwa. Tylko jak uszyszeli że chce im ziwekszyć godziny pracy do 22 godzin tygodniowo to odrazu nie. Wiec strzał w kolano jednym słowem. A podkreca ich jeszcze PO. No kurde smieszy mnie to że wyslajuje sobie taki z PO i pieprzy ja wam dam wszystko ile bedziecie chcieli a nawet wiecej. A ci wszycy wierzą. No kurde PO rządziło 8 lat w kraju. I co mnieliśmy? Hymm wysokie bezrobocie brak perspektym dla mlodch dziure budrztową i biede. A miliony latały to Holandii i Niemec za darmo a dla rodaków był chui do dupy. Jeżeli teraz PIS nie dojdzie to władzy to wierzcie mi że po 4 latch ich rządu to Polski sie nie da odbudowac. I tylko patrzeć jak nas Niemcy i Ruskie wykupią za 1 euro ;/ bo PO wszystko wyprzeda zamknie i chui z tego bedzie. A program 500+ ok fanem tego nie jestem. Ale społeczeństwo sie nieubłaganie starzeje. Nowych sie mało rodzi. I co kto bedzie zapieprzał na nasze emerytury? Jak nie bedzie komu? No wtedy są 2 wyjścia. Albo dopieprzą taki wiek emerytalny że połowa nie dożyje albo po prostu bedą bardzo malutkie że bedzie trza zapierdalać do osranej śmierci. Bo bedzie tak niska że na jedzenie nawet nie starczy. I tak wszem i wobec to mamy niskie podatki w porównaniu do innych krajów :-)
_________________
Naiwność mam pod sercem,
bo czasami sam już nie wiem kto jest moim przyjacielem.Najgorsza prawda jest lepsza niż słodkie kłamstwo co z tego, że w kontakcie mi nie pasuje przyjaźń, po co coś zaczynać, skoro jutro chcesz z tym skończyć
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence griseImię: Łukasz

Wiek: 25

Dołączył: 07 Sty 2010

   

Wysłany: 2019-04-11, 10:35   

Matt19 napisał/a:

No przepraszam bardzo ale skoro za 14 godzin pracy tygodniowo chcą zarabiać koksy.


18 godzin to oni spędzają na lekcjach. Myślę, że na każde 45 minut lekcji muszą uczciwie przeznaczyć co najmniej pół godziny pracy w domu, a pewnie nierzadko trzeba więcej. Do tego dochodzą kartkówki, sprawdziany i wypracowania. To zajmuje dużo czasu. Moja matematyczka w liceum była w stanie sprawdzić 30 sprawdzianów z zadaniami maturalnymi z rozszerzenia z dnia na dzień, a oceniała jak egzaminator, więc nie mogła porównać wyniku uzyskanego z oczekiwanym. Łącznie do sprawdzenia miała ze 300 zadań, więc poświęcając jednemu minutę potrzebowałaby 5 godzin - a klas miała kilka. Poza tym umówmy się - 40 godzin w pracy to najczęściej 40 godzin przebywania na terenie zakładu. Żaden programista nie wykonuje swojej pracy przez 8 godzin dziennie, realnie czas ten szacowałbym na maksymalnie 5-6 godzin, zależy od miejsca pracy, projektu i wielu innych czynników. Tak czy inaczej - programistom (raczej) nikt nie wypomina, że przeglądają w godzinach pracy wykop.

Matt19 napisał/a:

Śmieszy mnie to. I te ich porównania że w biedronce zarabiają wieciej. No nie wiem czy za 14 godzin tygodniowo Pani z biedronki zarobi wieciej niż nauczyciel. Dla porównania czas pracy robola zwykłego wynosi 40 godzin tygodniowo. Nauczyciela 14-18 godzin tygodniowo.


Napisałem Ci wyżej, że 18 godzin to ściema. Natomiast co do Biedronki: po pierwsze, praca nauczyciela jest znacznie bardziej odpowiedzialna. Po drugie: nauczyciel musi mieć wyższe wykształcenie, zaś szeregowy pracownik Biedronki nie. Tak więc nauczyciel na start musi więcej czasu i pieniędzy poświęcić na edukację.

Matt19 napisał/a:

zresztą wieksząć nauczycieli sie tak naprawdę pastwi nad uczniem


Takie sformułowanie wymaga potwierdzenia, np. badań czy czegoś takiego.

Matt19 napisał/a:

A podkreca ich jeszcze PO. No kurde smieszy mnie to że wyslajuje sobie taki z PO i pieprzy ja wam dam wszystko ile bedziecie chcieli a nawet wiecej. A ci wszycy wierzą. No kurde PO rządziło 8 lat w kraju. I co mnieliśmy? Hymm wysokie bezrobocie brak perspektym dla mlodch dziure budrztową i biede. A miliony latały to Holandii i Niemec za darmo a dla rodaków był chui do dupy. Jeżeli teraz PIS nie dojdzie to władzy to wierzcie mi że po 4 latch ich rządu to Polski sie nie da odbudowac. I tylko patrzeć jak nas Niemcy i Ruskie wykupią za 1 euro ;/ bo PO wszystko wyprzeda zamknie i chui z tego bedzie. A program 500+ ok fanem tego nie jestem. Ale społeczeństwo sie nieubłaganie starzeje. Nowych sie mało rodzi. I co kto bedzie zapieprzał na nasze emerytury? Jak nie bedzie komu? No wtedy są 2 wyjścia. Albo dopieprzą taki wiek emerytalny że połowa nie dożyje albo po prostu bedą bardzo malutkie że bedzie trza zapierdalać do osranej śmierci. Bo bedzie tak niska że na jedzenie nawet nie starczy. I tak wszem i wobec to mamy niskie podatki w porównaniu do innych krajów :-)


_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

Sonmi  

Hiper wymiatacz

SonmiImię: Natalia

Wiek: 20

Dołączyła: 30 Lip 2015

   

Wysłany: 2019-04-11, 23:51   

Śmieszą mnie madki strzelające z dupy jakimiś sumami typu 5tys na rękę, a nawet słyszałam mowę o tym jak to nauczyciele zarabiają 8tys :mur:
Mama jest nauczycielką... kiedyś nauczała w klasach 1-3, teraz jest w przedszkolu. I jak widzę ile czasu poświęca przygotowaniom zajęć dla przedszkolaków to łapię się za głowę ile do roboty ma taki nauczyciel w szkole średniej.
Ja trafiałam głównie na beznadziejnych nauczycieli, ale na mojej drodze stanęły też 3 niesamowicie inspirujące osoby. I w sumie... nawet te najgorsze babska mnie dużo nauczyły. Dużo więcej niż gdyby każdy mnie klepał po główce. Muszę przyznać, że i tak wiedza Polaka po szkole średniej a Brytyjczyka to ogromna różnica (ok, Brytyjczycy mają wiedzę bardziej specjalistyczną, ale jak przyjdzie co do czego to nie wiedzą czy Słońce krąży wokół Ziemi, czy na odwrót). :przestraszony:
Mam wrażenie, że ludzie którzy faktycznie mają jakąś pasję do nauczania, jeśli są jednocześnie ambitni, do w nauczanie i tak nie pójdą, bo niecałe 3tys za nauczyciela dyplomowanego po kilkunastu latach stażu to żart. Pasją się czynszu nie zapłaci, ale wielu rodziców i gówniaków wynagradza pracę nauczycieli biadoleniem bo chemica wstawiła komuś 2 :dobani:
Najgorsze, ze masa ludzi po prostu nie wie jak wygląda ta praca, ile czasu się jej poświęca, ile nerwów i często zdrowia (moja mama średnio raz na 4 miesiące ledwo mówi po użeraniu się z Brajankami). Nauczyciel ma wychować, ale to nie znaczy, że rodzice nie mają żadnej odpowiedzialności na sobie :facepalm: A potem takie madki mówią o kwotach rzędu 5tys na rękę za 18h pracy tygodniowo :!:
 

Lady Virgin  

Hiper wymiataczWiek: 23

Dołączyła: 19 Cze 2012

   

Wysłany: 2019-04-12, 15:05   

Ja sam protest popieram. Uważam, że nauczycielom (zwłaszcza tym z dłuższym stażem) podwyżki się należą jak psu buda i dwumetrowy łańcuch.
Ale niezależnie czy nauczyciele wygrają i dostaną podwyżki czy całe to strajkowanie skończy się fiaskiem, mamy przegranych w postaci dzieciaków. Nie uważam aby wysokość pensji wpłynęła na jakość nauczania obecnych nauczycieli, a jeżeli tak jak pisze Szej-Hulud, wyższe zarobki w przyszłości zachęcą nowych studentów do wybierania pedagogiki (tym samym umożliwiając ostrzejszą selekcję przyszłych kadr nauczycielskich) - to czy strajk musi mieć tak ostrą formę? 1000 PLN na już, a jak nie to róbcie co chcecie z egzaminami i z lekcjami i z uczniami? Takie podejście mnie osobiście zniechęca, na czele z "apolitycznymi" wypowiedziami p.Broniarza.
_________________
There are no unlockable doors
There are no unwinnable wars
There are no unrightable wrongs
Or unsingable songs
 

kasia_demańska  

Stały UserDołączyła: 22 Lut 2019

   

Wysłany: 2019-04-12, 15:28   

Ja całym sercem jestem za tym, żeby dać nauczycielom podwyżki za ciężką i uczciwą pracę. Jednak podtrzymuję, że czas i forma tego strajku nie są dobre i to się zwróci (niestety!) przeciwko nauczycielom. Rozumiem, jak strajkują urzędnicy (i zamyka się urzędy), kontrolerzy lotów (i odwołuje się loty), itp., jednak w przypadku dzieci naprawdę trzeba uważać. Ludzie są na to bardzo wyczuleni. Stresowanie ósmoklasistów, gimnazjalistów i maturzystów (będą te egzaminy czy nie? - jakby mało mieli stresu z samego faktu podchodzenia do egzaminu) jest bardzo, ale to bardzo złym pomysłem.

Do tego wielu rodziców musiało wziąć na ten czas opiekę na dzieci (przysługuje na to 2 dni rocznie - musieli to wykorzystać właśnie teraz, często naprzemiennie, raz matka, raz ojciec), ale możliwości są ograniczone, co będzie, jeśli strajk potrwa bardzo długo? Nie każdy dysponuje babcią na emeryturze... Relacja nauczyciel - rodzic może na tym bardzo ucierpieć. Ja osobiście staram się być wyrozumiała (moje dzieciaki też od tygodnia siedzą w domu, na szczęście żadne z nich nie ma w tym roku egzaminów na koniec szkoły), ale wiem, że wielu rodziców jest - delikatnie mówiąc - wkurzonych. I to będzie negatywnie procentowało jeszcze bardzo długi czas, zwłaszcza jeśli będą jakiekolwiek problemy z egzaminami.
_________________
Mądrość nie zawsze przychodzi z wiekiem. Czasami wiek przychodzi sam
 

Damn  

Pogromca postów

Queen DudeWiek: 23

Dołączyła: 10 Kwi 2010

Ostrzeżeń:
 1/3/6
   

Wysłany: 2019-04-12, 18:21   

Matt czy i Ty musisz być ledwo odrosłym od ziemi rycerzykiem udającym że zna się na wszystkim? Powtarzasz te same imbecylizmy które wypunktowałam w mojej wypowiedzi. "W 4 lata nie da się naprawić kraju" - rozczulające doprawdy... Ale możnaby np. robić jakieś drobne kroczki do przodu... A jest dokładnie odwrotnie i to chyba w każdej sferze!
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

sky816  

User

Girl Made Of StarsImię: Klaudia

Dołączyła: 29 Sty 2019

   

Wysłany: 2019-04-12, 20:32   

Nauczyciele, to fakt, powinni zarabiać jednak więcej, bo ich praca jest ciężka. Może i mają fajne godziny pracy, wolne wakacje, ferie i wszystkie święta, i to w dodatku płatne, ale użeranie się z dzieciakami nie jest łatwym zadaniem, zwłaszcza że nigdy nie wiadomo, na jakich trafisz. Dużo przygotowań do lekcji, zwłaszcza jeżeli nauczyciel jest dobry i jest nim z powołania, a nie z musu, a o takich dobrych naprawdę jest ciężko, przygotowywanie sprawdzianów, klasówek, godziny sprawdzania prac, to nie jest prosta robota. Nauczyciele muszą skończyć też studia, na co przeznaczają mnóstwo nerwów, nauki, czasu, pieniędzy. Ale wiem, że ponoć im nie chodzi tylko o pieniądze, chociaż przede wszystkim.
 

Damn  

Pogromca postów

Queen DudeWiek: 23

Dołączyła: 10 Kwi 2010

Ostrzeżeń:
 1/3/6
   

Wysłany: 2019-04-18, 22:23   

https://www.rp.pl/Rzecz-o...5X0LlBGsCH_S0Gg

Polecam do przeczytania ciekawy artykuł!
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

kasia_demańska  

Stały UserDołączyła: 22 Lut 2019

   

Wysłany: 2019-04-18, 22:42   

Damn napisał/a:

https://www.rp.pl/Rzecz-o-polityce/304169913-Jak-przegrac-sluszny-strajk.html?fbclid=IwAR2MJycSWduundbA4Pjd5CLauLSf3quY6RW4x0z-QMAF5X0LlBGsCH_S0Gg

Polecam do przeczytania ciekawy artykuł!Bardzo dobry artykuł.

Nadal mam nadzieję, że matury odbędą się normalnie. Sama jestem w razie czego gotowa zgłosić się jako wolontariusz (mam uprawnienia pedagogiczne) i pomóc w przeprowadzeniu egzaminu w którejś z okolicznych szkół średnich. Od początku powtarzam - strajk strajkiem, ale dzieciaki nie mogą być zakładnikami, to wbrew etyce zawodu nauczyciela.
_________________
Mądrość nie zawsze przychodzi z wiekiem. Czasami wiek przychodzi sam
 

acoo123  

Mega wymiataczImię: Kamil

Wiek: 18

Dołączył: 13 Paź 2017

Skąd: Warszawa

Ostrzeżeń:
 2/3/6
   

Wysłany: 2019-04-19, 08:54   

kasia_demańska napisał/a:

Nadal mam nadzieję, że matury odbędą się normalnie.Odbędą się.Na spokojnie tak samo jak egzaminy gimnazjalne. Tak jak mówiłem nauczyciele takim strajkiem NIC nie zyskają a dzieciaki mogą stracić.Lecz nie stracą bo pewne organy działają tak jak powinny pracować i odbędą się te matury
 

Damn  

Pogromca postów

Queen DudeWiek: 23

Dołączyła: 10 Kwi 2010

Ostrzeżeń:
 1/3/6
   

Wysłany: 2019-04-26, 18:38   

No więc we wrześniu druga tura... Szczerze? z niecierpliwością czekam jak to się rozwinie. Uważam, że zawieszenie strajku na koniec roku było mądrą decyzją. Niemniej kibicuję nadal nauczycielom. Niestety przez złą organizację strajku i złe ruchy, czysto politycznie, stracili bardzo dużo społecznego wsparcia, wbrew temu co mówiłam. Ale jestem pewna, że wrócą na barykady i strajk się wznowi. Rząd radzi sobie politycznie doskonale (jest w tych okolicznościach jak rycerz na białym koniu zbawiający spanikowanych uczniów i ich rodziców) ale tak naprawdę nie robi nic oprócz naprawdę skandalicznych na szybko robionych zmian w prawie. Edukacja niestety potrzebuje gruntownego remontu a to może ZNP się nie spodobać. Moim zdaniem wojna rozgrywa się między ZNP a rządem. Natomiast ja kibicuję nauczycielom, tym dobrym, żeby w końcu zostali docenieni, bo na razie niestety nie zyskali nic a wręcz przeciwnie - stracili.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

kasia_demańska  

Stały UserDołączyła: 22 Lut 2019

   

Wysłany: 2019-04-26, 19:06   

Damn napisał/a:

Natomiast ja kibicuję nauczycielom, tym dobrym, żeby w końcu zostali docenieni, bo na razie niestety nie zyskali nic a wręcz przeciwnie - stracili.


Dokładnie tak. Podpisuję się pod tym zdaniem.
Mam przy tym cichą nadzieję, że do września rząd (który niby wygrywa to starcie, ale mimo wszystko też dostał gorzką nauczkę) wymyśli coś, żeby załatwić sprawę bez konieczności wznawiania strajku.
_________________
Mądrość nie zawsze przychodzi z wiekiem. Czasami wiek przychodzi sam
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com